poster

Iluzionista

 • USA

  Illusionist, The

 • Slovensko

  Iluzionista

Drama / Romantický / Mysteriózní / Thriller

USA / Česko, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lynn
  ****

  Dokud nepřišlo závěrečné vysvětlení (pěkně po hollywoodsku přitažené za vlasy) byl film nádherně mysteriózní mystifikací, iluzivní pohádkou s kouzelným Edwardem Nortonem... :-) A se sympatickými lokacemi České republiky.(25.5.2009)

 • Jeremy.jk
  *****

  Éda Nortnů ( mj. můj druhý nejoblíbenější herec ) má podle mě neskutečný charisma, jenž obohatí každý film, ve kterém se ukáže a tento není vyjímkou. Jako iluzionista působil opravdu skvěle. Poutavý příběh, slušné triky a perfektní Paul Giamatti - tenhle chlápek je zas o krůček blíž mé TOPce 90%.(15.7.2009)

 • Aluska88
  ****

  Iluzionista mě přivedl na myšlenku, co to vlastně znamená "konec filmu." Konec může být zamotaný, nesmyslný, nedotažený, nelogický, odfláknutý a přesto nám nepokazí dojem z filmu, ale může nám narušit naši vlastní "iluzi" filmu. Tento film je dokonale iluzionistický, magický, všechna kouzla a triky byly naprosto excelentní, scénář sice lehce pokulhával, ale to vše nám vynahradil Ed Norton, kterému to v černém plášti moc slušelo:) Některé snímky jsou vlastně dokonalá iluze a až samotný konec ji osvětluje: SAW: Hra o přežití, Psycho, Klub rváčů či Telefonní budka.(25.5.2008)

 • Viktooorka
  ****

  ráda se nechávám vtáhnout do světa magie a iluze.. díky ním zapomenete na reálný svět a na chvíli věříte, že problémy neexistují.. kamarádka mi tenhle film doporučila a já ji za to moc děkuju... nejen že jsou tam nádherně stvárněné kouzla a iluze.. ale ta největší iluze celého filmu je tak grandiózní.. kam se hrabe Copperfield.. :) když so tento film pustíte..určitě neprohloupíte ;)(1.4.2009)

 • Cervenak
  **

  Spočiatku celkom milá, pekne natočená a atmosférická romantická rozprávka, zhruba od polovice filmu báchorka a v závere trápna fraška. V porovnaní hereckých výkonov je Norton len špina na Giamattiho podrážke.(4.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace