• zette

Agata Hanychova je pekna zenska, tuhle sracku by ale nezachranila ani Garbo... Nechapu, jak na to mohl dat nekdo penize.(23.4.2010)

• Trellíno

Dát za tohle byť jenom jedinou korunu, tak stoprocentně zapaluju plátno. Tady čuju Oscary. :-)(12.11.2007)

• xxvasa

toto si plysoveho lva zaslouzilo rozhodne vic nez posledni plavky!(3.12.2008)

• Kryšpín

Komentář smazán. Bude napsán nový po shlédnutí finálové verze v kině. Hodnocení prozatím zůstává. (po druhém zhlédnutí jsem zjistil, že film si ani komentář nezaslouží)(17.5.2006)

Dost možná nejnaivnější film všech dob. A nic proti naivitě. Agáta (obsazená do opaku svého mediálního obrazu) se toulá po českých luzích a hájích a s roztaženýma rukama (zatímco všichni by jí chtěli roztahovat nohy) si vyměňuje s ostatními úsměvná moudra i vtipné hlášky. Nikdo sice nic neuhraje, ale co má být. Girl power! "NEMUSELA MI NABLEJT ZROVNA DO JAHOD."(2.10.2008)