poster

Perfektní záskok

 • USA

  Picture Perfect

 • Slovensko

  Perfektný záskok

 • Slovensko

  Vydajom k dokonalosti

Komedie / Romantický

USA, 1997, 97 min

 • freddy
  ****

  Sedmou stovku mých komentářů začínám okomentováním 12 let staré americké romantické komedie, kterou jsem poprvé viděl až nyní. A nebylo to tedy vůbec špatné. Naopak tahle komedie měla hlavu i patu, a i když to nakonec skončí tak, jak se dá očekávat hned od začátku filmu, přesto to nic nemění na tom, že tahle komedie se mi prostě líbila a docela jsem si jí užil. Možná je to tím, že jsem u ní nemusel nijak příliš přemýšlet a spíše jsem se u ní příjemně odreagoval. Možná je to tím, že v hlavní roli se zde objevuje má oblíbená herečka Jennifer Aniston, která sice nemá příliš prostoru pro nějaký heroický a velkolepý herecký výkon, to by ten film nesměla být romantická komedie, ale přesto dělala co mohla a své role se zhostila se ctí a byla zde prostě okouzlující. Potěšil i Jay Mohr, který je u nás možná méně známým hercem, ale já si ho velice dobře pamatuji díky jeho hlavní roli v seriálu Akce, kde si zahrál egoistického nafoukaného hollywoodského producenta. Takže mě potěšilo vidět ho v trochu jiné, romantičtější roli. A nakonec nemohu nezmínit Kevina Bacona jako úžasného holkaře, který také zahrál velmi dobře. Takže celkově jsem docela spokojený a filmu uděluji čtyři hvězdičky.(25.7.2009)

 • Smok
  **

  Jennifer Aniston je pekná baba, ale to je na dobrú komédiu sakra málo.(18.2.2009)

 • mis-ko
  **

  Komédia značne neoriginálna o objavení tej pravej lásky a zavrhnutí nehodného milenca neponúka ohromujúcu zábavu, ale raz sa to vidieť dá.(17.4.2004)

 • A_FISH
  *

  Když dva dělají totéž, jeden to může zmrvit.(7.8.2011)

 • Jordan
  **

  napokon láska vyhrá, aj ten zlý je nakoniec dobrý, aj firma sa zachová čestne a spravodlivo, pravda vyjde najavo a aj nevesta so ženíchom zatlieskajú s úsmevom na tvári, hoci nejaká cudzia ženská skazila ich svadbu . . . JA CHCEM ŽIŤ V AMERIKE !!! (ale treba uznať, že jennifer je kosť a videl som už aj stupídnejšie romantické "komédie")(18.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace