poster

Sklapni a zastřel mě

 • Velká Británie

  Shut Up and Shoot Me

 • Slovensko

  Sklapni a zastreľ ma

Komedie / Drama

Velká Británie / Česko, 2005, 90 min

Režie:

Steen Agro

Scénář:

Steen Agro

Kamera:

Howard Smith

Producenti:

Paul Sherwood

Střih:

Michal Lánský

Kostýmy:

Zuzana Brožová
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Český plán je skvělý plán a nikdy neselže. Snad jen, když dělostřelecká palba nezasáhne cíl nebo otrávený knedlík zbaští někdo jiný, ale víc než milion výjimek potvrzující toto pravidlo patrně neexistuje. Já si přitom několikrát zařval smíchy opravdu stylově a rozhodně mi nikdy nevymizí z hlavy vzpomínka na rozzářeného Rupperta vstupujícího do přestřelky s kondomem v ruce, ale také jsem zaznamenal nemálo hluchých míst lehce zavánějících trapností. Je to trochu škoda, ale co čekat od snímku, jehož hlavní hrdina je povoláním řezník, číšník, řidič a ruční hovnocucář.(9.9.2014)

 • Jamal
  **

  Tak trošku jsem od toho čekal víc, nebylo to ani tak drsné v názvu, a herci měli taky navíc, alespoň ten Roden si mohl tuhle roli odpustit, škoda jeho času na něco lepšího a zábavnějšího.(4.9.2006)

 • Lateef
  ***

  To není komedie, ani tragikomedie, to je v nejlepším případě tragitragédie! Film má dobré herecké obsazení, avšak náboj mezi postavami není dostatečně impulzivní. Jinak řečeno, nikde nevzniká nějaké postupně vybudované pouto. Roden a Geislerová mají můj obdiv a Nymana lehce zastiňují. Film má spoustu dobrých okamžiků, ale suma sumárum jsem se i na poli těch 80 minut stihnul nejednou nudit. A navíc, téma, které se točí zase jenom kolem smyslu života, života a smrti, mě už fakt nebaví sledovat, ledaže by mělo formu podobnou Fontáně a audiovizualitu Sunshine, což v tomhle případě... ehm... tenhle případ to opravdu není.(17.7.2007)

 • Deimos
  ***

  DVD/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +vtipné, originální -mohlo být klidně více vtipných scének/// Tenhle film jsem si nechtěl nechat ujít. Už trailer mě dost zaujal a film samotný nezklamal. Mohl být na tak velkém prostoru klidně o několik scének bohatší. Například mohlo být více pokusů o sebevraždu. Ovšem i tak film čítá několik černohumorných scén, které jen tak někde neuvidíte. Navíc jsou opravdu zábavné, ještě teď se směju, když si na některou vzpomenu. Děj je dosti nereálný, ale to u takového filmu nesmíme brát v potaz a spíše to vyzdvihnout, že to tak režisér pojal. Herci byli prima./// Celkem 68%///(15.1.2008)

 • Hurley
  ***

  Občasné mezery ve scénáři a některé do prázdna vyznívající scény dostatečně vyplňuje černota černočerného humoru, kterým je film tak nasáklý, až z něj kape.(11.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace