poster

Flash Gordon

 • Velká Británie

  Flash Gordon

Sci-Fi / Dobrodružný / Fantasy

Velká Británie, 1980, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HoneyBunny
  ***

  Tak ne tenhle film je hodně zábavné pokoukání. Pan režisér si určitě něčeho přihnul, protože tak ulítlej film se jen tak nevidí. Dobře, je to kravina, ale kravina, kde hraje Timothy Dalton asi nejlíp za svou kariéru.(14.2.2003)

 • movie
  ***

  Klasika žánru! A navíc soundtrack od QUEEN! Když béčko, tak velkoryse ...(1.12.2006)

 • Disk
  ****

  Zhovadilý scénář, všudypřítomný papundekl, příšerné dialogy..., ale vadí to někomu?(10.4.2010)

 • D.Moore
  *****

  Tak jsem si Flashe Gordona připomněl po letech... A databáze div se, přežil jsem to ve zdraví a bez vážnějších následků. Ať už jde o to, co se odehrává v pozemské Zarkovově laboratoři nebo po přistání na planetě, ať už jde o Flashovu "ragby" rvačku s Mingovými strážnými, o Timothyho Daltona, který tu vypadá jako Errol Flynn z Dobrodružství Robina Hooda, o naprosto dokonalého Maxe von Sydowa, závěrečný útok jestřábích mužů nebo o hudbu od Queenů... Všechno je tak připitomělé, až je to kouzelné a zábavné. Jasně, spousta té "zábavnosti" je vlastně čirá "směšnost", ale mělo by mi to vadit? Proč, proboha?__P.S. Zarazila mě jediná věc: Tohle že natočil režisér Chyťte Cartera? Inu, Britové.(20.12.2010)

 • bassator
  ***

  Viděno 3x cca - 50%(13.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace