Superlhář

John Swihart

Mark Canton, Steve Barnett

Susan Shipton
  • spaceboyCZ

Slibny zacatek s celkem schopnym hercem v hlavni roli, lec scenar jako by psalo nekolik lidi na etapy...dobry zacatek, fadni a nudny stred a trochu vylepseny konec. Namet potencial mel, lec tvurci ho takrka zabili...(14.4.2008)

• PanFilmov

Typický americký film, kde chce byť típek populárny na strednej, a keď sa mu dostane svojho, v tomto filme dokonca úplne blbým a nereálnym spôsobom, tak ho to skoro omrzí a zase chce všetko späť ako to bolo:((20.6.2008)

• clementinka

Jedna hviezdička za občas podarenú hudbu a druhá za to, že som nezaspala.(27.11.2010)

• MISSha

Tenhle film má bohužel-velice ohraný námět ,nesympatické herce,nevtipné dialogy a velice předvídatelný konec. Ale nemohu se zbavit dojmu,že by to mohlo být natočeno určitě lépe.(10.8.2009)

• Marqta

To sem si zas jednou vybrala veledílo...A rozhodně to není tím, že bych měla nějaké předsudky vůči teen filmům a mimochodem začátek nevypadal tak špatně. Ale pak se to zvrtlo do hrozivě nudné slátaniny čehosi, co má diváky přesvědčit o tom, že se mají dobře- ať se mají jakkoli. Hlavní hrdiny mi vážně lezl na nervy tolik, že jsem mu snad ten pro něj snad vytoužený konec nepřála. A vůbec 90% herců bylo (pardon za ten výraz) na odstřel. Možná to lehce podhodnocuji a možná by si to tu jedno slabou hvězdu zasloužilo, ale já jsem se celou dobu příšerně nudila, takže proto ten odpad.(21.2.2013)

• - Film několikrát změnil jméno. Původně se jmenoval Nothing but the Truth, poté The Whole Truth, The Life and Lies of Sam Leonard, poté byl přejmenován zpět na The Whole Truth a nakonec mu zůstal název Full of It. (Cheeker)