Sklapni a zastřel mě

Michal Lánský

Kostýmy:

Zuzana Brožová
  • BoPo

Česká herecká elita nedokázala z tohto diela urobiť niečo extra. Takže určite sklamanie.(7.6.2010)

• Big Bear

Zoufale nudné a zoufale nevtipné. Roden se tu opět ochomýtá kolem zahraničních herců v zahraničním filmu což je asi jediné pozitivum toho celého. Jo vlastně ještě Aňa... Jinak je to slabota doprovázená uřvanou skoro až balkánskou hudbou. V očích Britů musíme být po tomhle filmu u nich zafixováni jako Rumuni či Dagestánci... *(30.12.2014)

• 5150

Tak jeden píše o slabých místech, druhému tam ještě cosi schází, třetí cítí nedostatky ve scénáři, u čtvrtého je to snímek s prachmizerným scénářem a rozvleklým úvodem, ale všichni bezvyjímky hodnotí 4*. Hmm, tak to mi nějak nesedí! Je nasnadě jaký snímek chtěl scénárista a režisér Steen Agro natočit, ale proč se to nepovedlo? - 1) Film plynule balancuje mezi černou komedií a vážnými polohami. 2) Chybí věrohodné postavy, nejvíc bije do očí zabiják jak z filmu Quentina Tarantina. 3) Film je plný prázdných frází a keců o ničem. 4) Tahle komedie není vůbec vtipná, spíš trapná. 5) A to, že tam hraje Roden s Gaislerovou je mi šumafuk, protože jako celek to nestojí za nic! - Jinak závěrem bych dodal, že 159 kč co stál lístek bylo vyhozeno oknem a doufám, že tak chabý film už v kině dlouho, dlouho neuvidím!(14.12.2005)

Stylová záležitost, jakých se u nás točí mizivé množství, jen to vyprávění mi přišlo v rozhodujících momentech ohledně logiky kulhající na obě nohy.(20.7.2006)

Jojo, už nikdy nebudu s důvěrou pojídat tvarohové knedlíky.(23.3.2006)