• rikitiki

Tupý fekální humor. /18. 4. 2011/(18.4.2011)

Soundtrack Waddy Wachtel: 1. Room 19 (Sha La La La Lee) ,2. Fire ,3. Blister in the Sun ,4. Hey Boy ,5. Never Known ,6. Knight Rider (Main Title) ,7. Cobra Style ,8. Jerk It Out ,9. Fire It UpTake Me Out to the Ballgame,(10.6.2011)

• genetique

Sám seba sa po takýchto filmoch pýtam, čo ma donútilo si ho vôbec zapnúť a vydržať až do konca. Pri tomto mi zostáva spomenúť len pár faktov, ktoré robili film ako-tak pozerateľným. Sú to tie lacné vtipy a gagy, ale keď vynecháme tie úchylné a nechutné, ostáva ich naozaj len pár a potom jedna, dve potrhlé postavy, na ktorých sa dá pousmiať. Inak je to slabá úbožina. 35%.(18.2.2008)

Nečekané , ale já se bezvadně bavil. Výborná oddychovka a Lovitz má supr bejvák a káry.(28.8.2007)

Skvělá a příjemná sportovní komedie!!! Filmy s Robem Schneiderem mám opravdu rád, jelikož je to vždy příjemná zábav a tento film to jen potvrzuje. Rob Schneider mně v tomto snímku velmi překvapil, poněvadž nehraje žádnýho dementa a nemá žádnou debilní roli, ale má konečně normální roli ve které ukazuje, že umí i hrát a že není jen komik. V této komedii se objeví pár nechutných scén ale objeví se zde více vtipných scén. Například scéna s malým černochem, který když mluví a prská, tak to jsem se smál velice dlouho, až sem si film musel stopnout. A najde se zde více vtipných scén. Naprosto stylový byl ve své roli Amaury Nolasco, kterého jsme měli možnost vidět v seriálu Prison Break co by Fernando Sucre. Tuto komedii si pustím kdykoliv s chutí znovu a možná, že hned zítra!!(28.9.2007)