Hadi v letadle

Hady v lietadle

Akční / Thriller

Německo / USA / Kanada, 2006, 101 min

• kitano

Film ktorý sa prvoplánovo snaží byť béčkom a to je jeho najväčšia chyba. (2/10)(27.5.2010)

Rozpočet $33miliónovTržby USA $34,020,814Tržby Celosvetovo $62,022,014Tržby za predaj DVD v USA $23,659,948 //počet predaných kusov 1,338,706║ Sakriš neviem prečo ale u mňa to bolo utrpenie pozerať, takpovediac z môjho pohľadu mal v celku bývalí kaskadér teraz solídny režisér David R. Ellis samozrejme až na tento počin, dosť slabú chvíľku, viem že chcel spraviť zábavné Béčko ale tu nič nefunguje, čistá nezábavná plandža bez jediného podareného vtípku, a k tomu s odbytími nezáživnými výkonmi na čele so Samuel L. Jacksonom. /videl v kine: 5%/(29.12.2007)

I když nejde o nijak zázračné dílo a Hadi v letadle jsou řádná blbost (já vím, já vím, ono je to blbost naschvál), stále jde o nejlepší hadí film od první Anakondy (no co, byla to alespoň zábava). Hadi jsou všude, do všeho koušou a dokonce i nejedovatí dohánějí všechny pasažéry k šílenství či strašné, bolestivé smrti. Jsou sice nechutně digitální (první místo vyhrává anakonda, pojídající pasažéra), chovají se naprosto nemožně a navíc jsou pestrobarevní (neboť jsou z celého světa), ale tak nějak to do celkového konceptu zapadá. Když přičtu ještě jednohláškového Sama Jacksona a pěkné letušky, vychází mi další béčko, které to dotáhlo alespoň na průměrné hodnocení. Nebráním se dalším projekcím..(25.9.2008)

Být v letadle s korunním svědkem obžaloby je terno..... . Fantasie tvůrců začíná a končí s myšlenkou, že hadi se na palubě letadla rozlezou stejně rychle jako kdekoliv jinde. A dialogy? Zapomeňte. Ale o to tady vůbec nešlo. Máte se bavit tím, kdo bude další, jak se to stane a kterej had má větší..... třeba právě tu fantasii. Po té reklamě, se na tohle stejně většina z vás podívá. Užijte si S.L.Jacksona a rozhled hadíma očima. A v letadle berte první třídu. A pro jistotu si udělejte pilotní průkaz.(8.3.2007)

• Malarkey

Dlouho jsem neviděl tak pitomej film jako je tento a přiznám se, že mě to i docela překvapilo. Samotný film byl v zárodku už řádku let zpět, pak upadl v zapomnění, ale celkem početná řádka fanoušků se s tim nedokázali smířit a tak dopomohli k tvorbě scénáře svými nápady. Hadi se objeví všude a koušou uplně do všeho a když už jim nestačí horní a dolní končetiny tak si vystačí i s prdelí nebo okem. Semtam se někomu zarazí při hromadném úprku podpatek do ucha, ale co, vždyť to nevadí, hlavně když je divák šokován a pobaven zároveň. Jedna hvězdička za Samuela L. Jacksona jinak béčko jak vyšité ač se nezdá. Američané by z toho neměli dělat kult dokavaď neviděli výsledek respektive jen ať si z toho klidně kult dělají, ale proboha ne aby to ještě tahali k nám.(4.11.2006)