Sklapni a zastřel mě

Paul Sherwood

Michal Lánský

Kostýmy:

Zuzana Brožová

Film, který má dobré momenty, ale až moc ho srážejí ty špatné, což je škoda, protože ty dobré stojí za to. Nakonec je z toho taková průměrná věc a člověk si jen povzdechne, protože je to věčná škoda. Mělo se na tom před první klapkou ještě zapracovat.(13.2.2014)

Svižná jízda ve stylu Farga....(9.7.2006)

• Jamal

Tak trošku jsem od toho čekal víc, nebylo to ani tak drsné v názvu, a herci měli taky navíc, alespoň ten Roden si mohl tuhle roli odpustit, škoda jeho času na něco lepšího a zábavnějšího.(4.9.2006)

Mňa pri tomto filme mrzí jedna vec. Totiž to, že sa nejedná o pôvodný český film, ktorý by napísal český scenárista a natočil český štáb. Vymyslel to a natočil anglán. Takže ho musím brať inak, prísnejšie, pretože konkurencia v rámci žánru je v jeho krajine niekde úplne inde. Inšpiračné zdroje sú jasné, režisér vedel, čo točí a scenár pripravil na jednotku. Spracovanie je bohužiaľ čistá amatérčina. Aj napriek skvelým hercom.(8.9.2012)

• Aky

Nehrát v tom Roden, snad by to nebyl ani film. Moc chvály zde toto dílo nesklízí, ale já si nemůžu pomoci a musím být ještě kritičtější.(8.10.2014)