Klasická sandlerovka, která si nese to dobré i špatné z předchozích kousků. Ale i přesto, že je prakticky pokáždé to samé v bledě modrým, tak to Sandlerovi zase žeru. Krásných 7/10. Bavil jsem se celou stopáž.(1.10.2006)

Sandler v překvapivě nekomediální roli, ale o to v lepší formě. A Kate Beckinsale je prostě k nakousnutí.....(29.8.2006)

• choze

Mnohdy v mých očích zachrání veskrze špatný film od ohodnocení odpad! aspoň dobrý námět, ale v případě KLIKU je tomu naopak. Ani nechci pomyslet, co se z nápadu s ovladačem života dalo vytřískat za geniální taškařici (nemluvě o jeho potenciálu v jiných žánrech), protože bych pak DVD s touhle další veskrze průměrnou a v poslední třetině krajně nepříjemně melancholickou sandlerovkou musel rozdupat. Svižný úvod, nudný dojezd (po skončení filmu se mi nechtělo věřit, že má jen 98 minut), učebnicový příklad promarněné příležitosti. Američané, mohli byste se kurva už laskavě začít věnovat svým dětem, abysme nemuseli pořád čumět na ty vaše moralistické bláboly? Hasselhoff byl ovšem boží.(18.3.2007)

Poloviční sandlerovka. 50% vtipu, 50% srdceryvné story. Sice to moc nejde dohromady, ale obě půlky slušně odsýpají. Tak co, hlavně že Kate je neuvěřitelně sexy v obou.(23.2.2007)

Butterfly Effect s dálkovým ovladačem.. Ze začátku jsem se těšil z maličkostí, jako třeba, že je Hasselhoff střízlivý (kdyby ne, tak natáčení scény prdění do ksichtu, pokud by to vzal Sandler opravdu profesionálně, mohlo skončit ošklivými popáleninami), či že Schneiderův "šejk štěk" neobsahoval kroucení bradavek a zařezávání spodků, až jsem se dopracoval do poslední třetiny, která překvapila twistem na vážnější, řekl bych až dramatickou, rovinu. Všem asi bylo jasné, že krizovým vývojem poučený Sandler se ve finále vrhne s kladivem a hřebíky v ruce na stromový domek svých dětí, přesto ten lehce moralizující závěr o určení si životních priorit potěšil a možná i mnohé inspiroval k zvolnění životního tempa, kde možnost využití tlačítka REWIND jaksi neexistuje.(14.12.2010)

• - Komedie za 82,5 milionů utržila během prvního víkendu (23. – 25. 6. 2006) promítání v USA 40 mil. dolarů a tím se pro Adama Sandlera stala osmým filmem debutujícím na první příčce žebříčku. Zároveň se stal jediným hercem, který měl v posledních pěti letech uvedený film s víkendovým výdělkem vyšším než 30 milionů. Klik byl jeho sedmý film, který překročil magickou hranici 100 milionů a jak Sandlerovi, tak Tomu Cruisovi se podařilo pokořit tuto sumu v každém z posledních pěti let. Cruise už však vede sérii o dva roky déle. Po šesti týdnech promítání se výdělek filmu Klik vyšplhal na 234 mil. dolarů. (imro)

• - Michaelův Cadillac je ve skutečnosti prototypem vozu General Motors, jenž nebude nikdy sériově vyráběn. (Amplifier)

• - Hudbu k filmu mal pôvodne zložiť Alan Silvestri, no kvôli nezhodám od projektu v marci 2006 odstúpil. (m.a.t.o.)