Pidihajzlík

Piadihajzlík v akcii

Komedie / Krimi

USA / Kanada, 2006, 98 min

• Boogeyman

Blbina, vyskytují se tu vtipy hodně trapné, málo trapné, průměrné a dva nadprůměrné.(24.12.2008)

• Z0oMb3E

Nehorázna hovadina, ktorú som ani nedopozeral. Všetko ma tam nehorázne štvalo a vadilo mi. Odpad! čo iné by som od tvorcov Scary movie aj čakal. Odporúčam drogovo závislým- lepšie než detox.(19.3.2010)

první polovina je opravdu skvěle našláplá, ale pak děj plynule přejde do klasické, otravné a jasně scénáristicky neoriginálně nalajnované americké břečkaté komedie, kterých zase známe tucty... škoda. nicméně jedno shlédnutí nelze nedoporučit... 60%(28.3.2009)

• matestlust

Na Wayanse docela slabota teda...(15.5.2008)

• Hal_Moore

Tady se dá pozitivně ohodnotit snad jen odvaha českých distributorů film poslat do oběhu s názvem Pidihajzlík. Když však za hlavu hodím všechny mé předsudky ke tvorbě bratrů Wayansových, nešlo o úplný průser. Pár zábavných momentů komedie nabídla a Wayansovi mají štěstí, že mezi sebou mají Marlona, který umí dělat s obličejem až neuvěřitelné věci. Pidihajzlíka jsem si pustil jako nenucenou a jen podkresovou záležitost a svůj účel splnil. Párkrát jsem se zasmál a házím dvě hvězdy.(30.1.2010)

• - V roce 2006 byl snímek oceněn Zlatou malinou pro nejhorší remake. Marlon Waqans a Shawn Wayans získali stejné ocenění pro nejhoršího herce a Shawn Wayans a Kerry Washington/Marlon Wayans byli ocenění jako hejhorší pár na plátně. (Pepinec)

• - Ve scéně když Darryl (Shawn Wayans) v noci ohřívá mléko pro sebe a Calvina (Marlon Wayans), tak vyndavá jeho kelímek a položí ho dnem nahoru. Pak je střih a kelímek je dnem dolů, aniž by ho obrátil. (Mr.Hudson)

• - Když Pidihajzlík ujede autem, používá basebollovou pálku na pedály, ale když ho zastaví, tak není basebollová pálka k nalezení. (prochy10)