• Payushka

Skvely pisnicky, neskutecne vtipny Amaury "Sucre" Nolasco, ale ten zbytek byl na me az moc...no, jednoduchej. Uznavam, ze v ten samy den jsem videla i 1984... Ale vzdyt ty Benchwarmery zas tolik neshazuju :) prumer.(24.8.2009)

• lamps

Je to přesně taková ztřeštěná komedie, která dokonale odpovídá dosavadní Schneiderově kariéře a jaké jsem se obával. Na jednu stranu se jí nedá upřít docela příjemná a pohodová atmosféra a několik momentů, u kterých jsem se musel chtě nechtě hlasitě zasmát. Hlavně postava Jona Lovitze a jeho image zarputilého fanouška Star Wars jsou vynikajícím zpestřením. Ale bohužel záplavu poměrně vydařených a zábavných baseballových sekvencí narušuje až moc trapných a nechutných vtípků, které již klasicky zdobí většinu Duganových filmů. Potenciál nulový, konečný výsledek těsně pod průměrem.(15.2.2012)

Pokud člověk odhlídne od skutečnosti, že tento snímek nemá vůbec žádné umělecké ambice, v což aspoň doufám, že byl takto i zamýšlen, tak je to celkem sranda. Ale taková ta ujetá a stupidní ve stylu Vybíjené a jiných filmů - například úvodní scéna: jeden z hlavních hrdinů se hned dloube v nose. Tenhle týpek je zrovna docela zbytečně přehnaný, což je škoda, ale k tomuhle typu filmů to prostě tak nějak i patří. Lidi tu v podstatě můžete rozdělit jen na ty, co jsou šikanování a co šikanují, můžete se zde koukat na to, jak čtyřicetiletý panic si začne s krásnou blondýnou atd. atd. - prostě takový ten typ filmů, tedy filmů, na které se občas podíváte, připomínají vám kupu dalších filmů, rychle uběhnou, a vy si po jejich shlédnutí řeknete: ale jo, celkem se to dalo.(12.7.2007)

Je normalni, ze ocekavam hodne a to bud dostanu, nebo ne. Take se mi velmi casto stava, ze neocekavam nic a take ten film podle toho vypada. Ale od teto komedie jsem po silene trapnem Deuce Bigalow 2 necekal uz vubec nic a jake bylo me prekvapeni, kdyz jsem shledl svezi komedii, ktera temer nema vylozene hlucha mista (snad az na pomalejsi rozjezd). Budete se vyborne bavit, ale to pouze za predpokladu, ze vite, co ocekavat od komedie, kde hlavni roli ma na svedomi Rob Schneider. Nekdy je to nevkusne, casto infantilni a absurdni az beda, ale svizne a vtipne je to urcite. Davam lepsi 4* hvezdicky, protoze jsem se dlouho u televize od srdce nezasmal tak "pitomym" vtipum...(27.1.2008)

• Pepinec

Rob Schneider a role rozumného týpka, který ctí morálku? To k sobě jde stejně, jako Chuck Norris s návodem použití.(15.9.2012)

• - Stadion postavený pro závěrečnou hru obsahuje architektonické detaily vypůjčené z některých hlavních ligových stadionů: Yankee, Wrigley Field, Fenway Park a Chase Field. (HappySmile)

• - Po první hře jde David Spade s dalšími dvěma herci a na nose má sluneční brýle. Je to jediná scéna, kde má Richie brýle, protože režisér zakázal, aby je postavy nosily. Nicméně zde je David Spade zapomněl sundat, když se vrátil ze zákulisí a režisér usoudil, že scéna byla tak dobrá, že se nebude obtěžovat s tím, aby ji točil znovu. (HappySmile)

• - Prřípad s hráčem, který měl falešný rodný list se opravdu stal. Danny Almonte z Dominikánské republiky, který hrál za americký tým z New Yorku, byl příliš starý, jak bylo zjištěno. Padělal si totiž rodný list a ve skutečnosti mu nebylo 12, ale 14. Jeho tým vyhrál regionální soutěž a skončil v semifinále malé ligy světové série. V důsledku skandálu byl celý tým diskvalifikován, jejich záznamy byly vymazány a trenér dostal doživotní zákaz malé ligy v baseballu. (HappySmile)