Slimák

Slimák

Sci-Fi / Horor / Komedie

USA / Kanada, 2006, 92 min

• Ded@M@tes

Michael Rooker je sám od sebe slimák, nechutné a nesmyslné. ( Hodnocení: 2/10 )(21.4.2012)

prižmúrim očko nad slimáčikmi a dám 4* . . . lebo som si tam našiel čo to dobrého aj pre seba: zopár hlášok, niekoľko pekných kočičiek, niekoľko viac naozaj vydarených efektov/nechutností, HOVORIACE ZOMBIE, vaňovú scénu/citáciu cronenbergových Shivers a veeeeľa rozkošných rychlých slimáčikov . . . mňam(13.9.2007)

Na Slimáka jsem si brousil zuby již delší dobu a nyní jsem se na něj konečně podíval. Musím říct, že mě příjemně překvapil. Pobavil jsem se, užil jsem si chvilky hororu a tvora z vesmíru snažící se vysát život z naší zelené planety. Nápadité a povedené.(24.7.2014)

Ačkoliv se Slither odkazuje na zetkového Toxic Avengera tak čekejte mnohem větší kvalitu - čerstvá krev přinesla solidní zombie/sliz řež -hlavně v druhé půli- navíc krytou s romancí, což je přeci jen nezvyklé a cení se. 70%(1.3.2007)

Bohovská pocta 80s splatter body-hororovým komédiám s množstvom skvelých gagov, riadnou kadenciou hlášok a skvelými postavami (okrem tradične bohovského Nathana Filliona som si strašne obľúbil fuckujúceho starostu), z ktorej úplne srší fanúšikovské nadšenie tvorcov. "Oh, ho, ho, ho. Ha, ha, fucking ha!"(25.6.2015)

• - Dr. Karl byla i vedlejší role ve filmu Rabid (1977). (Stocki)

• - Ve filmu si můžeme všimnout obchodu se zbraněmi a municemi, který nese jméno Max Renn´s. Max Renn byla hlavní role ve filmu Videodrome (1983). (Stocki)

• - Když přichází Grant navštívit Brendu Jamesovou do jejího domu, Brenda sleduje v televizi film Toxický mstitel. (Stocki)