Superlhář

Jon Lucas, Scott Moore

John Swihart

Mark Canton, Steve Barnett

Susan Shipton

Mně se to líbilo. Není to sice nějaký moc umělecký film a je v tom spoustu klišé, ale bavil jsem se. Možná sem v tom jako kluk viděl takový svůj sen. Kate Mara je fakt kočka a musím se tomu trošku smát, že měla roli holky na okraji společnosti, který se líbil takový jouda. Přijít do tí školy já, tak hned koukám jen a jen po ní, a ne po někom jinom ;-)(9.2.2009)

• MISSha

Tenhle film má bohužel-velice ohraný námět ,nesympatické herce,nevtipné dialogy a velice předvídatelný konec. Ale nemohu se zbavit dojmu,že by to mohlo být natočeno určitě lépe.(10.8.2009)

Námět dobrý, ale postupem času zábava upadá.(20.1.2008)

Klasicka predvidatelna komedie s vobrymi vtipy ktera neurazi. Osobne jsem se dobre bavil. 50%(26.5.2008)

• Skuby47

Nesympatický hlavní hrdina chudý duchem i hereckým talentem a naivní příběh se stupidními dialogy charakterizují tento snímek určený spíše pro diváky mladší 10 let. Neviděla jsem film celý, přepínala jsem jen občas ze zvědavosti, zda nedošlo ke změně k lepšímu. Nedošlo.(27.11.2012)

• - Film několikrát změnil jméno. Původně se jmenoval Nothing but the Truth, poté The Whole Truth, The Life and Lies of Sam Leonard, poté byl přejmenován zpět na The Whole Truth a nakonec mu zůstal název Full of It. (Cheeker)