poster

Šepot

 • USA

  Whisper

 • Slovensko

  Šepot smrti

Drama / Horor / Thriller / Krimi

USA / Kanada, 2007, 91 min

 • Korbitch
  ***

  Čistý 3. Nemůžu výš, to bych ztratil svou objektivní stránku. Místy je to dosti nablblé a naivní+únosci mi přijdou, jak banda výrostků,co vymáhaj z mladších žáků svačinu.Herecky tu vyniká Rooker, bohužel jen chvíli a Holloway, jenž se v LOST za ty léta naučil hrát na výbornou. Zbytek jsou plošně napsaný, zbytečný postavy, jimž nepřejete nic jinýho, než aby ti vlci sežrali je. Včetně toho malýho, ukecanýho smrada, kterýho bych asi už 2. noc vyhodil na mráz a přikurtoval ke stromu. Scénáristovi bych nejradši zaplatil lekce logiky. Už jen ten konec, jak odhodí pistoli, aby mohla následovat honička se sekerou po lese ala Osvícení. Atmosféricky to taky bylo slabý jak čaj. To mě tedy daleko lépe sedl Případ číslo 39. Asi jsem se moc těšil na Hollowaye, až jsem si neuvědomil, že seriálový herci většinou pak končí, až na světlé vyjímky, v takovýchto ultrabéčkách. Jak říkám, čistý 3 hvězdy.(23.8.2010)

 • Pepinec
  **

  Je Štědrý večer, za okny zářivě bílá zima, a vy po slavnostní večeři míříte k překrásně nazdobenému stromečku. Na špici se blýská hvězda, po větvičkách skotačí jiskry prskavek a dole na zemi leží veliký, krásně zabalený dárek. Za doprovodu líbezné hudby jej s úsměvem na tváři pomaličku rozbalíte a... nic, nic v něm není. Zbyl jen pomačkaný ozdobný papír. A tak pořád platí, že film o únoscích je dobrý tak, jak chytří jsou sami únosci. Pro milovníka povrchní načančanosti libá symfonie, pro toho, kdo potřebuje i duši, prázdný remix.(4.12.2011)

 • Campbell
  ***

  Pro mě naprosto průměrný film který ač je atmosférický nedokáže udělat jednu celkem důležitou věc, neumí vystrašit ani udělat to aby mi byl nějaký herec sympatický. KAždej herec mi byl ukradenou jak skončí, a navíc herec hrající malého spratka.... jedno slovo: neuvěřitelné. Jediný co mě bavilo byly scény s vlkama, ty byly nádherní ale jinak slabý nadprůměr.(26.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace