Šest naprosto rozdílných lidí se zapíše do experimentálního semináře na téma "lidská sexualita", který vede přátelský profesor Macklin. Seminář vyžaduje především dvě věci. Upřímnost a otevřenost, neboť hlavním úkolem respondentů je zaznamenávat veškeré své myšlenky a pocity (týkající se vztahů a sexu) na videokameru. Získané zpovědi mohou poskytnout cenné informace a implikovat rady, jak se vyvarovat se zklamáním v lásce a následnou bolestí. (Allien.9)

Eruwen

Viděno v originále bez titulků (studijně - ke zlepšení angličtiny), takže možná mi toho dost uniklo, nicméně to mělo logiku, dobře zahrané charaktery (ve většině případů) a sem tam naprosto skvělé hlášky ("You son of a bitch!" - "Hey, you don't know my mother. She's actually lovely..") Celkově se mi líbil spád seriálu i různé problémy a jejich řešení doprovázená depresivními "zpověďmi" na kameru, protože jde koneckonců o studijní projekt.. Je to celkově jen takové nahlédnutí do života těch pár studentů, jsou tam různé náznaky, ale nějaký závratný konec nečekejte. Je spíš dost otevřený, ale to je na tom to skvělé. Žádná klišé, jen mnohdy i syrová realita s občasnou dávkou humoru s jistým nezbytným nadhledem. ()