Vincentův svět (TV seriál)

Entourage

Vincentov svet

Komedie / Drama

USA, 2004, 96x30 min

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Jeremy Piven, Debi Mazar, Perrey Reeves, Emmanuelle Chriqui, Sarah Carter, Rhys Coiro, Scott Caan, Samaire Armstrong, Mini Anden, Arielle Kebbel, Jordan Belfi, Dale Dye, Jay Giannone, Seth Green, Jayma Mays, Carla Gugino, Ali Larter, April Scott, Val Kilmer, Matt Dallas, Laz Alonso, Allie McCulloch, Tracy Dali, Rainn Wilson, Colby French, Malcolm McDowell, Stephen Tobolowsky, Leighton Meester, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Courtney Peldon, Amanda Righetti, Leslie Bibb, Charlotte Salt, Simon Rhee, Kimberly Evan, Alejandra Gutierrez, Charity Shea, Scarlett Chorvat, A. J. Buckley, Assaf Cohen, Andrea Bendewald, Jonathan Sadowski, Holly Madison, Bridget Marquardt, Kendra Wilkinson, Hugh M. Hefner, Beverly Lynne, Brandon Quinn, Kate Clarke, Ginny Weirick, Cassie Jaye, Constance Zimmer, Sophie Monk, Lisa Rinna, Samm Levine, Denyce Lawton, Sofía Vergara, Tyrone M. Mitchell, Tara Karsian, Rachel Specter, Michelle Lombardo, Christina DeRosa, Ryan Eggold, Smith Cho, Anthony Anderson, Adam Goldberg, Maria Menounos, Nadine Velazquez, Busy Philipps, Peter Dinklage, Martin Landau, Jamie-Lynn Sigler, Gus Van Sant, Mark Wahlberg, Izzy Diaz, Jessica Custodio, Lauren Lake, Lauren Michelle Hill, Heidi Herschbach, Aneliese Roettger, Irina Voronina, Marshall Manesh, Mercedes Ruehl, Penny Marshall, Jim Holmes, Ashley Rickards, Karina Michel, Johann Urb, Joey King, Natasha Alam, Stacy Stas, Scott Alan Smith, Amy Rosoff, Michael Hitchcock, Shad Moss, Bella Thorne, Angela Trimbur, Maria Zyrianova, Ken Jeong, Jami Gertz, William Ragsdale, James Cameron, Vanessa Branch, Giovanni Ribisi, Scarlett Johansson, Kayla Ewell, AnnaMaria Demara, Domenick Lombardozzi, Barrett Foa, Frank Medrano, Amanda Peet, Megan Paul, Fran Drescher, Caroline D'Amore, Nora Dunn, Curtis "50 Cent" Jackson, Beverly D'Angelo, Andrew Levitas, Beau Garrett, Melinda Clarke, Jesse Jane, Devon, Nellie Sciutto, Kristen De Luca, Chris Solari, Camille Saviola, Dean Mauro, Robin Atkin Downes, Malin Åkerman, David Bowe, Mike Hagerty, Cliff Dorfman, Torin Sixx, Stacy Glassgold, Mandy Moore, Eric Lange, Hassan Johnson, Camila Greenberg, Olivia Hardt, Martin Scorsese, Jimmy Kimmel, Rachel Roberts, Angie Patterson, Eminem, Tim Maculan, Dawn Olivieri, Lauren London, Stellan Skarsgård, T.I., Annie Ilonzeh, Ariana Delawari, Rob Morrow, Stephen Gaghan, Taylor Cole, Stacey Travis, Genesis Rodriguez, Kate Albrecht, Jesse Heiman, Kanye West, John Cleese, Sasha Grey, Christina Aguilera, Minka Kelly, Janet Montgomery, Jonathan Keltz, Illeana Douglas, Bob Odenkirk, Dania Ramirez, Holly Valance, Michael Chomiak, Toši Toda, Lauren Shiohama, William Fichtner, Peter Berg, Ethan Suplee, Miguel Sandoval, Queen Latifah, Jeffrey Tambor, Sean 'P. Diddy' Combs, Lenny Kravitz, Randall Wallace, Carrie Fisher, Autumn Reeser, Mike Tyson, Jessica Simpson, Stan Lee, Bob Saget, Gary Cole, John Stamos, Alan Dale, John Heard, Tom Sizemore, Jeff Garlin, Nick Cassavetes, Megan Park, Sterling Sulieman, Kelly Kruger, Alessandra Ambrosio, Jareb Dauplaise, Amber Lancaster, Brianne Davis, Kate Mara, Shannon Kane, Andrew Dice Clay, Matt Damon, Emma Lung, Allan Kolman, Will Greenberg, Alice Eve, Lennox Lewis, Olga Fonda, Melissa Ordway, Beau Dunn, Daniel Lindsay, Holly Lynch, Deanna Meske, Mercedes Mason, Ken Barnett, Gigi Orsillo, Luke Wilson, Heather Chase, Ashley Watkins, Kirby Bliss Blanton, Christina Lindley, Tay Brooks, Isabel Cueva, Jean-Michel Richaud, Vail Bloom, Artie Lange, Patti D'Arbanville, David Starzyk, Simona Fusco, Katie Savoy, Samantha Basalari, Louis Lombardi, Roark Critchlow, Inbar Lavi, Christina Ulloa, Windell Middlebrooks, DeRay Davis, Doug Ellin, David O'Donnell, Rebecca Da Costa, Preston Davis, Frank Darabont, Paul Herman, Jess Rowland, Breanne Racano, Chuck Zito, Max Aria, Danielle Souza, Mary J. Blige, Marta Zolynska, Evelyn Vaccaro, Kevin Ryan, Max Gail, Larry David, Ailsa Marshall, Tony Bennett, Irene Choi, Johanna Black, Melissa Keller, Ker'in Hayden, Tony Revolori, Heather Hahn, Michelle LaFrance, Jonathan Dane, Taylor Tunes, Emma Chandler, William Peltz, Heidi Marnhout, Jennifer Field, Candice Patton, Pleasant Wayne, Suteara Vaughn, Annet Mahendru, Kelvin Han Yee, Rosalie McIntire, Erica Ferlito, Salina Soto, Lanette Fugit, Natalina Maggio, Kit Paquin, Brooke Shields, Michael Mantell, Caryn Ward, Elizabeth Regen, Matthew Corbett Davis, Dru Mouser, Richard Branson, Omar J. Dorsey, William Abadie, Gina Comparetto, Paul Willson, Chase Kim, Patrick Gallagher, Bart Fletcher, Jeremy Howard, Rachele Brooke Smith, Elise Ivy, Stuart Brazell, Tessa Farrell, Liisa Evastina, Rob Watt, Maya Stojan, Chrissy Metz, Yorgo Constantine, Rex Lee, Dan Warner, Danny A. Abeckaser, Teddy Lane Jr., Stephen Levinson, Tom Brady, Stephen Keys, Barnett O'Hara, LeBron James, Amar'e Stoudemire, Mariano Mendoza, Michael Strahan, Isabella Way, Tom Virtue, David Grant Wright, Henry Dittman, Sydney Park, Brit Shaw, Lamar Odom, Jessica Chaffin, Sal Lopez, Gal Gadot, James Harvey Ward, Marlon Young, Gil Darnell, Zack Schor, Tiffany Brouwer, Steve Spel, Malaya Rivera Drew, Anne De Salvo, Jeff Doucette, Christian Monzon, Julian Acosta, Marisa Sullivan, Edy Ganem, Harvey J. Alperin, Elvis Mitchell, Saige Ryan Campbell, Soo Yeon Lee, Dominic Comperatore, Jen Dede, Stefan Richter, Bryan Callen, Frank Maharajh, Billy Dec, Trisha Hershberger, Fumi Desalu-Vold, Blake Anderson, Ron Yuan, Jera Sky, James Lefkowitz, Daniel Booko, Alfred Dennis, Zach Lasry, Jarrett Lennon, Craig Anton, Connie Ray, Jeff Harlan, Chuck Pacheco, Michelle Celeste, Brad Schmidt, Jaymee Ong, Sydney Pollack, Brian Palermo, Lara Wickes, Alana Morshead, James Moses Black

Season 1: 70%, Season 2: 80%, Season 3: 85%, Season 4: 85%, Season 5: 90%, Season 6: 85%, Season 7: 75%, Season 8: 85%, Všichni to píšou, ale i tak: ARI GOLD!! Jedna z nejlepších seriálových postav ever.(25.2.2015)

I didn't go to the Lakers game because they were playing the fucking Bobcats. And I came here today because I thought this was a session on how my wife could learn to communicate, how to answer a question without a question, basic Humanity 101, which I thought, given your wall of fucking diplomas, you could easily fix, or if you couldn't, you could give her a pill that would either fix it or make her a mute. But now, to turn around and gang up on me? I have work to do. I have hundreds of clients to deal with, and just so we're clear, I don't care about ANY of them. They're all just a number, like wife number one and therapist number seven. GOOD DAY! Aspoň na jeden den být Vincentem Chasem! Šukat každou borku, pařit do odpadnutí, poslouchat od Scorseseho, jak moc by s tebou chtěl pracovat, mít na stole od Johnnyho vydatnou snídani, nechat si od E všechno zařídit, poslouchat, jak Ari vyhláškuje každou živou duši v okolí s grácií svou vlastní a natočit s Cameronem film, který bude mít nejvýdělečnější otvírák na celém světě. Svěží záležitost plná vypečených narážek na Hollywood, skvělých cameo rolí a největšího týpka pod sluncem, Ariho Golda. Chci v tom světě žít! 1. série = 90% | 2. série = 95% | 3. série = 100% | 4. série = 100% | 5. série = 95% | 6. série = 90% | 7. série = 80% | 8. série = 70%(30.8.2010)

Po zhlédnutí 4té série přidávam ještě jednu hvězdu. Pro neznalé lidi amerických producentů, řežiséru, malých i velkých herců a hlavně pornohereček to bude zřejmě bezduchej seriál, ale má to mnohem víc do sebe než by kdo čekal. Hláškama se to jenom hemží a Ari Gold a Johnny Drama jsou pro mě hlavníma hrdinama seriálu, který nezklamou ani jeden díl!(18.8.2012)

"I'll tell you this: It's either going to be genius or it's going to fucking suck. Until I see the first cut, I have no idea. But you know what? Neither does anybody else." © Billy Walsh (♥) --- Zhruba takhle jsem přistupoval já k Entourage: buď se hrozivě spálim, nebo těch osm sérií sfouknu jako svíčku a budu se třást na blížící se film. Druhá varianta se ukázala bejt tou správnou a důležitou roli v tom patrně sehrál přístup. Jistěže, zdejšim hrdinum můžete hravě vyčíst lenost, rozhazovačnost i nějakou tu dávku misogynie, a pokud se vám zrovna zachce okatě závidět skutečnym hollywoodskym hercum, můžete Vince označit rovnou za "automaticky retardovanou teen hvězdičku" (viz HAL). Další možností je potom dát si sakra pohov, zkusit v sobě najít trochu toho nadhledu a užít si onu bezprecedentní drzost Douga Ellina, jemuž například neni blbý zhoubovat veškerý svý hlavní postavy a na necelou půlhoďku je vyslat kamsi do pouště dělat bordel. :) --- Entourage je seriálem, kde znali ebolu dřív, než to bylo cool; kde tričko "Suits suck" nabývá nových rozměrů; a kde se postavy jako Ari Gold nebo Johnny Drama ani po sedmi letech nepřestávají překonávat. Možná nejde o nejdynamičtější výtvor ani bůhvíjakou řachandu, zato jde ale o senzačně konstantní zábavu. Škoda čim dál otravnější Sloan, jejího zoufalýho klání s tragicky zahranou Ashley (která mi prakticky sama znechutila celou 6. řadu) a vyloženě marnýho ženskýho ekvivalentu Ariho v osobě PR bohyně Shauny... jinak bych neměl nejmenší problém jít na 5*. (Jejda, teď si tak řikám - nejsem já náhodou taky misogyn?) --- "You'll always be the gay son I never wanted, yes Lloyd." © Ari Gold (♥)(16.5.2015)

[Po šesti sériích] Ano, je to v podstatě dost jednoduchý seriál - častá camea, atraktivní prostředí, výstřední postavy, hodně fuckování, otírání se do továrny na sny... Ale partička kolem Vincenta je opravdu pohodová a jednotlivé díly mají obrovský drajf. V pozdějších dílech už se začíná hrát moc na milostné strunky - tohle je moje varování: nelíbí se mi tento vývojový směr. Ale zatím stále zábavné... Šest sezón 70 %(4.4.2010)