Nepřemožitelný

Invincible

Nepremožiteľný

Drama / Sportovní / Životopisný

USA, 2006, 99 min

První film o americkém fotbalu, který mě přinutil si sednout a konečně si trošku alespoň přečíst pravidla Amerického fotbalu. Nastudovat tabulky a historii NFL + Superbowl. Protože já jsem opravdový lajk této hry. Film Nepřemožitelný je takový klasicky příjemný snímek z produkce Walta Disneyho. Příjemná výprava, celkem svižné tempo a nezbytné napínavější scény. Na konci filmu byl Vince Papale takovým mým osobním hrdinou. Až mě někdy mrzí že u nás nedokážeme našim sportovcům také vystavět trošku filmový pomník a že by si jich to zasloužilo hodně. 60%(13.1.2009)

• Morholt

Utahaná pohádka o tom, jak chudý číšník, po překonání všech protivenství, která se mu postavila do cesty, ku slávě přišel Šablonovitý příběh, který je zajímavý snad jen tím, že byl natočen podle skutečné události a také výkonem Marka Wahlberga. Je to přesně ten typ filmu "Přišel jsem, viděl jsem, zapomněl jsem." 40%(2.7.2009)

PRIMA HD - Pěkné nenáročné sportovní drama s Markem, kterého celkem můžu a celkově se mi příběh a život tohoto hráče hodně líbil a oslovil mě. 80%(2.9.2011)

toto je film, kt. by vas mal citovo zasiahnut, avsak velmi sa mu to nedari a to hlavne kvoli prehnanemu patosu a slabom scenari a mozem povedat, ze aj pribeh o barmanovi nie je nejak ocarujuci. 50%(18.12.2006)

Dlouhou dobu jsem váhal, jestli se mám na tento film podívat. Ono, né každý je fanoušek fotbalu. Jenže...ono je to fakt chytlavě natočené, že Vinci Papalimu dokonce začnete fandit:-) Walt Disney tyhle filmy prostě umí a já je můžu:-)80%(8.1.2008)