Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2005, 92 min

Táto konverzačka ma nebavila. Jedno vecko a zfetované reči.(26.1.2011)

Musím přiznat, že teda London mě nijak výrazně nepotěšil! Nevidět to, tak by mi to vůbec nevadilo. Syd a jeho problémy s kokainem a bývalou přítelkyní London mě vážně nebraly. Nezachránil to ani fetující Statham, kterého jako představitele drsnejch maníků mám rád. Pro mě absolutně plonkovej příběh bez poselství...(25.4.2007)

Příjemná komorní konverzačka s ojedinělou atmosférou o vyrovnání se s rozchodem, která má fakt vymakanou prostorově snímající kameru. Film není o Londýně, nýbrž o holce jménem London, kterou si střihla Jessica Biel... a řeší se tu takový ty stěžejní vztahový konflikty, takže je snadný se v tom najít. Nejvíc to ale rozbíjí přítomnost Jasona Stathama s parukou, kterej si krade celej film pro sebe scénou o impotenci a vyprávěním o návštěvě S/M salónu (z jeho úst to zní fakt nečekaně). Naštěstí ho rejža nenechá jenom žvatlat a na konci si taky bouchne.(5.1.2011)

. „Tahle posedlost všechno vyjadřovat slovy.-To není o slovech. - Ne, tohle je o slovech.“ Velká láska a ještě větší žárlivost a logický důsledek této kombinace. Nicméně s bolestí se dá vyrovnat, pokud se řádně rozebere. A ideální místo je sociální zařízení (není to paneláková velikost) na večírku, kam Syd nebyl sice pozván, ale v zoufalství se vecpal, navíc si na WC přivedl toho správného parťáka na pokec a kokain. A k tématu rozchodu, patří i láska, sex, smysl života, Bůh, vztek a hlavně ta bolest. „nech mě dát ti nahlídnout do mého života, do mojí zasraný bolesti.“ Velmi zvláštní film, plný slov. Odehrávající se v komorním prostředí domu plného lidí .„Pamatuješ si věty, které ti lidi řeknou. Zavrtají se ti do mysli jako výstřely zranění, které se nikdy nevyléčí.“.(12.3.2006)

Slušné konverzační drama. Dva cizince spojí kokainová lajna, aby jeden druhému otevřel svou třináctou komnatu. Svým způsobem osobité, avšak celé to jede na moc malém písečku, což mi potvrdili i flashbacky, které jsou spíše do počtu (Batemanuv sado-maso salon je však určitým způsobem delikátní). Celkově vše vyvažuje rozumná stopáž, kdy při tom nekonečném šňupání a postupném odhalování pravd vše moc příjemně odsípá.(8.8.2008)