• Roman.Ticka

Chápu, že chce každý uspět a prorazit, ale nelíbí se mi zneužití svého handicapu takovýmto způsobem, t.j. udělat ze sebe mrzáka doopravdy. :-((27.10.2010)

• Sašenka165

To je tak hloupý film, že se mi ani věřit nechce, že mu dávám tolik hvězdiček. Bohužel (bohudík) se za dementní slupkou Pidihajzlíka skrývalo i pár těch lepších vtípků a naprosto dokonalý závěr (čímž nemyslím sentimentální "loučení se", ale až scénku v titulkách). Každopádně mi to jednou stačilo a na podruhé bych tenhle film asi musela vypnout okamžitě - kdybych se nechtěla k smrti nudit.(5.2.2008)

• klerik

Nuž, prišlo mi to miestami odporné a miestami fakt trápne...(17.11.2016)

• Listeroman

Opravdu trapný film! Není co dodat trapnost celého filmu je tak velká že zakrývá zbylé aspekty filmu.(12.6.2011)

Parádní a jedne z nejlepších komedií! Nechápu co se vám na tom filmu nelíbí..hrabe vám lidi? Pecka plná vtipných scén i plná hlášek.. Marlon a Shawn nikdy nezklamou! Ten parchant mi snědl snídani! KÍČ KÍČ JA CI KÍČ! Chvíly jsem myslel že jsi chucky! :DD(27.6.2010)

• - V době kdy mají nalému Calvinovi (Marlon Wayans) změřit teplotu rektálním teploměrem, Calvin se jen tak nedává a bojuje. Při boji stáhne modrý polštář pod sebe, ale v dalším záběru, když je přemožen a dávají mu teploměr do zadku, už tam ten modrý polštář pod sebou nemá. (Mr.Hudson)

• - Percy donese Calvina v psím pelechu před dveře a schová se za keř. Následuje záběr z ulice na dveře a psí pelech a Percy jde vidět za keřem. Darryl otvírá dveře a dívá se na Calvina, přitom je vidět v záběru i keř za kterým má být Percy schovaný, ale Percy tam není. Až se Darryl zavře dveře i s Calvinem, tak Percy vychází z keře. (prochy10)

• - Když je Percy (Tracy Morgan) mafiánem přitlačen na stůl, tak se Percymu mění poloha čepice. V jednom závěru mu spadla, v druhém ji má zpět na hlavě. (Mr.Hudson)