poster

Mary Poppins

 • český

  Mary Poppinsová

 • USA

  Mary Poppins

 • slovenský

  Mary Poppins

Pohádka / Rodinný / Komedie / Muzikál

USA, 1964, 140 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MontyBrogan
  ***

  Pri pozeraní muzikálov, a obzvlášť tých veselých, mám počas každej pesničky pocit, že mi niekto strčil hlavu pod vodu a núti ma vydržať. Niežeby na tej vode nebolo nič pozitívne, ale občas potrebujem zdvihnúť hlavu nad hladinu, nadýchnuť sa a sledovať film, v ktorom postavy medzi sebou komunikujú normálnou hovorenou rečou a pohybujú sa chôdzou, nie tancom. Mary Poppins je obzvlášť naivná a dlhá, no jej postava v spojitosti s Julie Andrews, ktorá ju stvárnila, je proste dokonalá. Len za ňu tie tri hviezdy, a ešte možno za odreagovanie sa v tom fantastickom svete. Ale hlavne ňou som bol unesený ako rozprávkový dáždnik vo vetre. A nechal by som sa tým jej uniesť kľudne aj do Disneyho kreslenej krajiny a riskoval, že mu tam niekde pošliapem copyright.(29.8.2014)

 • Flego
  *****

  Veľmi pekný rozprávkový muzikál o rodine, spolupatričnosti a hravosti. O tom, že netreba zabúdať na detské sny a hry.(7.4.2007)

 • René.girl
  ****

  Jednoduše - Supercalifragilisticexpialidocious!! 82%(1.5.2012)

 • viperblade
  ***

  Nebudu lhát, po skončení tohoto filmu jsem tak nějak nevěděl, co si o něm mám myslet. Připadal jsem si, jako bych se právě vrátil z jiného světa. Když se mi tento film rozležel v hlavě, tak jsem pochopil, proč jsem si nemohl tenhle film pořádně užít - nebyl jsem malé dítě vychovávané v UK/USA, kde tohle je klasika. Když se řekne Mary Poppins, tak každý tento film viděl a (skoro) každý ho miluje. Upřímně, když si teď vzpomenu na nějaké jeho scény, myslím, že ho pomaličku a jistě začínám chápat… ale pořád si nejsem jistý. I když Mary Poppins dávám hodnocení 60 %, musím se přiznat, že to je pravděpodobně dočasné, protože tohle potřebuje druhou projekci, někdy v budoucnu. Něco na tom filmu totiž je. Normálně, když dávám filmu takovéto hodnocení, tak jej nechci vidět znovu a smažu ho, ale tady mi v tom něco brání a já doufám, že druhá projekce mi pomůže pochopit, co to je.(20.1.2014)

 • Tony.cs
  *****

  Jako dítě jsem to viděl naposledy. Tenhle film se mi vždy líbil, hlavně díky animovaným částím. Na svou dobu dobře provedené propojení.(11.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace