poster

Flash Gordon

 • Velká Británie

  Flash Gordon

Sci-Fi / Dobrodružný / Fantasy

Velká Británie, 1980, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Je to tak děsivě blbé, že je to až geniální. Chci remake a okamžitě!(13.12.2012)

 • Chupacabre
  ****

  Klasika se skvělou hudbou.(21.12.2007)

 • Divočák
  *****

  Sexy!(16.12.2007)

 • GilEstel
  ****

  Tak tenhle filmeček nelze nazvat jinak, než kultovní béčko. Tedy kultovní samozřejmě v Americe…. Po komerčním úspěchu Lucasových Hvězdných válek přišla jakási moudrá hlava s nápadem zfilmovat sci-fi komiksovku Flash Gordon. V podstatě amatérské filmové triky, směšné kostýmy, přihlouplé dialogy a sám hlavní hrdina, se staly kvalitním základem pro parodické ztvárnění galaktického všehomíra. Pohádková kýčovitost, hra na hrdiny v ryze dětské podobě. Silná míra autorské bezradnosti spojená s takřka fanouškovskou snahou vytvořit cosi. To vše dává dohromady zvláštní koktejl bizarností, který však díky své upřímnosti neurazí a často i rozesměje. Když k tomu přidáme klasický osmdesátkový sound s podporou Freddyho tenoru, nezbývá než říci: Go Flash!!!!(18.11.2012)

 • Psema
  *****

  Pravičácká propaganda, ve které božský (a blonďatý) americký fotbalista zahraje nejlepší match svého života, odmítne soulož s děvkoidní totalitářovou dcerunkou Ornellou Muti, aby se podíval pod sukni průměrné americké Mařce, a taky nakope za dozoru z italského porna uprchlých andělů zadnici agentu Jejího Veličenstva, připomínajícímu směsici Robina Hooda a Petera Pana... Jestli tohle není geniální, tak už nic.(26.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace