Hodná holka

The Good Girl

Poctivé dievča

Drama / Komedie / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2002, 89 min

Anistonka a Gyllenhaal se snaží, ale téma zkrachovalého života na předměstí tu už bylo tolikrát, že jednou musí začít nudit. Na druhou stranu na něm nelze nic moc pokazit. Což platí i tady.(4.6.2010)

Kdyby už nic, tak jsem díky Hodné holce zjistila, že Jake Gyllenhaal je fakt roztomilej, a také jsem po shlédnutí filmu napsala svoji první nefalšovaně erotickou báseň. Ale zároveň jsem byla i vcelku zaujala vykresleným pastelovým světem depresivna, ze kterého není úniku, jak film sám v závěru dokazuje. Před happy endy se není kam schovat. ♥(22.8.2010)

Je jasné, proč se to jmenuje hodná holka. Rozdává na požádání, juuuu =D(15.12.2012)

Čekal jsem, jestli náhodou neuvidím od Jennifer Anistonové další z variací na Rachel z Přátel, ale ono ne. Manželku uvězněnou v ne zrovna dvakrát šťastném manželství zahrála dost přesvědčivě. Je to film o lidech, marně toužících po něčem víc, než jim život zrovna nabízí, o lidech, kteří věří, že může být něco lepšího než to, co zrovna mají. Ale když se s tím pokusí něco udělat, nabijou si akorát tak čumák. A tak žijí dál, stejně jako spousta jiných jim podobných. Snad v příštím životě...snad.(31.8.2006)

Filmy, v ktorých vtip spočíva na mimike, gestách a '' nenápadných'' poznámkach, hocikto asi nepoberie a tým pádom si ho neužije tak, ako ja - na plné gule!(17.12.2012)

• - Aby oblečení Justine (Jennifer Aniston) vypadalo ve filmu více opotřebovaně a vytahaně, připevnil Miguel Arteta k rukávům kostýmů záváží již několik týdnů před začátkem natáčení. (Avalon820)

• - Jennifer Aniston přijala roli Justine pod podmínkou, že se již dále nebude do scénáře nějak zásadně zasahovat. (Avalon820)

• - Ve scéně, kdy se Justine (Jennifer Aniston) vrací domů, sledují Phil (John C. Reilly) a Bubba (Tim Blake Nelson) v televizi seriál Happy Tree Friends (od r. 2006). (Avalon820)