Divoké vlny

Frajeri na vlnách

Divoké vlny

Animovaný / Sportovní / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 82 min

Jako milovnice surfingu nemůžu jinak .. :))(26.5.2008)

Pěkný počítačový animák, ale ne ten nejlepší... Nápad s v animovaném filmu experimentální formou reality show je neotřelý a vyšel, prostředí surfařské komunity je také dostatečně nosné, ale trochu tomu chybí lepší příběh, tahle dějová linka je na můj vkus až příliš průhledná... Každopádně jsou Divoké vlny důkazem toho, jak moc povedený dabing lze v tuzemských podmínkách udělat...místy si, myslím, předčil využívaje zvukomalebnosti češtiny původní znění (což byl vlastně ale také dabing :-)) ,,Tank je hnusný kýbl plný kakánků..."(6.1.2009)

• Ducharme

Přes na první pohled naprosto stupidní tematiku to byl místy překvapivě zábavný snímek! V dnešní záplavě "zvířátkoidních" animovaných filmů tenhle rozhodně vyniká - dobře vymyšlené postavy (tři malá tučňata mají své kouzlo), zajímavá forma (myšlenka všudypřítomného kameramana a štábu není pitomá) a k tomu všemu You Get What You Give od New Radicals jako bonus.(29.6.2009)

Místy mi příběh hodně připomínal Auta, aniž by měl jejich vtip a kouzlo.(18.8.2007)

Ani nahodou nie dokonaly, ale velmi prijemny animak, ktory ma potesil hlavne svojou nevtieravostou. Nesnazi sa zaujat iba sprskou radoby zabavnych gagov, ale po celu dobu ukazuje, ze jeho hlavnou prioritou su predsa len pribeh a postavy. Klasicky pribeh, klasicke postavy, ale v tom zmysle, ze mi to neprislo ako vykradacka, ale divacky velmi vdacna zabava. (8/10)(4.3.2008)

• - Celý tým animátorů navštívil několi lekcí surfování na plážích v Kalifornii. (zigot7)

• - Animátor Peter Nash pracujíci na postavičce Codyho si doma nahrával sám sebe na kameru, když četl scénář, aby vyzkoušel různou mimiku obličeje při jednotlivých replikách. (zigot7)

• - SPEN je parodií na sportovní kanál ESPN. (HellFire)