Hodná holka

The Good Girl

Poctivé dievča

Drama / Komedie / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2002, 89 min

Docela obyčejný námět, profláklé obsazení a velmi, velmi špatné zpracování. Naprosto bych vypustila komediální žánr, nesympatické a nervy drásající zaměstnance obchoďáku, přizvala dobrého hudebníka pro soundtrack a mohlo by z toho být slušné drama. Vlastně jsem s hlavní hrdinkou soucítila, fandila jí. Takže Jennifer Aniston se tu vůbec neukázala ve špatném světle. Dokázala, že umí hrát i vážnější role, než potrefenou Rachel. A Jake Gyllenhaal byl skvělý. Ty role psychicky narušených mladíků mu prostě sedí.(22.7.2010)

Úprimne??Vôbec som to tej Jenn nevyčítala,že sa nechala ulakomiť na mladého milenca (i ked nebol tak celkom košér),pretože mať doma také prasa,akým bol jej manžel,niet sa čomu diviť.Záver absolutne neuspokojivý,horšie to už vari ani dopadnuť nemohlo..(8.5.2015)

Úsporný výkon seriálové Jennifer Aniston by si místy další hvězdičku navrch zasloužil..(26.8.2006)

Hodně zvláštní film. Začátek se tváří jako drama o zpackaném životě a snaze o porozumění. To však vezme s nástupem druhé poloviny za své, film se otočí o 180 stupňů a dostane se do kategorie velmi černé a divné komedie. Ta je sice zábavná, zároveň ale ničí vybudované charaktery postav a jejich motivace načrtnuté na začátku. I přes tuto nevyváženost scénáře film nenudí, je originální a občas nás překvapí zajímavou myšlenkou. 8/10(12.11.2007)

Tohle téma tu bylo už mockrát a nutno říct, že v lepším podání. Vlastně je to dosti zbytečný kousek, který neurazí ani nenadchne a moc emocí to ve vás taky nevyvolá. Jediná výjimečnost snímku spočívá v tom, že zde hraje Jennifer Aniston, která je jiná než doposud a zvládá to skvěle. Jinak dost průměrný nezávislý kus. 50%(25.1.2013)