poster

London

 • USA

  London

 • Slovensko

  London

Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2005, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PROROK14
  ***

  Táto konverzačka ma nebavila. Jedno vecko a zfetované reči.(26.1.2011)

 • JJ.Gibson
  ***

  Musím přiznat, že teda London mě nijak výrazně nepotěšil! Nevidět to, tak by mi to vůbec nevadilo. Syd a jeho problémy s kokainem a bývalou přítelkyní London mě vážně nebraly. Nezachránil to ani fetující Statham, kterého jako představitele drsnejch maníků mám rád. Pro mě absolutně plonkovej příběh bez poselství...(25.4.2007)

 • Eldrick
  ****

  Příjemná komorní konverzačka s ojedinělou atmosférou o vyrovnání se s rozchodem, která má fakt vymakanou prostorově snímající kameru. Film není o Londýně, nýbrž o holce jménem London, kterou si střihla Jessica Biel... a řeší se tu takový ty stěžejní vztahový konflikty, takže je snadný se v tom najít. Nejvíc to ale rozbíjí přítomnost Jasona Stathama s parukou, kterej si krade celej film pro sebe scénou o impotenci a vyprávěním o návštěvě S/M salónu (z jeho úst to zní fakt nečekaně). Naštěstí ho rejža nenechá jenom žvatlat a na konci si taky bouchne.(5.1.2011)

 • Faye
  ****

  . „Tahle posedlost všechno vyjadřovat slovy.-To není o slovech. - Ne, tohle je o slovech.“ Velká láska a ještě větší žárlivost a logický důsledek této kombinace. Nicméně s bolestí se dá vyrovnat, pokud se řádně rozebere. A ideální místo je sociální zařízení (není to paneláková velikost) na večírku, kam Syd nebyl sice pozván, ale v zoufalství se vecpal, navíc si na WC přivedl toho správného parťáka na pokec a kokain. A k tématu rozchodu, patří i láska, sex, smysl života, Bůh, vztek a hlavně ta bolest. „nech mě dát ti nahlídnout do mého života, do mojí zasraný bolesti.“ Velmi zvláštní film, plný slov. Odehrávající se v komorním prostředí domu plného lidí .„Pamatuješ si věty, které ti lidi řeknou. Zavrtají se ti do mysli jako výstřely zranění, které se nikdy nevyléčí.“.(12.3.2006)

 • Dr.film
  ***

  Slušné konverzační drama. Dva cizince spojí kokainová lajna, aby jeden druhému otevřel svou třináctou komnatu. Svým způsobem osobité, avšak celé to jede na moc malém písečku, což mi potvrdili i flashbacky, které jsou spíše do počtu (Batemanuv sado-maso salon je však určitým způsobem delikátní). Celkově vše vyvažuje rozumná stopáž, kdy při tom nekonečném šňupání a postupném odhalování pravd vše moc příjemně odsípá.(8.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace