Garfield 2

Garfield 2

Rodinný / Komedie / Animovaný

USA, 2006, 74 min

• Toshiro

Velice špatný film a to i koukán jen jako pozadí při jiné činnosti. S komixem naprosto žádná spojitost.(16.5.2007)

Musím říct, že toto pokračování mi přišlo o něco lepší, než jednička. Jen s Garfieldem mám stále stejný problém - vůbec není povahově takový, jak si ho představuju. A tak je spíše otravný, ale jiným způsobem, než by podle mě měl být. Naštěstí téměř úplně odpadla dějová linka kolem jeho páníčka, protože Breckin Meyer a Jennifer Love Hewitt opravdu nepředstavují nic extra. Naopak Odie je skvělý, ale nedostal tolik prostoru. Snad se třetí pokračování už konat nebude.(13.6.2009)

• jajinka

Kreslený v novinách je o moc lepší!(25.3.2007)

• moviesfan

Ale jo, taky dobrý. Ještě, že v českým znění má Garfield docela dobrý hlody:) Hodnocení: 45%(3.12.2007)

• Lucasion

Po neuvěřitelné a hloupé jedničce nemůžu věřit, že jsem se pustil znovu do týhle kočičárny! Liný, nenažraný a tlustý kocour cestuje do Anglie, kde se prohodí s téměř totožným kocourem "králem". Film funguje na klasické záměně osobností...že by to ale byla sranda? Tak to už říct nemůžu. Oproti jedničce tohle ztrácí aspoň to kouzlo, co měla. Tady už nehraje pouze Garfield a Odie, ale dokonce krávy, prasata, papoušek a kozy. Vážně tancující kozy a krávy....Největší kočka z celého filmu je zkrátka Jennifer. Tohle nezachrání ani oblíbený Bill Murray. ( 25 procent )(18.5.2012)