• Karlos80

Haha, to se zas českým tvůrcům za vidinou rychlého zisku a prodeje podařilo natočit přiblblou pitomost ! Bohužel je to mu tak a je to svatá pravda, alespoň tedy v očích většiny zde komentujících a většiny uživatelů co tomu dali míň jak dvě hvězdičky. Protože víc si to fakt nezaslouží, vůči jiným filmům v mém hodnocení by to bylo doopravdy krajně nefér. Tvůrci tohoto skvostu, by si to vysvětlit ale zřejmě nedali..Určitě nato mají svůj a zcela odlišný názor..? To je správné (to jim neberu).. Avšak mě to ale vůbec nezajímá. Chudáci herci (spíš tedy neherci) a jen nějaký kamarádíčci co vtom hráli, tedy spíše paběrkovali. O jednotlivých rolích a jejich výkonech se fakt nemá cenu radši vůbec rozepisovat. Všichni jsme zajisté viděli. Ať už se jednalo třeba o trapné štěky Verešové na začátku, Ajchmajerové či minutového Boučka..Zajímalo by mě co zato dostal..? Superstar Vaňková jaká zkušená učitelka? To jistě, když zcela určitě ještě před tímto filmem byla sama pannou..To neměli vážně někoho lepšího a po herecké stránce kvalitnějšího..?Další věc která mě natom dost nasrala bylo až nechutné pletení se do politiky a výrok hospodského..Koho volíš? Podle tužky, no jasně přeci pravici! Už jsem myslel ! Přiblblý jak já nevím co.. Pak tam také bylo fakt super, v některé části filmu (už nevím přesně kdy a při čem), a to sice to jak ti mladí hejsci doslova poučovali ty staří..Normálně by schytali facku aby se probudili ! Zkušených herců jako Mileny Dvorské nebo Květy Fialové mi ale fakt docela bylo líto. Asi si jen ale říkali že to mezi mladými prostě tak dnes chodí, a že jim tento film na sebe takříkajíc vydělá, protože jsou to v současné době mezi mladými filmové trendy, ať už z americké či německé produkce, kterým mi zatím nemůžeme ani v náznaku něčím konkurovat.. Je to sice také přiblblé, ale ještě se to mnohdy dá. Ne nemá to cenu ještě bych se víc nasral a to na Silvestra nechci, jedná se doopravdy jen o bezcenný brak, bez špetky nějakého vkusu, natož alespoň s nějakým částečně uceleným dějem. Opravdu velmi chaotický film, aniž jste si v klidu vychutnali jednotlivou scénu, nebo ji alespoň pokud možno pochopili, tak jste byli v tu ránu úplně někde jinde a to vždy bez nějakého většího náznaku, postrádající veškerou logiku. Film bych řadil na společnou kolej z dalšími škváry z poslední doby ať už třeba se Snowboarďáky, Rafťáky, Pánskou jízdou, a konče třeba s Experty. Film je spíše než filmem, takovým velmi nepodařeným experimentem o něco jak už jsem psal výše co tady bylo ať už z daleké Hemeriky a nebo jen z blízké Evropy. Dál bych to charakterizoval jako naprosto zvrácenou záležitost, a jako pokud se to tak dá říct téměř uměleckou sebevraždu. Tento film bych ani nevydal, a docela by mě zajímalo jestli by se ujal i někde za našimi hranicemi..? Vzorový, příkladný a názorný kandidát na nejhorší český film všech dob..! Nějaké nahé holčičí těla, ukájení a jeho názorné předvádění či hodně suchý a nucený humor, mě nijak neovlivní a nic nezmění natom abych tomu s chutí nedal odpad ! Není mi dvanáct ani patnáct...bohudík. ps: Dokoukal jsem jen z čisté zvědavosti, nehledně natom že jsem to chtěl po prvních pár minutách, kde se fakt nic nedělo přepnout jinam.(31.12.2006)

• Dan9K

Je snadné hodit tento film do odpadu, protože se skutečně jedná hned na první pohled o ryzí odpadovou záležitost. Ale já jsem ( zejména ze začátku) měl velmi rozporuplné pocity, jak se k filmu postavit. Dialogy hlavní trojice jsou totálně ubohé, ale vesměs, když se nad tím zamyslím, podobně jednostranně zaměřené rozhovory a vzorce chování mezi takovýmito lidmi skutečně existují. Někdy je to sice trochu mimo a často dovedené do extrému (například zaklesnutí se za nohy o držadlo v MHD), ale zas tak daleko od pravdy to není. Je to takový klasický záhadný filmový jev, že čím jsou dialogy, scény, barva snímku a postavy blíže skutečnosti, tím nám to paradoxně přijde nepřirozené, divné a nereálné. Zato perfektně promyšlené rozhovory bez jediného přeblebtnutí či zakoktání, v nichž mají postavy pokaždé co říct, filmy, v kterých je více animace než normálních záběrů a jejichž barva je tlumená a tmavá, u nich máme dobrý pocit a libujeme si, jak je to reálné. Jinak ale máme samozřejmě tu čest s kravinou od A až do Z, u které se ale člověk rozhodně pobaví a zastydí. Mimochodem, chválíte tu Boučka, ale nejlepší scéna byla rozhodně v obchodě při nakupování prezervativů :-)(15.12.2006)

• Psema

Donutil jsem se to dokoukat i přes útrapy s tím spojené. Ano, chtělo se mi zvracet, bylo mi trapně a nechápu, proč něco takového vzniká. Všechno špatně. Od scénáře, přes herce, až po tragickou režii. V porovnání s tímhle jsou Kameňáky celkem fajn. Je to opět důkaz, jak hluboko český film klesl.(31.12.2006)

• Dudek

OMG, tohle bylo něco nehorázně špatného. Při prvním záběru jsem myslel, že se jedná jen o ubouhou reklamu na McDonald a doufal, že film se předvede v trochu lepším hávu, bohužel. Tak hrozné herecké výkony jsem snad ještě v žádném filmu nevyděl, tady se k chlapcům nehodí ani slovo toporní, jsou prostě k smíchu. Podobný pocit jsem měl i u scénáře, neuvěřitelně ubohého scénáře. Začínám mít pocit, že chlapci se asi opravdu scházejí ve skupinkách, chtějí hromadně přijít o panictví a zároven neustále dávají najevo, že mají nějaký trapný pokřik. Prostě scénář opisuje z úspěšných teen komedii a s něčím novým přichází jen minimálně. Trochu lepší je režie, ale ne o moc, Ivo Macharáček touží potom stát se novým Janákem a to přímo ční z každičkého záběru, přičemž tenhle princip se ukazuje jako naprosto nefunkční. Co je na tomhle filmu ale nejhorší není absence zápletky nebo šílené dialogy, ale zejména to, že více kůže (a velmi často) ukazují spíše chlapci, než dívčiny, což je možná originální, ale nepříliš funkční. [TOP 19/6 7%](31.12.2006)

• kOCOUR

Otravní herci, neuvěřitelně šroubované dialogy, nulová zápletka. Film, ve kterém není nic a ani to nefunguje. Totalní zlo, u něhož mi bylo ještě trapněji než u Kameňáku.(20.8.2006)