Šepot

Whisper

Šepot smrti

Drama / Horor / Thriller / Krimi

USA / Kanada, 2007, 91 min

Průměr.. co víc dodat :) .. "Sawyer" má stále svůj sexy výraz a jeho snoubenka běhá v té zimě skoro nahá, aby tomu asi dodala nějakou vyšší hodnotu. z Počátku mě ten film zaujal právě tím ohraným žánrem, ale tady se to nepovedlo udělat nijak strašidelné (jak se tady píše, že jde o horor..) a už vůbeeec originální. Ale až to uvidíte, tak mi napište, jak jste na tom s koncem filmu :D protože, když někdo vidí budoucnost, tak nedostane na chvíli výpadek, aby to se to hodilo do scénáře filmu, ne ?(24.1.2012)

Satan prichádza je shit!....prichádza Whisper. Náš mladý je vážny psychopat, o mnoho lepší ako v Satan prichádza. Nie je to síce taká vyvraždovačka, ale je kukateľné (Sarah Wayne Callies vyzerá veľmi dobre), Josh Holloway dokazuje, že nie je hercom (Lost sa neráta, tam len odpisuje). Ak máte radi "duchařinu", ale nebojíte sa vrážd, to je ideálny film na večer.(6.7.2008)

Film nepracuje s příliš originální tématikou. Příběhů o dětech, do kterých se převtělil samotný ďábel, už tu bylo hodně. Některé jsou kultovní, jiné a těch je většina, zcela vybouchly. Tenhle patří k těm lepším. Největším přínosem byly flaschbacky a noční můry, které se postaraly o solidní atmosféru.(3.2.2010)

Příjemné překvapení. Místy mě tohle atmosférické a mysteriózní dílko dokonce připomínalo styl M. Nighta Shyamalana, ale jeho jméno opravdu nikde v titulkách uvedeno není. Losťácký drsňák Josh Holloway dokazuje, že se může v pohodě chytit i u filmu a potěšila mě i role „doktorky“ Sarah Wayne Callies. Vidět hrát bok po boku jedny z mých nejoblíbenějších seriálových postav - to opravdu potěší. Dokonce se mi Whisper líbil víc, než "původní“ Omen.(4.1.2008)

Jedna z variácií na slávny horor Omen, o zlom chlapcovi s pekelným pohľadom... Vcelku slušné, hoci nie hviezdne herecké obsadenie, ktoré sa nestratilo v tomto temnom hororíku, ktorý vsadil na atmosféru opustenej chaty v lese a partiu troch chlapíkov a jednej ženy (áno, Sarah z Prisonbreak), ktorým nevydarený únos priniesol pre nich, ale aj diváka zásadnú otázku. Kto je čí rukojemník? Najslabším článkom tohto filmu je práve démonický chlapec, ktorý mal mať pekelný pohľad, ale bohužiaľ nemá. Najviac mi liezla na nervy tá jeho múdrosť a predpovedanie všetkého možného, len nie vlastného osudu. Damián zo slávneho filmu Omen v postate neprehovoril za celý film. Stačil jeho pohľad, démonická hudba a husia koža naskakovala automaticky.Tu to akosi nefungovalo. Kto nečaká priveľa, môže byť spokojný. Film 6/10.(25.1.2009)