poster

Záhada Bermudského trojúhelníku (TV film)

 • Velká Británie

  Triangle, The

 • Slovensko

  Záhada bermudského trojuholníka

 • Slovensko

  Bermudský trojuholník

Akční / Dobrodružný / Drama / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

Velká Británie / USA, 2005, 3x80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  Tenhle film mě tak dokonale zmátnul že se mi hlava motala ještě dlouho. I když příběh je ze začátku jasný tak se postupem času strašně zamotává. Ale to by nebyl Baxley který by nám tak či onak nepřipravil dokonalou vizuální filmovou lahůdku. BAxley se vyžívá v psaní postav a ani tady tomu není jinak, zase tu máme postavy které se postupem času "vybarvují" a působí to dobře. A herci své postavy zahrály dokonale. Musím pochválit hlavně skvělého Neilla, to je prostě borec. Jediná postava která mi trochu vadila byla postava Phillipse, i když mi tenhle herec nevadí a i tady to zahrál dobře, tak mi jeho postava byla prostě nesympatická. Já se bavil prakticky celý dlouhý film, ale znova???? No to nevím....(27.11.2010)

 • Terva
  ****

  Celou trilogii jsem viděl třikrát. Stále tomu něco chybělo a pak jsem na to přišel. Je to moc dlouhý.(5.2.2009)

 • gogo76
  ***

  B.Singer si vie vybrať príbeh hodný vyrozprávania. Myslím si ale, že filmovému plátnu by to sedelo viac. Téma časopriestoru a nových dimenzií bola zaujímavá. S pribúdajúcimi minútami to tvorcovia na môj vkus zbytočne komplikovali. Televízna rozťahanosť mi nesedí. V troch dieloch oddelene by to možno nebolo tak očividné, ale TV Markíza to potiahla v jednom kuse a to som sa neubránil dojmu, že ak by sa to o hodinu prestrihalo, výsledný dojem by bol aspoň o dvadsať percent lepší. Aj preto iba priemer. 60%.(22.2.2011)

 • corpsy
  ***

  Skrátiť o jeden diel a malo by to švih. Tak sa viac kecá ako koná a celkovo má táto miniséria všetky klady aj zápory pre televíziu točenej veľkoprodukcie.(2.12.2010)

 • ripo
  ***

  "Tri veci ťa vyjdú draho : Suši, Plastika a ... Ponorky ! "(2.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace