poster

Hodná holka

 • USA

  Good Girl, The

 • Německo

  The Good Girl

 • Slovensko

  Poctivé dievča

Drama / Komedie / Romantický

USA / Německo / Nizozemsko, 2002, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  **

  Jennifer Aniston svou rolí překvapila a úplně se odvrátila od seriálové Rachel z "Přátel" ale příběh je hodně obyčejný a překvapí jen koncem.(2.6.2007)

 • Lynn
  ****

  Ačkoli jinak Jennifer Aniston nemusím, přijde mi dost často zbytečně afektovaná, v tomto filmu mě mile překvapila civilním herectvím. I příběh byl fajn, morální poselství ne moc okaté, zato tu a tam probleskl i černý humor. No a Jake Gyllenhaal je s pohledem á la Donnie Darko k sežrání :-)(24.8.2006)

 • HateBreeder
  ***

  Jennifer Aniston moc nemusím. Její role většinou nestojí za nic a tak jsem čekal, že tady to bude podobné. No s trochou nadsázky se dá konstatovat, že tohle je její nejlepší herecký výkon. Jennifer se dokázala celkem dobře ztotožnit s postavou zdeptané manželky, která si doma sexu příliš neužije a tak samozřejmě hledá rozptýlení jinde. A najde ho hned v práci - u mladíka Holdena, který prožívá podobnou krizi v bledě modrém. Jake Gyllenhaal se neztratil, což dokazují i dnešní role které dostává a na povrch se dere mladá a nadějná "star", která může zastínit ostatní a dostat se tak na pomyslný herecký vrchol. Nejvíc se mi ale líbil John C. Reilly - manžel Aniston, působící věrohodně a potýkající se s nepříjemnými problémy. Koukatelná záležitost...(21.8.2006)

 • Fanucci
  **

  Tento příšerně natočený (komentářů zmiňujících kameru tu už koukám pár je) film měl asi působit opravdově a hluboce, ale místo toho je to taková slátanina. Totiž na psychologický film je scénář dost ubohý a na obyčejnou love-story příliš komplikovaný. Dialogy působí uměle a postavy nejsou divákovi přiblíženy důsledně, takže se s nimi vůbec nestotožní. Také vztah mezi Anniston a Gyllenhaalem působí nevěrohodně a zvláštně. Je to dáno jak nepřiměřenou rychlostí jeho vzniku, tak tím, že to mezi oběma před kamerou nejiskří. Prostě se k sobě vůbec nehodí. A aby té kritiky z mé strany nebylo málo:-), tak se ještě musím zmínit o samotné Jennifer Anniston. Ten kontrast její dokonalé "přátelovské" tvářičky s chudým prostředím a obnošeným oblečením mne přišel směšný. Ona role chudých prodavaček jednoduše hrát nemůže.(12.7.2005)

 • gudaulin
  ***

  Hodná holka není nikterak vyjímečný film, nicméně v kategorii "nezávislé" americké tvorby představuje slušný nadprůměr a na rozdíl od žánrových snímků velkých studií dokáže zprostředkovat poznání aspoň kousíčku té skutečné Ameriky tuctových lidí, kteří se živí běžným, nikterak zajímavým zaměstnáním. Jennifer Aniston jsem tu unavenou a životem otrávenou prodavačku věřil - je zajímavé, že je to první role jedné z nejlépe placených seriálových ženských hvězd, kde jsem její výkon vzal. Vedle J. Gyllenhaala stojí za zmínku i zkušený John C. Reilly v roli poněkud přízemního manžela. Celkový dojem 65 %.(18.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace