• DJ Obelix

Disneyho odpověď na Bořka Stavitele. Mistr Manny však na rozdíl od jeho slavnějšího kolegy nevlastní těžkou techniku, ale příruční nářadí a na děti zkouší tu a tam mluvit anglicky. Jen pro nejmenší...(27.11.2009)

• Wishkah

Bob the Builder rules!!!(11.8.2012)

• Daewiik

Vím že je to pro děti, ale jako pohádka je to přece hrozné! To zpracování je děsivé. Vůbec se mi nelíbí jak je to udělané. Novodobé pohádky tohoto druhu jsou odporné, bez příběhu a navíc děsivě nadabované. Opravdu je to leda pro děti ještě předškolkáčského věku. A navíc jsem nikdy neměla ráda pohádky kde se postavy baví s dětmi, to je absurdní.(7.8.2011)

• Segrestor

Nakolik je tento seriál independentní záležitost, je určen především dětem a mladistvým. Mistr Manny ve své lascivní podobě koketuje s dynamičností žánru a majíc obsedantní pocit exaktní přítomnosti extravagance moderní doby, nabízí jako archetyp prosté nářadí. Ve lživé podobě tak pregnantně usiluje o jakousi imaginaci neživé věci, která nám cosi sděluje. Mistr Manny tak sám zprofanoval nejsvětější doktrínu dětského ducha par excelence. Sektářství dominantního nářadí nelze ignorovat věčně a tak hodnotím pouhou jednou hvězdou za religionistický podtext dobromyslných postav.(15.8.2011)

• honajz2

Je to jasně pro menší diváky.Ale mě to připadá jako blbina.(5.4.2011)