Ordinace v růžové zahradě (TV seriál)

• Česko

Ordinace v růžové zahradě 2

Rodinný / Drama

Česko, 2005 - 2017, 879x62 min

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová, Miriam Kantorková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Veronika Jeníková, Zlata Adamovská, Jiří Langmajer, Libuše Štědrá, Alena Procházková, Jiří Štěpnička, Ladislav Ondřej, Lucie Domesová, Petr Rychlý, David Suchařípa, Marie Doležalová, Sandra Nováková, Jana Břežková, Veronika Gajerová, Simona Postlerová, Jitka Čvančarová, Ondřej Sokol, Ivana Jirešová, Michaela Dolinová, Oliver Cox, Zdeněk Maryška, Lucie Černíková, Radka Coufalová, Kateřina Pospíšilová, Ivan Jiřík, Vanda Hybnerová, Marcel Vašinka, Igor Chmela, Daniela Pokorná, Eva Horká, Anna Polívková, Ota Jirák, Jan Skopeček, Martin Zdráhala, Milan Bahúl, Kristýna Kociánová, Adéla Gondíková, Barbora Munzarová, Radim Fiala, Petr Štěpánek, Filip Tomsa, Kristýna Nováková-Fuitová, Vlastimil Zavřel, Michael Beran, Vít Rohr, Pavlína Mourková, Oldřich Vlach, Zdena Herfortová, Martin Eugen Kulhánek, Jiří Ployhar ml., Aleš Procházka, Libuše Havelková, Jan Vlasák, Alexej Pyško, Magdalena Reifová, Veronika Arichteva, Pavel Soukup, Martin Písařík, Carmen Mayerová, Jitka Smutná, Josef Pejchal, Jan Šťastný, Ivo Novák, Monika Zoubková, Kamila Špráchalová, Lucie Benešová, Vendulka Křížová, Michal Holán, Hana Čížková, Markéta Plánková, Lenka Zahradnická, Helena Brabcová, Daniel Svoboda, Ladislav Hampl, Petr Vágner, Barbora Petrová, Hana Sršňová, Alena Štréblová, Pavel Tesař, Claudia Vašeková, Adriana Neubauerová, Dana Verzichová, Zuzana Skalická, Magdalena Zimová, Jiří Maria Sieber, Michaela Doubravová, Gustav Řezníček, Zuzana Slavíková, Zdeněk Junák, Barbora Mottlová, Leonard Hädler Stirský, Martin Maxa, Martin Trnavský, Hana Gregorová, Marcela Nohýnková, Miluše Bittnerová, Miroslava Pleštilová, Ivana Andrlová, Věra Kubánková, Václav Rašilov, Karel Greif, Zita Morávková, Michal Slaný, Eva Čížkovská, Eva Jiroušková, Dana Morávková, Zorita Azrak, Jaroslava Zimová, David Vejražka, Marta Dřímal Ondráčková, Ondřej Novák, Pavel Batěk, Miroslav Hrabě, Aleš Jarý, Milena Kleinerová, Rudolf Kubík, Kryštof Nohýnek, Monika A. Fingerová, Nikola Navrátil, Vlasta Žehrová, Tereza Kostková, Lukáš Jůza, Kristýna Janáčková, Milena Steinmasslová, Hana Talpová, Zdeněk Hruška, Teresa Branna, Vilém Dubnička, Zora Kostková, Jana Janěková ml., Jakub Gottwald, Radoslav Brzobohatý, Petr Konáš, Jiří Vobecký, Klára Fleischhansová, Romana Chvalová, Drahomíra Kočová, Valentina Thielová, Tomáš Klouda, Jarmila Vychodilová, Ondřej Pšenička, Jana Rabová, Zdenka Procházková, Josef Šebek, Jana Gýrová, Jakub Kohl, František Hlaváček, Lubomíra Sonková, Petr Bednář, Inka Brendlová, Josef Kubáník, Jana Hermachová, Jan Hammer ml., Ernesto Čekan, Petra Skálová, Jakub Štěpán, Tomáš Novotný, Ladislav Lahoda, Jana Tabrea, Zdeněk Sedláček, Čestmír Gebouský, Daniela Vacková, Zdeněk Rumpík, Josef Kundera, Lucie Trmíková, Leoš Juráček, Renata Rychlá, Dušan Urban, Richard Maška, Alena Neumanová, Jan Apolenář, Lukáš Vacek, Denisa Dvořáková, Milena Marcilisová, Petr Halberstadt, Petr Drozda, František Stupka, Marie Boková, Eva Režnarová, Perla Kotmelová, Monika Schullerová, Jan Peterka, Miroslav Dvořák, Tomáš Turek, Čeněk Koliáš, Jiří Štědroň, Ivana Stejskalová, Pavel Šrom, Milan Liška, Jindra Janoušková, Izabela Kapiasová, Natálie Topinková, René Slováčková, Jana Šulcová, Ivana Korolová, Jaroslava Brousková, Vladimír Čech ml., Kateřina Sedláková, Irena Konvalinová, Bohuslav Kalva, Bibiana Šimonová, Miroslav Maršálek, Radka Stupková, Marta Hrachovinová, Vojtěch Vančura, Radovan Král, Jiří Vojta, Jaroslav Beneš, Romana Sittová, Bohuslav Šulc, Jakub Chromeček, Dana Bartůňková, Petra Pudová, Ivo Theimer, Karel Vondrák, Jana Riháková-Dolanská, Václav Vašák, Radek John, Martin Veselý, Václav Tittelbach, Jaroslav Krejčí, Zdeněk Julina, Kateřina Bláhová, Jana Matějcová, Luděk Nešleha, Jaroslava Červenková, Marta Richterová, Tereza Helšusová, Petr Jančařík, Roman Pomajbo, Martin Učík, Vanda Károlyi Konečná, Viktorie Čermáková, Jiří Bábek, Barbora Fišerová, Eva Pospíšilová, Ivo Kubečka, Michal Štěrba, Dušan Kollár, Zdeněk Pecháček, Daniel Rous, Hana Czivišová-Hessová, Radana Herrmannová, Dáša Kouřilová, Zuzana Ďurdinová, Svatopluk Schuller, Jan Novotný, Miluše Šplechtová, Vojtěch Štěpánek, Marie Horáčková-Turková, Šárka Marková-Brázdová, Lenka Vychodilová, Petr Varga, Jaroslav Kříž, Hana Šedová, Nikola Votočková, Daniela Krhutová, Magdaléna Chrzová, Marta Vítů, Jiří Král, Eva Nádaždyová, Vilém Udatný, Kateřina Seidlová-Hrušková, Ivan Tříska, Pavel Vondra, Lucie Vačkářová, Marie Málková, Lucie Březovská, Monika Hladová, Eliška Nezvalová, Kristina Jelínková, Monika Kobrová, Veronika Petrová, Ludmila Vlášková, Pavel Nečas, Lucie Matoušková, Karel Zima, Dagmar Zázvůrková, Ladislav Dvořák, Eva Janoušková, Jolana Smyčková, Renáta Kubišová, Jana Vychodilová, Tomáš Bambušek, Dagmar Čárová, Jan Kanyza, Romana Goščíková, Jitka Foltýnová, Jan Cina, Zdeněk Žák, Zuzana Mixová, Jiří Laštovka, Petr Franěk, Miloslav Krejsa, Milan Hloušek, Lucie Sobotková, Jindřich Klaus, Jana Vaculíková, Martin Zahálka, Dita Hořínková, Jakub Zindulka, Lenka Kubálková, Jana Epikaridis, Barbora Lukešová, Rostislav Novák st., Anna Stropnická, Berenika Kohoutová, Marie Černá, Tomáš Materna, Marie Málková, Jaroslav Šanda, Pavel Myslík, Simona Prasková, Ludmila Forétková, Tomáš Polák, Ben Cristovao, Martin Stránský, Kateřina Pindejová, Barbora Štěpánová, Milan Slepička, Kateřina Kornová, Regina Řandová, Lukáš Langmajer, Antonín Kaška, Soňa Dvořáková, Vojtěch Štulc, Iva Hüttnerová, Ondřej Rychlý, Josef Kaluža, Kateřina Velebová, Martin Polách, Jarmil Škvrna, Otta Tesař, Miloslav Študent, Veronika Janků, Barbora Valentová, Lubor Šplíchal, Ondřej Volejník, Martin Kubačák, Petr Vaněk, Robert Tyleček, Jana Kepková, Lenka Krčková, Petr Drholec, Oliver Šteindler, Gustav Hašek, Barbora Janatková, Vladislav Georgiev, Marie Štěchová, Ela Lehotská, Karel Pokorný, Jan Leflík, Zdeněk Mahdal, Petr Srna, Zdeněk Vesecký, Josef Havrda, Diana Šoltýsová, Viktor Dvořák, Jitka Raková, Martin Bačkovský, Václav Havel, Marek Němec, Marcela Holubcová, Petr Halíček, Jan Vápeník, Lubor Novotný, Lenka Ouhrabková, Antonín Hardt, Zuzana Skalníková, Jana Stryková, Ivo Kučera, Milan Němec, Michaela Kuklová, Arnošt Proschek, Tomáš Havlík, Josef Láska, Veronika Svobodová, Kateřina Smržová, Marcela Kyselová, Karolina Pešlová, Miroslav Navrátil, Pavel Cajzl, Kryštof Rímský, Vanda Chaloupková, Petra Doležalová, Martin Matejka, Tereza Hofová, Josef Vraštil, Zdeněk Dvořáček, Martin Holec, Milan Tomeš, Nikol Koksteinová, Adam Vinklář, Roman Havelka, Tomáš Beroun, Kateřina Langerová, Anna Polcarová, Adéla Kačerová-Kubačáková, Tomáš Koubek, Petr Semerád, Bibi Marešová, Michal Koubek, Michal Novotný, Pavel Juřica, Nikol Kouklová, Lucie Žďárská, Jakub Leifer, Jana Baletková, Jan Antonín Duchoslav, Marek Libert, Lenka Novotná, Martin Sláma, Libor Baselides, Václav Legner, Rudolf Jelínek, Kamil Koula, Jana Frouzová, Miroslav Kudela, Tomáš Racek, Jitka Teplá, Ivan Vodochodský, Jan Dvořák, Radka Tesárková, Tomáš Magnusek, Gabriela Mikulková, Tereza Pergnerová, Gabriela Filippi, Jakub Pozler, Valtr Kolban, Zuzana Dřízhalová, Martin Šverma, Anna Kulovaná, Monika Timková, Josef Weinzettel, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Akram Staněk, Martina Šťastná, Saša Rašilov nejml., Vladimír T. Gottwald, Michal Švarc, Zdeněk Mucha, Daniela Bakerová, Radek Bruna, Přemysl Bureš, Markéta Tannerová, Martin Zounar, Kateřina Lojdová, Zuzana Čapková, Pavel Marek, Věra Nerušilová, Eva Spoustová, Hana Houbová, Nataša Gáčová, David Punčochář, Tereza Vítů, Ladislav Frej ml., Miloslav Maršálek, Josef Vondráček, Josef Matějka, Stanislav Hýbler, Dagmar Novotná, Lenka Jelínková, Michaela Hráská, Dominik Jetel, Lukáš Hejlík, Johana Gazdíková, Roman Šebrle, Taťána Schottnerová, Jan Adámek, Jan Čenský, Petr Štěpán, Lenka Vacvalová, Josef Navrátil, Roman Tomeš, Matyáš Valenta, Jiří Zapletal, Veronika Zelníčková, Martin Simandl, Pavla Drtinová, Vilma Frantová, Josef Kuhn, Kateřina Pechová, Martin César, Sabina Skalická, Petr Florián, Tereza Blažková, Jan Sýkora, Pavel Tomanka, Veronika Rašťáková, Filip Trojovský, Irena Máchová, Adam Kraus, Milada Vaňkátová, Jiří Wohanka, Radim Jíra, Petr Polák, Sofie Filippi, Martina Černá, Dana Batulková, Karel Heřmánek ml., Jiří Suchý z Tábora, Jana Malá, Jakub Korber, Jan Kříž, Petra Štíbrová, Jana Podlipná, Danuše Klichová, Richard Trsťan, Braňo Holiček, Barbora Mošnová, Jan Maršál, Zuzana Maxa, Maroš Kramár, Pavel Kikinčuk, Kamila Kikinčuková, Andrea Černá, Soňa Petrilová, Lenka Stolářová, Ladislav Novák, Jan Konečný, Dana Hradiláková, Ondřej Černý, František Nedbal, Richard Zevel, Alžběta Volhejnová, Dominika Kleisová, Lukáš Hrabák, Štěpán Tuček, Marie Jansová, Jana Bučka, Lukáš Marval, Dominika Býmová, Klára Cibulková, Nikola Syslová, Ali Amiri, Petra Špindlerová, Jana Altmannová, Linda Kotisová, Karolína Hlaváčková, Pavel Kozohorský, Patrik Kytka, Štěpán Vlček, Jan Kačer, Otto Ondra, Martina Randová, Michaela Prchalová, Filip Čáp, Jan Hyhlík, Daniel Bambas, Kim Son Nguyen, Ha Thanh Špetlíková, Nikola Rejlová, Jiří Kočanda, Lukás Janota, Ondřej Kavan, Lucie Chlumská, Peter Veslár, Jana Boušková, Tomáš Tobola, Andrea Kerestešová, Lucie Bártová-Zedníčková, Eliška Boušková, Týna Průchová, Denisa Pfauserová, Jana Rezková, Petr Fejk, Jan Kubka, Markéta Krejčová, Bohdana Pavlíková, František Mitáš, Jan Fanta, Markéta Martiníková, Josef Vrba, Lenka Schreiberová, Jindřich Kriegel, Pavel Romaňák, Michaela Badinková, Jana Paulová, Valérie Zawadská, Ján Koleník, Roman Štabrňák, Lenka Zbranková, Debora Štolbová, Kateřina Jačková, Daniel Tůma, Karel Beseda, Jindřiška Křivánková, Jan Nedvěd, Jana Oľhová, Tomáš Drápela, Jakub Hajner, Jan Šrámek, Dominik Turza, Jiří Kraus, Ján Jackuliak, Hana Kusnjerová, Ivana Wojtylová, Marta Jandová, Ondřej Biravský, Petr Janda, Lukáš Mucha, Zuska Velichová, Karina Rchichev, Daniel Rchichev, Robert Jašków, Ondřej Ládek, Stanislava Jachnická, Milada Janderová-Kratochvílová, Pavel Novák, Martin Finger, Petra Bartošová, David Hák, Petr Bucháček, Veronika Rašťáková, Yemi Akinyemi, Jakub Nemčok, Lucie Tallerová, Petra Nakládalová, Táňa Kupcová, Michaela Klenková, Veronika Nouzová, Rudolf Slivka, Marie Spurná, Jiří Štrébl, Jitka Nerudová, Miroslav Žbirka, Anna Ribanská, Kristýna Leichtová, Helena Plecháčková, Martin Sochor, Lenka Jurošková, Lukáš Král, Tomáš Stolařík, Lucie Konečná, Evita Naušová, Tomáš Kořének, Irena Kristeková, Vlasta Peterková, Roman Nevěčný, Evžen Hájek, Lukáš Křišťan, Martin Janouš, Jan Urban, Helena Jará, Petr Vaněk, Miroslav Babuský, Barbora Dipoldová, Petra Žďárská, Věra Hlaváčková, Jan Loukota, Marek Svitek, Jaroslav Slánský, Jan Musil, Anna Schmidtmajerová, Zdeněk Podhůrský, Petr Oliva, Miroslav Etzler, Pavla Bečková, Radim Novák, Petr Uhlík, Sebastian Pošmourný, Jan Beneš, Ludmila Mecerodová, Stanislav Havrda, Emma Karpeles, Monika Benešová, Marika Šoposká, Štepánka Fingerhutová
  • igi B.

Ano, v růžové zahradě i hovno voní. Ale něco tady smrdí. Prachy prej nesmrdí. No nevím. Tohle jsou opravdu vydřené honoráře. Asi si z nás ti >úmělci< z té naší >stolice české< dělají prdel. Z téhle zadnice ovšem vytlačeno bylo velké kulturní hovno. - - - P.S. Pamatuju si doby, kdy ty naše kultůrní veličiny pohrdaly do česka právě proniknuvšími telenovelami, aby z nich poté přebraly to nejhorší možné... Nasrat i pochcat zároveň, postřikat pak růžovou vodou!(8.3.2006)

• viperblade

Proto dávám Ulici, Rodinným Poutům a VKvéčkám lepší hodnocení. Tohle je čistokrevný ODPAD!(15.1.2007)

• Renton

Cílová skupina – ženy všeho věku, zejména pak matky - je jasná. Alespoň si mají o čem v práci povídat.. Klišovité šablonky, poutavé prostředí, očekávané zvraty a průměrní herci .. a přece to má úspěch. Nezbývá než tiše doufat, že se jednou televizi n@va povede skutečně dobrý český seriál.(13.3.2006)

• Rembrant

Přiznám se, pár začátečních dílů sem vydržel. To co přišlo ale potom a potom a potom a potom a když už jsme to nečekali tak ještě pak, to bylo neskutečné.(4.12.2012)

• kulyk

Zdravím kolegu Sergestora a podotýkám, že sledování tohoto vkusného skvostu prošlo v mé domácnosti podobným vývojem. Sledovala nadšeně, pozvolna přibývalo mých keců vypouštěných do děje, sledovala neklidně, začal jsem nahrazovat dialogy felčarů svými, sledovala nasraně, nahradil jsem promluvy Adamovské bučením, pokusila se mě přeprat...raději již nesleduje. Hodnotit děj nebo obsazení mi přijde naprosto zbytečné. Je to prostě vata, mající vycpat sekernicím čas mezi menopauzou a smrtí. Jediné zvrhle zábavné momenty jsem si našel v okamžicích, kdy produkce protlačila do sračkoidního tempa rádoby skryté reklamy, popř. se scénáristický duch snažil zamaskovat přeběhy různých gumových tlam do jiných prima serošů. Škoda, že za ničení vkusu národa neexistuje řádný postih. Například rozvěšení střev po kulisách při předávání ocenění Ty,Ty, Tý!(4.5.2012)

• - V hostivařských ateliérech, kde byl seriál natáčen, byl postaven originálu do detailů podobný operační sál s fungčními přístroji. (Olík)

• - V 87. dílu, kdy se Hruška (Jiří Langmajer) v nemocnici hádá s otcem pacientky kvůli krvi, můžeme v levém horním rohu obrazovky vidět mikrofon. (tyna97)

• - Během natáčení epizody s názvem "Už to bude dobrý" tvůrci krom trikařů a kaskadérů využily i skutečnou zásahovou jednotku policie České republiky. Padaly dokonce i skutečné výstřely a protagonisté proto dostaly špunty do uší. Jeden člen štábu si jej přitom údajně zastrčil do ucha příliš hluboko, a proto byli pro změnu potřeba i skuteční záchranáři, kteří mu jej vyndali pinzetou. Pro potřeby natáčení této epizody si tvůrci také sehnali rakev pro zesnulého. Herečka Jana Stryková uvedla, že skutečnou rakev vidí poprvé v životě. (fiLLthe3DD)