Pidihajzlík

Piadihajzlík v akcii

Komedie / Krimi

USA / Kanada, 2006, 98 min

• Cival

Sledovat padesáticentimetrového Marlona Wayanse, kterak se pere s Robem Schneiderem v dinoosauřím kostýmu... to je etraodrdinérní, bizarní, nezapomenutelný zážitek. Jeden z mnoha! Krásná guilty pleasure a jeden z nejdementnějších filmů všech dob, který je tak blbý, až se mu daří rozesmívat "na účet podniku". A zvrhle bavit. S trávou a přáteli předpokládám ideální.(15.2.2007)

• Listeroman

Opravdu trapný film! Není co dodat trapnost celého filmu je tak velká že zakrývá zbylé aspekty filmu.(12.6.2011)

• Momo_desu

Bože to len slepý by si nevšimol, že to "bábo" nemá detskú tvár. Ale samozrejme, že o to tam ani nešlo lebo o čom by to potom bolo ale aj tak je to shit.(21.1.2013)

Trošku se divím, ale fakt to byla celkem příjemná blbůstka co mě docela pobavila.(16.1.2009)

• kitano

Pidihajzlík dokáže v detskom prezlečení robiť neuveriteľné grimasy a skvelý Chazz Palminteri si svoju rolu gangstra nádherne užíva a....a to sú asi všeky pozitýva tejto ultradebilnej komédie. (3/10)(9.1.2009)