Lhurgoyf

Dobrý večer dámy a páni, moje meno je Jimmy Kimmel, som vašim smažmajstrom a vítam vás na dnešnej šou! Tiež vítam našich hosťov, menovite Tommyho Lee, Courtney Love, Dennisa Rodmana, Eddieho Griffina, Andyho Dicka a ďalších. A tu už nám z neba prilieta samotná Pamela Anderson, žijúci idol mužských i ženských srdcí, populárna to herečka, modelka a ochranárka zvierat známa predovšetkým svojim obrím... srdcom. Pam, tebe to dnes sekne, pohodlne sa usaď na tamto kreslo, zatiaľ čo ja uvediem nášho prvého smažiča.... Nazdar nazdar, moje meno je Greg Giraldo a Pam, poviem ti, že ty si posrala život mnohým hudobníkom viac než Napster. Viete čo dostaneme, ak odobereme Pamele kozy? Paris Hilton. Pam, tvoje ochranárske aktivity stoja za hovno, minule som bol svedkom týrania tvojho bobríka.... OK, tu nachvíľu prerušíme priamy prenos tohoto kvázi programu a povieme si, že Comedy Central Roast je jedna čistá stand-up comedy, v ktorej hlavou úlohou je zosmiešniť a uraziť hlavného hosťa programu i okolitých smažičov tým najhorším a najvulgárnejším spôsobom. V praxi to vyzerá asi tak, ako by Petr Rychlý s Petrem Novotným komentovali "domácí videa s nahatými hospodyňkami" a mali povolené používať sprosté výrazy. Čiže prvých 5 minút by mohlo byť zaujímavých, ale rozhodne nie vtipných. A to nehovorím o 90-tich minútách. Smažiči opakuju stále dokola rovnaké vtipy o Paminých kozách, penise Tommyho Leea, masturbácie pri ich spoločnej sexpáske, o homosexualite Andyho Dicka, o penise herečky Beatrice Arthur a pod. Takéto vtipy sme si naposledy rozprávali pred rokmi na strednej a bola to rozhodne väčšia bžunda. Všetci protagonisti sú očividne nachlastaní, Courteney Love je naviac sfetovaná, čo ich nevtipnosť ale rozhodne neospravedlňuje. 1* dávam za prehliadné Pamine tričko. ()

dr.horrible

Okrem roastovacích stálic (Ross, Lampanelli) stála za reč asi len Sarah Silverman. Inak s Kimmelom im to spolu v tej dobe seklo. Celkovo slabota, furt ale o kus menej úbohé ako grilovanie Trumpa. ()

BuryGol

Sice jsem to nedokoukal celý, ale za začátku to byla docela sranda. Akorát nechápu, jak mohla Pamela přistoupit na to, aby jí zesměšnili před celou Emerikou. Hlášky jako "Pamela je vegetariánka ale Tommyho kus masa si dala klidně do pusy", "Takovej stožár jsem neviděl od doby, kdy jsem naposled plachtil" nebo "To video s Tommym a Pamelou jsem si pouštěl 100x a pokaždý se udělal" byly docela vtipný, ale brzo omrzely. ()

Deftie

Ó maj... Jednoznačne najslabší roast. Vo všetkých, čo som doposiaľ videla (Hajzelhof, Tramp, Šín, Rouzen, Džejms Franko) boli roasteri, ktorých som ledvou pretrpela (hello Situation z Trampa), ale tu si ich nejako nahustili a dobrého komika bolo treba hľadať lupou (darmo, možno sa stratili v Pamelinej... no ehm...). Väčšina príhovorov sa niesla v trápnom duchu a v skutočnosti zaujali a pobavili iba staré tváre tohto programu (aj keď toto je v skutočnosti najstarší kúsok z toho, čo som videla) Greg, Lisa a Jeff. Čítanie nejakej postaršej herečky (meno by ste zo mňa ani nevymlátili), v skutočnosti poriadne starej, z Pamelinej knihy bolo zaujímavé a úsmevné, ale vtipné, aby som zo seba vylúdila viac než len "hm", tak to nie, ale stále lepšie ako zvyšok. Jimmyho Kimmela som nikdy ako komika neregistrovala (rozhovory robí vcelku dobré, ale improvizácia a nejaké hlody sa v jeho podaní nikdy nekonajú) a tu som aj videla, že prečo, on to vlastne ani komik nie je. Seth MacFarlane, Jane Lynch a dokonca aj Seth Rogen (sa divím, že to vôbec hovorím, pretože práve Rogen sa mi ako roastmajster nejako nepozdával) boli o niekoľko tried lepší a zakaždým hodili nejakú vtipnú poznámku. Zbytočnosť pozerať, radšej som si mala hodiť ešte raz jeden z trojice Hajzelhof, Tramp, Šín. ()

Lal.V

V porovnaní s Trumpom, Hajzelhofom a Sheenom slabota, napriek tomu sa dobrí roasteri našli (Lisa Lampanelli ako vždy skvelá, podobne Jeff Ross). Avšak Kimmel úbohosť, vďaka bohu za Setha MacFarlena. ()