poster

London

 • USA

  London

 • Slovensko

  London

Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2005, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  **

  Složení: dva labilní muži, dvě prostoduché ženy, jedna koupelna, a tuna koksu na van Goghově uchu. Zabaleno do vulgárního filosofování o lásce, sadomaso hrátkách nebo impotenci, vlastenecky pojmenováno. Uchovávejte v suchu a chladu, aplikujte pouze v případech, kdy máte pocit, že nikdo na světě v sobě nemůže mít větší bolest než vy...(21.3.2012)

 • TomikZlesa
  ***

  Vlasatý a koks šnupající Statham. To byl pohled :). Film nabitý luxusními dialogy, odehrávající se převážně v jedné místnosti. Stathamův popis domu za velkými železnými vraty byl naprosto dokonalý. Škoda toho smutného, ale předvídatelného konce.(26.1.2009)

 • JJ.Gibson
  ***

  Musím přiznat, že teda London mě nijak výrazně nepotěšil! Nevidět to, tak by mi to vůbec nevadilo. Syd a jeho problémy s kokainem a bývalou přítelkyní London mě vážně nebraly. Nezachránil to ani fetující Statham, kterého jako představitele drsnejch maníků mám rád. Pro mě absolutně plonkovej příběh bez poselství...(25.4.2007)

 • petero
  ***

  Hlavný hrdina, práve húliaci trávu, sa dozvie že jeho bývalá láska, ktorú ešte stále miluje London (Jessica Biel), odchádza z mesta nadobro a usporiadala párty, na ktorú nebol pozvaný. A tak trošku dosť rozčúlený sa zastaví v bare pre nejaký koks od bankového úradníka (Jason Statham), zoberie ho so sebou na tú oslavu, na pár hodín sa zavrú na hajzloch kde vyšňupú poriadne dlhé lajny až sú úplne na sračky, a nastupujú dialógy pod vplyvom drog, ktoré sú v podaní Stathama a jeho prízvuku zábavné. Nečakať nijakú pecku, polovica deja sa odohrá na už spomínaných toaletách, veľkosti priemernej obývačky so zrkadlovou stenou – práca s kamerou musela byť celkom zaujímavá.(20.5.2006)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: IDP //Počet premietajúcich kín v USA: 7 // Otvárací Víkend v USA: $12,667 //(22.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace