poster

Bezva finta

 • Kanada

  Hold-Up

 • slovenský

  Senzi finta

Komedie / Krimi

Kanada / Francie, 1985, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Rozpočet CAD 8miliónovTržby Celosvetovo $5,400,000/80%/(22.7.2005)

 • Tosim
  *****

  JE TO JEDNODUCHÉ. TAM V BANCE JE IDIOT A MÁ RUKOJMÍ. MY OSVOBODÍME RUKOJMÍ A ZATKNEME IDIOTA.(28.1.2004)

 • ClintEastwood
  *****

  Jeden z těch nejznámějších, nejujetějších a nejzábavnějších Belmondových filmů. Tenhle chlapík dvou tváří zvládne jak komediální role, tak ty drsné, chlapácké a zde předvádí v plné své kráse obě dvě. Ani po letech tento kousek neztrácí na síle. P.S. Úplně všechny Belmondovy filmy distribuované v naší kotlině spojuje jedna věc. Dokonalý dabing. Ať už představiteli hlavní role propůjčí v českém znění svůj hlas Jiří Krampol (ten asi nejčastěji), Jan Tříska či Miroslav Moravec - pokaždé se jedná o nevšední zážitek, který ještě povyšuje kvalitu filmu. Tuto starou, dabérskou školu nám ostatní země mohou jen tiše závidět.(28.10.2014)

 • Hrabka
  ***

  Komedie o vychytané bankovní loupeži má bohužel klesající úroveň. Vyloupení banky je zábavné a poutavé, ale film poté ztrácí náboj a člověk ho dokouká jen tak tak. Je to možná až moc přitroublé a naivní. Belmonda moc nemusím, ale tady se mi docela líbil. 65%(13.1.2008)

 • Roman.Ticka
  ****

  V žádné jiné zemi snad nemají takové ksichty policajtů s přehlídkou nejdebilnějších výrazů, co vůbec jdou vykouzlit, než ve Francii. Tento film je co do zábavy sázkou na jistotu jakože klaun s přehledem nejen vykrade nejstřeženější banku ve městě, aniž by padla jediná oběť, ale navíc pobaví sebe, rukojmí i všechny ostatní. Belmondo řádí jako vždycky!☺(27.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace