Chápu, že tohle "muselo být natočeno." Chápu, že to šlo i hůř (Flight 93), chápu, že je to pocta padlým (kteří jsou v tom všem nevinně), chápu, že to nebylo zase tak strašné, jediné, co nechápu, je, proč v tom má prsty zrovna Oliver Stone.(5.12.2006)

• Tom Hardy

Útoky bez toho, aby byla vidět letadla? Přes dva tisíce mrtvých a přitom jen několik záběrů na pár zkrvavených komparsistů? Umírající muž s pistolí, který má dramatický monolog, poté vystřelí do vzduchu a díky tomu (?) umře? Ježíš v písečných dunách, dělající reklamu na dobrou vodu? WTfuCk? Stone se definitivně zbláznil. 30%...(12.9.2006)

Začátek filmu vypadal slibně a těžil z divákova očekávání následné hrůzy. Při sledování stínu ocasu letadla na baráku mě mrazilo jak po týdením koupání v Grónském moři. Prostřihy na panorama Manhattanu udržovaly mou husí kůži v čiré pohotovosti. Jenže najednou přišel otřes a s ním zmizela nejen "Dvojčata", ale i má husí kůže. Nebudu tady vyčítat patos, který ve filmu samozřejmě je. Ostatně proč by jako neměl být ?? Ono by se na to koukalo některým rádoby cynikům jistě jinak, kdyby ve Světovém centru zahynuli jejich blízcí. Myslím si, že Stone bral ohled zejména na rodiny po obětech 11.9. a naprosto tak zapoměl na dramatičnost a tempo filmu. Tak tedy nezbývá než doufat, že tento film alespoň pohladil na duši ty lidi, kterých se týká nejvíce.Tedy pozůstalé po obětech 11.září 2001.(30.4.2007)

Nebylo to až tak hrozné.... problém byl v tom, že mnoho z nás od toho čekalo trošku něco jiného, trošku více akce, a zatraceně více děje. Film se ze 70 % odehrává pod sutinamy mrakodrapu. Souhlasím, že zjevení Ježíše nebylo zrovna šťastně zvolené. Musíte se na film dívat více s nadhledem a očekávat spíše méně, než více. Pak to snad půjde.(6.9.2007)

Příběh dvou mužů (a jejich rodin), kteří zažili a přežili teroristický útok z 11. září 2001.. Dojemné a velkolepé..(4.4.2009)