Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adrian
  ****

  Ingrediencie poctiveho heist movie v zakladoch dbajuceho stare a osvedcene mustry, obohatene miernymi (rozumej znacne odlahcenymi) tematickymi presahmi a k tomu ako dezert svieze obmienanie zanrovych stereotypov, prekvapujuco az velka davka humoru, originalneho vyustenia, formalneho hrania sa (Snorri Cam, vnutrozaberovy strih, ...) a vybornej hudbicky. Co viac si od moderneho inteligetneho thrilleru a pekneho dievcata po boku moze mlady muz v pritmi kinosaly priat... ?!?(5.4.2006)

 • Jeremy.jk
  ****

  Určitě zajímavá věc.... Tenhle film jsem viděl už kdysi, ale na hodnocení jsem si počkal, dokud si dojmy z něj neoživím. Ani napodruhé nemohu říct nic jiného. Zajímavá, inteligentní podívaná v čele se skvělými herci jako jsou Denzel Washington a Clive Owen. Elegantní, nadprůměrný thriller.(13.3.2009)

 • Madison
  **

  Otravné klišé zabalené v nemastnom gýči :-). Nevyčnievajúci Washington, Jodie Foster už nie je žiadna Clarise Starlingová a celé to iba recykluje už stokrát znázornené : únoscovia, plač, zajatci, plač, emócie, plač, happyend, plač...(19.9.2008)

 • RHK
  ****

  Výborná kriminálka o netypické bankovní loupeži, které k dokonalosti chybí málo - snad jen o trochu věrohodnější scénář. Kvalitou a napětím podle mne Spojenec předčí slavné Psí odpoledne s podobným námětem a vyrovná se Dannyho parťákům. Nejednoznačnost charakterů a motivace postav výrazně vylepšuje nečernobílý filmový zážitek. K tomu herci - vynikající detektiv vyjednávač Denzel Washington a skvělá Jodie Foster v roli lobbystky pověřené choulostivým úkolem. Trailer: http://www.csfd.cz/film/220722-spojenec-inside-man/videa/(14.3.2010)

 • choze
  ***

  Čekal jsem důvtipnou šachovou partii rozloženou do brilantních slovních výměn mezi geniálním lupičem a sympatickým četníkem, ale o tom to úplně není, je to takový naředěný thriller, kterému ale nechybí nadhled a určitý přesah.(22.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace