Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  ****

  Originálních nápadů není nikdy dost. Když jsou navíc podtržené humorem, skvělou vizuální stránkou a zatraceně sexy Kate Beckinsale, tak si můžete říct, že ta hodina a půl stála za to. Hlavní myšlenka děje je sice celkem obehraná, ale dokud se lidé budou chovat jako idioti a žít ve spěchu, tak je potřeba, aby jim to čas od času někdo vpálil do obličeje.(28.2.2010)

 • hirnlego
  ****

  Deprese jak hovado. U "lol trapné pathos" scény umírání v dešti jsem řvala (i přesto, že v duchu jsem se sama sobě posmívala) a říkala si, že dám 4*, když to skončí pěkně temně (čemuž jsem samozřejmě vůbec nevěřila). No přece tak vysoko nemůžu hodnotit holywůdské megaklišé o napraveném sobeckém kariéristovi, kterého navíc hraje šulin Sandler! ..... Každopádně kdyby podobný námět vzal do ruky někdo s koulema a zálibou v trýznění diváka, role obsadil neznámými nounejmy a závěr utnul "v tu správnou chvíli", mohlo by to být vážně něco. (3,5*, ale fakt mi asi blbnou hormony)(9.1.2011)

 • Aluska88
  ****

  Tato komedie mě vůbec nezklamala a rozhodně mile potěšila a pobavila. Soudila bych, že pro mě asi nejvydařenější Sandlerovský kousek, jaký jsem dosud zhlédla. O půvabnou stránku filmu se postarala kráska Kate Beckinsale a podivného vědátora zase úspěšně ztvárnil Christopher Walken. Nebýt poměrně odpuzující scénky s voňavým dárečkem Davidu Hasselhoffovi pod nos a závěrečného rodinného patosu za deště uprostřed silnice a pár ostatních drobností, považovala bych tuto vydařenou komedii téměř za dokonalou.(10.1.2011)

 • Dudek
  ***

  Nemám rád Adama Sandlera, přesto jsem však čekal, že Klik bude v mnohém netradiční a nepoveze se na přiblbé vlně starších Sandlerových filmů. Nemýlil jsem se. Klik - život na dálkové ovládání je velmi povedený film s nepřeberným množstvím nadstandartně vtipných situací, které těží zejména ze své jednoduchosti. Jednotlivé gagy jsou povětšinou sice snadno předvídatelné ale díky Sandlerovu talentu (!) a skvělému hereckému výkonu (!) vás jistě dokáží rozesmát. Na humor se však soustředí pouze jedna, delší, část filmu; druhá se je totiž očekávaným morálním ponaučením, přesto je však vyprávěna v již jasně přednastaveném tempu. Skvělým překvapením je pak velkolepý návrat mistra Davida Hasselhoffa, který pro mě byl jedním z mnoha lákadel proč zhlédnout tento snímek v kině. 65% [TOP 19/5 44%](10.10.2006)

 • Cervenak
  **

  Nenávidím Adama Sandlera. Ktosi kdesi vyhlásil, že komerčný úspech tohto trápneho zjavu je jednou z najväčších záhad dnešnej doby, a ja s tým súhlasím. Vždy si po nejakom čase skúsim niečo s Adamom pozrieť, čakajúc nejaké prekvapenie... a zakaždým som znovu znechutený. Tento film sa ešte celkom dal, zapamätal som si z neho niekoľko výrazných gagov (čo si budeme navrávať, prdenie do Hasselhoffovej tváre som si naozaj vychutnal), ale onen príslovečný "ťah na bránku" to nemalo ani náhodou a záverečná "vážna" polhodinka je už len prehliadkou trápnosti a totálnej scenáristickej impotencie, keď tvorcovia zjavne nevedeli, ako uzavrieť príbeh postavený na naozaj solídnom nápade...(15.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace