Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sobis87
  odpad!

  Snaha o postmodernu, existencialismus a především o dobrý film ztroskotala snad na všem...scénáři, režii, otřesných hereckých výkonech, atd. Blbec, co se krčí v koutě a poslušně drží hubu se dá lépe vystát než blbec, co furt kecá a mermomocí se snaží okolí přesvědčit, že mu to sakra pálí. Crash Road je naprosto dementní a příšerný film, který si hraje na umění a já ho vůbec nemohl vystát...ani dokoukat v jednom kuse. Ohavnost.(29.11.2009)

 • Torision
  odpad!

  Fakt ubohá rádoby moudrá road movie. Navíc Hanychová by si za ten "hereckej" výkon zasloužila kulku do hlavy.(29.10.2007)

 • amirgal
  *

  Hvězdička za muzikálovou taneční vložku a lá rebelové se stěrkou na umývání automobilových skel za doprovodu tančících šlapek, která mne připravila o schopnost verbálního projevu.(23.1.2009)

 • Pedestrian
  *

  Drsná výpověď ze života jedné středoškolačky. "Dobří lidé" neexistují, do kalhotek Agáty Hanychové se chce dostat každý. Mě nevyjímaje.(5.10.2008)

 • sta
  odpad!

  to je neuvěřitelně špatnej film.. ale Agáta překvapivě nebyla zasse až tak špatná.. na rozdíl od scénáře (byl-li) a antirežie Kryštofa Hanzlíka.. možná za pár let bude blůrej s tímto filmem předmětem kultu a každý milovník "opravdu špatných filmů" bude slintat blahem, jak strašný Crash Road je. bohužel nežijeme v budoucnosti(12.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace