Pidihajzlík

Piadihajzlík v akcii

Komedie / Krimi

USA / Kanada, 2006, 98 min

• heyda

Tak tady se kouzlo humoru absolutně minulo účinkem.(4.12.2009)

• Crocuta

Civalův komentář to správně vystihl - blbé až k zábavnosti. Wayansovy to děcko asi nikdo duševně zdravý neuvěří, ale pokud už na tuhle zápletku přistoupíme, může se z naprosté kraviny stát kravina celkem veselá, ba dokonce hodná zapamatování.(25.7.2008)

• Z0oMb3E

Nehorázna hovadina, ktorú som ani nedopozeral. Všetko ma tam nehorázne štvalo a vadilo mi. Odpad! čo iné by som od tvorcov Scary movie aj čakal. Odporúčam drogovo závislým- lepšie než detox.(19.3.2010)

• Roman.Ticka

Chápu, že chce každý uspět a prorazit, ale nelíbí se mi zneužití svého handicapu takovýmto způsobem, t.j. udělat ze sebe mrzáka doopravdy. :-((27.10.2010)

• Flego

Na počiatku bol zrejme nápad, potom ho ktosi vyriekol, napísal, dokonca sa našiel niekto, kto to zaplatil a napokon to natočili... Tento zázrak postráda akúkoľvek vnútornú logiku a útočí na suterén komiky a vkusu.(10.2.2008)