Klik - život na dálkové ovládání

Click

Klik

Klik - život na diaľkové ovládanie

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 107 min

Butterfly Effect s dálkovým ovladačem.. Ze začátku jsem se těšil z maličkostí, jako třeba, že je Hasselhoff střízlivý (kdyby ne, tak natáčení scény prdění do ksichtu, pokud by to vzal Sandler opravdu profesionálně, mohlo skončit ošklivými popáleninami), či že Schneiderův "šejk štěk" neobsahoval kroucení bradavek a zařezávání spodků, až jsem se dopracoval do poslední třetiny, která překvapila twistem na vážnější, řekl bych až dramatickou, rovinu. Všem asi bylo jasné, že krizovým vývojem poučený Sandler se ve finále vrhne s kladivem a hřebíky v ruce na stromový domek svých dětí, přesto ten lehce moralizující závěr o určení si životních priorit potěšil a možná i mnohé inspiroval k zvolnění životního tempa, kde možnost využití tlačítka REWIND jaksi neexistuje.(14.12.2010)

• Renton

Scénář: Steve Koren, Mark O'Keefe .. Neobratným komediálním ovladačem přetočený život.(28.2.2010)

Sandler v překvapivě nekomediální roli, ale o to v lepší formě. A Kate Beckinsale je prostě k nakousnutí.....(29.8.2006)

Ať už je ten nápad jakkoliv super, pořád je to jen tradiční příběb otce, co pořád jen pracuje a nemá čas na rodinu. 70%(31.7.2006)

• Cervenak

Nenávidím Adama Sandlera. Ktosi kdesi vyhlásil, že komerčný úspech tohto trápneho zjavu je jednou z najväčších záhad dnešnej doby, a ja s tým súhlasím. Vždy si po nejakom čase skúsim niečo s Adamom pozrieť, čakajúc nejaké prekvapenie... a zakaždým som znovu znechutený. Tento film sa ešte celkom dal, zapamätal som si z neho niekoľko výrazných gagov (čo si budeme navrávať, prdenie do Hasselhoffovej tváre som si naozaj vychutnal), ale onen príslovečný "ťah na bránku" to nemalo ani náhodou a záverečná "vážna" polhodinka je už len prehliadkou trápnosti a totálnej scenáristickej impotencie, keď tvorcovia zjavne nevedeli, ako uzavrieť príbeh postavený na naozaj solídnom nápade...(15.4.2007)

• - Ve scéně, kdy Michael Newman (Adam Sandler) koupí své rodině dárky, zelená krabice nacházející se za ním je bez mašle. Když ji však dává manželce, mašli již má. (Kroup4)

• - Hudbu k filmu mal pôvodne zložiť Alan Silvestri, no kvôli nezhodám od projektu v marci 2006 odstúpil. (m.a.t.o.)

• - Hlavní části filmu se odehrávají v letech 2006, 2007, 2017, 2023. Při návštěvě roku 2023 vidíme v televizi Věž svobody, která stojí v New Yorku místo tragicky zříceného World Trade Center. Podle nejnovějších plánů má však připravovanou stavbu tvořit jen jedna věž, ne dvě jako ve filmu. (imro)