poster

Perfektní záskok

 • USA

  Picture Perfect

 • Slovensko

  Perfektný záskok

 • Slovensko

  Vydajom k dokonalosti

Komedie / Romantický

USA, 1997, 97 min

 • Jacinda
  ****

  Mš se to prostě líbilo. Zápletka sice primitivně klišéová, ale u tohoto filmu mi to nevadí. Je to jeden z těch, na které koukám, když nechci na nic myslet(29.11.2008)

 • eLeR
  **

  Toto je taký fajin film. Ležíte na gauči, deti Vás chodia stále s niečim otravovať, čítate pri tom časopis a vybavujete telefóny. A potom zistíte, že už je koniec filmu. :-)(15.4.2014)

 • Renton
  **

  "Perfektní" blbinka..(17.3.2005)

 • F.man
  **

  Jennifer Aniston je mladá úspěšná a má zajímavé místo v reklamní agentuře. Tato agentůra dostane obrovskou zakázku na hořčici a když Jennifer vymyslí titulní slogan celé kampaně, počítá s jistým povýšením. Bohužel, realita je jiná - "team kampaně" je jmenován bez ní. Jakožto sebevědomá úspěšná žena se však rozhodne vyřešit sitaci se šéfem. Ředitel Agentury (Kevin Dunn) ji vysvětlí, že je "společensky nedůvěryhodná" protože je stále bez vážnějšího vztahu. Jennifer tedy zalže a vymslí si svého snoubence (Jay Mohr). Všechno jde najednou bezproblémů, Jennifer dokonce začně "podvádět svého snoubence" s jiným mužem. Vše se ale mění, když její budoucí manžel, kterého už uvšichni znají z fotek, zachrání dítě a stane se miláčkem Ameriky. Romantická komedie, která vypadá jako originální, avšak opak je pravdou. Na tento zajimavý koncept, je naroubovaný tisickrát viděný příběh. Když si k tomu přičtete docela špatnou režii, která se věnuje jiným příběhům a onen hlavní v klíčových chvílich pořádně ani nedovysvětlí... Jennifer se evidentně snaží aby to vyšlo na Oskara, ale mě osobně se její herecký um, zdá velmi špatný a potvrzuje to i v Perfektní záskoku. Cca. 3x jsem se upřímně zasmál, ale to je na komedii málo. Když se to vše posčíta a odečítá dávám 2* a 45 v procentech.(25.4.2008)

 • rt12
  **

  Jennifer Aniston mám ráda, ale toto ,,veledílo" stálo za starou bačkoru.(18.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace