Výprodej

Výpredaj

Komedie

USA, 2006, 83 min

• MATADOR

Existují komedie a Komedie. Jsou dobré komedie, jsou slušné komedie, jsou trapné komedie, ... Ale Výprodej se řadí k tomu nejhoršímu možnému přirovnání s pojmem komedie. Výprodej ani tak vlastně komedie není, je to nehorázná zplácanina, která nemá sebemenší námahu někoho zaujmout, a už vůbec ne něčím vtipným. Jednoduše jsem se prostě nezasmál ani jednou, tohle prostě není komedie, ale nějaký druh zpitvořeniny, která ani neměla vzniknout! A pomalu začínám přemýšlet o nějakém komediálním talentu Kevina Jamese, jestli nějaký vůbec kdy měl. Filmový Výprodej se nehodí ani do toho skutečného výprodeje!(1.8.2009)

Takovej normální, ničím úchvatný příbeh dvou prodejců hovězího masa a mrazáků, kteří choděj po domech a nabízí lidem své výrobky. O tom jak mají smůlu, že vždy těsně před podpisem smlouvy se něco stane, .... a takhle to jde až do konce příběhu, kdy se snaží ulovit tu největší rybu jakou kdy mohli ulovit. Podle mě nikoho tento příběh neurazí, nedá se od toho očekávat hodně ani od toho nic velkého nečekejte a budete se normálně bavit u popcornu doma těsně před usnutím (( ::(8.2.2007)

Tematický nápad pre komédiu moc dobrý ale nedotiahnutí, miestami to má slušný nábeh ale ani raz nie je potenciál dobre rozohranej scénky úplne dotiahnutý, tak aby to malo pre túto komédiu ten správny nádych. /40%/(25.8.2009)

Další průměrná komedie, které se točí jako na běžícím pásu. Docela originální zápletka, pár úsměvných gagů a nemálo trapných situací. Kevin James je příjemnější, než jeho kolega Ray Romano, také jeho komediální talent je zde cítit více. Prostředí horkého Los Angeles je naprosto nezajímavé a jediné co zaujme, je dům Kima Coatese, jehož interiér je prostě nádherný. Celou dobu jsem měl takové nepříjemné šimrání v žaludku, neb takové chutě mi už žádný film dlouho nedělal. Stále se tu mluví o jídlu, grilují se palcové steaky.. mlask. Burt Reynolds konečně v jakž takž pořádně roli (z poslední doby) a prozatím největší role Kima Coatese (když nepočítám Rukojmí, kde byl stejně celou dobu v kukle). Ničím nezkažené odpoledne, jen mám teď trochu hlad.(28.10.2006)

• Ridick

dalsia blba buddy komedia o dvoch predavacoch co sa zapletu s gangstrami a nakoniec predaju vela maska. ziadny naznak humoru , a vlastne vsetko bolo nanic. zbytocnost s velkym Z.(19.11.2006)