poster

Hadi v letadle

 • Německo

  Snakes on a Plane

 • USA

  Snakes on a Plane

 • Slovensko

  Hady v lietadle

Akční / Thriller

Německo / USA / Kanada, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  **

  "Hadi v lietadle"... samotný názov by mohol byť dostatočne výstižným komentárom pre tento animal horror. Pretože o nič iné tu vlastne ani nejde. Bežný let spoločnosti South Pacific Airlines z havjaského Honolulu do Los Angeles sa stáva pre pasažierov i jeho posádku nočnou múrou potom čo na nich zaútočí horda feromónmi rozdráždených hadov. Pozor! "Hadi v lietadle"! **(26.9.2008)

 • arachneuss
  **

  And thats enough ! I want this motherfucking snakes out of this motherfucking plaine ! Lehce kulťák béčko o naprosté blbosti s blbým vším okolo a samo je to takl blbé až je to dobré.(18.6.2008)

 • Enšpígl
  ***

  Film Hadi v letadle nám pouštělil v letadle. Když film skončil, ze srandy jsem zasyčel na paní co seděla přede mnou. Spustila takovej řev, že jsme museli nouzově přistát !(13.5.2007)

 • choze
  ****

  Bouřlivá noc, neovladatelný Boeing a hromada zkurvenejch hadů. HADI jsou perfektní akčně hororové béčko - svižné, drsné a správně blbé, se za vlasy přitaženým námětem, plné akce, černého humoru, hezkých slečen, nehezkých mordů, s vysokým bodycountem a s hodně, ale opravdu hodně hady, kteří se s chutí a vervou zakusují do všech lidských partií . Tvůrci na nás sice pravidelně pomrkávají, ale nečekejte žádný tromácký trash evokovaný barvitým názvem. Konkrétně u scény, kdy se hadi na konci první třetiny filmu vrhnou na nic netušící pasažéry vám do smíchu rozhodně nebude, stejně jako z řady následujících úmrtí. Jedno z nejlepších béček posledních let. Nenechte si v žádném případě ujít.(30.8.2006)

 • Djkoma
  **

  Jednou se to stát muselo a tvůrci filmu museli dát možnost internetovým fandům ovlivnit film, který se bude točit. Bohužel některé nápady fanoušků jsou tak šílené, že možná občas pobaví, ale častěji jsou nevkusné. Hadi jsou tak nechutně počítačové, že to filmu jen škodí a tento úmyslný záměr, který způsobuje Béčkovost filmu mě vůbec nenadchnul a raději bych občas zahlédl nějakého toho skutečného hada. Snímek je pospojovaný z bizarních smrtí lidí způsobené uštknutím hada(hadů) do různých oblastí jejich těla. Samuel L. Jackson si asi uvědomil, že jeho kariéra vadne a tak se chtěl potěšit pár fandů co na něj asi díky roli v tomto filmu nezapomenou. Pro mě jde o stupidní film, který byl až příliš ovlivněn lidmi, kteří očekávají, že realita bude jako v počítačových hrách.(18.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace