Hodná holka

The Good Girl

Poctivé dievča

Drama / Komedie / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2002, 89 min

Úprimne??Vôbec som to tej Jenn nevyčítala,že sa nechala ulakomiť na mladého milenca (i ked nebol tak celkom košér),pretože mať doma také prasa,akým bol jej manžel,niet sa čomu diviť.Záver absolutne neuspokojivý,horšie to už vari ani dopadnuť nemohlo..(8.5.2015)

Přehlídka depkařů jako vyšitá! Film má tak ubíjející, deptavou atmosféru (především zásluhou skvělé Justine), přesto je každý záběr vyloženě pastva pro oči i opatrnou dušičku.(13.10.2007)

Hodná holka není nikterak vyjímečný film, nicméně v kategorii "nezávislé" americké tvorby představuje slušný nadprůměr a na rozdíl od žánrových snímků velkých studií dokáže zprostředkovat poznání aspoň kousíčku té skutečné Ameriky tuctových lidí, kteří se živí běžným, nikterak zajímavým zaměstnáním. Jennifer Aniston jsem tu unavenou a životem otrávenou prodavačku věřil - je zajímavé, že je to první role jedné z nejlépe placených seriálových ženských hvězd, kde jsem její výkon vzal. Vedle J. Gyllenhaala stojí za zmínku i zkušený John C. Reilly v roli poněkud přízemního manžela. Celkový dojem 65 %.(18.1.2008)

Úsporný výkon seriálové Jennifer Aniston by si místy další hvězdičku navrch zasloužil..(26.8.2006)

Skvělé psychologické drama, ve kterém exceluje (snad poprvé a možná naposledy) Jennifer Aniston. Směle se může zařadit mezi nezávislé snímky, které nkdy moc neuspějí u lidí, ale mají svou kvalitu a své menší publikum si také najdou...(9.4.2004)

• - Jennifer Aniston přijala roli Justine pod podmínkou, že se již dále nebude do scénáře nějak zásadně zasahovat. (Avalon820)

• - Film byl natočen za 33 dní. Během jednoho natáčecího tak bylo nafilmováno až 6 scén. (..Lucas..)

• - Ve scéně, kdy se Justine (Jennifer Aniston) vrací domů, sledují Phil (John C. Reilly) a Bubba (Tim Blake Nelson) v televizi seriál Happy Tree Friends (od r. 2006). (Avalon820)