Superlhář

John Swihart

Mark Canton

Susan Shipton
  • Marqta

To sem si zas jednou vybrala veledílo...A rozhodně to není tím, že bych měla nějaké předsudky vůči teen filmům a mimochodem začátek nevypadal tak špatně. Ale pak se to zvrtlo do hrozivě nudné slátaniny čehosi, co má diváky přesvědčit o tom, že se mají dobře- ať se mají jakkoli. Hlavní hrdiny mi vážně lezl na nervy tolik, že jsem mu snad ten pro něj snad vytoužený konec nepřála. A vůbec 90% herců bylo (pardon za ten výraz) na odstřel. Možná to lehce podhodnocuji a možná by si to tu jedno slabou hvězdu zasloužilo, ale já jsem se celou dobu příšerně nudila, takže proto ten odpad.(21.2.2013)

Klasicka predvidatelna komedie s vobrymi vtipy ktera neurazi. Osobne jsem se dobre bavil. 50%(26.5.2008)

• Politik

Špatně ostříhaný kluk, co pořád žere růžičkovou kapustu. Je školní looser a začne lhát, všechno se mu splní - nepřipomíná vám to něco? Ale ano, už to bylo v mnoho filmech například Velký (1988) a mnoho dalších. Nakonec je spokojený se svým looserským životem a všeho se vzdá. Aby to však nebylo smutné, objeví lásku, kterou měl vždycky rád. Ohraný námět, špatné herecké výkony, ale trochu sranda tam byla. Krásných 40%(30.7.2009)

• clementinka

Jedna hviezdička za občas podarenú hudbu a druhá za to, že som nezaspala.(27.11.2010)

• AngelAngie

Když opomenu otřesně nesympatického "hl. hrdinu" a nápor šíleně debilních dialogů, tak to vlastně nebylo tak zl. Dávám 2** za nadrženou paní učitelku a za scénu, kdy jako první vešel do školní jídelny, ta byla dokonale natočená!(7.6.2008)