poster

Iluzionista

 • USA

  Illusionist, The

 • Slovensko

  Iluzionista

Drama / Romantický / Mysteriózní / Thriller

USA / Česko, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ****

  Život a smrt. Prostor a čas. Osud a náhoda. Toto jsou nepochopitelné síly vesmíru. Dnes vám dámy a pánové představím muže, který tyto záhady rozluštil. Muže, který jako chlapec potkal potulného kouzelníka a jako dospělý podstoupil boj s tvrdým soupeřem...... Myslím, že je to velmi zajímavý film - historický, romantický, krimi, drama a fantasy. Film, který sice může vypadat obyčejně, chudě, ale po jehož skončení mi bylo ,,dobře". Nebo je to jen trik a iluze?(19.2.2007)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Jelikož koukám jen na horrory, pro mne byl film Iuzionista příjemná změna. Film se mi líbil, takže pro oddych doporučuji a určitě se nebudete nudit.(25.3.2007)

 • choze
  **

  Neil Burger (scénář a režie) by si kouzlením nevydělal ani na slanou vodu. Hrdinův mistrovský trik-šokující pointa celého filmu jsou jasné sotva se rozvrhne milostný trojúhelník a digitální triky suplující triky reálné jsou jako pěst s boxerem na oko (stejně jako dosti trapná milostná scéna). Ale jinak je to příjemné nakouknutí do iluzionistické kuchyně, se standartně dobrým Giamattim a Sewellem a standartně bezkrevným Nortonem. Nejvíc jsem tam ocenil tu politiku.(18.8.2011)

 • Lynn
  ****

  Dokud nepřišlo závěrečné vysvětlení (pěkně po hollywoodsku přitažené za vlasy) byl film nádherně mysteriózní mystifikací, iluzivní pohádkou s kouzelným Edwardem Nortonem... :-) A se sympatickými lokacemi České republiky.(25.5.2009)

 • viperblade
  *****

  Skvělý film, který se sice trochu táhne, ale ten konec vám to vynahradí. Alespoň mně to vynahradil... Plus tu máme mou oblíbenkyni Jessicu Biel a opět je krásná... :-)(30.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace