Slimák

Slither

Slimák

Sci-Fi / Horor / Komedie

USA / Kanada, 2006, 92 min

Mne sa to celkom pacilo. Skor som ocakaval väcsiu blbost. Dost mi to pripominalo horor z roku 1986 Noc husej kuze (Night of the Creeps), ktoru som si zaciatkom 90-tych rokov vychutnaval vzdy, ked to opakovali na PRO7..... 05.04.2008(5.4.2008)

prižmúrim očko nad slimáčikmi a dám 4* . . . lebo som si tam našiel čo to dobrého aj pre seba: zopár hlášok, niekoľko pekných kočičiek, niekoľko viac naozaj vydarených efektov/nechutností, HOVORIACE ZOMBIE, vaňovú scénu/citáciu cronenbergových Shivers a veeeeľa rozkošných rychlých slimáčikov . . . mňam(13.9.2007)

Klouzavý táta Pohlreich dvěma hrudními penisy chapadlovitého tvaru oplodní maminku, co se pak změní v první prototyp bratří Montgolfierů a pukne do světa tisíce malých Grantíků se silně vyvinutým pudem hledat orální vchod hostitele.. Zápletka béčkově prostá, nepokrytě odkoukaná z Noci husí kůže. První půli se můžete kochat brilantní metamorfózou M.Rookera (v samém finále dokonce zdatně nahodil výraz "Brundlemouchy"), či ladnými křivkami Elizabeth Banks, v té druhé se to zvrhne v mlaskavými gore efekty vyplněnou vybíjenou, přičemž v některých momentech jsem si říkal, jak skvěle se to rozjelo, aby se v zápětí Slither i přes pár zdařilých průpovídek zase vrátil k jízdě se zataženou ruční brzdou. U scény ve vaně to už vypadalo, že si Slimák vzhledem k směru plavby splete otvor, ale naštěstí měl sonar v pořádku..(25.5.2012)

Tohle jsou spíše slabší čtyři hvězdičky. Ty si sice film jako plnohodnotné hodnocení nezaslouží, ale ty tři jsou potom zasloužené. Občas to byla vážně zábava, a atmosféra parodování slavných hororů byla přímo hmatatelná... Palec nahoru také za příjemý spád.(9.1.2008)

Po řádných průserech typu Larva konečně přichází pořádný zvířecí horror. Výtečné gore efekty, skvělé monstrum a sladká Tania Saulnier a její baradvky. Prostě labužnická záležitost.(21.1.2007)