Perfektní záskok

Perfektný záskok

Vydajom k dokonalosti

Komedie / Romantický

USA, 1997, 97 min

Průměrné, ale přesto mě to bavilo a dalo se na to dívat. Nebylo tam nic co by jinde nebylo, všechno bylo předvídatelná, blabla.. No a co, málokterý film je nepředvídatelný. A Jennifer mám ráda, takže 3*(29.5.2010)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $44,332,015(14.12.2006)

• rt12

Jennifer Aniston mám ráda, ale toto ,,veledílo" stálo za starou bačkoru.(18.5.2014)

• F.man

Jennifer Aniston je mladá úspěšná a má zajímavé místo v reklamní agentuře. Tato agentůra dostane obrovskou zakázku na hořčici a když Jennifer vymyslí titulní slogan celé kampaně, počítá s jistým povýšením. Bohužel, realita je jiná - "team kampaně" je jmenován bez ní. Jakožto sebevědomá úspěšná žena se však rozhodne vyřešit sitaci se šéfem. Ředitel Agentury (Kevin Dunn) ji vysvětlí, že je "společensky nedůvěryhodná" protože je stále bez vážnějšího vztahu. Jennifer tedy zalže a vymslí si svého snoubence (Jay Mohr). Všechno jde najednou bezproblémů, Jennifer dokonce začně "podvádět svého snoubence" s jiným mužem. Vše se ale mění, když její budoucí manžel, kterého už uvšichni znají z fotek, zachrání dítě a stane se miláčkem Ameriky. Romantická komedie, která vypadá jako originální, avšak opak je pravdou. Na tento zajimavý koncept, je naroubovaný tisickrát viděný příběh. Když si k tomu přičtete docela špatnou režii, která se věnuje jiným příběhům a onen hlavní v klíčových chvílich pořádně ani nedovysvětlí... Jennifer se evidentně snaží aby to vyšlo na Oskara, ale mě osobně se její herecký um, zdá velmi špatný a potvrzuje to i v Perfektní záskoku. Cca. 3x jsem se upřímně zasmál, ale to je na komedii málo. Když se to vše posčíta a odečítá dávám 2* a 45 v procentech.(25.4.2008)

Nejedná se o žádnej průser, Jennifer Aniston je absolutně v pohodě a navíc jí to tu sluší. K tomu dobrý přihrávači, hlavně Kevin Bacon. Podruhý si to asi nepustíte, ale tu hodinu a půl u toho naštvaně řvát nebudete.(25.8.2013)