Matador

USA / Německo / Irsko, 2005, 92 min

Richard Shepard

Rolfe Kent
  • Kubick

Kam ho jen zařadit? Opravdu nevím, čím chce film být, ale ať je čímkoli, ať je komedií, dramatem, thrillerem, tak vlastně není ničím a ani jednu z definicí těchto žánrů nesplňuje.. Musím sice uznat, že viděl Bonda s knírem, tetováním a pupkem, jak se jen ve slipech a kovbojských botách prochází po hotelu je opravdu zážitek. Až takový, že na zbytek filmu už si nevzpomínám a to jsem ho viděl včera.(28.1.2006)

rozpočet : $12.5 million tržby celosvetovo : $17,297,244(18.5.2007)

• kingik

Profesionální odstřelovač a nájemný vrah by rád ukončil svoji kariéru. Ale jeho odchod ze světa zločinu není vůbec jednoduchý, dokud se mu do cesty nepřiplete jeden správný Američan . Ten touží po bohatství a naplnění svého amerického snu, což přivádí řadu komických situací. Snímku vyšlo jeho herecké obsazení, podstatně méně se mu daří ve skloubení thrilleru, dramatu a komedie. 40%(18.1.2009)

Netradičná zápletka, skvelí herci, priemerné prevedenie. Nevedel som či má byť tento film komédiou alebo drámou. Prvá polovica je skôr zábavnejšia, druhá vážnejšia. Ale film nenudí a to je hlavné.(5.6.2007)

Myslim si, ze Pierce Brosnan zahral ulohu najomneho vraha perfektne, ale cakal som od filmu nieco viac, takze 3 hviezdicky..........16.04.2008(9.4.2008)