• Payushka

Tak tohle bylo i na me moc. Jak to nekdo muze povazovat za neco kvalitniho?! Nejen ze ta czech Lindsay Lohan je priserna herecka, navic jako daberka by byla snad horsi nez Lucka Vondrackova (jejimi bozskymi usty vyslovene vety typu "clovek musi litat a jestli to nejde, tak to je na prd" byly vazne excelentni). "Premiera blockbusteru Crash Road, v sobotu od 20:00 na NOVE!!!"(12.11.2007)

• imf

Já vím, ty hledáš dobré filmy. Tak mazej odsud! Tady jsou jen kopřivy.(11.12.2007)

• zdepapepa

Rachel to v Přátelích jednou řekla hezky: "Nejsem na dně. Nejdřív je totiž dno, pak pětimetrová vrstva hnoje a pak teprve jsem já." No tak zhruba v této lokaci se nachází i Agáta Hanychová a zbytek štábu tohohle filmu, který by si radši ani neměl říkat film. Tenhle film má vlastně jen dva klady, a i ty závisí na vaší kongnitivní schopnosti - a) pohled na Agátu Hanychovou vás neirituje, ba naopak vás přitahuje a b) jste tak cyničtí, jako já, a budete si celý film dělat srandu z toporného herectví, děr v ději či všudypřítomné pseudofilozofii hrající si na tajemno. V jednu chvíli si ten film tuším dokonce dělal srandu sám ze sebe (ve špatném slova smyslu). Výsměch všem hudebním soundtrackům je pak doprovodná hudba, která se snaží líbit, ale zhruba v dobré půlce scén se k dění na obrazovce (plátně) vůbec nehodí. Závěrečná scéna pak korunuje tento vyleštěný výkal - režisér se ani neobtěžuje kvůli ní zastavit titulky. Pro mě nejhorší film co jsem kdy viděl, který se ovšem ironicky stal asi mým nejvtipně komentovaným.(13.4.2010)

• DivX

Pospal bych to spíše jako příběh o životě jedné dívky. Herecké výkony nebyly přesvědčivé ale určitě nedám "odpad" jen proto, že hlavní roli má Agáta Hanychová, jako většina uživatelů! 40% (DĚJ *** DRAMA *** VTIP * HERCI *) IMDb.com: 4,3/10(27.9.2011)

• Hismael

Nic horšího tento rok v kině nenajdete. “Film“ je rozdělen do 10 částí a každá z nich má rádoby chytrý název. Kdyby scénář neexistoval,dopadlo by to úplně stejně. Postavíme před kameru pěknou holku a necháme jí ať něco dělá. Herecký výkon Hanychové je žalostně amatérský ale stejně, tenhle film by nezachránila ani ta nejlepší herečka. Zde Agáta vše potopila ještě víc ke dnu. Od začátku do konce trapná záležitost. Hanzlík by se měl stydět. Toto je velké mínus pro českou kinematografii.(14.12.2007)