• DaViD´82
  *

  Macharáček je nanic. Scénář je nanic. Ochotníci jsou nanic. Humor je nanic. Zvuk je nanic. Bůček je nanic. I ten život je nanic... Jinými slovy ideální film pro všechny ty, kteří tvrdí, že současný svět je nanic.(23.3.2008)

 • Indiana
  odpad!

  Ach můj bože. Ještě nikdy jsem si nebyl při sledování filmu hned během prvních tří minut tak jistý, že mu tám odpad, jako tady. Je sice pravda, že s klukama vedeme o holkách podobný řeči, ale aspoň o tom netočíme film s trapnejma, ale opravdu hodně trapnejma hereckejma výkonama. A ty neuvěřitelně debilní zvraty. Já fakt nevim.(30.12.2006)

 • NinadeL
  *

  Kdyby byla alespoň naplněna základní devíza, totiž slibovaný film pro okruh fandů SuperStar Šárky Vaňkové, měl by Panic své místo ve filmotékách mladých zaručené. Ale ono se nestalo ani to, Šárka jen přihrává čemusi, co si zaslouží výraznější pokárání nežli Crash Road. A to je skutečně co říct.(10.9.2010)

 • Hakha
  odpad!

  Herecké obsazení + dialogy katastrofální. Scénář jednoduchý a jedině s čím se mohou tvůrci pochlubit jsou pěkná děvčata, ale tuhle břečku by nezachránilo i kdyby tam tancovala modelka za modelkou. Ne, opravdu, od začátku do konce jsem kroutil hlavou, jak tohle mohl někdo natočit...(11.10.2006)

 • Mertax
  *

  Tak tenle film by ale nutně potřeboval viagru, do pozoru vás totiž nepostaví. Jediný, co to má s postelí - potažmo sexem aspoň vzdáleně společnýho (=příjemnýho), je to, že se při tom dobře usíná. Jen člověk musí najít vůli nahmatat ovladač a vypnout to..(31.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace