Blue Gender (TV seriál)

Blue Gender

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Japonsko, 1999, 26x23 min

Masaši Abe

Tohle je jeden z mála seriálu, který jsem kdy sledoval. Poprvé jsem ho viděl 4 roky zpátky a hned mě zaujal, od té doby jsem se od něj nemohl odtrhnout. Příběh, který ve mě zanechal vzpomínky.(27.1.2011)

Další mechárna, kde je existence robotů naprosto zbytečná. V hlavní roli musí být samozřejmě opět pěkná ženská, která navíc kosí jedno blue za druhým.(5.3.2011)

Mecha anime mám rád, tohle je sice staršího data, ale alespoň vykazovalo kvalitu. První polovina, resp. do přesunutí se na tzv. Druhou Zemi, mě to velmi bavilo, ale poté už mě to tak nenadchnulo. Celkově jde o dobrou oddychovku, která si zaslouží nadprůměrné hodnocení, ale top titulům se rovnat nemůže. Poctivých 65%(23.4.2011)

Na Blue bylo něco velmi znepokojivého. Ze začátku se mi nelíbil. Vůbec. Posun nastal někde mezi první čtvrtinou a polovinou, kdy mě posedla nutkavá touha dodívat se do konce. Hned. A na konci už mě měli. Ve výsledku velmi slušné anime, které rozhodně stojí za shlédnutí.(15.10.2014)

• cogi

Jak tady někdo píše, tak je asi potřeba vydržet a počkat, až se seriál rozjede. Já jsem bohužel nemohla vydržet, dějová linie není špatná, by se mi i líbila, ale nedošla jsem prostě na chuť zpracování a ani postavy mi nepřirostly k srdci, moje vůle byla slabší než síla zatnout zuby a kostrbatý začátek přežit(14.12.2011)