• Jacinda
  odpad!

  Odporný výplod české kinematografie, který má zřejmě napodobit filmy jako je Holky to chtěj taky, Prcičky a další. Má to ovšem několik háků. První hák(ček) je herecké obsazení. Slušně řečeno stojí za hovno. Další hák (tenhle se spíš podobá kramli, nebo řeznickému háku na zavěšování zvířat při zpracování jatečného trupu) je myšlenka, nápad, děj nebo jak to chcete nazvat...dál už to asi nemá cenu rozebírat...(10.3.2009)

 • Enšpígl
  *

  No nevím jak panic,ale tenhle film je zcela evidentně na nic.Jediné co jsem od toho čekal byl vtip,jediné čeho se mě nedostalo byl vtip.Zato se Vám dostane v míře vrchovaté product placementu, kolik jen bude chtít, zejména ten na koupelny rabak, je jak ze snu.Ještě že se tam objevil Libor Bouček, ten mě pořádně probral ze snění.No nepopírám, že Šárka Vaňková je krásná mladá dívka,ale myslím , že herečka z ní nebude. Navíc těm klaunům ve filmu by v realném životě nedala ani zoufalá osmedesátka, natož Šárka Vanková:).Ale neva hlavně že máme třetí řady Superstar, může pak alespoň být druhý díl Panice.Děti hladoví v africe a sponozři platí panice.(22.9.2006)

 • kOCOUR
  odpad!

  Otravní herci, neuvěřitelně šroubované dialogy, nulová zápletka. Film, ve kterém není nic a ani to nefunguje. Totalní zlo, u něhož mi bylo ještě trapněji než u Kameňáku.(20.8.2006)

 • Mertax
  *

  Tak tenle film by ale nutně potřeboval viagru, do pozoru vás totiž nepostaví. Jediný, co to má s postelí - potažmo sexem aspoň vzdáleně společnýho (=příjemnýho), je to, že se při tom dobře usíná. Jen člověk musí najít vůli nahmatat ovladač a vypnout to..(31.12.2006)

 • tron
  **

  Otrasné - a to mám rád blbosti (BLBÝ A BLBŠÍ, PLNOU PAROU VZAD!) i českú kinematografiu. Avšak PANIC JE NANIC (výborný názov, ktorý do kín priláka množstvo divákov) je zosobnením všetkých záporov, akým celovečerný film môže trpieť. Príšerná réžia, scenár útočí na diváka na všetkých frontoch, traja chlapčenskí hrdinovia sú až tak bolestivo neschopní hereckého výkonu, až mi boli odporní, nevraviac o tom, že keď sa vyzliekli, mal som pocit, že pozerám pedofilné porno. Producentom chýba súdnosť od prvých minút, soundtrack je o ničom, komické scény nie sú komické, dialógy sú také strojené až to nie je pekné a jediné, čo zostáva, sú tie štyri pi... dievčence.(1.3.2007)

 • - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace