poster

Iluzionista

 • USA

  Illusionist, The

 • Slovensko

  Iluzionista

Drama / Romantický / Mysteriózní / Thriller

USA / Česko, 2006, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Niekto si na závery podobného typu ako bol tento potrpí, no u mňa s tým nepochodili a aj preto stráca hviezdičku. Ale nielen preto. Už z názvu plynie niečo, prečo ma film lákal a prečo som sa naň (okrem Nortona) tešil a tým aspektom je magickosť. Tá sa postupom ubiehajúcich minút vytráca, našťastie ju potom ale slušne zaskakuje a šikovne zakrýva niekedy až thrillerová zápletka a ostatní herci. Ostatní hovorím najmä preto, lebo Norton, aj keď hrá titulnú úlohu, tak jeho úloha kúzelníka si veľa herectva neodniesla, respektíve ani nemusela. Vďaka patrí určite viac Giamattimu. 80%.(30.5.2008)

 • Hitman_47
  ****

  Ed opět nezklamal, hvězdička dolů za tu pointu, kterou si každý vypointovatí během pár vteřin.(23.2.2007)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Za mě překvapivě mnohem záživnější než Dokonalý Trik. Edvard Norton si krade celý film pro sebe, je inteligentní,charismatický, bystrý a velmi talentovaný iluzionista. Období v jež se film odehrává mi velmi sedlo, romantika je trefná a neotravující a celkový průběh děje je velmi svižný a nenudící, za mě tedy spokojenost, ani nevím proč jsem film tak dlouho odkládal. Velmi dobré. 80%(10.12.2014)

 • Arx
  ****

  Spolu s Dokonalým trikem jde o výborný kouzelnický film v kterém jak už bývá zvykem ztvárnil Edward Norton svoji roli naprosto dokonale. Iluzionista má skvělý scénář a samotný film rozhodně nenudí. Příběh je až na pár otřepaných klišé originální a 110 min filmu uteče stejně rychle jako mávnutím kouzelníkovi hůlky. A v hodnocení samozřejmě nemohu opomenout nádhernou Jessicu Biel. Sečteno a podtrženo. 4 hvězdičky.(9.12.2007)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $16.5 million otvárací víkend : $6,189,133 tržby celosvetovo : $87,413,690(12.12.2006)

 • - Záběry na konci filmu, kde se inspektor Uhl (Paul Giamatti) snaží dohonit Eisenheima před jeho odjezdem z Vídně, jsou natočeny v pražské ulici Prvního pluku pod Negrelliho viaduktem. (navabaca)

 • - Snímek měl světovou premiéru na festivalu v Sundance. (imro)

 • - Dívka, která hrála mladou Sophii měla 13 let když natáčela scény, při které políbí Eisenheima. Byl to její první a druhý polibek v životě. (Fantomas92)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace