Klik - život na dálkové ovládání

Click

Klik - život na diaľkové ovládanie

Klik

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 107 min

Rozpočet $82,5miliónaTržby USA $137,355,633Tržby Celosvetovo $237,681,299Tržby za predaj DVD v USA $81,280,905 //počet predaných kusov 4,847,223║ Jeden z tých stráviteľnejších filmov s Adamom Sandlerom, aj keď bez jeho klasických humusárien sa to nezaobíde ale aspoň že dej je ako tak stráviteľný, či dokonca aj nesúci nejaké to posolstvo... a k tomu aj tie jeho bláznivé kúsky a zvrhlé vtípky slušne pobavia, prípadne záver pekne emociálne dojme. /videl v kine: 75%/(12.1.2007)

• Radek99

Pěkný nápad. Průměrná komedie. Laciný humor. Nic moc zážitek.(19.11.2008)

Už jen za ten nápad ovládání života pomocí dálkového ovládání je skvostný. Adam Sandler z něj dostal ještě o kapku víc než jsem očekával a tak jsem s výsledkem spokojený. Hodně Sandlerovského humoru, působí chvílemi zbytečně, ale rozhodně většina rozesměje. Potěší i přítomnost stále hezčí a hezčí Kate Beckinsale(stejně jako nepochopení přeskakování sexuálního aktu s ní pomocí ovladače). Christopher Walken si v životě už zahrál dost podivínů, ale jeho doktor Morty je perfektní napodobenina Emeta Browna z Návratu do budoucnosti.(17.12.2006)

• berg.12

Se Sandlerovkami mám opravdu problém. Zdá se, že začínají představovat určitý normovaný typ komedie, který sice místy pošilhává po solidním humoru, ale nerad se přitom zbavuje toho opačného. Dát jim tři hvězdičky, vyzdvihnul bych je ve svém hodnocení někam na roveň "Heartbreakers" či "Nesvatbových". Zůstanu-li u dvou, klesnou někam na úroveň Roba Schneidera (který ovšem sám pro mě ještě nepředstavuje komediální dno). Tentokrát jsem se ovšem zas tolik nepobavil a toho trapného bylo i díky časovému posunu přeci jen víc. Porovnám-li třeba s podle mě o něco povedenějším "Anger Management", volím protentokrát možnost číslo dvě.(28.4.2007)

• golfista

První dvě třetiny filmu, které se nesou v "komediálním" duchu, to je fakticky bída. Skoro jsem měl chuť to nedokoukat. Kupodivu se film v poslední třetině zvedne z bahna podprůměru a stane se tím alespoň částečně stravitelným.... Ovšem vzhledem k tomu pocitu naprosté beznaděje nad tím, co považují tvůrci amerických komedií za vtipné, musím celkové hodnocení zpřísnit - 50%.(1.10.2006)