poster

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

 • USA

  Sin City: A Dame to Kill For

 • USA

  Frank Miller's Sin City: A Dame to Kill For

  (USA)
 • slovenský

  Sin City: Ženská, pre ktorú by som vraždil

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2014, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Ano, Evě Green to sekne. Nevím vlastně o nikom, kdo by dneska zvládnul femme fatale se stejnou samozřejmostí. Jinak tu ale není nic. Ne že by toho bylo výrazně míň než před deseti lety, jenže to bylo to nic alespoň neokoukané (a zpětně se tak trochu ukazuje, že Rodriguez tenkrát nebyl vizionář, jen náhodou nudil něčím, čím ještě nikdy nikdo nenudil). Nejsem naštvaný, protože jsem nečekal nic jiného. A nedá se říct, že by šlo o nezvládnutý film. Rozhodně je ale zbytečný. Něco jako Tři bratři. Ehm...(4.9.2014)

 • kulyk
  ***

  Dvakrát totéž není vždy totéž. Rourkovi ta plastelína na držce nadělala protentokrát spíše imbecilní výraz, Grýnová je asi ráda, že není v barvě, páč stínohra jí docela svědčí (zatímco nyní může ještě ukazovat různé tělesné součástky, které jsem doposud neznal, a to pohříchu nejen u ní, bez uzardění, tak za deset - patnáct let skrzevá koketérii s černobílou materií zajisté ovládne laternu magiku), a ostatní mi též chvilkami srali. Dalo se. Ovšem nemuselo to být.(4.3.2015)

 • LiVentura
  **

  Na nedělní večer , proč ne. Jinak je to i žánrově zcela vybredla michacka smrti a pomsty.(20.10.2014)

 • Xmilden
  ***

  První hodina se ještě dá poměrně bezbolestně vydržet. Ani do té doby se nejedná o nějakou hitparádu. Nejlepší povídkou je Ženská, pro kterou bych vraždil, však také zabírá polovinu stopáže. A to hlavně kvůli tomu, že jinak film nenabízí vůbec, ale opravdu vůbec nic. Přijít s takovým materiálem za producentem, to už chce teda setsakramenskou odvahu. Vrcholem největšího zmaru je pak Jessica Alba. Nemusím zřejmě psát co jediného ve filmu dokáže zaujmout :) 50%(11.11.2014)

 • Kaka
  ***

  Víc než plnokrevný film je to add-on k jedničce, či snad "data-disk" chcete-li. Původní Sin City bylo ve své době nevídaně stylové, inovativní, průkopnické. Doba, kdy se zdokonalily filmy před zeleným plátnem a šly do módy 3D efekty je ale dávno pryč, přece jen 9 let je dlouho a dnes už je to samozřejmost. A tak druhý díl vypadá maximálně tak cool a tím to hasne. 3 zmateně sestříhané příběhy jsou odosobněné a nebudete fandit hrdinům tak jako dřív. Možná budete obdivovat trojky Evy Green a čtyřky (!) Rosario Dawson, možná budete mít rádi i málomluvného, zato jednajícího Mickeyho "born to kill" Rourkea, ale do sedačky to určitě nepřišpendlí. Na to je to až příliš sterilní a nastavované/vařící z vody.(11.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace