Šepot

Whisper

Šepot smrti

Drama / Horor / Thriller / Krimi

USA / Kanada, 2007, 91 min

Malo to svoje napätie malo to svoju úzkosť a malo to aj svojho šeptom vraždiaceho syna pekiel.Mne sa to páčilo za štyri hviezdy.(3.7.2008)

• Avalon820

Který filmový tvůrce by se nechtěl vrátit k těm starým dobrým časům, kdy horory byly strašidelné, aniž by v nich protekly hektolitry krve? Přáli by si to nejspíš všichni, ale nejen tvůrci, nýbrž také (a zejména) diváci, jejichž rohovka už jinou barvu, než červenou, pomalu přestává pobírat. Scénáristi se nemohli pokusit tento problém vyřešit hůře - převzali starý koncept filmů typu The Omen a převlékli jej do nového kabátku. Takovýmto způsobem vzniklo mnoho filmů a jedním z nich je také Šepot.(18.12.2010)

• Hrabka

Sawyer z Lostu a Sára z Prison Breaku bok po boku. Tak to už je bomba sama o sobě a já to můžu jako fanoušek obou seriálů jen ocenit. Jinak co se filmu týče, tak ten není nic moc. Největší problém jsem měl s ústřední postavou malého nevinného ďábla. Přišel mi naprosto marný a vůbec se do té role nehodil. Autoři měli vybrat určitě někoho jiného. Jinak samotné zpracování mohlo být taky určitě lepší a zajímavější. I poměrně zajímavá pointa či zjištění se v tomto snímku najde, ale nění to nic světaborného. Některé scény stojí za to, ovšem konec je dle mého názoru špatný. 40%(24.6.2010)

Překvapení asi ano, tenhle kousek mnou prošel, neublížil, několikrát solidně vyděsil i několika nápady mile překvapil, ale nakonec platí to, co na začátku. Prošel a odezněl. Zbraně, které využívá, jsou účinné, udrží v napětí a všudypřítomnými zvuky pocuchá nervy. Frackovitost malého démona beru, jen moc žvaní a vše se snaží hloupému divákovi vysvětlit. S partou únosců je to horší. Dělají všechno proto, aby postupně skončili přikrytí dekou ve sklepě. Jejich kroky jsou nejednou nelogické a týrají tím diváka. Sborová Carol of the Bells potěšila!! Slušné tři hvězdy..(26.2.2014)

Dlouho jsem měl chuť dát jen 2 hvězdičky, hlavně za ten trapný a ohraný námět o klučinovi - satanovi. Jenže ke konci přišlo několik velmi zajímavých momentů, které rapidně zvedly celkový dojem a proto se mé hodnocení zastavilo na solidních 3 hvězdičkách. Takže vcelku docela spokojenost :)(2.8.2011)