Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  **

  Mam pocit, ze tohle nebylo tolik Agatou, ale spis rezii, scenarem a celkove vsim. Coz mi vychazi, ze Agata snad jedina pozitivni. Rad davam filmu odpad, ale tohle ne-e. Dvojecku :) Jo a pro slecnu Janickap, sice nevim, kde jsi v tom kine byla, ale je bezne, ze pokud se film hraje kazdy den, mesic v kuse, v peti kinosalech denne, ze vas tam nebude 150. :) Tohle je uplne bezne, treba kdyz jsem byl na Transformers, byli jsme tam dva.(24.11.2007)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  "Mami ty seš kráva. - Ty seš taky kráva." Obě máte pravdu. A tento dialog mezi matkou a dcerou leccos naznačuje o tom, co si o tomto desetikapitolovém snímku myslím. Nenašel jsem v něm snad jediného herce, který by dokázal pronést repliku věrohodně a tak jako jediné pozitivum vnímám devadesátiminutovou módní přehlídku hlavní představitelky, kvůli které nenápadně jednu hvězdu udělím, ač jsem si vědom její nezaslouženosti.(15.9.2016)

 • amirgal
  *

  Hvězdička za muzikálovou taneční vložku a lá rebelové se stěrkou na umývání automobilových skel za doprovodu tančících šlapek, která mne připravila o schopnost verbálního projevu.(23.1.2009)

 • Torision
  odpad!

  Fakt ubohá rádoby moudrá road movie. Navíc Hanychová by si za ten "hereckej" výkon zasloužila kulku do hlavy.(29.10.2007)

 • Sobis87
  odpad!

  Snaha o postmodernu, existencialismus a především o dobrý film ztroskotala snad na všem...scénáři, režii, otřesných hereckých výkonech, atd. Blbec, co se krčí v koutě a poslušně drží hubu se dá lépe vystát než blbec, co furt kecá a mermomocí se snaží okolí přesvědčit, že mu to sakra pálí. Crash Road je naprosto dementní a příšerný film, který si hraje na umění a já ho vůbec nemohl vystát...ani dokoukat v jednom kuse. Ohavnost.(29.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace