Vincentův svět (TV seriál)

Entourage

Vincentov svet

Komedie / Drama

USA, 2004, 96x30 min

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Jeremy Piven, Debi Mazar, Perrey Reeves, Emmanuelle Chriqui, Sarah Carter, Rhys Coiro, Scott Caan, Samaire Armstrong, Mini Anden, Arielle Kebbel, Jordan Belfi, Dale Dye, Jay Giannone, Seth Green, Jayma Mays, Carla Gugino, Ali Larter, April Scott, Val Kilmer, Matt Dallas, Laz Alonso, Allie McCulloch, Tracy Dali, Rainn Wilson, Colby French, Malcolm McDowell, Stephen Tobolowsky, Leighton Meester, Brianna Lynn Brown, Shanna Moakler, Courtney Peldon, Amanda Righetti, Leslie Bibb, Charlotte Salt, Simon Rhee, Kimberly Evan, Alejandra Gutierrez, Charity Shea, Scarlett Chorvat, A. J. Buckley, Assaf Cohen, Andrea Bendewald, Jonathan Sadowski, Holly Madison, Bridget Marquardt, Kendra Wilkinson, Hugh M. Hefner, Beverly Lynne, Brandon Quinn, Kate Clarke, Ginny Weirick, Cassie Jaye, Constance Zimmer, Sophie Monk, Lisa Rinna, Samm Levine, Denyce Lawton, Sofía Vergara, Tyrone M. Mitchell, Tara Karsian, Rachel Specter, Michelle Lombardo, Christina DeRosa, Ryan Eggold, Smith Cho, Anthony Anderson, Adam Goldberg, Maria Menounos, Nadine Velazquez, Busy Philipps, Peter Dinklage, Martin Landau, Jamie-Lynn Sigler, Gus Van Sant, Mark Wahlberg, Izzy Diaz, Jessica Custodio, Lauren Lake, Lauren Michelle Hill, Heidi Herschbach, Aneliese Roettger, Irina Voronina, Marshall Manesh, Mercedes Ruehl, Penny Marshall, Jim Holmes, Ashley Rickards, Karina Michel, Johann Urb, Joey King, Natasha Alam, Stacy Stas, Scott Alan Smith, Amy Rosoff, Michael Hitchcock, Shad Moss, Bella Thorne, Angela Trimbur, Maria Zyrianova, Ken Jeong, Jami Gertz, William Ragsdale, James Cameron, Vanessa Branch, Giovanni Ribisi, Scarlett Johansson, Kayla Ewell, AnnaMaria Demara, Domenick Lombardozzi, Barrett Foa, Frank Medrano, Amanda Peet, Megan Paul, Fran Drescher, Caroline D'Amore, Nora Dunn, Curtis "50 Cent" Jackson, Beverly D'Angelo, Andrew Levitas, Beau Garrett, Melinda Clarke, Jesse Jane, Devon, Nellie Sciutto, Kristen De Luca, Chris Solari, Camille Saviola, Dean Mauro, Robin Atkin Downes, Malin Åkerman, David Bowe, Mike Hagerty, Cliff Dorfman, Torin Sixx, Stacy Glassgold, Mandy Moore, Eric Lange, Hassan Johnson, Camila Greenberg, Olivia Hardt, Martin Scorsese, Jimmy Kimmel, Rachel Roberts, Angie Patterson, Eminem, Tim Maculan, Dawn Olivieri, Lauren London, Stellan Skarsgård, T.I., Annie Ilonzeh, Ariana Delawari, Rob Morrow, Stephen Gaghan, Taylor Cole, Stacey Travis, Genesis Rodriguez, Kate Albrecht, Jesse Heiman, Kanye West, John Cleese, Sasha Grey, Christina Aguilera, Minka Kelly, Janet Montgomery, Jonathan Keltz, Illeana Douglas, Bob Odenkirk, Dania Ramirez, Holly Valance, Michael Chomiak, Toši Toda, Lauren Shiohama, William Fichtner, Peter Berg, Ethan Suplee, Miguel Sandoval, Queen Latifah, Jeffrey Tambor, Sean 'P. Diddy' Combs, Lenny Kravitz, Randall Wallace, Carrie Fisher, Autumn Reeser, Mike Tyson, Jessica Simpson, Stan Lee, Bob Saget, Gary Cole, John Stamos, Alan Dale, John Heard, Tom Sizemore, Jeff Garlin, Nick Cassavetes, Megan Park, Sterling Sulieman, Kelly Kruger, Alessandra Ambrosio, Jareb Dauplaise, Amber Lancaster, Brianne Davis, Kate Mara, Shannon Kane, Andrew Dice Clay, Matt Damon, Emma Lung, Allan Kolman, Will Greenberg, Alice Eve, Lennox Lewis, Olga Fonda, Melissa Ordway, Beau Dunn, Daniel Lindsay, Holly Lynch, Deanna Meske, Mercedes Mason, Ken Barnett, Gigi Orsillo, Luke Wilson, Heather Chase, Ashley Watkins, Kirby Bliss Blanton, Christina Lindley, Tay Brooks, Isabel Cueva, Jean-Michel Richaud, Vail Bloom, Artie Lange, Patti D'Arbanville, David Starzyk, Simona Fusco, Katie Savoy, Samantha Basalari, Louis Lombardi, Roark Critchlow, Inbar Lavi, Christina Ulloa, Windell Middlebrooks, DeRay Davis, Doug Ellin, David O'Donnell, Rebecca Da Costa, Preston Davis, Frank Darabont, Paul Herman, Jess Rowland, Breanne Racano, Chuck Zito, Max Aria, Danielle Souza, Mary J. Blige, Marta Zolynska, Evelyn Vaccaro, Kevin Ryan, Max Gail, Larry David, Ailsa Marshall, Tony Bennett, Irene Choi, Johanna Black, Melissa Keller, Ker'in Hayden, Tony Revolori, Heather Hahn, Michelle LaFrance, Jonathan Dane, Taylor Tunes, Emma Chandler, William Peltz, Heidi Marnhout, Jennifer Field, Candice Patton, Pleasant Wayne, Suteara Vaughn, Annet Mahendru, Kelvin Han Yee, Rosalie McIntire, Erica Ferlito, Salina Soto, Lanette Fugit, Natalina Maggio, Kit Paquin, Brooke Shields, Michael Mantell, Caryn Ward, Elizabeth Regen, Matthew Corbett Davis, Dru Mouser, Richard Branson, Omar J. Dorsey, William Abadie, Gina Comparetto, Paul Willson, Chase Kim, Patrick Gallagher, Bart Fletcher, Jeremy Howard, Rachele Brooke Smith, Elise Ivy, Stuart Brazell, Tessa Farrell, Liisa Evastina, Rob Watt, Maya Stojan, Chrissy Metz, Yorgo Constantine, Rex Lee, Dan Warner, Danny A. Abeckaser, Teddy Lane Jr., Stephen Levinson, Tom Brady, Stephen Keys, Barnett O'Hara, LeBron James, Amar'e Stoudemire, Mariano Mendoza, Michael Strahan, Isabella Way, Tom Virtue, David Grant Wright, Henry Dittman, Sydney Park, Brit Shaw, Lamar Odom, Jessica Chaffin, Sal Lopez, Gal Gadot, James Harvey Ward, Marlon Young, Gil Darnell, Zack Schor, Tiffany Brouwer, Steve Spel, Malaya Rivera Drew, Anne De Salvo, Jeff Doucette, Christian Monzon, Julian Acosta, Marisa Sullivan, Edy Ganem, Harvey J. Alperin, Elvis Mitchell, Saige Ryan Campbell, Soo Yeon Lee, Dominic Comperatore, Jen Dede, Stefan Richter, Bryan Callen, Frank Maharajh, Billy Dec, Trisha Hershberger, Fumi Desalu-Vold, Blake Anderson, Ron Yuan, Jera Sky, James Lefkowitz, Daniel Booko, Alfred Dennis, Zach Lasry, Jarrett Lennon, Craig Anton, Connie Ray, Jeff Harlan, Chuck Pacheco, Michelle Celeste, Brad Schmidt, Jaymee Ong, Sydney Pollack, Brian Palermo, Lara Wickes, Alana Morshead, James Moses Black, Adam Paul

Season 1: 70%, Season 2: 80%, Season 3: 85%, Season 4: 85%, Season 5: 90%, Season 6: 85%, Season 7: 75%, Season 8: 85%, Všichni to píšou, ale i tak: ARI GOLD!! Jedna z nejlepších seriálových postav ever.(25.2.2015)

Svět z prostředí Hollywoodu je něco, kde jsem vždy chtěl být a nemůžu. Je jedno, že příběh čtyř maníků s agentem je vymyšlený, točí se to kolem reálných osob, filmů a snad je to i založené na skutečném jednání ve filmovém světě. Užívám si nejen kvalitu seriálu, ale také vidím tam, kde jsem vždy chtěl být a je to parádní jízda.(19.9.2015)

Skoro před deseti lety sem viděl první dvě série a už tehdy se mi to líbilo docela dost, ale až ted, když sem se u příležitosti chystaný kino premiéry Entourage https://www.youtube.com/watch?v=SGSE_XPF4_g k seriálu vrátil, sem si uvědomil, jak je to skvělý. Herecky tomu vládnou Jeremy Piven a Kevil Dillon, ale mám tam rád všechny.(26.8.2013)

Filmový fanoušek u tohoto seriálu chrochtá blahem...a jo, jasně, že všechny ty studiové čachry jsou tady přestřelené tak, aby to prostě chytlo... ale něco pravdy na tom tady bude. Vždyť nástřel minimálně první sezony vychází ze zkušeností Marky Marka, když v Hollywoodu začínal. A Ari Gold (kterého skvěle hraje Jeremy Piven) je jedna z nejlépe napsaných postav vůbec.. člověk si řekne, že Ari je jenom nenasytný Hollywoodský agent, lačnící po zisku, but there's more than meets the eye, you guys (mimochodem, něco podobného jsem psal u seriálu Inuyasha...zvláštní, že tyhle typy charakterů člověka fakticky drapnou za koule a vyslouží si titul awesomnosti). Doufám, že se seriál nechýlí ke konci. V době, kdy píšu tento koment je venku 5 skvělých sezon a šestá se bude co nevidět vysílat....držím palce (i ty, které nemám a nemůžu mít!).(21.6.2006)

A lifestyle is a terrible thing to waste Tři týdny prázdnin mezi semestry se nějak projevit musí. Mám za sebou dve sezony Entourage a baví mě. A bude hlavně bavit ty, kterým se líbí Californication a zajímají se o film. Oběvují se filmové hvězdy, které hrají samy sebe (Cameron, Haggis) a z party kolem Vincenta nejvíce pobaví Vincův starší brácha, ne moc úspěšný herec Johny a agent Ari Gold, který je s Dramou daleko nejvtipnější postavou (chudák jeho asistent Lloyd). Seriál o ničem, ale vtipný s pěknýma babama. "We are gonna get drunk with Russell Crowe and we're gonna head-butt some goddamn kangaroos."(9.2.2009)