poster

Hodná holka

 • USA

  The Good Girl

 • Německo

  The Good Girl

 • Slovensko

  Poctivé dievča

Drama / Komedie / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2002, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Reiniš
  ****

  Výkon Jennifer Aniston je skutečně vynikající.Občas jsem si až říkal jestli je to skutečně ta Rachel z "Přátel".Jinak velmi sympatický a civilní film.A i když jsem tuhle ,,Hodnou holku" ke konci úplně nechápal rád si jí pustím ještě jednou.(22.8.2006)

 • dobytek
  ****

  Takovej docela obyčejnej film o docela obyčejnejch lidech a jejich obyčejnejch problémech. Divák se tak docela může sžít s postavama a oproti všemožnejm supermanům, co právě zachraňujou svět, je to přijemná změna. Někomu to možná bude připadat nudný, ale já podobný filmy teda můžu a to jako hodně. Trochu bych to přirovnal k filmu Office space a to nejen kvůli účasti Jennifer Aniston. Ta mimochodem ukazuje, že umí hrát i něco jinýho, než Rachel z Přátel. Jake Gyllenhaal se sice celou dobu tvářil tajemně, jak kdyby mu zapomněli říct, že už nehraje roli Donnieho Darka, ale to nebylo zase až tak na škodu a celkem mi ve filmu seděl. Hodná holka neni film, kterej plní kina, ale na takovej odpočinkovej večer to pro mě rozhodně neni špatná volba.(15.3.2007)

 • HateBreeder
  ***

  Jennifer Aniston moc nemusím. Její role většinou nestojí za nic a tak jsem čekal, že tady to bude podobné. No s trochou nadsázky se dá konstatovat, že tohle je její nejlepší herecký výkon. Jennifer se dokázala celkem dobře ztotožnit s postavou zdeptané manželky, která si doma sexu příliš neužije a tak samozřejmě hledá rozptýlení jinde. A najde ho hned v práci - u mladíka Holdena, který prožívá podobnou krizi v bledě modrém. Jake Gyllenhaal se neztratil, což dokazují i dnešní role které dostává a na povrch se dere mladá a nadějná "star", která může zastínit ostatní a dostat se tak na pomyslný herecký vrchol. Nejvíc se mi ale líbil John C. Reilly - manžel Aniston, působící věrohodně a potýkající se s nepříjemnými problémy. Koukatelná záležitost...(21.8.2006)

 • bouncer
  ****

  Skvělé psychologické drama, ve kterém exceluje (snad poprvé a možná naposledy) Jennifer Aniston. Směle se může zařadit mezi nezávislé snímky, které nkdy moc neuspějí u lidí, ale mají svou kvalitu a své menší publikum si také najdou...(9.4.2004)

 • Chrustyn
  **

  Jennifer Aniston svou rolí překvapila a úplně se odvrátila od seriálové Rachel z "Přátel" ale příběh je hodně obyčejný a překvapí jen koncem.(2.6.2007)

 • - Ve scéně, kdy se Justine (Jennifer Aniston) vrací domů, sledují Phil (John C. Reilly) a Bubba (Tim Blake Nelson) v televizi seriál Happy Tree Friends (od r. 2006). (Avalon820)

 • - Jennifer Aniston přijala roli Justine pod podmínkou, že se již dále nebude do scénáře nějak zásadně zasahovat. (Avalon820)

 • - Film byl natočen za 33 dní. Během jednoho natáčecího tak bylo nafilmováno až 6 scén. (..Lucas..)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace