Ocitli jste se někdy v ulici, kterou jste nikdy před tím neviděli a druhý den  jste ji už nedokázali znovu najít? Nezdálo se vám to a nebyl to žádný trik. Jako mnozí před vámi, i vy jste objevili tajemství. A buďte rádi, že žijete. Doktor, Clara a jejich starý známý Rigsy objeví tajemný svět mimozemšťanů ukrytý přímo v ulicích Londýna. A ne všichni se z něj mohou vrátit živí. Jeden z třech nezvaných hostů musí čelit havranovi. (Filmbox)

Milano33

Doctor sa má čo dočinenia so záhadným odpočtom v tvare tetovania, a keďže Doctor vyhodnotil situáciu ako fatálnu, bolo potrebné ho čo najskôr odstrániť. A tak sa vydávajú nájsť skrytú uliciu, kde to všetko začalo, lenže toto prostredie sa normalizuje tak, aby bolo ľudskému oku povedomé, čím miatlo fundamentálne zmysly, plietlo myseľ a odputávalo pozornosť. Doctor tesne pred svojim odchodom sa musel rozlúčiť s Clarou, na ktorú čakal kvantový tieň a s nim spojená smrť. Tie posledné momenty s Clarou boli neskutočne dojímavé a bolo mi jej veľmi ľúto. A keď sa hodiny zastavili na nule, nastala tá chvíľa, kedy pre Claru prišiel havran, aby ju navždy odprevadil z tohto sveta. Slzy mi pri tom zmáčali tvári a plač sa nezaobišiel bez vzlykov. Chudinka Clara, takúto krutú smrť si nezaslúžila :'(. ()