Klik je komedie, která v podstatě není vtipná... Nebo takhle - prví asi dvě třetiny by vtipné být měly, já se ale za celou tu dobu jen asi tak 3x pousmála a jednou zasmála (zprávy v rádiu v budoucnosti: "Britney Spears porodila 23. dítě a Kevin tvrdí, že si konečně začne hledat práci. Michael Jackson je první osobou, která se nechala naklonovat a teď zve svůj klon k sobě domů, aby ho moh' obtěžovat"), asi mi moc nesedí Sandlerův druh humoru. Ovšem poslední půlhodinka se zvrtne docela mimo komedii a má co říct. Myslím, že každý zná někoho v situaci, v jaké jsou manžele Newmanovi, postavy jsou opravdu uvěřitelně napsané a docela silně odrážejí realitu všedního dne leckoho z nás. Po uležení jsem se rozhodla hodnocení zvýšit na 4*, protože mi pořád zůstává v hlavě, i když nevím proč (nebo možná i vím, ale těžko si to připouštím).(12.5.2007)

Občas by se mi taky takový ovladač hodil :-)(27.10.2006)

• choze

Mnohdy v mých očích zachrání veskrze špatný film od ohodnocení odpad! aspoň dobrý námět, ale v případě KLIKU je tomu naopak. Ani nechci pomyslet, co se z nápadu s ovladačem života dalo vytřískat za geniální taškařici (nemluvě o jeho potenciálu v jiných žánrech), protože bych pak DVD s touhle další veskrze průměrnou a v poslední třetině krajně nepříjemně melancholickou sandlerovkou musel rozdupat. Svižný úvod, nudný dojezd (po skončení filmu se mi nechtělo věřit, že má jen 98 minut), učebnicový příklad promarněné příležitosti. Američané, mohli byste se kurva už laskavě začít věnovat svým dětem, abysme nemuseli pořád čumět na ty vaše moralistické bláboly? Hasselhoff byl ovšem boží.(18.3.2007)

Ze začátku je to do nebe volající prdel z čehož jasně plyne omluva pro můj do nebe volající smích o který jsem toho dopoledne obohatil celý Žižkov. Ke konci se to mění trošku v rodinou výchovku, což sice zamrzí, ale i díky famoznímu Sendleráčovi a sexózní Kate nějak výrazně nenasere.(7.9.2008)

Ať už je ten nápad jakkoliv super, pořád je to jen tradiční příběb otce, co pořád jen pracuje a nemá čas na rodinu. 70%(31.7.2006)

• - Terry Crews ztvárnil stejnou roli jako ve filmu Někdo to rád blond (2004), kde zpíval v autě. (Langy10)

• - Michaelův Cadillac je ve skutečnosti prototypem vozu General Motors, jenž nebude nikdy sériově vyráběn. (Amplifier)

• - Trik s mincou, ktorý Henry Winkler (Michaelov otec) predvádza vo filme, dokáže urobiť aj v skutočnosti a veľmi často týmto spôsobom počas verejných vystúpení zabáva deti. (m.a.t.o.)