• Rhed

Naprosto dokonalé. Tento film zřetelně dokazuje, že A.H. je nejen špičková supermodelka a nedostižná superinteligentka, ale také brilantní superherečka. Jako jeden z mála diváků jsem to vydržel až do konce. Že by měl M. Táborský zapotřebí zrovna tohle, na to musí odpovědět on sám. Na snímku jsem nenašel jediné pozitivum, snad s výjimkou určité osobní záležitosti: konečně jsem na vlastní oči mohl spatřil majitele nejnesnesitelnějšího dabérského hlasu - Bohdana Tůmu - a věru jsem nebyl zklamán.(11.4.2009)

• zdepapepa

Rachel to v Přátelích jednou řekla hezky: "Nejsem na dně. Nejdřív je totiž dno, pak pětimetrová vrstva hnoje a pak teprve jsem já." No tak zhruba v této lokaci se nachází i Agáta Hanychová a zbytek štábu tohohle filmu, který by si radši ani neměl říkat film. Tenhle film má vlastně jen dva klady, a i ty závisí na vaší kongnitivní schopnosti - a) pohled na Agátu Hanychovou vás neirituje, ba naopak vás přitahuje a b) jste tak cyničtí, jako já, a budete si celý film dělat srandu z toporného herectví, děr v ději či všudypřítomné pseudofilozofii hrající si na tajemno. V jednu chvíli si ten film tuším dokonce dělal srandu sám ze sebe (ve špatném slova smyslu). Výsměch všem hudebním soundtrackům je pak doprovodná hudba, která se snaží líbit, ale zhruba v dobré půlce scén se k dění na obrazovce (plátně) vůbec nehodí. Závěrečná scéna pak korunuje tento vyleštěný výkal - režisér se ani neobtěžuje kvůli ní zastavit titulky. Pro mě nejhorší film co jsem kdy viděl, který se ovšem ironicky stal asi mým nejvtipně komentovaným.(13.4.2010)

• fauxthum

Ta jedna hvězdička je za odvahu. Kdyby se Hanzlík a celý štáb pomátli úplně a nesnažili se reflektovat (proboha) existenciální krize budoucích modelek a zaměřili svůj ne-esteticismus jenom sami na sebe, byl by z toho možná skvělý art brut. ;-) Takhle je to jenom nej/ne-zábavnější (nevhodné zaškrtni) český film roku ve stánkovém prodeji.(21.12.2008)

• Payushka

Tak tohle bylo i na me moc. Jak to nekdo muze povazovat za neco kvalitniho?! Nejen ze ta czech Lindsay Lohan je priserna herecka, navic jako daberka by byla snad horsi nez Lucka Vondrackova (jejimi bozskymi usty vyslovene vety typu "clovek musi litat a jestli to nejde, tak to je na prd" byly vazne excelentni). "Premiera blockbusteru Crash Road, v sobotu od 20:00 na NOVE!!!"(12.11.2007)

• maverick10

No to me podrzte. Filosofujici Hanychova . . . . Co bude dal?? Rapujici Viktor Preiss, nebo snad jodlujici Kveta Fialova? Film si hraje na neco, cemu se ani nepriblizuje, naprosto zcestna moudra, ktera trousi nase hlavni hrdinka jsou asi tak out jako utopenci na rautu zaoceanske lodi. Clovek jen zasne jak tahle netalentovana Agata neumi nic, ale je vsude. Koukat se 90 minut na jeji botoxovou mimiku bylo k placi. Ta holka ma jeden vyraz pro strach, radost, rozcileni ci uzkost a to uz mi prijde smysluplnejsi koukat se na zarazenou lopatu v pisku.(7.12.2009)