Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mulosz
  odpad!

  Rychy sled zivotnich mouder, prislovi a klise v kazde vete mi stylem hodne pripominal Kamenak. Nekolikrat jsem u tohoto pekla zaplakal. Hanychova diky sve vizazi nebyla tim nejhorsim clankem "filmu", veskere zlo a smrduto prameni od tvurcu samotnych, Hanzliku, bez radsi skladat zeleninu do supermarketu. Z "hereckych" predstavitelu byl, je a bude nejvetsim zoufalcem Radek Kuchar z Klubu Kecup.(20.10.2008)

 • D.Moore
  *

  Tak se mě tuhle někdo ptal, jestli jsem viděl Crash Road a kolik jsem tomu dal. Řekl jsem, že hvězdu. Za co, proboha? Za scény s nevěstou Lucií Pernetovou. Na Agátu nejsem nijak alergický, nechytám se za hlavu při každé zmínce o ní a ani kopřivku nedostávám, ale tohle se nepovedlo. Vážně ne. Chtěl jsem ještě přihodit jednu hvězdu za to, že jsem CR vůbec dokoukal.. Ale rozmyslel jsem si to.(12.5.2009)

 • Hismael
  odpad!

  Nic horšího tento rok v kině nenajdete. “Film“ je rozdělen do 10 částí a každá z nich má rádoby chytrý název. Kdyby scénář neexistoval,dopadlo by to úplně stejně. Postavíme před kameru pěknou holku a necháme jí ať něco dělá. Herecký výkon Hanychové je žalostně amatérský ale stejně, tenhle film by nezachránila ani ta nejlepší herečka. Zde Agáta vše potopila ještě víc ke dnu. Od začátku do konce trapná záležitost. Hanzlík by se měl stydět. Toto je velké mínus pro českou kinematografii.(14.12.2007)

 • Pedestrian
  *

  Drsná výpověď ze života jedné středoškolačky. "Dobří lidé" neexistují, do kalhotek Agáty Hanychové se chce dostat každý. Mě nevyjímaje.(5.10.2008)

 • imf
  odpad!

  Já vím, ty hledáš dobré filmy. Tak mazej odsud! Tady jsou jen kopřivy.(11.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace