• NinadeL

Totální ztráta času. Jednička pouze po svém využila nápad, který původní trilogie Vřískotů vyloženě nabízela (ačkoli se to nepovedlo), dvojka byla retardovaná, trojka o něco lepší (postavit to ještě více na Znameních a připomínalo by to i film), ale vyloženě zbytečná a tohle je totéž. A přitom opět stačilo udělat nosnou linií tu snahu o parodii na Vesnici.(22.4.2011)

• Xmilden

Nejslabší z celé série, která se nikdy nevyznačovala zrovna inteligentním humorem. Tady ovšem byl trošku problém v parodované látce. Válka světů, Saw nebo třeba Vesnice se prostě parodují dost špatně. Kromě prezidentovy kachničky mě v hlavě neutkvěl snad ani jeden pořádný vtípek.(3.6.2013)

Rozpočet $45miliónovTržby USA $90,710,620Tržby Celosvetovo $178,262,620Tržby za predaj DVD v USA $22,361,778 //počet predaných kusov 1,588,386/videl v kine: 55%/(3.7.2006)

• pan Hnědý

Pětihvězdičková scéna Charlieho Sheena - rulez!!! Ale pak si Zucker šňupl velkou lajničku, po které to šlo do velkého klišé.(3.2.2013)

:::::::::::::::::::::::::: Já Scary Movie zkrátka a jednoduše miluju ! Mám rád všechny díly a vždy se u nich docela hodně zasměju !!! Já tohle prostě můžu, ale chápu, že to nemusí sednout všem a hodně lidem takovýhle typ komedií přijde trapný, ale záleží na vkusu, na náladě a hlavně to nesmíte brát moc vážně !!! Jednoduše vypněte mozeček, teda jestli nějaký máte, zapalte jointa, nalijte whisky, zapněte bednu a užívejte si !!!! :::::::::::::::::::::::::::::(12.11.2008)