Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  *****

  Raimi dotvořil svou vysněnou sérii a i kdyby mu celý svět dával sežrat, že mu zakončení nevyšlo, zůstane tu jeden comicsový fanoušek, který mu bude do konce života za takhle nabušené finále vděčný. V takhle komplikovaně rozehraném příběhu nemuselo dopadnout dobře vůbec nic a o to víc pak zůstávám v šoku z toho, že právě tady je pro mě pan režisér poprvé v kariéře dokonalý. Uspěšný a šťastný Peter si prohazuje role se svou nespokojenou láskou a problémy tak ani tentokrát nezůstávají jen v superhrdinské rovině. Většina z nás ale čekala na akci a ta i tentokrát bere dech. Typický spidermanovský záporák Sandman, hamletovský Harry i můj oblíbenec Venom se dočkali své chvíle slávy a při velkolepém rozuzlení mi zůstaly všechny nervy i smysly napjaté do poslední chvíle. Pavoukův nejlepší díl a nejúžasnější rozloučení se sérií, jaké mohlo partu kolem Tobeyho Maguira potkat.(9.5.2007)

 • Hitman_47
  ***

  Třetí Spidey podléhá velmi hloupému a nelogickému scénáři (americká vlaječka tomu dodala největší nádech stupidity, jelikož ten záběr tam byl naprosto zbytečný a působil jako pěst na oko), kde se většina děje točí okolo "Tak jde čas stuff"....je to škoda, jelikož bitky jsou opravdu spektakulární (lituju, že jsem to neviděl na velkém plátně, ale nebudu podoporovat ty čuráčky, kteří si říkají "čeští distributoři" a poslouchat zmrvený dabing) a určitě by si zasloužily více prostoru, stejně jako Venom..jehož potenciál nebyl využit ani z poloviny. Ono, všichni by se měli profackovat jak Raimi, tak čeští distributoři. (PERIOD)(13.10.2007)

 • TeeAge
  *****

  || Scenár: Sam Raimi, Ivan Raimi, Alvin Sargent / Based on characters by Stan Lee, Steve Ditko | Hudba: Danny Elfman, Christopher Young, Deborah Lurie | Produkcia: Avi Azard, Laura Ziskin, Grant Curtis, Stan Lee, Kevin Feige, Joseph M. Caracciolo | Distribúcia: Clumbia Pictures | Štúdio: Columbia Pictures, Marvel Entertainment, Laura Ziskin Productions | Rozpočet: 258 miliónov $ | Tržby: 890,871,626 $ || Jeden z viacerých mojích komentárov tu na čsfd, ktorý záhadným spôsobom zmyzol...(12.9.2011)

 • Nathalie
  ***

  ...55%... Když černá smola čistou duši leptá, nastává soumrak věku hrdiny, když na otázku prokletou se zeptá, hoď kamenem, kdos bez viny....Když láska jedinou už není, zrada pálí víc než facka do tváře, když na rtech cítí cizí políbení, s rachotem se hroutí oltáře...Spiderman se nerodí, tím se Peter stává. Či floutkem bez tváře a bez jména? Dvojí identita, je některá z nich pravá? Zvítězí černá nebo červená?....Boj rve každou buňku v těle, až ztrácí pojem, kým chce být, a ani ti tři vnější nepřátelé, neumí mu více ublížit. Patos a scénář jako ementál, každý idol prý jednou těžce zklame, Raimi se topil a Tobey roli neuhrál, proto prosím, nehraj to znovu, Same_______This was the end of my Spider-Man. Pavoučí trojka působí, jakoby si režisér otevřel velmi drahou nekvalitní hospodu- akční scény vypadají jako buřtguláš, místo lásky nám dávkuje limonádu tak přeslazenou, že i citlivá romantická dívka řve smíchy nad idiocií milostných dialogů, a namísto mužů nám servíruje výhradně ubrečené bábovky s černě podmalovanýma očima a la Tokio Hotel...Ojedinělé geniální záblesky prozrazují, že velké dítě Raimi talent a vizi má, ale tentokrát své dvojspřeží neukočíroval, koně se mu splašili a unylá hudba ho z té přeplácané nekompaktní kaše, co si navařil, nedostane. Nebo že by se Sam stal hostitelem symbionta růžové telenovelové barvy?! _________Největší tragédií scénáristictického paskvilu je ale psychologická retardace hlavního hrdiny. Už v několika prvních minutách představil Petera Parkera jako slizkého haura, zašlapal jeho čisté city i každodenní nesobeckou záchranu světa a zabil v něm vše, co v předchozích dílech okénko po okénku vybudoval. Nejde jen o provařené trapné scény. Ano, Peterovo ESO-PESO, stifflerovský tanec v baru a srdceryvné a bránicitrhající drama na mostě jsou nejhlasitějšími výkřiky, ale ta postava je směšná i bez nich. A co hůř, nedokážu ji mít ráda. Coby K.rabička P.avučinové Z.áchrany funguje lokalizovaný humor, hravost a herci ve vedlejších rolích-zejména Jamesi Francovi a J.K.Simmonsovi by tvůrce měl líbat nohy. Ubohý Tobey Maguire, kterého scénář zneužil na tisíc trapných způsobů a je zoufale otravný od prvního monologu, by měl změnit comicsové prostředí a nějakou dobu chodit výhradně kanály (třeba s Želvami Ninja:-) Po nadpozemské dvojce jsem spadla z pavučin přímo do patetické betonové džungle.(20.5.2007)

 • Zíza
  ***

  Ou no... Dvouhodinová kravina, ale protože je to Spinderman a Harryho smrt byla vcelku veselá, dávám 3*... Aneb stejné poslání jako HP5 a sic: "To, co jsme, z nás nedělají naše schopnosti, ale naše volby..."(1.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace