• Pilda17

Tady si myslím, že škoda písmenek film nemá žádný děj a je to nuda. Jen další český propadák a zbytečné vyhození peněz.. 1/10 = 5%(21.6.2009)

• MM_Ramone

Nie je to dávno, čo som nekompromisne hodil do odpadu český film "Brak". Myslel som, že už dlho nenatrafím na takú blbosť. Ale čo to? Pozerám teraz snímok "Panic je nanic" a nestačím sa čudovať. Veď aj ten "Brak" je oproti tomuto hotové umenie. Ako ohodnotiť sračku, ktorá je tak úbohá? Hrozné dialógy tupo odriekané najhoršími hercami, čo som kedy videl. Hnusní, nesympatickí blbečkovia a nepekné, radodajné buranky bez štipky talentu. Primitívny scenár, žobrácky rozpočet, televízna kamera, poľutovania hodná réžia. Niet horšieho českého celovečerného filmu. Toto je absolútne dno. Odpad!(11.7.2010)

• Hrabka

Už samotný název vyjadřuje debilitu tohoto fimu. Nulové herecké výkony a nulový scénář mohly dát vzniknout jedině nulovému filmu s nulovým dějem a zápletkou. Tohle teda stříbrná Superstar nezvládla. 15%(22.12.2007)

• novoten

Za UDG, za holky, za...ale asi vlastně za nic. Chtěl jsem se shovívavě pousmát nad nešikovně natočeným filmem o nešikovných chlapcích a šikovných dívkách, ale nejde to. Bez děje, bez vtipu, bez ničeho.(23.3.2008)

• Trellíno

Příznám se, že jsem čekal daleko větší hrůzu. Sice je to vlastně úplně o ničem, bez jakékoliv alespoň trošinku zapamatovatelné scény, ale na druhou stranu jsem během filmu na sobě ani na chvílku nepozoroval nějaké znechucení či vytočení tím, co se na plátně odehrávalo, byť mne podivné animované vložky ala Básnicí k jistému druhu otrávení pobízely. Takhle je to jenom první z vlaštovek kopířujících styl veleúspěšných Snowborďáků, která určitě do kin opět přitáhne zástupy omladiny, přičemž mě prostě a jednoduše nijak neoslovila, ale ani nepopudila. Takže nechme Panice Panicem s konstatováním že klidně může být ještě mnohem hůř(uvidíme s čím se vytasí Experti a Kotek s Mádlem na vodě). 30,0000000000000000001%(17.1.2006)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)