poster

Horečná doba

 • Španělsko

  Calentito, El

Komedie / Hudební

Španělsko, 2005, 90 min

 • nipandelm
  ****

  Jako celek nic moc,ale hudba to zachraňuje.Navíc mám slabost pro španělské filmy a španělštinu.Znovu se na to ale už určitě nepodívám.Španělských filmů je totiž dost a tenhle určitě k těm nejlepším nepatří.(23.6.2009)

 • lena60
  **

  Tak tohle fakt né!!! V madridském baru El Calentito si dávají dostaveníčko nesmírně zajímavé postavičky. Především členky punkové skupiny Sioux. Nesmělá Sára, jenž má "problémek" s panenstvím, kterého by se moc ráda zbavila. Lesbicky orientovaná zpěvačka Carmen a bláznivá Lea, vymýšlející pro skupinu neuvěřitelné choreografie. Děvčata touží s kapelou prorazit do světa šoubyznysu...No, a pak tu máme transsexuálního majitele baru, dále jeho syna, který neví, jestli náhodou není gay(asi není, protože se dá dohromady se Sárou...) Ach jo!(můj zoufalý výdech při koukání na obrazovku). Ano, tenhle film je o menšinách všeho druhu. Ovšem hodně křečovitý a povrchní. Přiliš mnoho témat chce obsáhnout, což je vždy úkol nesnadný. Škoda, že ani u jedné postavy nám není umožněno nahlédnout do jejího nitra. Škoda...(26.9.2008)

 • 5150
  ****

  90%.. Vůbec netuším kde se vzal ten český distribuční název, ale tahle rozverná komedie s punkovou energií režiséra Chus Gutiérreze běžela na festu pod názvem EL CALENTITO..)) Mezipatra 2007(12.11.2007)

 • Wendy
  ****

  Tři, čtyři, tři, čtyři? Nad hvězdičkami dost váhám, protože je to sice na jednu stranu takové naivní (některé děje) a nevychytané (některé postavy), ale na druhou stranu... to má šťávu (hudba, motiv a k tomu všechen ten pohlavní terorismus, mám-li citovat z filmu). Čtyři. Těsné.(21.12.2008)

 • emma53
  ****

  Určitě jsem nečekala takový koktejl všeho možného, od jednotlivých, charakterově zajímavých postav po absurdní situace, kýblu punkové muziky, drog, sexuálních problémů, včetně státního převratu. Chvíli jsem se smála, abych vzápětí nesmutnila a tak stále dokola. Abych pravdu řekla, tak mně ale chyběl větší ponor do Siuxových postaviček i když pilířem všeho byla Sára, ale i té bylo málo......ještěěěě....živelné, ujeté, rozhodně žádná nuda a já souhlasím s tím, co tady napsal už nipandelm(25.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace