poster

Černé zrcadlo (TV seriál)

 • Velká Británie

  Black Mirror

Drama / Komedie / Horor / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie, 2011 - 2013, 4 h 48 min (Minutáž: 7x42-62 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  *****

  White Christmas: Nejsem si zcela jist, zdali byl tvůrčí záměr, aby divák odhadl pointu půl hodiny před koncem a pak už se jen kochal, jak se s tím postavy poperou. Každopádně mě to semlelo, Facebook v dohledné době stále neplánuji.(17.1.2015)

 • Johny_fork
  ****

  První povídka je tak absurdní, až ve mně zarážejícím způsobem definuje populistický směr, kterým se ubírá současná politika, aneb 80 % lidí si myslí, že byste to prase měl ošukat. Druhá povídka je moje oblíbená. Polemika nad dobrovolnou ztrátou soukromí a identity v blízké budoucnosti. Bezduché šlapání na rotopedu za účelem stát se součástí reality show, jež určuje naše ráno a náš večer. Působivé a navíc brilantně natočené. Poslední příběh komornějším způsobem upozorňuje na to, že přijetí technologie má své klady a zápory.(2.9.2012)

 • fishki
  ***

  Prvý diel ultrapecka. Zvyšok nuda.(5.5.2013)

 • Botič
  *****

  Každý odraz v tomhle proklatě černém zrcadle míří přímo na solar! A že jsou ty záblesky někdy velmi nepříjemné a bolestivé. Velká škoda, že takhle originální náměty slouží pouze televizní obrazovce, protože by si každý zasloužil prostor na velkém plátně.(10.8.2014)

 • Anchi
  ****

  3*, 5*, 5*(5.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace