poster

London

 • USA

  London

 • Slovensko

  London

Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2005, 92 min

 • Tomasso001
  ***

  Celé dohromady je to tak trochu nesmysl, ale rozfázováno do jdnotlivých scén v pohodě filmek...Celý film se odehrává na záchodě na akci, kde je snad 100 lidí, ale je obsazen jen čtyřmi aktéry, které nikdo neruší. Celou dobu nechtějí aby na nich někdo něco poznal a po několika gramech koksu opravdu nikdo nic nepozná, stejně diskutabilní jsou i některé dialogy.(29.1.2009)

 • Her0.89
  **

  Z tohoto filmu si zapamatuji jen vlasy Jasona Stathama a tu jeho hlášku o hovadech a jeho zapomenutém kabátu :D. Jinak celkově, i když mám Chrise Evanse rád, tak tenhle typ filmů mi radost neudělá ani s těmito herci...(18.10.2012)

 • Petrasuvicka
  *

  Jak může být v popisu, že to je dráždivý film? Po 30 minutách máte jejich nadávek plný kecky a Stathamův monolog tomu jen nasadil korunu. Pak se jen v duchu modlíte, kdy s tím přestanou a začnou chvilku mluvit slušně. Upřímně, nedočkáte se toho. Určitě to má i svoje příznivce a já právě přepisuji komentář, protože jsem až na několikátý pokus prohlédla smysl. Je to dokonalý pohled na živoucí trosku, kterou z "normálního" dospělého muže udělala jediná žena a slepá láska k ní. Syd nepředstavoval sice ukázku typického a normálního přítele, ale přesto si nezasloužil, aby s ním tohle udělala jedna žena, která s ním nejednala fér. Chyby a špatnosti se dají hledat na obou stranách. Postava London je jednoduše hezká svinská mrcha, jenž se v minulosti snažila manipulovat s mužskou tvrdohlavou vůlí někam, kam nepatřil. Mrcha s neschopností diskutovat o problému či přijmout jiný názor. Jen (s)prostý smutný příběh toho, jak se dokáže někdo chovat k druhému jako ke kusu hadru či neviditelné osobě postrádající ducha a city. Tohle je příklad toho, jak to může skončit.(5.6.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace