Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PauloZ
  *

  Tak tohle je opravdu špatné, moc trapné a pro děcka.(5.9.2010)

 • mandes

  rozpočet : $33 million tržby celosvetovo : $64,957,291(6.6.2008)

 • Driss
  odpad!

  Už toho mám dost. Schneider má slabší chvilky, ale dání zadostiučinění školometům tak okatým způsobem je už trochu moc....(následující řádky čti infantilním tónem) Božíčku a jak bylo směšný, když si ten vyzáblý trouba tahal nudle z nosu a papal je. No ťuťuňu, u všech podělaných plíneček, jak je to k smíchu! Navíc ten albínek s tatarkou a permanentní tahání za bradavky! Jak jsem se smál!Jsem ták móc rád, že i my šprtíci první třídou povinní máme svůj filmeček, který lidsky popisuje naše emočně vyhrocené pocity....(čti cynickým tónem) Mám dojem, že jsem ze Schneidera vyléčen. Kinematografické prázdno bez jakéhokoliv umu či vtipu(24.5.2012)

 • moviesfan
  **

  Zprvu nepříjemně ,,ulítlá" komedie se změnila na docela pohodový zábavný filmeček. Jen škoda těch ohraných scének, kde máte pocit, že už jste něco z toho někde viděli (a ne jednou).(2.9.2008)

 • Pepinec
  **

  Rob Schneider a role rozumného týpka, který ctí morálku? To k sobě jde stejně, jako Chuck Norris s návodem použití.(15.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace