poster

Výprodej

 • USA

  Grilled

 • Slovensko

  Výpredaj

Komedie

USA, 2006, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MATADOR
  odpad!

  Existují komedie a Komedie. Jsou dobré komedie, jsou slušné komedie, jsou trapné komedie, ... Ale Výprodej se řadí k tomu nejhoršímu možnému přirovnání s pojmem komedie. Výprodej ani tak vlastně komedie není, je to nehorázná zplácanina, která nemá sebemenší námahu někoho zaujmout, a už vůbec ne něčím vtipným. Jednoduše jsem se prostě nezasmál ani jednou, tohle prostě není komedie, ale nějaký druh zpitvořeniny, která ani neměla vzniknout! A pomalu začínám přemýšlet o nějakém komediálním talentu Kevina Jamese, jestli nějaký vůbec kdy měl. Filmový Výprodej se nehodí ani do toho skutečného výprodeje!(1.8.2009)

 • Hal_Moore
  ***

  Další průměrná komedie, které se točí jako na běžícím pásu. Docela originální zápletka, pár úsměvných gagů a nemálo trapných situací. Kevin James je příjemnější, než jeho kolega Ray Romano, také jeho komediální talent je zde cítit více. Prostředí horkého Los Angeles je naprosto nezajímavé a jediné co zaujme, je dům Kima Coatese, jehož interiér je prostě nádherný. Celou dobu jsem měl takové nepříjemné šimrání v žaludku, neb takové chutě mi už žádný film dlouho nedělal. Stále se tu mluví o jídlu, grilují se palcové steaky.. mlask. Burt Reynolds konečně v jakž takž pořádně roli (z poslední doby) a prozatím největší role Kima Coatese (když nepočítám Rukojmí, kde byl stejně celou dobu v kukle). Ničím nezkažené odpoledne, jen mám teď trochu hlad.(28.10.2006)

 • rt12
  odpad!

  Nevtipné , nemastné - neslané. Prostě o ničem.(23.5.2014)

 • Malarkey
  **

  Pamatuju si, že jeden tam vypadal sjetě jak Joaquin Phoenix před pár lety, když dva roky po sobě ze sebe dělal rapera. No a pak si ještě pamatuju hrozně úzký nohy tý jedný ženský. Vybavuje se mi až nechutnost těch úzkých nohou. Na komedii dost málo...(6.6.2013)

 • Ridick
  odpad!

  dalsia blba buddy komedia o dvoch predavacoch co sa zapletu s gangstrami a nakoniec predaju vela maska. ziadny naznak humoru , a vlastne vsetko bolo nanic. zbytocnost s velkym Z.(19.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace