Klik - život na dálkové ovládání

Click

Klik

Klik - život na diaľkové ovládanie

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 107 min

Povedená komedie s originálním námětem. Jeden z lepších filmů Adama Sandlera, a Kate Beckinsale je k nakousnutí.(7.2.2012)

Nemám rád Adama Sandlera, přesto jsem však čekal, že Klik bude v mnohém netradiční a nepoveze se na přiblbé vlně starších Sandlerových filmů. Nemýlil jsem se. Klik - život na dálkové ovládání je velmi povedený film s nepřeberným množstvím nadstandartně vtipných situací, které těží zejména ze své jednoduchosti. Jednotlivé gagy jsou povětšinou sice snadno předvídatelné ale díky Sandlerovu talentu (!) a skvělému hereckému výkonu (!) vás jistě dokáží rozesmát. Na humor se však soustředí pouze jedna, delší, část filmu; druhá se je totiž očekávaným morálním ponaučením, přesto je však vyprávěna v již jasně přednastaveném tempu. Skvělým překvapením je pak velkolepý návrat mistra Davida Hasselhoffa, který pro mě byl jedním z mnoha lákadel proč zhlédnout tento snímek v kině. 65% [TOP 19/5 44%](10.10.2006)

Soundtrack Rupert Gregson-Williams: 1. MagicDo It Again 2. Come Out and Play 3. Cool 4. EverybodyI Feel the Earth Move 5. 22 Days 6. Be Anything (But Be Mine) 7. Sequence Groove 8. Give Up the Funk (Tear the Roof Off the Sucker) 9. Match Game Theme 10. Price Is Right Theme 11. Theme from S.W.A.T. 12. Yakety Sax 13. Family Feud Theme(20.5.2011)

• Cervenak

Nenávidím Adama Sandlera. Ktosi kdesi vyhlásil, že komerčný úspech tohto trápneho zjavu je jednou z najväčších záhad dnešnej doby, a ja s tým súhlasím. Vždy si po nejakom čase skúsim niečo s Adamom pozrieť, čakajúc nejaké prekvapenie... a zakaždým som znovu znechutený. Tento film sa ešte celkom dal, zapamätal som si z neho niekoľko výrazných gagov (čo si budeme navrávať, prdenie do Hasselhoffovej tváre som si naozaj vychutnal), ale onen príslovečný "ťah na bránku" to nemalo ani náhodou a záverečná "vážna" polhodinka je už len prehliadkou trápnosti a totálnej scenáristickej impotencie, keď tvorcovia zjavne nevedeli, ako uzavrieť príbeh postavený na naozaj solídnom nápade...(15.4.2007)

Klasická sandlerovka, která si nese to dobré i špatné z předchozích kousků. Ale i přesto, že je prakticky pokáždé to samé v bledě modrým, tak to Sandlerovi zase žeru. Krásných 7/10. Bavil jsem se celou stopáž.(1.10.2006)