poster

Superlhář

 • USA

  Full of It

 • USA

  Big Liar on Campus

 • Itálie

  14 anni vergine

 • Slovensko

  Superklamár

Komedie

USA / Itálie / Jihoafrická republika, 2007, 93 min

Scénář:

Jon Lucas, Scott Moore

Hudba:

John Swihart

Producenti:

Mark Canton, Steve Barnett

Střih:

Susan Shipton
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kryton
  *

  Nudné,fádní, nezábavné , odfláklé a to je jeste to pozitivní co se dá říci. Opět "loser teen movie" , akorat to ma krapet fantastickou zápletku. Hlavní hrdina nevzbuzuje žádné sympatie a dle mého je mu tak kolem 15ti let a to ještě mu fandím (jakto,že všichni okolo jsou pak o dva roky minimálně starší?). Nemohu si pomoct , ale celý film jsem hledal něco čím by mě ten film upoutal. Ona magická zapletka je vysvětlena pro blbečky a i tak je pak s druhou půlkou nakládáno. Ted použiju lež já : "Toto je opravdu výborná a zábavná komedie".(6.4.2008)

 • rikitiki
  **

  Škoda. Dobrý nápad zabitý několika těžkými chybami. Hlavní představitel je příšerně špatně vybraný. Vypadá jako třináctileté dítě, což vzhledem k tomu, že řeší milostné a hlavně sexuální problémy a zamilovanost do dospívajících dívek působí až perverzně. Měl ho hrát starší herec, aby vůbec bylo možné si představit, že by jim byl přijatelným partnerem. _____ Celkově film cílí na outsidery, jenomže jim nechutným způsobem podkuřuje. Proto jsou ve snímku zesměšněny všechny typy, které jsou v reálném životě a nepsané hierarchii školy nad nimi a tudíž nedostižné - školní krasavice, parta sportovců, krásná učitelka, ředitel i rodiče. _____ Jenomže poselství filmu: "Jsem outsider a takovým i zůstanu, protože chci a o přátelství jiných vůbec nestojím" je pochybné morálně (protože podporuje tvrdé rozškatulkování a nucený odstup) a lživé (protože lhostejnost a nepřátelství většinou lidi netěší). ____ Druhá polovina filmu se táhle a nezajímavě vleče. /27. 8. 11./(27.8.2011)

 • spaceboyCZ
  **

  Slibny zacatek s celkem schopnym hercem v hlavni roli, lec scenar jako by psalo nekolik lidi na etapy...dobry zacatek, fadni a nudny stred a trochu vylepseny konec. Namet potencial mel, lec tvurci ho takrka zabili...(14.4.2008)

 • Politik
  **

  Špatně ostříhaný kluk, co pořád žere růžičkovou kapustu. Je školní looser a začne lhát, všechno se mu splní - nepřipomíná vám to něco? Ale ano, už to bylo v mnoho filmech například Velký (1988) a mnoho dalších. Nakonec je spokojený se svým looserským životem a všeho se vzdá. Aby to však nebylo smutné, objeví lásku, kterou měl vždycky rád. Ohraný námět, špatné herecké výkony, ale trochu sranda tam byla. Krásných 40%(30.7.2009)

 • MáŠa
  ****

  Mně se to líbilo. Není to sice nějaký moc umělecký film a je v tom spoustu klišé, ale bavil jsem se. Možná sem v tom jako kluk viděl takový svůj sen. Kate Mara je fakt kočka a musím se tomu trošku smát, že měla roli holky na okraji společnosti, který se líbil takový jouda. Přijít do tí školy já, tak hned koukám jen a jen po ní, a ne po někom jinom ;-)(9.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace