poster

Šepot

 • USA

  Whisper

 • Slovensko

  Šepot smrti

Drama / Horor / Thriller / Krimi

USA / Kanada, 2007, 91 min

 • hippyman
  ***

  průměrný béčkový kousek, kterému nelze upřít jistou dávku mysteriózního napětí a koukatelnou hereckou dvojku... naproti tomu je ve filmu zas jen několik očekávatelných lekaček, klasické schéma vyvražďovačky a final battle... no, šlo to určitě natočit líp, ale dokoukat se to dá... 50%(13.7.2008)

 • eraserhead666
  ***

  Napadlo vás někdy při sledování The Omen, jaké by to asi bylo, kdyby někdo unesl velvyslancova syna Damiena Thorna a chtěl za něj výkupné? Tvůrce Whisper to asi napadlo a musím říct, že mě ten nápad a zápletka dost mile překvapila a dvě třetiny filmu mě dokázaly udržet zcela napjatého a ve spokojené náladě. Jenže poslední třetina, jež zapadne do klasických klišé a tradičních kýčovitých, jednoduchých a nepřekvapujících zakončení, to celé pokazila (a abych pravdu řekl, posledních patnáct minut jsem proklimbal a únavou to určitě nebylo, spíše nudou). Velká škoda, protože výborný nápad, dobře rozjetá zápletka (velmi se mi líbilo odhalování neveselých konců náhodných svědků únosu) a překvapivě dobré herectví, mohly celý film úžasně nakopnout.(1.8.2011)

 • Hoyt
  ***

  Největší problém jsem měl s obsazením herců, kteří mi do svých rolí vůbec neseděli jak Edgerton tak hlavně Holloway. Atmosfericky je to dobře natočené, jenže příběh obsahuje už několikrát viděné momenty. Co se týče napětí tak kdybych to měl porovnat třeba s Orphanem tak mi tohle vyjde také o něco slabší. Konec mě ale nezklamal takže celkově čistý průměr.(24.2.2013)

 • MM_Ramone
  **

  Banda recidivistov unesie osem ročného Davida. Je to adoptovaný syn z bohatej rodiny. Chcú sa prostredníctvom neho dostať ku peniazom. Od jeho matky požadujú nemalé výkupné. Spolu s obeťou únosu sa ukryjú v opustenom turistickom kempe uprostred mainských hôr. Tam začínajú pomaly prichádzať na to, že David nie je obyčajné dieťa. Je v ňom niečo temné, niečo zlé, niečo démonické. Uvedomia si, že spravili obrovskú chybu. Lenže už je neskoro. Uniesli totiž malého Satana. **(20.5.2016)

 • Hadža
  ****

  Prijemny thriller,par lekacek,zasnezena divocina plna hladovych vlku ,kde se rozhodne ukryt particka unoscu,ktera na obednavku tajemneho pana Jonase unese dite!Bohuzel se prepocitali,nebot se nejedna o zcela standartni dite a tato chyba se ji vymsti,maly David ma hry rad.....(2.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace