Hadi v letadle

Hady v lietadle

Akční / Thriller

Německo / USA / Kanada, 2006, 101 min

• Trellíno

No ty vole, ke konci už jsem jenom čekal, že se objeví had v turbanu ověšeněj výbušninama.(31.3.2007)

Nářez! Čekal jsem oddychovou blbost plnou akce, hlášek a hadů. Dostalo se mi všeho, místy to byl opravdu masakr. Guilty pleasure jak má být! *** 1/2(25.10.2006)

Plazící se hadi byli překvapivě to nejslabší v celém filmu. Jinak pohodička, ale nebýt proklamované béčkovitosti, těžko by z toho byl takový rozruch. Patetická rodinná a citová moudra jsou nudná i pokud jsou přiznaná.(12.10.2006)

Hady mám ráda, být v letadle pavouci (brrr), tak si film odpustím, ale takhle jsem se nemohla dočkat. Je to sice poněkud zvláštní, že se o tom zmiňuji u žánru horor, ale čekala jsem víc legrace, přesto nejsem vůbec zklamaná. Úvod, kdy hbití zabijáci prozkoumávají terén, je vážně parádní. Počůraný had, který se blíže ( dalo by se říci intimně) seznamuje se zdrojem mokra (onen muž zřejmě o orální kontakt nestojí a tak se zuřivě brání). Žena, co zažívá blažené pocity z něčeho hebkého pod svými šaty a zatím netuší, že si na prsou hřeje zmiji (zmije to tedy není pšt.) atd. atd. A co se obsazení týče, musím pochválit snad všechna pestrobarevná háďátka. Ať už ty v rolích zmijovitých a chřestýšovitých (usuzuji tedy podle placatých hlaviček a štěrbinovitých očiček, protože zbarvení je poněkud matoucí), která jsou odzbrojujícím způsobem zábavná ( jejich nepravděpodobné reakce přisuzuji záměru režiséra, nikoliv špatným hereckým výkonům). Pochvalu zaslouží i impozantní kobry a jako vždy elegantní, i když jedu prosté, korálovky. Ostatní herci :- ))) jsou podružní, snad jen ta Julianna.Margulies má, od odchodu z ER, kolem sebe konečně zase lidi v ohrožení života. A prča to fakt (Fuck) je, pokud ovšem nemáte fobii z hadů. Potom nedoporučuji !!!(3.10.2006)

• Madison

Neznesiteľný film.(1.11.2009)

• - Na slávě okolo filmu se přiživil také nízkorozpočtový Snakes on a Train (r. The Mallachi Brothers), který vyšel na DVD tři dny před premiérou slavnějšího souputníka. (imro)

• - Pôvodný, 122 strán dlhý scenár bol počas prepisovania, ktoré si vyžiadal producent filmu, skrátený na 102 stránok. (Methodix)

• - Někteří z hadů byli digitálně dotvořeni, protože se nehýbali tak, jak režisér potřeboval. (imro)