poster

Bezva finta

 • Kanada

  Hold-Up

 • slovenský

  Senzi finta

Komedie / Krimi

Kanada / Francie, 1985, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slartibarkfast
  ****

  Pro mně je Belmondo úžasným hercem a tohle je jeden z jeho skvělých výkonů. Vynikající a především velmi chytrá krimi komedie. Pravda, že Kanadský nádech filmu mi trochu zkazil dojem, protože pro mně Kanaďané neumí točit filmy, ale i tak se u mně vyšplhal na 85%(24.11.2009)

 • Malarkey
  ****

  Standardně skvělý Belmondo v jinak nestandardní francouzské komedii se solidním americkým feelingem, který v něm utápí jinak skvělou francouzskou zábavu.(19.7.2016)

 • gouryella
  ****

  Jeden z tech mala Belmoindovych filmu kde se krome jeho herecke exhibice da take hovorit o necem jako je slusnejsi scenar.(3.8.2002)

 • nascendi
  ***

  Keď som videl Senzi fintu premiérovo, výborne som sa zabavil na originálnom nápade, tradične dobrom Belmondovi a celého radu dobre rozohraných komických situácií. To však bolo vtedy. Film som neskôr videl ešte viackrát (vďačný na reprízovanie v TV) a po dnešnom pozretí si viem, že už ho viackrát vidieť nemusím. Ostane po ňom pekná spomienka a pár nezabudnuteľných scén.(26.2.2011)

 • Snorlax
  ****

  Tohle bohužel není úplně klasický film s Belmondem, Kanada je v něm příliš znát, v tom špatném. Ale Belmondo je zkrátka Belmondo, takže i když se nejedná o snímek s evropským šarmem, dokáže ho dodat sám. Způsob vyloupení banky je velmi vtipný, policejní šéf je úžasná figura. Nebýt velkého vousatého pitomce a roztahaného závěru, byl by film mnohem lepší.(22.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace