poster

Dům u jezera

 • USA

  Lake House, The

 • Slovensko

  Dom pri jazere

 • Velká Británie

  Lake House, The

Drama / Fantasy / Romantický

USA / Austrálie, 2006, 95 min

Scénář:

David Auburn, Ji-na Yeo (původní scénář), Eun-jeong Kim (původní scénář)

Kamera:

Alar Kivilo

Producenti:

Doug Davison, Roy Lee

Střih:

Lynzee Klingman

Scénografie:

Nathan Crowley

Kostýmy:

Deena Appel
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ***

  Ukázka toho, jak může blbeček z Holywoodu posrat zajímavé téma.(16.5.2011)

 • Hakha
  ***

  Příjemné obsazení a bohužel opět slabý remake, jež na originál ztrácí ve všech směrech. Je to škoda, potenciál to mělo, zde jsem se blížícím se koncem začínal usínat, to by se nemělo stávat. Mé hodnocení 2,5 hvězdičky...(1.6.2009)

 • JohnnyD
  ***

  Zaujímavý námet, bohužiaľ aj keď prijmeme túto myšlienku cestovania v čase, film je plný logických chýb. Celkom dobre sa to pozerá, úvodná pieseň od The Clientele je úúúúžasná (a neviem prečo mi trochu pripomenula The Left Banke), lenže škoda toho konca ...(10.5.2007)

 • Matty
  ****

  Základní premisa: výborná. Scénář: inteligentní. Herecké výkony: snaživé. Soundtrack: dojemný. Režie: průměrná. Výsledný efekt: nebrečel jsem. Dům u jezera (i když ve skutečnosti na jezeře) je docela obyčejným filmem o lásce rozdělené časem. Nečekejte však přehršel časových paradoxů ve stylu Donnieho Darka, o tu lásku zde jde především. Což však neznamená, že by sci-fi rovina filmu postrádala logiku, jen mi občas trvalo trochu déle, než mi došly některé souvislosti. Pro veskrze pozitivní dojem z Domu u jezera jsou důležité dva předpoklady: 1. musíte očekávat americký romantický film, nikoliv remake jihokorejského romantického filmu, 2. musíte být ve správně sentimentálním rozpoložení mysli (jinými slovy „být rozměklí jako máslo“). Potom vám možná nebude vadit, jak schématická a kýčovitá historka se před vašim zrakem odvíjí a alespoň na chvíli uvěříte, že Sandra Bullock a Keanu Reeves si byli souzeni, tudíž jim devadesátiminutové hledání toho druhého nebudete mít za zlé. 80% Zajímavé komentáře: Eriol, numi, Martinius(22.12.2006)

 • Mahalik
  ****

  Přiznám se, že pro tentokrát jsem hodil předsudky i mozek za hlavu a začal se kochat. Ty různé propletence byly přímo skvostné a i když začal film v některých částech skřípat, nechal jsem to být a nebo se šel prostě a jednoduše vyčůrat, abych si nezkazil ten krásný dojem z filmu. Účel filmu splněn- já jsem spokojen. 79%(24.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace