poster

Bezva finta

 • Kanada

  Hold-Up

 • slovenský

  Senzi finta

Komedie / Krimi

Kanada / Francie, 1985, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  ****

  Skvělý klaun Belmondo opět dokazuje, že ani ve starších letech neztratil na švihu a nadhledu...(23.7.2008)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Taškařiní loupežnická naháněčka, která baví hlavní v první půli. 82% je moc, Belmondo má mnohem zábavnější filmy, ale i tak je Bezva finta pohodovou podívnou na zasmušilé odpoledne. 70%(29.10.2014)

 • sud
  *****

  Vynikající krimikomedie s neskutečně originálním přepadením banky. Zbytek sice možná nehýří takovou originalitou, ale vztahy mezi ústřední trojkou a závěr mají do žánrového klišé daleko. 95%.(23.2.2006)

 • Xmilden
  ****

  Našel bych lepší Belmondovky než tohle. Nemyslím si že role Belmondovi zase tolik sedla. Scény v bance jsou OK ale na snímku se dost podepsalo možná i to že tentokráte Belmondo točí s úplně jinými lidmi a také v kanadské produkci. Na jeho nej komedie Muž z Acapulca a Zvíře tohle nestačí. 70%. Pokud bych měl tady někoho vypíchnout byl to nápadně nenápadný taxikář Jacques Villeret.(5.1.2008)

 • ClintEastwood
  *****

  Jeden z těch nejznámějších, nejujetějších a nejzábavnějších Belmondových filmů. Tenhle chlapík dvou tváří zvládne jak komediální role, tak ty drsné, chlapácké a zde předvádí v plné své kráse obě dvě. Ani po letech tento kousek neztrácí na síle. P.S. Úplně všechny Belmondovy filmy distribuované v naší kotlině spojuje jedna věc. Dokonalý dabing. Ať už představiteli hlavní role propůjčí v českém znění svůj hlas Jiří Krampol (ten asi nejčastěji), Jan Tříska či Miroslav Moravec - pokaždé se jedná o nevšední zážitek, který ještě povyšuje kvalitu filmu. Tuto starou, dabérskou školu nám ostatní země mohou jen tiše závidět.(28.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace