• nunka

Myslím, že je na čase kriticky si uvedomiť, že posledné série kvázi úspešných paródií Scary Movie sú už len úbohou snahou pobaviť diváka originálnym humorom. Začínam mať pocit, že jednotlivé filmové pokračovania sa vzájomne kopírujú a vykradajú. Nechcem si ani len predstaviť, kam hlboko klesne ďalšia odnož Scary Movie 5.(14.7.2006)

• Eddard

Opravdu špatná parodie s několika vtipnými momenty (na jejichž spočítání vám budou stačit prstíky horních končetin). Zuckerova partička už dávno neví, co je vkusný nevkus. Někdo by jim měl například prozradit, že gagy jako viagrová hypernerealistická erekce se objevují v každém druhém kresleném vtipu. I když mám pro parodie slabost, nemůžu jít přes 30%(4.5.2007)

Po debilní dvoje a nudné trojce příjemné překvapení. Opět je to sice "pouhý" slepenec scének odjinud, ale nepostrádá to vlastní nápady (Detroid rulez!) a klasické ZAZ fórky. S elitou žánru se to srovnávat nedá (na to je to až příliš závislé na parodovaných filmech), ale pokud máte nakoukáno, tak se rozhodně budete dobře bavit. 3 a 1/2*...(5.5.2006)

Ne že by čtyřka byla špatná a rozhodně je lepší než trojka, ale film jde hodně po stopách filmu Války světů, kterého dá se říct kopíruje se scénami a občas tam vloží něco z jiného filmu. Nebýt poslední scény, která je tak trapná až to hezký není, dal bych za čtyři hvězdy(22.5.2006)

• psy.cho

Sériu Scary movie mám rád ale táto 4 bola fakt otras. Sklamanie na plnej čiare. Po výborných troch častiach je toto zbytočnosť.(21.4.2011)