Ty ty ty Same Raimi, přiznej se, kam si schoval těch 300 milionů? Mě to můžeš povědět, já to nikomu nevykecám. Co, že si je dal do Spider-man 3? A prosim tě kam? Aha, tajemství... No netušim, co zrovna na tomhle mohlo stát tolik, sice je pravda, že triky sou špičkový, ale jelikož Raimmimu nějak ruplo v bedně a udělal z toho spíš naivní romantickou komedii a občas romantický rádoby drama s jednim z nejhorších scénářů mezi komiksovejma předělávkama, tak moc možností na předvední triků fakt neni. Tim se tak trošku dostávám k tomu, že tenhle díl je nejhorší z celý serie a to rozhodně né o malej kousek, s přibývajícíma minutama přibývaj strmě i naivní, vyumělkovaný a stupidně nastrčený scény, který se tak akorát hoděj do nejmenovanýho detektivnáho seriálu s jednou otravnou babou, což určitě neni pěkná vizitka Dál nemůžu pochválit ani akční scény, nejenže jich je málo, ale zároveň se mi nelíbilo ani zpracování. Nemělo to takový ty správný bombastický scény s bombastickou hudbou, vždycky jen nemastnej, neslanej souboj, což o to, do Dardevila dobrý, ale do velkofilmu jako by mělo být tohle?A k tomusi ještě připočtěte špatný záporáky, k těm se snad ani nemá cenu vyjadřovat, Sandman je chudáček, co za nic nemůže, Green Goblin už je ohranej, nemá tu správnou šťávu a hlavně ho hraje hlavní idiot filmu. Tak stupidně nastrčenej záporák se jen tak nevidí a Venom? No to byla taky krize... takže kdo nám zbývá na záchranu filmu? spiderman? hmm, bohužel tomu se taky nezadařilo. Je to fakt hrůa jen ze soucitu k týhle Spidermenovský serii nejdu níž(5.5.2007)

Tak nevím...jsem příznivcem Raimiho a Spider-mana. Po vynikající jedničce přišla nemastná, neslaná dvojka. A teď? Pro příznivce efektů velká podívaná, ale jinak mi v tom ,,přetrikovaným" příběhu chybí víc srdíčka od tvůrců. Úspěch je zajištěn, ale v mé duši zůstává hluboká prázdnota.(18.12.2007)

• Marigold

Průměrné, místy až neuvěřitelně špatné a naivní. Raimi chtěl všechno, hloubku i zábavu a vyšly mu z toho křečovité CGI omalovánky s nepřesvědčivým hrdinou a tak okatými klišé, že si je ani užít nelze. Vizuálně nenabízí Spidey nic nového a uvnitř to duní jak prázdný sud, přesto, že se to snaží tvářit velice moudře a přemýšlivě. Pohromadě to nedrží snad po žádné stránce, korunu tomu nasazuje výkon Maguira... Tohle se prostě nepovedlo.(7.11.2008)

Prostě komiks. Třetí díl pro mne ztělesňuje všechno proč jsem miloval ten kreslenej seriál. Milion padouchů a perfektní bitky. Když na konci přiletěl Harry a pomohl Spideymu v duchu jsem si řekl takové to YES!!! Ty komické vložky byly opravdu vtipné (Bruce Campbell vládne) a takovou tu dějovou rozhrcanost a urychlenost opět připisuju stoprocentní komiksovosti, kde se perou chlápci v barevnejch kostýmech. Já nechci oduševnělý film s hlubokými dialogy (viz. hodně dobrá jednička a dvojka, kde mi ale pořád trochu něco vadilo), ale chci se bavit. Možná jsem zmanipulovatelnej a Raimi mě opil rozpočtem, ale myslím že za těch 300 miliónů nejsem zas tak levná děvka :) P.S. Ta emo patka Tobeyho Maguirea byla fakt zlá.(3.3.2008)

Příliš neobroušených motivů, příliš slepých uliček a příliš hereckých lapsů. Raimi si napsal film, který snad ani nešel natočit. Comicsová klišé jsou tu nasázena tak natěsno vedle sebe, že se jeden musí škrábat na hlavě, jestli nekouká na sofistikovanou parodii a temné podtóny nemohou vyznít, protože jim nikdy neustoupí Raimiho hravost. Spider-Man má pořád blockbusterové parametry a není úplně hloupý. Jen nepříjemně roztržitý. (7/10)(2.5.2007)