Šepot

Whisper

Šepot smrti

Drama / Horor / Thriller / Krimi

USA / Kanada, 2007, 91 min

Nový The Omen, který překvapuje velmi mile ve všech hororových aspektech. Whisper je pro mě opravdovým překvapením, protože z variace na The Omen se stalo "pokračování", které využívá všech zbraní jako původní film a konečně byl i nalezen chlapec, který dokáže vyděsit pohledem. Od neznámého režiséra Stewarta Hendlera je to velmi milé překvapení, které si doufám najde mnoho fanoušků a Hendler dostane další šanci s trochou více peněz ukázat nám trochu svého umění.(10.2.2008)

Dlouho jsem měl chuť dát jen 2 hvězdičky, hlavně za ten trapný a ohraný námět o klučinovi - satanovi. Jenže ke konci přišlo několik velmi zajímavých momentů, které rapidně zvedly celkový dojem a proto se mé hodnocení zastavilo na solidních 3 hvězdičkách. Takže vcelku docela spokojenost :)(2.8.2011)

Taký šedý priemer, ktorý by sa v kinách statil, ale na dvd je to celkom milé pekvapenie. Atmosféra je hustá, lakačky pôsobivé a rozuzlenie niekoho uspokojí, niekoho nie, ale vyložene nesklame. Lepšie, ako remaky hororov pre teenagerov. Tí majú iné hviezdy ako Hollowaya. O filme sa príliš nehovorí, skôr šeptá, čo je možno aj dobre. Aspoň je ním potom menej ľudí sklamaných.(25.8.2009)

Průměr.. co víc dodat :) .. "Sawyer" má stále svůj sexy výraz a jeho snoubenka běhá v té zimě skoro nahá, aby tomu asi dodala nějakou vyšší hodnotu. z Počátku mě ten film zaujal právě tím ohraným žánrem, ale tady se to nepovedlo udělat nijak strašidelné (jak se tady píše, že jde o horor..) a už vůbeeec originální. Ale až to uvidíte, tak mi napište, jak jste na tom s koncem filmu :D protože, když někdo vidí budoucnost, tak nedostane na chvíli výpadek, aby to se to hodilo do scénáře filmu, ne ?(24.1.2012)

Tak tenhle horor pro mě postrádal nějakou větší atmosféru a to je myslím na hororu to hlavní,takže kdyby tam nebyli ztracený Josh Hollowa a sympatická herečka z The Walking Dead Sarah Wayne Callies tak dám menší hodnocení,takto 55% a tři hvězdy.(4.11.2014)