Divoké vlny

Divoké vlny

Frajeri na vlnách

Animovaný / Sportovní / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 82 min

Místy mi příběh hodně připomínal Auta, aniž by měl jejich vtip a kouzlo.(18.8.2007)

• TeeAge

|| Scenár: Chris Jenkins, Ash Brannon, Chris Buck, Don Rhymer / Chris Jenkins, Christian Darren | Hudba: Mychael Danna | Produkcia: Chris Jenkins | Distribúcia: Columbia Pictures | Štúdio: Sony Pictures Animation, National Geographic Films | Rozpočet: 100 miliónov $ | Tržby: 149,044,513 $ ||(2.7.2011)

V poslední době už na ty animáky nějak nejsem a tohle jsem si pustil vlastně jen kvůli všem těm kladným ohlasům. A ono to fakt není špatné. Žádná bomba, ale příjemně pohodově vám to s těmi tučňáky uteče a o to přece jde. 70%(21.9.2007)

V dnešní záplavě 3D animáků je třeba se nějak odlišit - třeba tak, že natočíte animovaný dokument o historii tučňáčího surfování. Postavy jsou cool, hlášky ještě víc, originální dabing stojí za slyšení a všudypřítomné narážky a skryté vtípky taky. Moc milé překvapení.(12.9.2007)

Tohle je jeden z animáků, na které se dobře dívá. Je to natočeno netypicky z pohledu novinářské reportáže a jsou v něm uvedeny opravdu pěkné a chytlavé songy. A ta jejich vystříhaná černá srst do různých ornamentů nebo to je tetování(?) netuším, ale je to hustýýý. Jo a to kuře teda nevypadá jako kuře ale jako dospělejší jedinec, tudíž jako kohout, který se stal mým oblíbencem díky neustále dobré a vysmáté náladě ;-)(28.10.2013)