• Dudek

OMG, tohle bylo něco nehorázně špatného. Při prvním záběru jsem myslel, že se jedná jen o ubouhou reklamu na McDonald a doufal, že film se předvede v trochu lepším hávu, bohužel. Tak hrozné herecké výkony jsem snad ještě v žádném filmu nevyděl, tady se k chlapcům nehodí ani slovo toporní, jsou prostě k smíchu. Podobný pocit jsem měl i u scénáře, neuvěřitelně ubohého scénáře. Začínám mít pocit, že chlapci se asi opravdu scházejí ve skupinkách, chtějí hromadně přijít o panictví a zároven neustále dávají najevo, že mají nějaký trapný pokřik. Prostě scénář opisuje z úspěšných teen komedii a s něčím novým přichází jen minimálně. Trochu lepší je režie, ale ne o moc, Ivo Macharáček touží potom stát se novým Janákem a to přímo ční z každičkého záběru, přičemž tenhle princip se ukazuje jako naprosto nefunkční. Co je na tomhle filmu ale nejhorší není absence zápletky nebo šílené dialogy, ale zejména to, že více kůže (a velmi často) ukazují spíše chlapci, než dívčiny, což je možná originální, ale nepříliš funkční. [TOP 19/6 7%](31.12.2006)

• Divočák

Odpad rektálního formátu a snad nejhorší film, co jsem kdy viděl. Když chtěla Vaňková mermomocí před někým roztahovat nohy, aspoň s tím neměla lozit do televize (a nebo až po desáté hodině a pořádně!).(5.2.2007)

• Enšpígl

No nevím jak panic,ale tenhle film je zcela evidentně na nic.Jediné co jsem od toho čekal byl vtip,jediné čeho se mě nedostalo byl vtip.Zato se Vám dostane v míře vrchovaté product placementu, kolik jen bude chtít, zejména ten na koupelny rabak, je jak ze snu.Ještě že se tam objevil Libor Bouček, ten mě pořádně probral ze snění.No nepopírám, že Šárka Vaňková je krásná mladá dívka,ale myslím , že herečka z ní nebude. Navíc těm klaunům ve filmu by v realném životě nedala ani zoufalá osmedesátka, natož Šárka Vanková:).Ale neva hlavně že máme třetí řady Superstar, může pak alespoň být druhý díl Panice.Děti hladoví v africe a sponozři platí panice.(22.9.2006)

• Trellíno

Příznám se, že jsem čekal daleko větší hrůzu. Sice je to vlastně úplně o ničem, bez jakékoliv alespoň trošinku zapamatovatelné scény, ale na druhou stranu jsem během filmu na sobě ani na chvílku nepozoroval nějaké znechucení či vytočení tím, co se na plátně odehrávalo, byť mne podivné animované vložky ala Básnicí k jistému druhu otrávení pobízely. Takhle je to jenom první z vlaštovek kopířujících styl veleúspěšných Snowborďáků, která určitě do kin opět přitáhne zástupy omladiny, přičemž mě prostě a jednoduše nijak neoslovila, ale ani nepopudila. Takže nechme Panice Panicem s konstatováním že klidně může být ještě mnohem hůř(uvidíme s čím se vytasí Experti a Kotek s Mádlem na vodě). 30,0000000000000000001%(17.1.2006)

• Indiana

Ach můj bože. Ještě nikdy jsem si nebyl při sledování filmu hned během prvních tří minut tak jistý, že mu tám odpad, jako tady. Je sice pravda, že s klukama vedeme o holkách podobný řeči, ale aspoň o tom netočíme film s trapnejma, ale opravdu hodně trapnejma hereckejma výkonama. A ty neuvěřitelně debilní zvraty. Já fakt nevim.(30.12.2006)