poster

Divoké vlny

 • USA

  Surf's Up

 • Slovensko

  Frajeri na vlnách

 • Slovensko

  Divoké vlny

Animovaný / Sportovní / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Soundtrack Mychael Danna: 1. Reggae Got Soul - 311 ,2. Drive - Incubus ,3. Stand Tall - Dirty Heads ,4. Lose Myself - Lauryn Hill ,5. Just Say Yes - Ken Andrews ,6. Forrowest - Forro in the Dark ,7. Pocket Full of Stars - Nine Black Alps ,8. Into Yesterday - Sugar Ray ,9. Big Wave - Pearl Jam ,10. Wipe Out - Big Nose ,11. Run Home ,12. What I Like About You - The Romantics ,13. You Get What You Give - New Radicals ,14. Hawaiian War Chant (Ta-Hu-Wa-Hu-Wai) - Wills, Bob & His Texas Playboys,(8.6.2011)

 • Davies182
  ***

  Kupodivu jsem na tomto snímku neshledal nic moc zábavného. To, že je to tak originálně "natočeno" jako dokument, mi spíše vadilo, než abych žasl nad tvůrčím realismem páně režisérů. Celkem jsem se i nudil, vše naštěstí ještě trochu zachraňuje skvělý dabing LaBeoufa a pěkné triky.(13.8.2008)

 • M.a.t.t.
  ***

  Chvályhodná snaha priblížiť sa aspoň trochu Pixaru ale Surf's Up ostal len na polceste. Dokumentárne poňatie je síce originálne ale nemyslím, že ho deti príliš ocenia a v tomto type filmu zaváňa skôr samoúčelnosťou. Neoslní ani schéma až príliš podobná Pixarovským Autám (ktoré zase vykradli Doktora Hollywooda) Kvalitnejšie ako Happy Feet, na viac ako lepšie 3* to nestačí. Inak obstojný filmík, ale snáď si už niekto konečne uvedomí, že tučniaci nevládnu animovanému svetu. PS: Aj vám sa zdá, že Shiu v poslednej dobe pchajú do každého filmu? Nieže by som proti nemu niečo mal...(9.9.2007)

 • Adrian
  ****

  Až vyrastiem, chcem byt ako Big Z. Big Z je všetko... svižne natočená a zábavne sebauvedomelá rozprávka, i keď pravdepodobne hlavne pre odrastenejších.(9.8.2007)

 • Psema
  ****

  Zpropadení tučňáci, ne a ne slézt z plátna. V jednu chvíli se o nich točí reálný dokument, napodruhé si ti jarabáci ve fraku prozpěvují při stepu a napotřetí berou do rukou surfová prkna a linkují sinusoidu kvality, kdy bylo Putování tučňáků fajn, Happy Feet ukázal, jak může z potenciálně zajímavého animáku vzniknout imbecilní fraška a Divoké vlny jsou zábavné a cool. Obrazově dokonalé záběry překonávání vln na dřevěných či ledových prknech berou dech, postavičky působí stylově a ač příval gagů není nijak oslnivý a příběh je jedno velké klišé, pobaví se malý divák i dospělý. Co si přát víc? Víc takových animáků říkám.(4.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace