Nepřemožitelný

Invincible

Nepremožiteľný

Drama / Sportovní / Životopisný

USA, 2006, 99 min

Standardně "disneyovský" sportovní příběh o outsiderovi, který nemá nic, ale svou pílí získá vše. Z Disneyho produkce vznikla řada lepších sportovních snímků, ale tento není úplně k zahození a Wahlberg se opravdu snaží. Jen ta režie je bohužel nevýrazná.(10.10.2013)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +Mark Wahlberg, příběh, závěr -pomalejší rozjezd, mohl být i dramatičtější/// Sportovní filmy moc nevyhledávám (viz. letošní Moneyball) ale na tento jsem byl výjimečně už dost dlouho zvědavý. Je hodně podobný filmu Invicus: Neporažený, který se ještě více zabývá historií. Tento se víc soustředí na příběh hlavní postavy a popravdě i díky hlavnímu představiteli mě film vtáhl. Finále pak opět stojí za to vidět, závěr se povedl./// Celkem 74%///(23.11.2011)

Je to samozřejmě vědomí, že film je natočen dle skutečného příběhu, které mu dodává zdání něčeho lepšího. Americký fotbal neznám, nevím jak se hraje, ale přesto je příjemné film sledovat. Navíc s mým oblíbencem Markem Wahlbergem a Elizabeth Banks.(5.2.2013)

Autobiografický športový film o jednej philadelphskej Popoluške s kopačkou namiesto črievičky. Marky Mark ma definitívne presvedčil, že hranie mu sedí predsa len viac, ako hopsanie na "Good Vibrations". Príjemný zážitok nielen pre fanúšikov NFL.(2.9.2009)

• TeeAge

|| Scenár: Brad Gann | Hudba: Mark Ishman | Produkcia: Gordon Gray, Mark Ciardi | Distribúcia: Walt Disney Pictures | Štúdio: Walt Disney | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržba: 58,480,828 $ ||(2.9.2011)