Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Opravdu jsem čekal mnohem bruálnější film. Samozřejmě že scéna "japonka a oko" je fakt kentus, ale jinak je tortura na dost nízké úrovni, což je u filmu který je na to zaměřený docela průšvih. Nekecám, když řeknu že třeba takový "Kladivo na čarodějnice" mi přišlo mnohem brutálnější. Atmosféra je fakt nulová, protože našinec se gangu cikáňat, Táborskýmu a česky dabovanýmu Pulp Fiction ze srdce rád zagebí (berte jako kompliment), ovšem chápu že Američany to nejspíš vyděsí. Scénář je dost debilní, holt Eli se moc nevytáh, ale zase musim uznat, že scéna "zabití Němčoura na WC na Hlavním nádraží" se povedla. Jay Hernandez v rámci žánru hraje dobře a celkově Hostel docela doporučuju, protože jsem se nudil pouze u tortury, ale jinak je to celkem zábava. A proti dejme tomu Jeepers Creepers 2 je to hotový klenot kinematografie.(3.3.2006)

 • Tosim
  odpad!

  Eli Roth je impotent. Člověk bez nápadu, jenž (proboha, proč???) natočil horor, který není strašidcelný a (proboha, proč???) bude zřejmě točit další. Tady musel být opravdu někdo totálně mimo. Všechny nechutné scény jsou buď předvídatelné, anebo jsem se u nich smál jako blázen. Levnost čiší z každého políčka, napětí nefunguje, dialogy jsou trapné a čeští herci by se měli stydět. Slováci mohou klidně nechat spát své rozhořčení, kvůli nesmyslům není potřeba se rozčilovat. Nebýt pár pěknejch holek, asi bych se neudržel a zničil DVD, na kterém jsem tento výpotek sledoval.(27.11.2006)

 • TheRaven
  ***

  Teď se asi budu bát vyrazit ještě někdy na Slovensko. Podle toho, jak sračkoidně je místními uživateli film hodnocen a komentován jsem čekal nějakou naprostou hovadinu, po které zas budu litovat stráveného času. Ale omyl. Film vcelku zajímavý, zvlášť pro českého/slovenského diváka, který se zde o našich krásných končinách dozví mnoho nových zajímavostí. Násilí a hnus, který postrádá smysl a důvod, určený jen pro úchyly. Ale musím ocenit, dle toho co mám nakoukáno, určitou originalitu a detailnost. Celkově pozitivní překvapení (čekal jsem totiž to nejhorší).(4.11.2008)

 • Dever
  **

  Soundtrack Nathan Barr: 1. Suite ,2. Brothel ,3. Guidebooks ,4. Village ,5. Spa ,6. Pedicure ,7. Tortury ,8. Unwell ,9. Achilles ,10. Déjŕ vu ,11. Smokestack ,12. Far From Home ,13. Gallery ,14. Mr. Serious American ,15. Dreams ,16. Trolley of Death ,17. Elevator ,18. Escape ,19. Bugeye ,20. Roadblock ,21. Reflections ,22. Follow ,23. Revenge ,(27.5.2011)

 • KarelR
  **

  Jako horor hrůza (ne, v tomhle případě to není dobře). Jako komedie pro slovany naprosto super. Akorát nevím, jaktože to Tarantino tak dobře vymyslel. Že by místní předci?(24.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace