Slimák

Slither

Slimák

Sci-Fi / Horor / Komedie

USA / Kanada, 2006, 92 min

Áčkově natočené béčko, na kterém je poznat, že bylo dělané s láskou. Na nízký rozpočet obsahuje hodně (dost kvalitních) triků. Hodně napětí, nechutností, nadhledu a humoru. Pro fanoušky sci-fi hororů povinnost!(9.10.2006)

• bassator

Usoplenej film bych raději nehodnotil, zvedal se mi chvílemi žaludek, ale TY HLÁŠKY... Za ně - 2010 - 30%(29.5.2011)

Po řádných průserech typu Larva konečně přichází pořádný zvířecí horror. Výtečné gore efekty, skvělé monstrum a sladká Tania Saulnier a její baradvky. Prostě labužnická záležitost.(21.1.2007)

Film Slimák v podstatě už od začátku rezignoval na jakoukoliv hororovost. Je mixem celkem povedených gore scen a komedie. Používá většinu typických klišé pro spřízněně laděné monster horory. Ale celkově se řadí určitě na špici pomyslného žebříčku podobných filmů. Výborný casting herců a dokonc ei komparsistů. Slušná dávka akce a nechutností. Proč by ne. Obávám se že o moc lépe než ve Slitherovi to už v tomto subžánru nejde. A malý slimáčči, zombie jelen a nenažrané "matky slimáčice" jsou opravdu prima.(25.12.2006)

Pripadalo mi to ako paródia na Aliena:)Už dlho som sa tak nezasmial ako u tohto snímku.Kopa hlašok,kopa slimákov,ale hlavne atmosféra,ktorá sa na nič nehrá!!! :)) Bóóóže to bola blbina,avšak nemôžem dať menej ako 3*-bavil som sa!(nečakal som takýto nárez:)(17.5.2008)

• - Ve filmu je zmínka o ranči, kde hospodaří rodina Castevetsova. Minnie a Roman Castevetsovi byli sousedi Rosemary ve filmu Rosemary má děťátko (1968). (Stocki)

• - Ve filmu si můžeme všimnout obchodu se zbraněmi a municemi, který nese jméno Max Renn´s. Max Renn byla hlavní role ve filmu Videodrome (1983). (Stocki)

• - Více než 100 herců z Los Angels a Vancouveru se ucházelo o roli Jacka MacReadyho, kterou nakonec získal Gregg Henry. (Stocki)