• hippyman

protivné postavy, scénář děravý jako balón ztroskotá už na první scéně, dialogy vyumělkované, děj nijaký... a co se týče "komedie", tu si teda předtavuju úplně jinak... krásné scénické obrazy a celkem příjemná hudba mi na film bohužel nestačí... 30%(5.6.2008)

• Sinecod

:-@ tohle se mi vážně nelíbilo. Jedna hvězda za Ještěd, ke kterému cítim opravdu hluboké city. Joo a taky když vyjdou z toho obchoďáku a on jí podá plášťenku a ona si jí beze slov oblékne, to je taky milý..(14.8.2008)

• Karlos80

Dulava na ránu ale docela jsem mu roli věřil, Tacík hrající jak Liška celkem překvapil, Issová odvedla svůj standard a prsa má fakt pěkný, Mrkvička nevýrazný. Další z řady zahořklých a trpkých komedií na kterou chvíli po její shlédnutí zapomenete a téměř nic si z ní neodnesete. Dialogy jsou místy opravdu těžko stravitelné a prkenné, stejně tak nic neříkající prdloušské charaktery, ze samotného námětu šlo možná vytěžit víc, ale on byl tak špatný že se na něm mnoho stavět fakt nedalo. Nuda, tohle se Ondříčkovi moc nepovedlo. Hudba a Issová za dva puntíky a chtěl jsem dát jednoho fleka i za kameru ale zas takový zázrak to nebyl..(10.10.2010)

Chvílemi dobré, chvílemi se to zase vyhouplo někam úplně jinam. Prozatím mé hodnocení nechávám na 4 a časem uvidíme.(18.5.2008)

• Bebacek

Prostě jako o ničem. Třeba.(8.3.2008)

• - Na natáčení tohoto filmu spolupracoval i režisérův otec, kameraman Miroslav Ondříček, který natáčel oscarový snímek Amadeus. (EMMY)

• - Filmovalo se také na mostě přes Jizeru u Mladé Boleslavi. (M.B)

• - Na začátku filmu Fleischman (Marek Taclík) smrká do kapesníku a vítr mu ho odfoukává směrem doprava. Hned v dalším záběru je ale možné spatřit, že letí opačným směrem. (Terva)