Superlhář

John Swihart

Mark Canton, Steve Barnett

Susan Shipton
  • clementinka

Jedna hviezdička za občas podarenú hudbu a druhá za to, že som nezaspala.(27.11.2010)

• AngelAngie

Když opomenu otřesně nesympatického "hl. hrdinu" a nápor šíleně debilních dialogů, tak to vlastně nebylo tak zl. Dávám 2** za nadrženou paní učitelku a za scénu, kdy jako první vešel do školní jídelny, ta byla dokonale natočená!(7.6.2008)

• oLí

2/10 Herdek to byl votřes. Vtipnější by možná bylo čumět hodinu a půl do zdi. Ani romantika bohužel za nic nestála. Tu jednu dávám za námět, kterej nebyl ale vůbec špatnej. Kdyby se ho ujal Apatow ( ZBOUCHNUTÁ, SUPERBAD, KOPAČKY... ) a jiní herci, mohla z toho být výborná podívaná. Kdyby no...(30.1.2009)

• Skuby47

Nesympatický hlavní hrdina chudý duchem i hereckým talentem a naivní příběh se stupidními dialogy charakterizují tento snímek určený spíše pro diváky mladší 10 let. Neviděla jsem film celý, přepínala jsem jen občas ze zvědavosti, zda nedošlo ke změně k lepšímu. Nedošlo.(27.11.2012)

• Kailo

Nesympatický hl. hrdina, stupidní dialogy. 2* za scénu z jídelny a suprové OST. 35%(4.7.2010)