• Xmilden

Dennis Dugan je jen o něco lepší režisér Sandlerovek než Frank Coraci. V Jelitech se navíc neobjevuje ani Sandler a hlavní roli tedy dostává ten slabší z komediální dvojice (Sandler/Schneider). Výsledek ale určitě nijak zásadně neovlivnil, protože scénář je "prošpikován" často neuvěřitelnými nejapnostmi a trapárnami. Jediná scéna, která mě zaručeně pobaví je panický strach Howieho ze slunce. 35%(2.12.2015)

Musím říct, že jsem čekal průměrnou blbinku, ale moc jsem se u toho nasmál. Nemůžu si pomoct(7.3.2009)

• Driss

Už toho mám dost. Schneider má slabší chvilky, ale dání zadostiučinění školometům tak okatým způsobem je už trochu moc....(následující řádky čti infantilním tónem) Božíčku a jak bylo směšný, když si ten vyzáblý trouba tahal nudle z nosu a papal je. No ťuťuňu, u všech podělaných plíneček, jak je to k smíchu! Navíc ten albínek s tatarkou a permanentní tahání za bradavky! Jak jsem se smál!Jsem ták móc rád, že i my šprtíci první třídou povinní máme svůj filmeček, který lidsky popisuje naše emočně vyhrocené pocity....(čti cynickým tónem) Mám dojem, že jsem ze Schneidera vyléčen. Kinematografické prázdno bez jakéhokoliv umu či vtipu(24.5.2012)

• Pepinec

Rob Schneider a role rozumného týpka, který ctí morálku? To k sobě jde stejně, jako Chuck Norris s návodem použití.(15.9.2012)

Hodne nenarocna "sportovni" komedie, ktera je sice naprosto stupidni, obcas zbytecne zabredne do nejakejch dojemnejch momentu, ale vicemene to svizne odsejpa a je to docela zabava. Film stavi hlavne na hlavni trojce dementu, pricemz Schneider je tu tentokrat ten nejnormalnejsi, to co predvadi Spade s Hederem by se mohlo dat pod definici retard. Obcas, aby nebylo dementu na obrazovce malo, se pripoji i hyper hovado Nick Swardson, takze to uz mame ctyri retardy a to je na jeden film vic nez dost, takze kolikrat ma clovek spis nez fandit jim, chut je nakopat do kouli. Ale i kdyz tu nejsou zadny moc masakralni vtipky a vicemene se deje furt to samy, stejne to tech 90 minut zabavi a o to slo.(6.3.2010)

• - Stadion postavený pro závěrečnou hru obsahuje architektonické detaily vypůjčené z některých hlavních ligových stadionů: Yankee, Wrigley Field, Fenway Park a Chase Field. (HappySmile)

• - Prřípad s hráčem, který měl falešný rodný list se opravdu stal. Danny Almonte z Dominikánské republiky, který hrál za americký tým z New Yorku, byl příliš starý, jak bylo zjištěno. Padělal si totiž rodný list a ve skutečnosti mu nebylo 12, ale 14. Jeho tým vyhrál regionální soutěž a skončil v semifinále malé ligy světové série. V důsledku skandálu byl celý tým diskvalifikován, jejich záznamy byly vymazány a trenér dostal doživotní zákaz malé ligy v baseballu. (HappySmile)

• - Objevil se zde Batmobil z Batmana (1966) a K.I.T.T. z Knight Ridera (1982). (HappySmile)