Neviem či tam sú prvky hororu (asi len minimum) ale len asi v poslednej polhodinke a to skôr chce Eli Roth len šokovať krvavými scénami, ale skôr tu prevažuje komickosť scén a nehorázna podpriemernosť scenára, pokiaľ sa tomuto dá povedať scenár? Od režiséra "amatéra" s menom Eli Roth sme asi nemohli ani viac čakať. " Ak sa chcete prvú hodinu filmu poriadne nudiť a hľadieť na nevydarené obrázky, potom vidieť zopár krvavých scén tak nech sa páči. Vrelo či strnulo odporúčam! " V tomto nenájde kúsok dobrej filmárčiny, len bezúčelne sa trmácanie z miesta na miesto , občas niekto povie, niečo v porovnaní ako bla, bla, bla ... a odpoveď znie tiež bla, bla, bla. Ja tento film radím nie do B-éčkovej ale až do fajn C-éčkovej triedy a keď si ho nevšimnú pri udeľovaný Zlatých malín tak ma nahnevajú, takýto skvost a bez ceny, to sa teda nepatrí. Top scéna - vždy keď sa ne pľace objaví náš Slovenský herecký skvost Barbora Nedeljáková a tá sa v jedno rozhovore pre jednu nemenovanú televíziu vyjadrila asi takto - "Mám ale tri filmové ponuky ale ja by som chcela hrať v nejakej komédii." - tak vlohy na to má , do nejakej paródie ju môžu veselo obsadiť! ║Rozpočet $4,8miliónovTržby USA $47,326,473Tržby Celosvetovo $80,578,934Tržby za predaj DVD v USA $23,835,218 //počet predaných kusov 1,514,515║ fakt pekný zisk na takú prkotinku, a kto by potom nechcel točiť filmy keď tak dobre zarábajú /videl v kine: 10%/(29.12.2007)

Vykreslenie Slovenska :) To, že je človek nad vecou má jeden negatívny dôsledok. Humor. Ano, prišli mi humorné scény typy "daj cigaretu", kedy sa z temnej uličky vyrojí banda killerfrackov čiernych ako dlažobné kocky. Chalani sú cool organizovaní a priridzená pudová hierarchia funguje už od narodenia, však? Boss je ten s pytlíkom žuvačiek. Nostalgicky som sa usmieval pri zvukoch starých 613-tiek a radosťou som vibroval na stoličke, keď Eli prisúdil mojej rodnej Bratislave scenérie najkrajšieho Českého mesta (Český Krumlov - milujem ho!). A samotný film? Dobrý, nevyvážený. Scény priamo v masérne boli naozaj ultimátne a atmosféra hustá ako dopravná špička. Len zamrzí, že to bolo sotva 20 minút navyše zaklincované trochu uponáhľaným hŕŕ záverom. Ale slabé tri hviezdy zaslúžene. Vieme my Slováci, prečo je to v anti-top 200, že?(4.4.2006)

:::::::::::::::::::::::: Tenhle film, že je v TOP nejhorších filmů ?!??? Ehm .... ???! Tak to už nechápu vůbec nic ! Jeden z nejlepších hororů, co jsem kdy viděl ! Nepředvídatelné, napínavé, dechberoucí. Moc se mi líbilo, jak se náš hrdina na konec pomstil ! Skvělý film ! Nedivím se, že to v USA tolik vydělalo. Česi jsou asi vyměklí nebo co. Aha, taka vám vadilo, že tenhle film zobrazuje Slovensko jako díru ?? Ale ani si nemyslím, že tomu tak bylo, ale i kdyby, tak vy máte hodnotit film, který byl super a ne nějakou zemi. Já moc horory nemusím, ale tohle bylo fakt super ! Musím si sehnat rychle dvojku ! ::::::::::::::::::::::::::::::(30.3.2009)

• Skejpr

Proboha PROČ? To samé jako SAW! Naprosto zbytečný násilný a odporný film, bez hlubšího smyslu, a se spoustou nechuťáren. Narozdíl od SAWu to sice má jakýsi příběh, Barbora Nedeljáková je prostě kus, co se dá dělat, a Český Krumlov, vydávající se za Bratislavu působí vtipně (ovšem tak jako podivně smutně vtipně) ale banda cikánských dětí už je opravdu hodně smutný element. Plně chápu slováky, že jsou nasraní za vykreslení jejich země, a já sám sem taky nasranej, protože naše krásné město (jakým Krumlov bezpochyby je) posloužilo jako prostředek takovéto mezinárodní urážky. Jediná pozitivní věc tohoto filmu jsou herecké výkony (těch postav, které přežij půlku filmu), především českých herců, ale Jay Hernandez je taky docela dobrej, ovšem narozdíl od SAWu tomu chybí jakákoliv zásadnější pointa, zvrat, cokoliv nápaditého, a jelikož sem dal SAWu * jen za tu pointu, hostel je jasnej Odpad. Kvalitně, i obsahově.(13.3.2006)

• monolog

Naposledy jsem dal dvě hvězdičky pátýmu dílu básníků, a protože tohle je ještě mnohem nudnější a nezáživnější, tak víc ani ranu. Film se mi nelíbil, kromě občasných momentů, který jsou celkem humorný, je to jedna velká nuda. Nevím, jakou roli na mém názoru hraje očekávání, který jsem měl hlavně kvůli ohlasům, ale pravda je, že jsem čekal všechno, jen ne tohle. Ale co už. Bratry Slováky tam pěkně namíchlo, jak je zobrazený Slovensko, ale mně to ani nepřišlo. Kromě určení polohy Slovenska (že je hned vedle Ukrajiny, což je sice pravda, ale spíš jen kousek, víte co myslím, dotýkají se jen malým kusem území) a ty tlupy loupeživých hladových dětí, tak mi to vůbec nepřišlo urážlivý (ale můžu se mýlit). Jinak tam vlastně pěli chválu na slovenský holky, jak jsou krásný. Ale zase je divný, že hlavní ženský byly jedna italská Ruska, druhá z Prahy a třetí Asiatka. A že i když to bylo na Slovensku, tak se z telky linul českej dabing americkejch filmů a na disko se zpívaly český písničky (hlavně Michal David). Plus čeští herci jako Táborský a Vlasák. Nevím jaké národnosti jsou ty dvě herečky. Takže jediná opravdu slovenská věc mi tam přišel panoramatickej pohled na nějaký město (pokud je na Slovensku) a písnička od Dary Rolins Zvonky štěstí. Co se týká násilí, kvůli kterýmu snad měl někdo odcházet i uprostřed premiéry, asi jsem viděl vystříhanou verzi. Připadalo mi to právě, jako kdyby měl režisér strach, aby ho kvůli tomu nesetřeli a nenadali mu do hnusníků, tak vyškrtával a vyškrtával, až tam nic nezbylo. Nejvíc se mi asi líbila před filmem reklama na Piráty z Karibiku 2, takže to až tak zmršenej čas a vyhozený peníze nebyly.(3.3.2006)