poster

Pidihajzlík

 • USA

  LiTTLEMAN

 • Slovensko

  Piadihajzlík v akcii

Komedie / Krimi

USA / Kanada, 2006, 98 min

 • Falko
  ****

  70%. Ako sa tak pozeram na tieto hodnotenia, niekomu sa to pacilo velmi a niekomu vobec alebo len trosku. Ja osobne som sa celkom dobre pobavil, aj ked musim uznat, ze tam bolo par scen, ktore boli tak prehnane, ze som sa zasmiat nemohol, alebo nemal na com. Ale myslim si, ze bratia Wayansovi sa bavili celkom dobre. Ktovie, ako by sa mi film pacil, keby som ho videl v kine plnom ludi, ktori by sa s chuti tiez nasmiali. Podla mna je niekedy rozdiel, ak vidim film sam, alebo ak ho vidim s niekym, kto sa tiez pri filme bavi. Nechcem to nikomu odporucat, ale ak si niekto proste vypne mozog a odpusti prehnane sceny, tak by sa mohol na tom aj celkom dobre pobavit... 17.08.2008 ______ Marlon Wayans - (Malý Calvin) +++ Shawn Wayans - (Darryl) +++ Kerry Washington - (Vanessa) +++ John Witherspoon - (Pops) +++ Tracy Morgan - (Percy) +++ Chazz Palminteri - (Walken) +++ Rob Schneider - (Muž převlečený za dinosaura) +++ Hudba: Teddy Castellucci +++ Produkcia: Keenen Ivory Wayans, Marlon Wayans, Shawn Wayans, Rick Alvarez +++(15.8.2008)

 • Stoka
  ***

  Netradiční,zábavný,ulítlí,na odpolední den s přáteli uspokojující a humor tam taky bezpochyby nechybí. Lepší průměr,jsou mnohem horší trotloviny než je tohle.(6.4.2012)

 • swamp
  ***

  Bratři Wayansovi a jejich typický humor. Někdy se zasmějete z plna hrdla, načež se rázem za ně stydíte. Tohle je takový oddychový průměr, který je celkem snesitelný.(3.1.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V době kdy mají nalému Calvinovi (Marlon Wayans) změřit teplotu rektálním teploměrem, Calvin se jen tak nedává a bojuje. Při boji stáhne modrý polštář pod sebe, ale v dalším záběru, když je přemožen a dávají mu teploměr do zadku, už tam ten modrý polštář pod sebou nemá. (Mr.Hudson)

 • - Lochlyn Munro, představitel postavy jménem Greg Phillippe, měl to samé jméno i v prvním Scary Movie. (MovieFan55)

 • - Ve scéně když Darryl (Shawn Wayans) v noci ohřívá mléko pro sebe a Calvina (Marlon Wayans), tak vyndavá jeho kelímek a položí ho dnem nahoru. Pak je střih a kelímek je dnem dolů, aniž by ho obrátil. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace