• Hitman_47
  ***

  Chtělo by to více Karlů :)(8.11.2006)

 • Renton
  ***

  Scénář: Jiří Vejdělek .. V doprovodu své mamky jsem se dobrovolně zájezdu také zúčastnil .. Slíbil jsem jí kino a výběr byl na ní. A musím říct, že jsem nebyl nijak zvláště zklamaný! Mnoho vtipných scén odráží českou povahu docela přesně a skutečně pobaví. Nepotěší ovšem některé herecké výkony. Lze zde totiž najít ty výjimečné (Polívková), standardní (Holubová, Klepl) i tragické (Fialová, Kocurová - i když ona je tu kvůli něčemu jinému než hraní.. na kytaru). Viewegha jako chrliče současnických hitovek nečtu, ale určitě šlo knihu zadaptovat ještě lépe.(27.4.2006)

 • Boss321
  **

  Mě tyhle zfilmované bestsellery Michala Viewegha nějak nechytly a Účastníci zájezdu nejsou vyjímka. Navíc Jiřího Vejdělka považuji za velmi špatného režiséra......(1.12.2007)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčení v Itálii nebylo vůbec jednoduché, obzvlášť proto, že spousta herců hrála paralelně na českých divadelních scénách, a musela tak dojíždět po skupinkách auty. (Siriuss)

 • - Scéna, ve které Denisa (Kristýna Leichtová) svélkne horní díl plavek, se podle portálu ShowBiz.cz umístil mezi stovkou nejlepších českých erotických scén. (BisiJoker)

 • - Při natáčení v Itálii bylo letní počasí jen zdánlivé. Ve skutečnosti bylo dost chladno a teplota vody v moři dosahovala jen 13 stupňů. (Zazie)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace