• Torision

Fakt ubohá rádoby moudrá road movie. Navíc Hanychová by si za ten "hereckej" výkon zasloužila kulku do hlavy.(29.10.2007)

• Cival

Někteří čeští režiséři by měli fasovat kameru jen na zbrojní pas. Nic horšího letos v kině neuvidíte!(12.11.2007)

• hippyman

no scheisskarlgott, neskutečná slátanina, směsice agátiných úšklebků a tuctů vyblitých klišé... přesto jsem to nějak asi čekal ještě horší... 30%(23.10.2008)

• NinadeL

Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie by se měl stydět. A to bez diskuse.(22.5.2010)

• maverick10

No to me podrzte. Filosofujici Hanychova . . . . Co bude dal?? Rapujici Viktor Preiss, nebo snad jodlujici Kveta Fialova? Film si hraje na neco, cemu se ani nepriblizuje, naprosto zcestna moudra, ktera trousi nase hlavni hrdinka jsou asi tak out jako utopenci na rautu zaoceanske lodi. Clovek jen zasne jak tahle netalentovana Agata neumi nic, ale je vsude. Koukat se 90 minut na jeji botoxovou mimiku bylo k placi. Ta holka ma jeden vyraz pro strach, radost, rozcileni ci uzkost a to uz mi prijde smysluplnejsi koukat se na zarazenou lopatu v pisku.(7.12.2009)