poster

Šepot

 • USA

  Whisper

 • SK název

  Šepot smrti

Drama / Horor / Thriller / Krimi

USA / Kanada, 2007, 91 min

 • heyda
  ***

  Dlouho jsem měl chuť dát jen 2 hvězdičky, hlavně za ten trapný a ohraný námět o klučinovi - satanovi. Jenže ke konci přišlo několik velmi zajímavých momentů, které rapidně zvedly celkový dojem a proto se mé hodnocení zastavilo na solidních 3 hvězdičkách. Takže vcelku docela spokojenost :)(2.8.2011)

 • Tommassi3
  ***

  "Díky Bohu za pátej dodatek.." ;)(28.4.2015)

 • eraserhead666
  ***

  Napadlo vás někdy při sledování The Omen, jaké by to asi bylo, kdyby někdo unesl velvyslancova syna Damiena Thorna a chtěl za něj výkupné? Tvůrce Whisper to asi napadlo a musím říct, že mě ten nápad a zápletka dost mile překvapila a dvě třetiny filmu mě dokázaly udržet zcela napjatého a ve spokojené náladě. Jenže poslední třetina, jež zapadne do klasických klišé a tradičních kýčovitých, jednoduchých a nepřekvapujících zakončení, to celé pokazila (a abych pravdu řekl, posledních patnáct minut jsem proklimbal a únavou to určitě nebylo, spíše nudou). Velká škoda, protože výborný nápad, dobře rozjetá zápletka (velmi se mi líbilo odhalování neveselých konců náhodných svědků únosu) a překvapivě dobré herectví, mohly celý film úžasně nakopnout.(1.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace