• Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 3/10 Hudba 7/10 Efekty 2/10/// +vedlejší postavy, soundtrack -scénář, technické zpracování/// Narovinu řeknu, že se jedná o nejslabší teenagerskou komedii, kterou můžete vidět. Rovněž je to jeden z úletů, na který jsem si letos zašel do kina. No ale řekl jsem si že to risknu i u TV, mrknu na to s kámošem, pozvu k tomu 2 slečny, však co? Když to bude opruz tak se budu bavit alespoň s nimi. No měli ste vidět jejich reakce :-) Vlastně jsem i zjistil, že to je film určen pouze pro puberťáky kolem 14-16 roku života, starší publikum se nějak nechytá. Když vyzdvihnu hudební soundtrack, který je bez filmu ještě lepší, tak jediný důvod proč tohle sledovat je ten, že máte možnost vidět několik miniroliček (Libor Bouček, Eva Aichmajerová, Milena Dvorská, případně i Irena Máchová) Nebo pro mě hlavní důvod proč jsem tehdá zašel i do kina. Vidět v akci Šárku Vaňkovou, u které jsem se přesvědčil, že tohle je její první role a k mé lítosti jistě i role poslední. Přesto (teď mě nekamenujte) jí dám vždy kdekoliv přednost před Anetou. To aby bylo jasno. Pokud tohle co jsem zmínil výše považujete za plusy filmu, tak to jsou plusy jediné. Dále už vás čeká jen velice špatná ústřední trojice, přehrávající kombo dívek a mnoho nevtipných dialogů. Například začátek filmu mě celkem odrovnal. Když pominu jakoby domácí kameru, tak dialogy hlavních protagonistů (a vlastně nejen na žačátku) jsou velice "obyčejné". Po hláškujícím Kotkovi a Mádlovi je to opravu slabota. Jedno však musím přiznat. Jejich dialogy jakoby vypadli z úst mejch 16 letých kámošů (jinak řečeno, to co tam kluci předvádí je sice přehnané, ale něco na tom bude), ale pssst, holkám to neříkejte./// Celkem 45%///(31.12.2006)

• imf

Jde to snad ještě hůř? Nevím... Ivo Macharáček by mohl z fleku napsat knížku "Tohle doma nezkoušejte"... film postrádá jakýkoliv řád, scénář má v sobě díry, že by jimi prolétla i vzrostlá ovce a nesympatické a špatně zahrané hlavní postavy rázem dělají z Poledňákovic Krokodýlů dílo hodné úcty. Existuje hodně významů slova špatný... a na Panice se hodí každý z nich. ;) Jestli tohle Kotík trumfne, tak nás čeká celuloidová apokalypsa.(27.1.2006)

• Trellíno

Příznám se, že jsem čekal daleko větší hrůzu. Sice je to vlastně úplně o ničem, bez jakékoliv alespoň trošinku zapamatovatelné scény, ale na druhou stranu jsem během filmu na sobě ani na chvílku nepozoroval nějaké znechucení či vytočení tím, co se na plátně odehrávalo, byť mne podivné animované vložky ala Básnicí k jistému druhu otrávení pobízely. Takhle je to jenom první z vlaštovek kopířujících styl veleúspěšných Snowborďáků, která určitě do kin opět přitáhne zástupy omladiny, přičemž mě prostě a jednoduše nijak neoslovila, ale ani nepopudila. Takže nechme Panice Panicem s konstatováním že klidně může být ještě mnohem hůř(uvidíme s čím se vytasí Experti a Kotek s Mádlem na vodě). 30,0000000000000000001%(17.1.2006)

• StarsFan

Myslela jsem si, že to bude nějaká teenagerovská blbost ve stylu Prciček, která sice nemá vlastně skoro žádnej děj, ale člověk se sem tam zasměje. Tohle ale překonalo moje nejhorší představy... a to jsem si myslela, že nemůže být trapnější puberťácká komedie než Rafťáci.(30.12.2006)

• Djoker

Byl jsem velice zvědav, jakých kvalit dosahuje další teen komedie, která je tentokrát s neokoukanými herci a pro mě překvapivě s Šárkou Vaňkovou. Neříkám, že jsem se párkrát nepousmál, ale děj byl nudný a konec absolutně o ničem. Jestli mě má odrovnat to, že Vaňková dostane tři kluky za večer, tak by se měli tvůrci přijet podívat k nám na vesnici na jednu moji kámošku. Možná největší filmový škvár, který jsem dosud viděl.(26.8.2009)

• - Kapela, která hraje v hospodě na vesnické zábavě, je UDG. (Indy21)