Slimák

Slither

Slimák

Sci-Fi / Horor / Komedie

USA / Kanada, 2006, 92 min

Áčkově natočené béčko, na kterém je poznat, že bylo dělané s láskou. Na nízký rozpočet obsahuje hodně (dost kvalitních) triků. Hodně napětí, nechutností, nadhledu a humoru. Pro fanoušky sci-fi hororů povinnost!(9.10.2006)

Mne sa to celkom pacilo. Skor som ocakaval väcsiu blbost. Dost mi to pripominalo horor z roku 1986 Noc husej kuze (Night of the Creeps), ktoru som si zaciatkom 90-tych rokov vychutnaval vzdy, ked to opakovali na PRO7..... 05.04.2008(5.4.2008)

Náramně příjemná hororová komedie s hláškou na každém kroku a povedenými gore efekty. Škoda pár slabších míst a podfinancovaných triků.(7.12.2006)

Ale za čas věnovaný filmu jsem dostala prakticky vše, co jsem chtěla! Obsahuje některé velmi dadaistické klenoty.(28.5.2013)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $7,802,450Tržby Celosvetovo $12,834,936Tržby za predaj DVD v USA $7,451,964 //počet predaných kusov 451,605/20%/(2.10.2007)

• - Natáčení filmu trvalo 47 dní. (Stocki)

• - Více než 100 herců z Los Angels a Vancouveru se ucházelo o roli Jacka MacReadyho, kterou nakonec získal Gregg Henry. (Stocki)

• - Ve filmu si můžeme všimnout obchodu se zbraněmi a municemi, který nese jméno Max Renn´s. Max Renn byla hlavní role ve filmu Videodrome (1983). (Stocki)