• Matty

Hostel je od přirození sympatický jen tím, jak zoufale hloupě působí zde, v srdci Evropy. Fakt, nevím, čím tolik „okouzlil“ zámořské publikum. Možná vnadami zdejších děv, možná kamerou Milana Chadimy, možná potvrzením pro ně dávno známých faktů. Eli Roth tímto filmem jasně říká: „nejezděte na Slovensko!“. Já mu můžu oponovat jedině s: „nechoďte na Hostel!“. V obou případech ale platí, že každý má svůj vlastní mozek a své vlastní právo rozhodnout se, čemu uvěří a čemu nikoliv. 50% Zajímavé komentáře: Marius, Le_Chuck, Tommy987, JohnnyD, Pedestrian, petero, Aven, herrbierer(25.3.2006)

• Djkoma

Tak tahle záležitost se nedá nazvat jinak než úlet. Příští část komentáře nečíst pokud jste to neviděli. /* Asi ukecám rodiče at mi koupí digitální kameru. Vemu tu kameru a půjdu se třema kamarádama na diskotéku. Natočím jak balej nějaký hezký kočky, kterejch je v česku velmi mnoho(to nám mohou američané závidět a proto nás němci nenávidí:)). Budu pokračovat cestou do našeho bytu a pak možná natočíme nějakou er. scénu. Pak se kluci dozvědí, že druhej den pojedeme za jinejma holkama třeba někam k Brnu, protože tam jich je tolik, že nás skočej. To říkal jeden náš kámoš a ukazoval fotky. Už se těšíme. Proč by ne, vždyt my máme rádi takové holky a pojedem co nejdřív. Ve vlaku potkáme úchyla, ale co. Proč to řešit. V ČR je jich hodně a my taky určitě nejsme andělé. Ale asi to není Čech, mluví anglicky, ale my taky. Snad se domluvíme. Tak jsme příjeli do Brna a cestou jsme si něco vydělali. Vrazíme to hnedka do prvního putyku a vyjdeme s dvěma kočkama. Jsou fakt super. Všichni si užijou a jeden kámoš zmizí. Najednou koukám sms, že s tou jednou odjel. Sakra štastlivec. No my lovíme dál. Zase se něco uloví už tu jsou jen dva moji kámoši. Já furt točím. Potkáváme zase jiný holky, pak nějaký parchanty a zase toho úchyla z vlaku. Kluci si zase přivydělávaj. Najednou se ztratí další kámoš. Zdá se nám to divný, že by taky odjel. Ale co žijeme dál. Rozhodnu se oba kámoše zkontaktovat a nebo najít. Nenašel jsme je. Najednou zmizel i poslední kámoš. Sakra to je v háji. Něco mě napadlo a vyšlo to. Našel jsem je.Sakra jednoho právě chce nějakej týpek rozpárat pilou. Druhej je už tuhej a ten chlap co ho právě táhne do výtahu vypadá jako kuchař. Co by tu kuchař dělal? No nic, všechno nemusí mít přeci smysl. Najednou nacházím posledního kámoše. Je živej. Točím jak se zbaví toho týpka co ho mučí. Fakt super záběry. Pak zachraňujem jednu borku. Něco jí spadlo do oka, ale neva. Pak i ona spadne. Pod vlak. Ha naštěstí jsme unikli. Sakra, zase jsme potkali toho úchyla. Tak už úchyl nežije. Zase jsme bohatší. Ted jsem si vzpomněl jak na tý diskotéce hráli ty český hnusy. Tublatanka aspol. Nedalo se na to tancovat. Tak už jsem se zbavil oběda a jdeme domů. Zkusíme zavolat někoho v Americe jestli by tenhle náš výlet nechtěli dát do kin. Třeba ten blázen z videopůjčovny se ozve...*/ . Stupidita, která začíná a končí nudně. Bohužel z 95 minut tohoto filmu není nudných asi 30 vteřin, což byl čas za který člověk dojde pro popcorn.(19.2.2006)

Vykreslenie Slovenska :) To, že je človek nad vecou má jeden negatívny dôsledok. Humor. Ano, prišli mi humorné scény typy "daj cigaretu", kedy sa z temnej uličky vyrojí banda killerfrackov čiernych ako dlažobné kocky. Chalani sú cool organizovaní a priridzená pudová hierarchia funguje už od narodenia, však? Boss je ten s pytlíkom žuvačiek. Nostalgicky som sa usmieval pri zvukoch starých 613-tiek a radosťou som vibroval na stoličke, keď Eli prisúdil mojej rodnej Bratislave scenérie najkrajšieho Českého mesta (Český Krumlov - milujem ho!). A samotný film? Dobrý, nevyvážený. Scény priamo v masérne boli naozaj ultimátne a atmosféra hustá ako dopravná špička. Len zamrzí, že to bolo sotva 20 minút navyše zaklincované trochu uponáhľaným hŕŕ záverom. Ale slabé tri hviezdy zaslúžene. Vieme my Slováci, prečo je to v anti-top 200, že?(4.4.2006)

• KarelR

Jako horor hrůza (ne, v tomhle případě to není dobře). Jako komedie pro slovany naprosto super. Akorát nevím, jaktože to Tarantino tak dobře vymyslel. Že by místní předci?(24.2.2007)

• Psema

Kde začít. Slovensko je rájem ku*ev, které dávají na potkání, v ulicích vládnou dětské gangy a v přítmí továren zase společnost, která řeže turisty na kousky. Je sice fajn, že se každá z protagonistek řídí heslem "nahoře bez", ale zabaví to jen na chvíli, ale pořád lepší než ukazování holých zadků. Strašidelné to není ani trochu, nechutné však každopádně. Mám ale takový pocit, že účinek měl být právě opačný, nebo alespoň vyvážený. Roth je však pouze fandou s QT za zadkem, jenž oplývá pouze velkohubými žvásty, ale malými činy. Sorry, Eli, ale tohle ti opravdu nevyšlo.(15.4.2007)

• - Při jízdě vlakem na Slovensko je na pár vteřin záběr zaměřený na soupravu, přičemž ji táhne lokomotiva 362/363 zvaná Eso, ale při příjezdu k nástupišti ji táhne lokomotiva 742 zvaná Piškot. (bejkovec)

• - Podobná mučírna na zabíjení lidí, jaká byla ve snímku k viděni, se objevila také ve filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994) režiséra Quentina Tarantina, který Hostel produkoval. (tyzmrde)

• - Během natáčení se spotřebovalo na 150 galonů krve, což je třikrát více nez v Rothově debutu Cabin Fever. (imro)