Flash Gordon

Flash Gordon

Sci-Fi / Dobrodružný / Fantasy

Velká Británie, 1980, 111 min

Naivní komiksová space opera, která vypadá jako sled vystřižených dějových meziscén z ambiciózního pornofilmu. Neuvěřitelně zábavný film.(17.11.2008)

• Dadel

Pokud pomineme naivní děj ( kde nic není, ani smrt nebere), pak výtvarné zpracování je přímo otřesné. Ta spousta třpytivých dekorací jako ze Studia Kamarád je urážkou dobrého vkusu.(23.10.2003)

Flash se mi jako comics nikdy moc nelíbil, ale jeho převedení na filmové plátno dopadlo velice dobře. A soundtrack od Queen prostě nemá chybu, i když to není jejich běžná tvorba. Ale takhle se aspoň může říct, že na co od filmu sáhli, to se stalo věčným. Film samotný je na 70% a to ještě jen pro někoho.(23.5.2003)

Zlobím se, zlobím na zdejší hodnocení. To je tady opravdu tolik škarohlídů? :)(7.4.2007)

Neskutečně debilní, a přitom neskutečně skvělý. Je to záměrná parodie s nezáměrně špatnými výkony, fascinující výtvarnou šložkou, a geniální hudbou - (nejen Queen ale i tou instrumentálí).(25.10.2014)