Invaze světů

• USA H.G. Wells' War of the Worlds
všechny plakáty

Civilizace je v ruinách, zemi napadla nepřátelská rasa. V okamžiku pokrývají impozantní "Walkers" celou planetu a ničí vše, co jim stojí v cestě. Mezitím, co si vetřelci podrobují město za městem a zanechávají za sebou jen lidské kostry, hledá jeden odhodlaný muž zbraň, která by zvrátila situaci. (oficiální text distributora)

Etherium odpad!

Tento film vznikol za účelom merítka pre najhoršie sci-fi. Efekty robili asi v detskej izbe z kartónu alebo čo, herci sa snažili, scenérie ako konsky kokon, a dorazila ma umelohmotná zbraň s červeným vrchnáčikom. Propagované ako mohutné sci-fi, v požičovni obal jak sviňa, prišiel som domov pustil dvd a išiel som sa vygrcať. ()

Asia_Power odpad!

Budu stručná, jelikož tento film si dlouhý komentář nezaslouží takže jen pár řádků max 30. Skoro to samé jako Válka světů akorát bez efektů, příběhu, herců, děje, logiky no a tak celkově mě to tak trochu sralo. A hned Vám napíšu proč. Proto !! No tak jo... Začátek (první minuta) fajn - Byla tam žena, byla hezká a byla nahá. Právě jsem popsala jedinou dobrou scénu filmu. A pak to začalo spolu s dopadem "hvězdy jasné" jít všechno do sraček tááákže - Musím vyzdvihnout vizuál mimozemšťanů. Ten je totiž fakt totálně mimo. Vypadalo to asi jako železná veš velikosti paneláku, co jí svítí jedno oko. Neskutečná paráda !! Lidi likviduje pomocí mocného modrého pixelového paprsku za zvuků libozvučného PIF PIF, PAF PAF, PUF PUF a jako BONUS je tenhle mimozemšťan asi chvílema neviditelnej, protože si ho všichni vždy všimnou až když je doslova a do písmene lidem za prdelí. Chápu, že člověk občas něco přehlídne, ale že si hlavní hrdina nevšimne, že je s jedním kokotem pastorem přímo pod mimozemšťanem, kterej měří cirka 30 metrů a šli k němu po rovině to je moc. Na oplátku mimozemšťan buď usnul, nebo je taky slepej, protože si jich taky nevšimne. Takže se pod ním nažerou a odejdou. Legendární scéna !!! Jo sry, když dožerou tak si všimnou, že neviděj nebe a stromy kolem jsou divný a dojde jim, že jsou pod ním. Bystří kluci...ale vrátím se v ději zpátky. Náš hrdina jako prvního parťáka má vojáka a to je Vám panečku hukot !! Celou dobu se od sebe skoro nehnou na krok, při sraní se určitě držej za ruku a spinkaj v objetí, ale pak, když utíkají, tak běží vedle sebe a najednou jeden běží rovně a druhej se dá doleva. Nezavolaj na sebe, ignorujou se a ... rozejdou se. Možná to bylo tím, že voják zjistil, že brácha hlavního debila (čti hrdiny) statečný ex-ranger chcípnul a tak už neměl důvod s debilem pokračovat v cestě. No a pak náš hrdinný kokot potká pastora Viktora a to je takovej ultračurák , že Vás bude srát během deseti vteřin. Krom toho, že jsem celou dobu čekala kdy zkusí hrdinu vykouřit, totiž neustále mele o zkouškách boha a pevné víře. Vše je zkouška, víra musí být silná a vše dopadne dobře. Když to zrovna káže své ovečce, která přišla o dvě děti, tak se pak hrozně diví, že ho dotyčná pošle i s bohem do prdele a za provolávání pána a boha k tomu, plká jak jen mohla takhle ztratit víru a ptá se našeho hrdiny jak je to možné. A co se pak nestane??? Mocná zkouška víry !!! Páter začne mít hlad a bude ho bolet hlava. Jako fakt. A najednou je to samé - Proč mám já trpět, když jsem byl celej život věrný služebník? Bůh nás opustil. Bůh se k nám odvrátil. Ztrácím víru. A nakonec se dostane k - Seru na něj, neexistuje !!! A tohle se filmu musí pochválit. Krásná ukázka některých "křesťanů" Když VÁM umře rodina, máte mít víru, ale když pak JE bolí hlava a maj ONI hlad, tak už to není zkouška, už je to nespravedlnost a bůh neexistuje. Zmrdi. Proto nesnáším náboženství. Ať si každej věří čemu chce ale neotravuje s tím ostatní. Já jako buddhistka (kdo je pravej buddhista ví že buddhismus není náboženství) si taky kráčím po své cestě a když mě ta cesta zavede do prdele tak vím, že jsem kráčela na píču, ale neviním za to Budhu, zmrdala jsem to sama. A hlavně nepíčuju na všechny kolem - Tohle je ta pravá cesta, vole pyčo!! Jinak u sledování filmu a dialogů vám hrozí klesnutí vašeho IQ každou minutu o cca 1,5 bodu takže na konci filmu už budete mektat, tleskat ručkama, chcát pod sebe a krvácet z nosu. Mohla bych ještě vypíchnout další snůšky hoven co tam jsou, ale jebu na to. () (méně) (více)

Rudyamon odpad!

Kdyby tenhle film byl natočený v létech šedesátých, dnes by jsme o něm možná mluvili jako o klasice. Natočit ovšem tenhle brak v roce 2005 je směšné. V obrovské síle blbosti může tento film soutěžit už snad jenom s Pterodaktylem a Manuelou. Zbýva nám jen věřit, že David Michael Latt pověsí režisérské řemeslo na hřebík a začne se věnovat něčemu, co nebude tak výrazně škodit srdeční činnosti diváků, kteří nedopatřením shlédli tuto parodii na sci-fi. ()

Hopkins

:i) jednu hvězdičku musím dát :) bylo to tak trapné až to bylo krásné :o) no a teď vážně :) ta jedna hvězdička je za to že mě to i v určitých chvilkách rozesmálo :) myslím že režíser měl místo sci fi natočit parodii nebo z toho udělat komedii a možná by to mělo hvězdiček více :) možná dvě za nepovedený pokus o parodii :) ()

PRobin

Na Invazi světů jsem se těšil. Hlavně díky společnosti, která to celé stvořila. Ano, jedná se o kultovní továrnu ubershitovek Asylum (na jejich nejnovější počin - Megashark vs. Mechashark se už těším:)! A taky nás Asyláci nešetří. Hned na začátku se na nás vyprsí hlavní hrdinka. Ale moc se neradujte, protože pak se hrdinka nasere a odjede a my jsme nuceni sledovat pachtění jejího manžela, který se snaží dostat ke své rodině. Děj snad netřeba dále rozvádět - jedná se o zpracování klasiky všech klasik; Války světů od H. G. Wellse. Takže na Zemi přistanou emzáci a ve svých broučích lodích začnou požírat kompars. Mají i slavné paprsky smrti, které z každého utíkajícího vesničana vytvoří efektní zkrvavenou kostru (kterých se ve filmu válí celkem dost). Hlavní hrdina, což je takový vyzáblý astronom, se pachtí přes polovinu USA, aby dorazil do Washingtonu, kam poslal svojí hnusnou dceru a nasranou ženu. Úkol je to srovnatelný snad jen se šmajdáním Společenstva po Středozemi, protože hrdina neumí běhat (natož chodit). Cestou potká samé úchyláky. Nějakým gumákem z domobrany počínaje, až po pastora konče. A se všema vede tak únavné dialogy, že by pro diváka mimozemská kyselina byla vítanou lázní. Proč, můj milý Asylume? Proč jsi nám neukázal víc broučích lodí a rozpuštěných obličejů a nahatých manželek? Ne, místo toho musíme poslouchat filozofii o nesmyslnosti bytí a ztrátě víry. Přesto jsem na vážkách. Tenhle film má něco do sebe, možná že mi depkoidní pastor Viktor přece jen vykecal díru do hlavy, páč budu hodný a dám jednu hvězdu. Takový shit, aby patřil mezi pět nejhorších filmů, to rozhodně není. Ono totiž nic nepřekoná mého oblíbence Zdendu :) ()