poster

Klik - život na dálkové ovládání

 • USA

  Click

 • Slovensko

  Klik

 • Slovensko

  Klik - život na diaľkové ovládanie

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lynn
  ***

  Občas by se mi taky takový ovladač hodil :-)(27.10.2006)

 • Dudek
  ***

  Nemám rád Adama Sandlera, přesto jsem však čekal, že Klik bude v mnohém netradiční a nepoveze se na přiblbé vlně starších Sandlerových filmů. Nemýlil jsem se. Klik - život na dálkové ovládání je velmi povedený film s nepřeberným množstvím nadstandartně vtipných situací, které těží zejména ze své jednoduchosti. Jednotlivé gagy jsou povětšinou sice snadno předvídatelné ale díky Sandlerovu talentu (!) a skvělému hereckému výkonu (!) vás jistě dokáží rozesmát. Na humor se však soustředí pouze jedna, delší, část filmu; druhá se je totiž očekávaným morálním ponaučením, přesto je však vyprávěna v již jasně přednastaveném tempu. Skvělým překvapením je pak velkolepý návrat mistra Davida Hasselhoffa, který pro mě byl jedním z mnoha lákadel proč zhlédnout tento snímek v kině. 65% [TOP 19/5 44%](10.10.2006)

 • Djkoma
  ****

  Už jen za ten nápad ovládání života pomocí dálkového ovládání je skvostný. Adam Sandler z něj dostal ještě o kapku víc než jsem očekával a tak jsem s výsledkem spokojený. Hodně Sandlerovského humoru, působí chvílemi zbytečně, ale rozhodně většina rozesměje. Potěší i přítomnost stále hezčí a hezčí Kate Beckinsale(stejně jako nepochopení přeskakování sexuálního aktu s ní pomocí ovladače). Christopher Walken si v životě už zahrál dost podivínů, ale jeho doktor Morty je perfektní napodobenina Emeta Browna z Návratu do budoucnosti.(17.12.2006)

 • gouryella
  ****

  Sandler v překvapivě nekomediální roli, ale o to v lepší formě. A Kate Beckinsale je prostě k nakousnutí.....(29.8.2006)

 • Radek99
  **

  Pěkný nápad. Průměrná komedie. Laciný humor. Nic moc zážitek.(19.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace