poster

London

 • USA

  London

 • Slovensko

  London

Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2005, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TomikZlesa
  ***

  Vlasatý a koks šnupající Statham. To byl pohled :). Film nabitý luxusními dialogy, odehrávající se převážně v jedné místnosti. Stathamův popis domu za velkými železnými vraty byl naprosto dokonalý. Škoda toho smutného, ale předvídatelného konce.(26.1.2009)

 • Tuax
  **

  Pro me byl tento film nezazivnym zklamanim. Jason Statham jen mlel a mlel a pusobil jako parez. Jesica Biel pusobila jako nevyrovnana osobnost bez charakteru, ktera zije jen pro jednu emoci a ostatni me taky nijak neuchvatili. Navic film natoceny vetsinove ve dvou interierech a bez deje, jen s dialogy a dialogy, ktere po case byly unavne. Jejich syrovost a hrubost to mela si vyvazovat, ale ume se to minulo ucinkem. Jedine co bych bral jako plus, byly video prostrihy, ktere zobrazovaly nektere myslenky postav a vypraveni.(1.10.2010)

 • claudel
  ****

  Jason Statham v netradiční roli, i když si menší akční kousek střihnre. Naprosto originální nápad, že hlavní hrdina si téměř celý film povídá na pánské toaletě právě s postavou, kterou hraje Jason Statham a vypráví mu o své životní lásce London. Ostatně Chris Evans mě taky hodně překvapil po Fantastické čtyřce a Perferktním skóre jako potetovaný feťák. Rozhodně to není film pro většinové publikum, spíše tak do nějakého malého kina v rámci filmového klubu.(21.9.2007)

 • Le_Chuck
  ****

  Viac ako podarený klon Tape (Evansova postava doslovne, charakterovo aj výzorovo Hawkovej), ktorý ma presvedčil, že kvalitných konverzačiek nikdy nie je dosť. Statham herecky o triedu vyššie, ako priemerný zbytok (Ewans, Biel). Len škoda toho od polovice jednoznačného ťahu na... "tri slová". Pre mňa veľmi milé prekvapenie a určite pôjde repete. P.S. Áno! Presne takto vyzerajú pseudo-filozofické, či pseudo-sofistikované debaty nakoxovaných hláv. 85%(17.12.2006)

 • numi
  ***

  Tak neuvěřitelně skutečný a snadno uvěřitelný film už dlouho nepamatuju. Film stojí na malém počtu osob, které jsou ovšem tak rozdílné, že ta jediná věc, která je spojuje (kokain), z nich dělá karikutury jednoho jediného, odosobnělého a sebezničujícího charakteru, který se utápí buď ve svých malicherných problémech či v naddimenzovaných existencionálních otázkách o bohu a vesmíru. Děj se odehrává na relativně malém počtu lokací, ale dokonce ani koupelna, ve které divák "prožije" snad tři čtvrtiny děje, se neokouká díky výborně na aktuální děj navazáným flashbackům a psychedelickým hrátkám s kamerou, rozostřením a zrcadlem. Celková atmosféra stojí a padá na ostrých a výbušných dialozích a tím pádem na výkonech jednotlivých herců. Slečny herečky dobře vypadají, jsou sexy a nic nekazí, zatímco Chris Evans (méně) a Jason Statham (více) vytahují snímek z banalitních keců do inteligentní debaty o ničem a o všem. Dá-li se to tak ovšem říct. Nebýt přerodu v romatický snímek, těsně před koncem, tak to Hunter Richards mohl dotlouct v docela hodně povedené drama dvou osamělých mužů dvou různých generací. Takhle je dobře budovaný depresivní dojem z podstatné části snímku roztříštěn návalem hořkosladkokyselých emocí v závěru a stejná chuť pak zůstane divákovi na jazyku i při závěrečných titulcích. Škoda, přeškoda. Potenciál byl obrovský. Tři a půl. [únor 2006](17.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace