poster

Slimák

 • USA

  Slither

 • Slovensko

  Slimák

Sci-Fi / Horor / Komedie

USA / Kanada, 2006, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  ****

  prižmúrim očko nad slimáčikmi a dám 4* . . . lebo som si tam našiel čo to dobrého aj pre seba: zopár hlášok, niekoľko pekných kočičiek, niekoľko viac naozaj vydarených efektov/nechutností, HOVORIACE ZOMBIE, vaňovú scénu/citáciu cronenbergových Shivers a veeeeľa rozkošných rychlých slimáčikov . . . mňam(13.9.2007)

 • Bebacek
  **

  Ty vole Edo.. 4 hvězdy? Rozjezd dobrej, ale pak se to zvrhlo v takovou p**ovinu.... Minulej týden se mi zdálo o hadech v letadle, teď se mi stopro bude zdát o slimácích. :,((14.2.2008)

 • teutates
  ***

  Pripadalo mi to ako paródia na Aliena:)Už dlho som sa tak nezasmial ako u tohto snímku.Kopa hlašok,kopa slimákov,ale hlavne atmosféra,ktorá sa na nič nehrá!!! :)) Bóóóže to bola blbina,avšak nemôžem dať menej ako 3*-bavil som sa!(nečakal som takýto nárez:)(17.5.2008)

 • Morien
  ***

  Ale za čas věnovaný filmu jsem dostala prakticky vše, co jsem chtěla! Obsahuje některé velmi dadaistické klenoty.(28.5.2013)

 • Isherwood
  ***

  Má to božského Michaela Rookera jako tragického drsňáka, má to fenomenálního fuckujícího starostu Gregga Henryho, má to působivé odkazy na jiné filmy (Toxic Avenger v televizi), jenže to rozhodně nemá ten drajv, na který by si s klidem mohl odchovanec tromácké stáje James Gunn troufnout. Celých jednadevadesát minut jsem pouze sledoval náznaky toho, kam by se celá tahle šaráda mohla posunout, kdyby režisér opravdu mohutně přitlačil na pilu. Chci pokračování, kde nezůstane jenom u napadení malých holčiček, nadávek do posraných republikánů a slizkých šliců na každém kroku.(29.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace