Vnitřní nepřítel

Vnútorný nepriateľ

Akční / Thriller

Velká Británie / Bulharsko, 2005, 92 min

• Xmilden

Za poslední dobu asi jeden z nej Stevenových filmů. Navíc výborný casting. Ve filmu se motá spousta Anglánů což není nikdy naškodu co se týče troušení suchých hlášek. Plus zde máme dvě krasavice. Seagal zde postupně zlikviduje tank, ponorku, helikoptéru a na závěr i jednoho udělaného černocha.(27.3.2009)

• Sašenka165

Tak tohle fakt ne-e!(23.11.2007)

• type_B

Achjo, tyhle akční filmy se sci-fi motivkem jsou hrozně otravné. Některé scény nebyly marné, jako začátek s představovačkou Codyho týmu [btw - debilní jméno] vypadal opravdu hodně prima béčkově, nebo závěrečná řežba v opeře byla celkem koukatelná. Dohromady to ale dává hodně nudný poslepovaný film, který se dokoukává jen dost blbě. Celkový dojem vylepšují ženské role, páč jsou příjemně obsazené. A proč proboha nosí ve svých pozdních filmech Seagal to hnusné kožené sáčko?(5.4.2009)

• Nuala

Proč takové filmy vůbec existují?!(21.10.2007)

• rt12

Vlastně nevím proč jsem dala dvě, jelikož to byl naprostý propadák.(24.5.2014)