poster

Matador

 • USA

  Matador, The

 • Německo

  Mord und Margaritas

 • Slovensko

  Matador

Komedie / Drama / Thriller

USA / Německo / Irsko, 2005, 92 min

Režie:

Richard Shepard

Hudba:

Rolfe Kent
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ***

  Scénář : Richard Shepard. Kamera : David Tattersall. Hudba : Rolfe Kent. Snímek si svoji světovou premiéru odbyl na festivalu Sundance (2004 ) a Pierce Brosnan byl za svůj herecký výkon navržen na Zlatý glóbus 2006. CITÁT - Jsem stejně tak vážný jako problém s erekcí..........(1.5.2011)

 • Madsbender
  **

  Dobre obsadená nuda.(9.6.2013)

 • Dudek
  ***

  Smutná komedie o profesionálním vrahovi, která se snaží dokázat, že nejen se Sousedem zabijákem se dá užít spousta legrace. Pierce Brosnan hraje lidskou trosku, která necítí emoce, ale při setkání s jedním chlápkem, který je dokonce ochoten si s ním přátelsky pohovořit si začíná uvědomovat, že jeho život je úplně prázdný. A právě hlavní postava se stává hlavním tahounem ne zrovna povedeného příběhu. Televizní režisér Richard Shepard, se snaží vyhoupnout se do hlavního proudu a ukázat všem, že bychom s ním měli počítat. Daří se mu to jen částečně. jeho vizep říběhu je rozhodně zajímavá a v jistém ohledu i originální. Potrpí si na hrátky s barvami podobně jako to dělají španělští tvůrci, ale na úžasnou barevnost některých korejských filmů ještě nemá. Z příběhu přímo čpí pocit šití horkou jehlou, občas se ukazuje nepropracovanost, ale díky primitivní dějové linii to nepůsobí nijak rušivě. Matador je rozhodně příjemnou podívanou, ale nejedná se o ten druh filmu, který si dokáže udržet vaši pozornost.(16.6.2007)

 • zipper111
  ***

  Zase další film, u kterého jsem čekal pobavení a zažil nudu...Pierce je sice hustej týpek, ale ani jeho chlastání, souložení a zabíjení tendle film nevynesoou výš než nad 3 *.(17.6.2007)

 • Pepinec
  ****

  Jak bych vám to jen vysvětlil... Před pár dny za mnou přijel kamarád s hledačkou a vyrazili jsme společně za vesnici do lesů a do polí. Brodili jsme se blátem, prodírali hustým křovím, utíkali z kukuřice před prasaty, větve v houštinách nás švihaly do obličejů, lepila se na nás havěť všeho druhu, několik myslivců si nás spletlo s divokou, samozřejmě jsme prd našli a když jsem se pak doma sprchoval, ze zadku na mě čučelo klíště. Ale víte co? Šel bych do toho znova. Takový byl i Matador.(25.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace