• Mertax
  *

  Tak tenle film by ale nutně potřeboval viagru, do pozoru vás totiž nepostaví. Jediný, co to má s postelí - potažmo sexem aspoň vzdáleně společnýho (=příjemnýho), je to, že se při tom dobře usíná. Jen člověk musí najít vůli nahmatat ovladač a vypnout to..(31.12.2006)

 • Matty
  odpad!

  Existuje pouze jeden důvod, proč jsem se díval na film Panic je nanic, chtěl jsem zjistit, jak moc je špatný. Více než cokoliv jiného, zní odpověď, ale vezměme to pěkně po pořádku. Děj: Tři nesympatičtí sígři chtějí během letních prázdnin přijít o panictví. Potkají čtyři nepříliš pohledné dívky. Nadrženost je oboustranná, nicméně neopětovaná. Otěže do svých rukou nakonec uchopí Šárka Vaňková, která dá všem (klukům). Pokud máte dojem, že jsem prozradil z děje příliš, vězte, že jsem vám pouze chtěl ušetřit čas zabitý jeho sledováním. Vtipy: Vtipy jakoby ve filmu ani být neměly a těch pár nevypointovaných pokusů o ně vzbuzuje úsměv jedině svou nepatřičností. Sex: Nejodvážnější scénou filmu je asi třívteřinový záběr na šedesátiletou ženu bez horního dílu plavek. Něco dalšího: Když milostivě přivřeme oči nad trapným cameem Libora Boučka, nad amatérskou režii, nad vrcholně (ne)nápadným product placementem (Semtex) a sadistickou délkou, nezůstane nám nic, vůbec nic. Vůbec nic mi tudíž nebrání napsat tento stupidní vtípek: Panic je nanic je na nic. 10%(7.1.2007)

 • Psema
  odpad!

  Donutil jsem se to dokoukat i přes útrapy s tím spojené. Ano, chtělo se mi zvracet, bylo mi trapně a nechápu, proč něco takového vzniká. Všechno špatně. Od scénáře, přes herce, až po tragickou režii. V porovnání s tímhle jsou Kameňáky celkem fajn. Je to opět důkaz, jak hluboko český film klesl.(31.12.2006)

 • novoten
  odpad!

  Za UDG, za holky, za...ale asi vlastně za nic. Chtěl jsem se shovívavě pousmát nad nešikovně natočeným filmem o nešikovných chlapcích a šikovných dívkách, ale nejde to. Bez děje, bez vtipu, bez ničeho.(23.3.2008)

 • Jacinda
  odpad!

  Odporný výplod české kinematografie, který má zřejmě napodobit filmy jako je Holky to chtěj taky, Prcičky a další. Má to ovšem několik háků. První hák(ček) je herecké obsazení. Slušně řečeno stojí za hovno. Další hák (tenhle se spíš podobá kramli, nebo řeznickému háku na zavěšování zvířat při zpracování jatečného trupu) je myšlenka, nápad, děj nebo jak to chcete nazvat...dál už to asi nemá cenu rozebírat...(10.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace