poster

Výprodej

 • USA

  Grilled

 • Slovensko

  Výpredaj

Komedie

USA, 2006, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MATADOR
  odpad!

  Existují komedie a Komedie. Jsou dobré komedie, jsou slušné komedie, jsou trapné komedie, ... Ale Výprodej se řadí k tomu nejhoršímu možnému přirovnání s pojmem komedie. Výprodej ani tak vlastně komedie není, je to nehorázná zplácanina, která nemá sebemenší námahu někoho zaujmout, a už vůbec ne něčím vtipným. Jednoduše jsem se prostě nezasmál ani jednou, tohle prostě není komedie, ale nějaký druh zpitvořeniny, která ani neměla vzniknout! A pomalu začínám přemýšlet o nějakém komediálním talentu Kevina Jamese, jestli nějaký vůbec kdy měl. Filmový Výprodej se nehodí ani do toho skutečného výprodeje!(1.8.2009)

 • rt12
  odpad!

  Nevtipné , nemastné - neslané. Prostě o ničem.(23.5.2014)

 • Smok
  *

  Nevýrazné a po všetkých stránkach odsúdené na zapadnutie výpredajovým prachom. Tento počin by som nechcel ani z edície lacných dvd. Nuda.(25.8.2009)

 • T2
  **

  Tematický nápad pre komédiu moc dobrý ale nedotiahnutí, miestami to má slušný nábeh ale ani raz nie je potenciál dobre rozohranej scénky úplne dotiahnutý, tak aby to malo pre túto komédiu ten správny nádych. /40%/(25.8.2009)

 • Jamal
  ***

  Takovej normální, ničím úchvatný příbeh dvou prodejců hovězího masa a mrazáků, kteří choděj po domech a nabízí lidem své výrobky. O tom jak mají smůlu, že vždy těsně před podpisem smlouvy se něco stane, .... a takhle to jde až do konce příběhu, kdy se snaží ulovit tu největší rybu jakou kdy mohli ulovit. Podle mě nikoho tento příběh neurazí, nedá se od toho očekávat hodně ani od toho nic velkého nečekejte a budete se normálně bavit u popcornu doma těsně před usnutím (( ::(8.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace