• MM_Ramone

Keby na csfd bol rebríček najobľúbenejších trapných hercov, tak u mňa má v ňom prvé miesto zaručené Rob Schneider. Točí filmy plné nechutného primitívneho humoru, ale prekvapivo to vždy nejak vytiahne aspoň na dve hviezdičky. "Jelita zo striedačky" pokračujú v tomto trende. Prdenie, pľuvanie, rýpanie sa v nose, zvracanie, proste takzvaný fekálny humor. No i tak som sa pri tejto dementnej športovej komédii pár krát schuti zasmial. **(2.10.2008)

• Skip

V podstatě zapomenutelná stupidita s pár dobrými vtípky, na kterou ani nemá cenu koukat.(7.3.2015)

• Gilmour93

Duganovi "Zahřívači lavičky" ukážou Schneidera tentokrát v překvapivě neretardované poloze, což ovšem plně dokážou vynahradit jeho kolegové. Baseballový humor nápaditý, Amaury Nolasco jako dominikánský player se zálibou v tequille taky OK, ale to laciné prdění do obličejů, kroucení bradavek a vytahování spoďárů sráží film do sklepení lacinosti. Škoda, mohla to být jinak docela dobrá rodinná komedie s J.Lovitzem, filantropem loserů v Batmobilu.(3.2.2010)

Taková příjemná kravinka, ve které se objeví jak nechutnosti tak i příjemné a vtipné scény. Rob Schneider už zde nehraje takovýho magora jako v jiných filmech to spíš oni se na něj upnou. Film má vcelku spád a uteče docela rychle. Příběh je hodně okoukaný a tak je jasný jak to skončí, ale stále mě to nechá koukat na co nového praštěného během zápasů příjdou a většinou to stojí za to.(27.7.2006)

Skvělá a příjemná sportovní komedie!!! Filmy s Robem Schneiderem mám opravdu rád, jelikož je to vždy příjemná zábav a tento film to jen potvrzuje. Rob Schneider mně v tomto snímku velmi překvapil, poněvadž nehraje žádnýho dementa a nemá žádnou debilní roli, ale má konečně normální roli ve které ukazuje, že umí i hrát a že není jen komik. V této komedii se objeví pár nechutných scén ale objeví se zde více vtipných scén. Například scéna s malým černochem, který když mluví a prská, tak to jsem se smál velice dlouho, až sem si film musel stopnout. A najde se zde více vtipných scén. Naprosto stylový byl ve své roli Amaury Nolasco, kterého jsme měli možnost vidět v seriálu Prison Break co by Fernando Sucre. Tuto komedii si pustím kdykoliv s chutí znovu a možná, že hned zítra!!(28.9.2007)