poster

Sklapni a zastřel mě

 • Velká Británie

  Shut Up and Shoot Me

 • Slovensko

  Sklapni a zastreľ ma

Komedie / Drama

Velká Británie / Česko, 2005, 90 min

Režie:

Steen Agro

Scénář:

Steen Agro

Kamera:

Howard Smith

Producenti:

Paul Sherwood

Střih:

Michal Lánský

Kostýmy:

Zuzana Brožová
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bouncer
  ***

  Zajímavý projekt, který se ale jen těžko dostává z průměru.(14.8.2006)

 • Slarque
  ***

  Zase jedna komedie, u které jsem se jen tak neusmíval a semtam neuchechtnul, ale opravdu se nahlas smál. Škoda, že tam těch povedených pasáží nebylo víc a taky mezi nima nemuselo být tolik hlušších míst. Chtělo to ještě vypilovat scénář. Gangster s přenosným psem mi evokoval filmy Guye Ritchieho, ale hlavní komická postava v podání Karla Rodena je ryze česká. Kdyb tak byl český i scénář... České scénáře jsou dobré scénáře a vždycky fungujou:-)(21.1.2006)

 • Sawy
  ****

  Krásná variace filmů Guye Ritchieho z českých luhů a hájů sice má pár svých slabších momentů, ale zároveň je tak vtipná, morbidní a sympaticky zahrané, že jí nelze odolat. 80 %(28.11.2013)

 • Anderton
  ***

  Mňa pri tomto filme mrzí jedna vec. Totiž to, že sa nejedná o pôvodný český film, ktorý by napísal český scenárista a natočil český štáb. Vymyslel to a natočil anglán. Takže ho musím brať inak, prísnejšie, pretože konkurencia v rámci žánru je v jeho krajine niekde úplne inde. Inšpiračné zdroje sú jasné, režisér vedel, čo točí a scenár pripravil na jednotku. Spracovanie je bohužiaľ čistá amatérčina. Aj napriek skvelým hercom.(8.9.2012)

 • jajinka
  ****

  Docela příjemná černá komedie, aneb, co všechno udělat, abych se nechal zabít..(6.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace