Komu by se nelíbilo znát svůj osud v nejbližších pár minutách, uhnout včas před budoucí čenichovkou, poznat příští kartu, nadrilovat si působivé seznámení s dívkou snů a nemuset čekat, až budou v kalendáři Hromnice. Atraktivní námět, solidní provedení, brutálně zaříznutý konec. Btw: Nicolase by jistě nelanařila k reklamě firma vyrábějící kondicioner, o tu jeho ondulaci by se zlomil krumpáč.(22.7.2007)

Mně se to líbilo. Mělo to vše: Napětí, akci, krásku, (tímto vzdávám hold Jessice). Rozhodně zajímavý nápad, z kterého vznikl super film.(8.12.2007)

Vůbec ne špatný sci-fi akčňák, kde je Cage tak akorát. Zajímavá zápletka, která mohla být využita víc a trochu odhadnutelná pointa. Nemůžu si ale pomoct s tím, že to dopadlo docela dobře. Na DVD nedělní poledne krásný kousek. 60%(12.12.2009)

• Morien

Vyjádřila bych se jen k jedné věci. Nicolas Cage vypadá s těmi vlasy BLBĚ.(15.2.2008)

aneb příklad toho, že ne vždy je csfd hodnocení směrodatné. Dnes neumírej byl mnohem horší film. A tohle velmi zajimavý projekt, který mně opravdu potěšil. Nick si opravuje reputaci po GR a přichází v roli člověka, který vidí do budoucnosti. Což Tamahori dokáže vyjádřit velmi pěkně a pro diváka chutně. Občas jsem se začínal dokonce ztrácet, naštěstí to nebylo příliš zamotané a dalo se to překousnout. Dobré herecké výkony, pěkná Biel a depresivní závěr dělají z tohoto filmu velmi hutný scifi thriller. Chápu, předloha je skoro úplně jiná, ale také mnohem víc nestrávitelná a divnější. Phillip K. Dick to měl ale taky mnohem jednodušší..(18.10.2008)