Superlhář

Jon Lucas, Scott Moore

John Swihart

Susan Shipton
  • rikitiki

Škoda. Dobrý nápad zabitý několika těžkými chybami. Hlavní představitel je příšerně špatně vybraný. Vypadá jako třináctileté dítě, což vzhledem k tomu, že řeší milostné a hlavně sexuální problémy a zamilovanost do dospívajících dívek působí až perverzně. Měl ho hrát starší herec, aby vůbec bylo možné si představit, že by jim byl přijatelným partnerem. _____ Celkově film cílí na outsidery, jenomže jim nechutným způsobem podkuřuje. Proto jsou ve snímku zesměšněny všechny typy, které jsou v reálném životě a nepsané hierarchii školy nad nimi a tudíž nedostižné - školní krasavice, parta sportovců, krásná učitelka, ředitel i rodiče. _____ Jenomže poselství filmu: "Jsem outsider a takovým i zůstanu, protože chci a o přátelství jiných vůbec nestojím" je pochybné morálně (protože podporuje tvrdé rozškatulkování a nucený odstup) a lživé (protože lhostejnost a nepřátelství většinou lidi netěší). ____ Druhá polovina filmu se táhle a nezajímavě vleče. /27. 8. 11./(27.8.2011)

• PanFilmov

Typický americký film, kde chce byť típek populárny na strednej, a keď sa mu dostane svojho, v tomto filme dokonca úplne blbým a nereálnym spôsobom, tak ho to skoro omrzí a zase chce všetko späť ako to bolo:((20.6.2008)

Klasicka predvidatelna komedie s vobrymi vtipy ktera neurazi. Osobne jsem se dobre bavil. 50%(26.5.2008)

"Tak fajn, bude to jen sexuální vztah. Žádný závazky, žádný chození, jen divokej sex kdykoli budeš chtít." Opravdu, ale opravdu moc rád bych se těchto dvou vět jednou dožil. Pokud možno dřív, než si po nich budu moct leda tak utřít uslintanou protézu, nahodit umělou kyčel a odbelhat se o francouzské holi zpátky na lůžko, abych nedostal infarkt.(27.1.2013)

• clementinka

Jedna hviezdička za občas podarenú hudbu a druhá za to, že som nezaspala.(27.11.2010)