poster

Bezva finta

 • Kanada

  Hold-Up

 • slovenský

  Senzi finta

Komedie / Krimi

Kanada / Francie, 1985, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ****

  Našel bych lepší Belmondovky než tohle. Nemyslím si že role Belmondovi zase tolik sedla. Scény v bance jsou OK ale na snímku se dost podepsalo možná i to že tentokráte Belmondo točí s úplně jinými lidmi a také v kanadské produkci. Na jeho nej komedie Muž z Acapulca a Zvíře tohle nestačí. 70%. Pokud bych měl tady někoho vypíchnout byl to nápadně nenápadný taxikář Jacques Villeret.(5.1.2008)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Taškařiní loupežnická naháněčka, která baví hlavní v první půli. 82% je moc, Belmondo má mnohem zábavnější filmy, ale i tak je Bezva finta pohodovou podívnou na zasmušilé odpoledne. 70%(29.10.2014)

 • nascendi
  ***

  Keď som videl Senzi fintu premiérovo, výborne som sa zabavil na originálnom nápade, tradične dobrom Belmondovi a celého radu dobre rozohraných komických situácií. To však bolo vtedy. Film som neskôr videl ešte viackrát (vďačný na reprízovanie v TV) a po dnešnom pozretí si viem, že už ho viackrát vidieť nemusím. Ostane po ňom pekná spomienka a pár nezabudnuteľných scén.(26.2.2011)

 • Aky
  ****

  Klasický Belmondo. Jen možná ještě malinko nápaditější na úkor modelu: "dal mu facku, až se svalil", což věci mimořádně prospělo.(18.7.2009)

 • RHK
  *****

  Vynikající film se skvělým, vtipným a hravým Belmondem v masce klauna - lupiče a jeden z nejlepších filmů s tématem loupeže vůbec. Výraz "zatracenej lidskej faktor" od shlédnutí filmu s oblibou používám. Trailer (přímý odkaz): http://www.youtube.com/watch?v=yCluA0LNGxE&feature=related(14.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace