poster

Sklapni a zastřel mě

 • Velká Británie

  Shut Up and Shoot Me

 • Slovensko

  Sklapni a zastreľ ma

Komedie / Drama

Velká Británie / Česko, 2005, 90 min

Režie:

Steen Agro

Scénář:

Steen Agro

Kamera:

Howard Smith

Producenti:

Paul Sherwood

Střih:

Michal Lánský

Kostýmy:

Zuzana Brožová
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  **

  Tak trošku jsem od toho čekal víc, nebylo to ani tak drsné v názvu, a herci měli taky navíc, alespoň ten Roden si mohl tuhle roli odpustit, škoda jeho času na něco lepšího a zábavnějšího.(4.9.2006)

 • bouncer
  ***

  Zajímavý projekt, který se ale jen těžko dostává z průměru.(14.8.2006)

 • zipper111
  ***

  Tak docela slušná odreagovačka, přestože občas nedává moc smysl :)(25.8.2008)

 • BoPo
  **

  Česká herecká elita nedokázala z tohto diela urobiť niečo extra. Takže určite sklamanie.(7.6.2010)

 • MáŠa
  ***

  No nevím, nevím, asi bych dal něco mezi třema a čtyřma hvězdama, protože on ten film celkem ušel, ale celkem mu to trvalo, než začal být zajímavý a nebýt jen o tom, že je to film s Rodenem. Nevím, asi je to scénářem a režií, ale ten film na mě prostě působí, že mohl být udělán mnohem líp, ten pocenciál by tu byl. Takhle působí takovým tím dojmem, že sám si není jistý, jestli to má být vážná komedie nebo spíš parodie a trošku neobratně se pohybuje mezi obojím, a to mu výrazně uškodilo. Ději občas chybí spád, a co se týče příběhu, tak ten je taky trošku umělý, protože nevidím důvod, proč by osůbka, co se chce ve filmu zabýt, nemohla mnohem jednodušeji zabít sama, než aby pořád někoho hledala.(3.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace