• Happykubas

V historii lidstva se v Česku nenatočil horší film než Panic je nanic.V historii lidstva nebyla do českého filmu obsazena horší herečka jak Šárka Vaňková.V historii lidstva český film neobsahoval horší puberťácké hlášky, jež jsou navršeny v tomto nevkusném omylu.Zkrátka tomuto filmu se vyhněte, pokud to bude možné.Uděluji 1 % za snahu - konkrétně 0.5 % produkci, 0.25 % režii, 0.24% kameře, 0.01% Šárce Vaňkové a ostatním "hercům" za promarněný čas a absolutně nulové procento scénáři.(9.7.2006)

• Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 3/10 Hudba 7/10 Efekty 2/10/// +vedlejší postavy, soundtrack -scénář, technické zpracování/// Narovinu řeknu, že se jedná o nejslabší teenagerskou komedii, kterou můžete vidět. Rovněž je to jeden z úletů, na který jsem si letos zašel do kina. No ale řekl jsem si že to risknu i u TV, mrknu na to s kámošem, pozvu k tomu 2 slečny, však co? Když to bude opruz tak se budu bavit alespoň s nimi. No měli ste vidět jejich reakce :-) Vlastně jsem i zjistil, že to je film určen pouze pro puberťáky kolem 14-16 roku života, starší publikum se nějak nechytá. Když vyzdvihnu hudební soundtrack, který je bez filmu ještě lepší, tak jediný důvod proč tohle sledovat je ten, že máte možnost vidět několik miniroliček (Libor Bouček, Eva Aichmajerová, Milena Dvorská, případně i Irena Máchová) Nebo pro mě hlavní důvod proč jsem tehdá zašel i do kina. Vidět v akci Šárku Vaňkovou, u které jsem se přesvědčil, že tohle je její první role a k mé lítosti jistě i role poslední. Přesto (teď mě nekamenujte) jí dám vždy kdekoliv přednost před Anetou. To aby bylo jasno. Pokud tohle co jsem zmínil výše považujete za plusy filmu, tak to jsou plusy jediné. Dále už vás čeká jen velice špatná ústřední trojice, přehrávající kombo dívek a mnoho nevtipných dialogů. Například začátek filmu mě celkem odrovnal. Když pominu jakoby domácí kameru, tak dialogy hlavních protagonistů (a vlastně nejen na žačátku) jsou velice "obyčejné". Po hláškujícím Kotkovi a Mádlovi je to opravu slabota. Jedno však musím přiznat. Jejich dialogy jakoby vypadli z úst mejch 16 letých kámošů (jinak řečeno, to co tam kluci předvádí je sice přehnané, ale něco na tom bude), ale pssst, holkám to neříkejte./// Celkem 45%///(31.12.2006)

• Divočák

Odpad rektálního formátu a snad nejhorší film, co jsem kdy viděl. Když chtěla Vaňková mermomocí před někým roztahovat nohy, aspoň s tím neměla lozit do televize (a nebo až po desáté hodině a pořádně!).(5.2.2007)

• Dudek

OMG, tohle bylo něco nehorázně špatného. Při prvním záběru jsem myslel, že se jedná jen o ubouhou reklamu na McDonald a doufal, že film se předvede v trochu lepším hávu, bohužel. Tak hrozné herecké výkony jsem snad ještě v žádném filmu nevyděl, tady se k chlapcům nehodí ani slovo toporní, jsou prostě k smíchu. Podobný pocit jsem měl i u scénáře, neuvěřitelně ubohého scénáře. Začínám mít pocit, že chlapci se asi opravdu scházejí ve skupinkách, chtějí hromadně přijít o panictví a zároven neustále dávají najevo, že mají nějaký trapný pokřik. Prostě scénář opisuje z úspěšných teen komedii a s něčím novým přichází jen minimálně. Trochu lepší je režie, ale ne o moc, Ivo Macharáček touží potom stát se novým Janákem a to přímo ční z každičkého záběru, přičemž tenhle princip se ukazuje jako naprosto nefunkční. Co je na tomhle filmu ale nejhorší není absence zápletky nebo šílené dialogy, ale zejména to, že více kůže (a velmi často) ukazují spíše chlapci, než dívčiny, což je možná originální, ale nepříliš funkční. [TOP 19/6 7%](31.12.2006)

• Psema

Donutil jsem se to dokoukat i přes útrapy s tím spojené. Ano, chtělo se mi zvracet, bylo mi trapně a nechápu, proč něco takového vzniká. Všechno špatně. Od scénáře, přes herce, až po tragickou režii. V porovnání s tímhle jsou Kameňáky celkem fajn. Je to opět důkaz, jak hluboko český film klesl.(31.12.2006)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)