Blue Gender (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Japonsko, 1999, 26x23 min

Masaši Abe
  • cogi

Jak tady někdo píše, tak je asi potřeba vydržet a počkat, až se seriál rozjede. Já jsem bohužel nemohla vydržet, dějová linie není špatná, by se mi i líbila, ale nedošla jsem prostě na chuť zpracování a ani postavy mi nepřirostly k srdci, moje vůle byla slabší než síla zatnout zuby a kostrbatý začátek přežit(14.12.2011)

Další mechárna, kde je existence robotů naprosto zbytečná. V hlavní roli musí být samozřejmě opět pěkná ženská, která navíc kosí jedno blue za druhým.(5.3.2011)

Výborný seriál s dokonalou animací !!!! Seriál jsem nemohl tolik sledovat protože ho dávali na A+ kde byl opravdu "zajímavý" vysílací program a nějaké díly jsem neviděl. Ovšem těch několik co jsem viděl stály za to!!! Seriál si musim sehnat!!:-)(15.1.2007)

Mecha anime mám rád, tohle je sice staršího data, ale alespoň vykazovalo kvalitu. První polovina, resp. do přesunutí se na tzv. Druhou Zemi, mě to velmi bavilo, ale poté už mě to tak nenadchnulo. Celkově jde o dobrou oddychovku, která si zaslouží nadprůměrné hodnocení, ale top titulům se rovnat nemůže. Poctivých 65%(23.4.2011)

Na Blue bylo něco velmi znepokojivého. Ze začátku se mi nelíbil. Vůbec. Posun nastal někde mezi první čtvrtinou a polovinou, kdy mě posedla nutkavá touha dodívat se do konce. Hned. A na konci už mě měli. Ve výsledku velmi slušné anime, které rozhodně stojí za shlédnutí.(15.10.2014)