Hodná holka

Poctivé dievča

Drama / Komedie / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2002, 89 min

• Chrustyn

Jennifer Aniston svou rolí překvapila a úplně se odvrátila od seriálové Rachel z "Přátel" ale příběh je hodně obyčejný a překvapí jen koncem.(2.6.2007)

Ačkoli jinak Jennifer Aniston nemusím, přijde mi dost často zbytečně afektovaná, v tomto filmu mě mile překvapila civilním herectvím. I příběh byl fajn, morální poselství ne moc okaté, zato tu a tam probleskl i černý humor. No a Jake Gyllenhaal je s pohledem á la Donnie Darko k sežrání :-)(24.8.2006)

O rozhodnutí dívat se na hodnou holku se zasloužila moje velká favoritka Jennifer, protože ji prostě žeru - celou.;-) Mile mě překvapilo civilní pojetí amerického středozápadu, či v které pudeli to bylo, protože vidět stereotypní nudu a všednost dnešních dnů taky za velkou louží, je docela uklidňující - pro našince zvlášť. Navíc jsem dost často v záři displeje viděla blikot zrcadla, což mě místy rozesmálo, místy opět uspokojilo v domněnce, že v tom nejsem zdaleka sama.☺(8.5.2015)

Filmy, v ktorých vtip spočíva na mimike, gestách a '' nenápadných'' poznámkach, hocikto asi nepoberie a tým pádom si ho neužije tak, ako ja - na plné gule!(17.12.2012)

• ..Lucas..

Pro mě to byl vlastně film o ničem. Jediný důvod, proč jsem tento film dokoukal, byli herci - Jennifer Aniston, Jake Gyllenhaal a Zooey Deschanel ;)(19.9.2011)

• - Postava Holdena (Jake Gyllenhaal) je pojmenována podle jednoho z charakterů vytvořených americkým spisovatelem J. D. Salingerem. Shodou okolností je podle jiné z jeho postav (konkrétně z románu "Franny and Zooey") zase pojmenována herečka Zooey Deschanel, ztvárňující v tomto filmu postavu Cheryl. (Avalon820)

• - Jennifer Aniston přijala roli Justine pod podmínkou, že se již dále nebude do scénáře nějak zásadně zasahovat. (Avalon820)

• - Aby oblečení Justine (Jennifer Aniston) vypadalo ve filmu více opotřebovaně a vytahaně, připevnil Miguel Arteta k rukávům kostýmů záváží již několik týdnů před začátkem natáčení. (Avalon820)