Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pan Hnědý
  *

  Pětihvězdičková scéna Charlieho Sheena - rulez!!! Ale pak si Zucker šňupl velkou lajničku, po které to šlo do velkého klišé.(3.2.2013)

 • choze
  **

  Zřejmě už dementní Zucker se s tím nemaže a recykluje stále ty samé, do omrzení louhované pubertální gagy, hlavně neustálé pády, vrážení do něčeho hlavou a fekální humor. Leslie Nielsen za zenitem zato bez kalhot, tu má narozdíl od trojky aspoň jeden vtipný výstup v OSN, co ale nepochopím je, proč skvělého Charlie Sheena nahradil tragický Craig Bierko a jak sem ukecali Billa Pullmana a Jamese Earla Jonese. Celkově opět bezradně splácaná sračka, ale s řadou dobrých frků (vede Detroit).(17.6.2006)

 • Rosomak
  odpad!

  Proč já se vždycky od někoho necham přemluvit, abych se na něco podobnýho podíval... Divím se, že se pod takovou sra*ku je vůbec někdo ochotnej se podepsat... Neznam lepší způsob jak si otrávit večer. I mlátit se hlavou do zdi je přínosnější než tohle.(27.10.2008)

 • Xmilden
  *

  Nejslabší z celé série, která se nikdy nevyznačovala zrovna inteligentním humorem. Tady ovšem byl trošku problém v parodované látce. Válka světů, Saw nebo třeba Vesnice se prostě parodují dost špatně. Kromě prezidentovy kachničky mě v hlavě neutkvěl snad ani jeden pořádný vtípek.(3.6.2013)

 • bestlama
  ****

  Prostě úžasný film ... U předchozího dílu jsem si myslel, že jím dochází nápady, ale jde vidět, že opravdu nabrali sílu a vložili i humor do čtyřky :)(18.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace