Převtělení

Takaši Šimizu

Takaši Šimizu

Kendži Kawai
  • J*A*S*M

Horor by snad měl strašit a ne nudit. Kdybych neměl při sledování na ruce hodinky, věřil bych, že Rinne trvá minimálně tak tři hodiny. To bylo neuvěřitelný jak to ubíhalo pomalu. A opravdu by mě zajímalo, jestli někoho tyhlety ubíjející asijský podivnosti ještě pořád baví. Dávám 20% za scénu v knihovně.(13.3.2008)

"Rád bych tímto filmem dopomohl k tomu, aby jejich duše našly svůj klid !!"(7.12.2013)

• Jericho666

Málokdy se mi stává, že se u japonského hororu dokáži tak nudit.(12.8.2013)

Po ne moc kladných recenzích jsem tenhle film neuvěřitelně dlouho odkládal(asi rok) a ted když jsem se k němu dostal jsem sice neýkal nadšením, ale nebyl jsem ani nijak zhnusen. Kdyby film režíroval někdo jiný než Shimizu dal bych možná větší hodnocení, ale od takovýhleho režiséra čekám daleko více. Začátek je parádní ale to co následuje potom je celkem nuda o ničem. Ale i tak ty 3* dám.(19.12.2011)

• juta

Takaši Šimizu se snažil vytvořit další úspěšný film, který by šel ve stopách jeho Nenávisti, jenomže mu tento počin vůbec nevyšel. Bohužel hororový teploměr vůbec nevystoupal. V Japonsku tohle možná někoho zaujme, ale já bych si od hororu představoval něco jiného.(22.1.2016)