Výprodej

Grilled

Výpredaj

Komedie

USA, 2006, 83 min

Takovej normální, ničím úchvatný příbeh dvou prodejců hovězího masa a mrazáků, kteří choděj po domech a nabízí lidem své výrobky. O tom jak mají smůlu, že vždy těsně před podpisem smlouvy se něco stane, .... a takhle to jde až do konce příběhu, kdy se snaží ulovit tu největší rybu jakou kdy mohli ulovit. Podle mě nikoho tento příběh neurazí, nedá se od toho očekávat hodně ani od toho nic velkého nečekejte a budete se normálně bavit u popcornu doma těsně před usnutím (( ::(8.2.2007)

• Smok

Nevýrazné a po všetkých stránkach odsúdené na zapadnutie výpredajovým prachom. Tento počin by som nechcel ani z edície lacných dvd. Nuda.(25.8.2009)

Další průměrná komedie, které se točí jako na běžícím pásu. Docela originální zápletka, pár úsměvných gagů a nemálo trapných situací. Kevin James je příjemnější, než jeho kolega Ray Romano, také jeho komediální talent je zde cítit více. Prostředí horkého Los Angeles je naprosto nezajímavé a jediné co zaujme, je dům Kima Coatese, jehož interiér je prostě nádherný. Celou dobu jsem měl takové nepříjemné šimrání v žaludku, neb takové chutě mi už žádný film dlouho nedělal. Stále se tu mluví o jídlu, grilují se palcové steaky.. mlask. Burt Reynolds konečně v jakž takž pořádně roli (z poslední doby) a prozatím největší role Kima Coatese (když nepočítám Rukojmí, kde byl stejně celou dobu v kukle). Ničím nezkažené odpoledne, jen mám teď trochu hlad.(28.10.2006)

• rt12

Nevtipné , nemastné - neslané. Prostě o ničem.(23.5.2014)

Tematický nápad pre komédiu moc dobrý ale nedotiahnutí, miestami to má slušný nábeh ale ani raz nie je potenciál dobre rozohranej scénky úplne dotiahnutý, tak aby to malo pre túto komédiu ten správny nádych. /40%/(25.8.2009)