Superlhář

John Swihart

Mark Canton

Susan Shipton
  • MISSha

Tenhle film má bohužel-velice ohraný námět ,nesympatické herce,nevtipné dialogy a velice předvídatelný konec. Ale nemohu se zbavit dojmu,že by to mohlo být natočeno určitě lépe.(10.8.2009)

• AngelAngie

Když opomenu otřesně nesympatického "hl. hrdinu" a nápor šíleně debilních dialogů, tak to vlastně nebylo tak zl. Dávám 2** za nadrženou paní učitelku a za scénu, kdy jako první vešel do školní jídelny, ta byla dokonale natočená!(7.6.2008)

• Kailo

Nesympatický hl. hrdina, stupidní dialogy. 2* za scénu z jídelny a suprové OST. 35%(4.7.2010)

• Sekmen

Tato komedie mě dost zklamala, čekal jsem mnohem víc. A ten kluk je hrozný zjev ;-)(10.1.2010)

• KarelR

Kdo zabil tohle, by si zasloužil přes prsty. Hodně slibný námět, který fajnově odstartuje a měl by mít vynikající druhou polovinu, se v ní, nechápu proč, promění v hloupou a nudnou záležitost. Hamba všem zúčastněným.(25.11.2007)