Superlhář

Jon Lucas, Scott Moore

John Swihart

Mark Canton, Steve Barnett

Susan Shipton

Mně se to líbilo. Není to sice nějaký moc umělecký film a je v tom spoustu klišé, ale bavil jsem se. Možná sem v tom jako kluk viděl takový svůj sen. Kate Mara je fakt kočka a musím se tomu trošku smát, že měla roli holky na okraji společnosti, který se líbil takový jouda. Přijít do tí školy já, tak hned koukám jen a jen po ní, a ne po někom jinom ;-)(9.2.2009)

• spaceboyCZ

Slibny zacatek s celkem schopnym hercem v hlavni roli, lec scenar jako by psalo nekolik lidi na etapy...dobry zacatek, fadni a nudny stred a trochu vylepseny konec. Namet potencial mel, lec tvurci ho takrka zabili...(14.4.2008)

• Marqta

To sem si zas jednou vybrala veledílo...A rozhodně to není tím, že bych měla nějaké předsudky vůči teen filmům a mimochodem začátek nevypadal tak špatně. Ale pak se to zvrtlo do hrozivě nudné slátaniny čehosi, co má diváky přesvědčit o tom, že se mají dobře- ať se mají jakkoli. Hlavní hrdiny mi vážně lezl na nervy tolik, že jsem mu snad ten pro něj snad vytoužený konec nepřála. A vůbec 90% herců bylo (pardon za ten výraz) na odstřel. Možná to lehce podhodnocuji a možná by si to tu jedno slabou hvězdu zasloužilo, ale já jsem se celou dobu příšerně nudila, takže proto ten odpad.(21.2.2013)

• AngelAngie

Když opomenu otřesně nesympatického "hl. hrdinu" a nápor šíleně debilních dialogů, tak to vlastně nebylo tak zl. Dávám 2** za nadrženou paní učitelku a za scénu, kdy jako první vešel do školní jídelny, ta byla dokonale natočená!(7.6.2008)

Námět dobrý, ale postupem času zábava upadá.(20.1.2008)

• - Film několikrát změnil jméno. Původně se jmenoval Nothing but the Truth, poté The Whole Truth, The Life and Lies of Sam Leonard, poté byl přejmenován zpět na The Whole Truth a nakonec mu zůstal název Full of It. (Cheeker)