Záhada Bermudského trojúhelníku (TV film)

Triangle, The

Záhada bermudského trojuholníka

Bermudský trojuholník

Akční / Dobrodružný / Drama / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

Velká Británie / USA, 2005, 3x80 min

Herecké výkony jsou v mezích televizní produkce a žádný herec snad s výjímkou Erica Stoltze na sebe víc neupozorní a to je tam ještě Sam Neill, který jim vůbec svým hereckým výkonem nenarušuje jejich um. Téma Bermudského trojúhelníku je pro mě hodně zajimavé, což se určitě projevilo na mém hodnocení. Až na ten konec, který mě trošku nemile překvapil to bylo dobré, nemyslím situaci v Bermudském trojúhelníku, ale až ty situace potom - dopad na hlavní hrdiny. Dávám 60%(20.1.2008)

Jak se zdá, Bryan S(w)inger ještě neztratil soudnost, co se týká výběru věcí, jimž hodlá věnovat svůj čas a peníze. Návrat Supergaye mě dost silně přesvědčil o opaku, ale zdá se, že to opravdu bylo jen o splnění rejžova dětského snu. Trojúhelník v prvním díle velice slušně buduje a ve zbylých dvou o něco méně zdařile drží mysteriózní atmosféru, ke které nelze mít vážnější výhrady. Ne, nelze, protože jak začnete přemýšlet o cestách v čase a mezi dimenzemi, nikdy vám z toho nevypadne něco, co by mělo nějakou slušnou logiku:) Herecké výkony dost slušné, gratulace k výběru představitelů. Joseph LoDuca dokazuje, že stále ještě má co říct (tedy nabídnout k poslechu), i když z pochopitelných důvodů to nedosahuje kvality jeho Army Of Darkness - tady nemůžu nevzpomenout na Ashovo "I'm not THAT good." Poslední díl sice dal na p...amětnou především selskému rozumu, takže zlomový okamžik tím jaksi pozbyl svoji veškerou sílu, ale celkově hodnotím Záhadu Bermudského Trojúhelníku kladně. Není to sice žádný skvost televizní zábavy, ale vzpomeňte si, jak že to dopadne skoro pokaždé, když vám komerční televize nabídne několikadílný mysteriózní nebo nedej bože katastrofický film - TO je katastrofa. Nelituju ani jednoho z těch tří večerů (v čemž má po pravdě řečeno jistou roli i fakt, že jsem díky stopáži vždycky v pohodě stihnul přepnout na krrrásnou Norrru) a dávám 70%. PS: Catherine je stále stejně sladká a pomazleníhodná;)(23.1.2008)

První dva díly byly velmi zajímavé, ale ten třetí docela zabil celou sérii. Konec byl aspoň pro mě nepochopitelný. Jak se tam najednou vše dostalo zpět? A moc se mi ani nelíbilo, jak se všicnhi hlavní aktéři probudili s úplně novým životem - zvláštní. Ale herecké výkony byly opravdu dobré.(25.1.2008)

Celou trilogii jsem viděl třikrát. Stále tomu něco chybělo a pak jsem na to přišel. Je to moc dlouhý.(5.2.2009)

• paascha

Pseudo vědecké pojetí s trapnými překlepy. Celou dobu jsem to bral jako pohádku na nedělní večer, navíc v podání sračkoNovy, ale poslední díl mě úplně rozkostřil. debilům scénáristům se to už úplně vymklo z ruky a technické nonsensy a nesmysly se snad množily geometrickou řadou. Kravina(21.1.2008)