poster

Šepot

 • USA

  Whisper

 • Slovensko

  Šepot smrti

Drama / Horor / Thriller / Krimi

USA / Kanada, 2007, 91 min

 • fannah
  ****

  Skvělý zážitek. Dobře zvolené obsazení, propracovaná psychologie postav, krásné lokality a zejména střih finálních scén s hudebním motivem, to vše mě překvapilo. A jelikož jsem celý film přemýšlel nad skvělou kamerou, jméno oscarového Deana Cundeyho v titulkách bylo dostatečné vysvětlení. V dnešní době hodně nadprůměrná záležitost.(16.4.2010)

 • hladass
  ***

  Není to špatný kousek... Atmosféru má dobrou, poslední cca 15, 20 minut jsou našlapané... To, že se postavy chovají nelogicky vem čert, ale co z toho, když jsem tomu chlapci, že má být ultimátní zlo, nevěřil ani minutku... Zlatej Damien...(18.8.2010)

 • korbitch22
  **

  Naivní horor, který se snažil inovovat téma Omen o pár únosců a rádoby překvapivou pointu.Televizní herci toho moc nezmůžou, snad jen ten Josh se snaží co mu vlasy stačí, Edgerton měl největší slávu ještě před sebou a Rooker se tu moc neohřeje.Čekal jsem parádní atmosféru, hlavně díky prostředí, které je do mrtě nevyužité a taky díky malému děcku, které zde není bohužel děsivé, jen výsostně otravné a já sám bych mu v pálil kulku do hlavy po pěti minutách.Nevim, jestli k tomu přispěl hrozně blbej českej dabing, kterej režížorval asi nějaký tramvaják, jelikož Edgertona dabuje stejný dabér, který dabuje Hollowaye ve Ztracených....už jen za to facepalm jako prase.Nudil jsem se a moc mě to nebavilo, potěšil celkem fajn konec.Pár lekaček, neatmosferické a místy otravné, čistý podprůměr.45%.(31.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace