Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Z0oMb3E
  odpad!

  Ďalší film zo série na pozdvihnutie si sebavedomia tím, že i keď som looser, som tiež Američan, a dokážem všetko. Rob Schneider a tí ostatní trapoši bezcielne pobehujú bez nejakého hereckého talentu. Nehovoriac o fekálnom humore, ktorý radí tento film jednoznačne do odpadu. POZOR ZDRAVIU ŠKODLIVÉ!(25.3.2010)

 • Paxxx.cz
  ***

  Hodně zábavná komedie včele s Robem Schneiderem. Pěkný film pro celou rodinu, který zaručeně pobaví už jen díky postavě Jona Lovitze...6/10.(8.3.2009)

 • paulieM
  odpad!

  To má bejt vtipný?(16.7.2013)

 • rikitiki

  Tupý fekální humor. /18. 4. 2011/(18.4.2011)

 • dobytek
  **

  Na tomto filmu jsem našel dvě pozitiva: 1) Rob Schneider tady snad poprvé v životě nehraje dementa a byl tak překvapivě snesitelnej. 2) Film má jenom 80 minut. Jinak na filmu snad neni nic, co by stálo za zmínku. Já teda nejsem zrovna příznivec intelektuálního humoru, ale jestli nejvtipnější v celym filmu jsou scény, kdy někdo dostane ránu nějakym předmětem do koulí, tak je to přecejenom celkem slabota. No dodíval jsem se až do konce, kde "překvapivě" nechybělo nějaký to morální poučení, ale myslim, že jsem to viděl poprvé a naposled.(26.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace