poster

Iluzionista

 • USA

  Illusionist, The

 • Slovensko

  Iluzionista

Drama / Romantický / Mysteriózní / Thriller

USA / Česko, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ****

  Oscar 1 nominace: Kamera(23.1.2007)

 • genetique
  ****

  Niekto si na závery podobného typu ako bol tento potrpí, no u mňa s tým nepochodili a aj preto stráca hviezdičku. Ale nielen preto. Už z názvu plynie niečo, prečo ma film lákal a prečo som sa naň (okrem Nortona) tešil a tým aspektom je magickosť. Tá sa postupom ubiehajúcich minút vytráca, našťastie ju potom ale slušne zaskakuje a šikovne zakrýva niekedy až thrillerová zápletka a ostatní herci. Ostatní hovorím najmä preto, lebo Norton, aj keď hrá titulnú úlohu, tak jeho úloha kúzelníka si veľa herectva neodniesla, respektíve ani nemusela. Vďaka patrí určite viac Giamattimu. 80%.(30.5.2008)

 • viperblade
  *****

  Skvělý film, který se sice trochu táhne, ale ten konec vám to vynahradí. Alespoň mně to vynahradil... Plus tu máme mou oblíbenkyni Jessicu Biel a opět je krásná... :-)(30.5.2007)

 • Fr
  ****

  Život a smrt. Prostor a čas. Osud a náhoda. Toto jsou nepochopitelné síly vesmíru. Dnes vám dámy a pánové představím muže, který tyto záhady rozluštil. Muže, který jako chlapec potkal potulného kouzelníka a jako dospělý podstoupil boj s tvrdým soupeřem...... Myslím, že je to velmi zajímavý film - historický, romantický, krimi, drama a fantasy. Film, který sice může vypadat obyčejně, chudě, ale po jehož skončení mi bylo ,,dobře". Nebo je to jen trik a iluze?(19.2.2007)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Philip Glass: 1. The Illusionist ,2. Do You Know Me? ,3. Chance Encounter ,4. The Locket ,5. The Orange Tree ,6. The Mirror ,7. Wish I Would See You Again ,8. The Sword ,9. Meeting in the Carriage ,10. Sophie ,11. The Secret Plot ,12. Sophie's Ride to the Castle ,13. The Accident ,14. The New Theater ,15. Frankel Appears ,16. A Shout from the Crowd ,17. Eisenheim Disappears ,18. The Search ,19. The Missing Gem ,20. The Chase ,21. Life in the Mountains ,(27.5.2011)

 • - Původní povídka Stevena Millhausera má jen dvacet stran a na korunního prince ani půvabnou Sofii byste v ní nenarazili. (Pumiiix)

 • - Téměř dvě stovky trikových záběrů pro film vytvořilo české postprodukční studio UPP. Režisér si přál aby triky nevypadaly příliš počítačově, protože hrdina kouzlí pomocí mechanických a optických iluzí. (Pumiiix)

 • - Freedman naučil Nortona klasické triky jako vytahování mincí za uchem. Náročnější triky nechal Norton ale na Freedmanovi, který mu dělal doublera rukou. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace