Garfield 2

Garfield 2

Rodinný / Komedie / Animovaný

USA, 2006, 74 min

• movieband

Lepší než jednička.Pobaví, ale na komixy s Garfieldem to ani zdaleka nemá.(7.7.2011)

Bylo to sice dost pod průměrem, pokud jde o hlavního kocoura a nepomohlo tomu ani jeho rozdvojení. Ovšem ultra super záporák a klíčová scéna napříč zámkem mi opět po čase obrátila vnitřnosti vzhůru nohama, takže pálím tři jak z kanónu. "Copak tihle lidi nikdy nespí?" Bravo bravissimo.☺(18.4.2014)

Musím říct, že toto pokračování mi přišlo o něco lepší, než jednička. Jen s Garfieldem mám stále stejný problém - vůbec není povahově takový, jak si ho představuju. A tak je spíše otravný, ale jiným způsobem, než by podle mě měl být. Naštěstí téměř úplně odpadla dějová linka kolem jeho páníčka, protože Breckin Meyer a Jennifer Love Hewitt opravdu nepředstavují nic extra. Naopak Odie je skvělý, ale nedostal tolik prostoru. Snad se třetí pokračování už konat nebude.(13.6.2009)

V celku veliká zábava, ale s pozdějším ústupem času se obávám, že v celovém vyznění vyčel film nudně a pímě. Garfiel byl super okolí sboské normální a herci nudní.(3.12.2006)

• Tuxedo

Ještě tak do první čtvrthodinky to jde, ale pak začne být film neskutečně trapný a klišoidní. Navíc se tu každou chvíli něco vysvětluje a pro jistotu několikrát zopakuje, aby vše pochytili i ti nejmenší. Hrůza!(17.8.2006)