Převtělení

輪廻

Reincarnation

Horor

Japonsko, 2005, 95 min

Zajímavé, leč celkově slabé. Škoda film měl rozhodně na víc. Za mě 50%(28.8.2014)

Po ne moc kladných recenzích jsem tenhle film neuvěřitelně dlouho odkládal(asi rok) a ted když jsem se k němu dostal jsem sice neýkal nadšením, ale nebyl jsem ani nijak zhnusen. Kdyby film režíroval někdo jiný než Shimizu dal bych možná větší hodnocení, ale od takovýhleho režiséra čekám daleko více. Začátek je parádní ale to co následuje potom je celkem nuda o ničem. Ale i tak ty 3* dám.(19.12.2011)

• Jericho666

Málokdy se mi stává, že se u japonského hororu dokáži tak nudit.(12.8.2013)

Excelentní duchařina v tom nejlepším možném podání. Žádné zbytečné lekačky, jen zatraceně hustá atmosféra, skvělá kamera, přesvědčiví herci, výborné téma a psycho.....spousta psycha. Samozřejmě na reinkarnaci nevěřím, ale ve filmu je to zatraceně působivé. Hodnocení je možná krapet nastřelené, ale neviděl jsem tolik japonských hororů, abych mohl posuzovat objektivní originalitu....a netrápí mě to. Ale je to zážitek, který už by při další projekci jistě nebyl tak silný.(5.4.2009)

• bassator

Kde jsou ty doby kdy tyto filmy typu Kruh-Ring táhly... - 6. 3. 2012 - 20%(6.3.2012)