Perfektní záskok

Vydajom k dokonalosti

Komedie / Romantický

USA, 1997, 97 min

• Handle

Ať už film zhlédnete, budete ho mít jako kulisu, nebo ho vůbec neuvidíte - je to jedno... Perfektní záskok sice není vyloženě špatný film, ale je strašně nezáživný a nijaký. Jennifer Aniston je fajn, ale to je tak vše.(7.8.2011)

Rozpočet $19miliónovTržby USA $31,407,873Tržby Celosvetovo $44,332,015/40%/(24.2.2006)

Průměrné, ale přesto mě to bavilo a dalo se na to dívat. Nebylo tam nic co by jinde nebylo, všechno bylo předvídatelná, blabla.. No a co, málokterý film je nepředvídatelný. A Jennifer mám ráda, takže 3*(29.5.2010)

Co měl ten Brad na Jennifer, nepochopím, ale film samotný je ještě shlédnutelný bez nějaké větší újmy na zdraví.(22.10.2005)

• kingik

Nebýt toho, že v této komedii zazáří Jennifer Aniston tak by si jí nikdo ani nevšiml. Jde totiž o naprosto tuctovou záležitost, která množství zajímavých nápadů nedokáže patřičně využít.(22.2.2009)