Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  ***

  Nebylo to až tak hrozné.... problém byl v tom, že mnoho z nás od toho čekalo trošku něco jiného, trošku více akce, a zatraceně více děje. Film se ze 70 % odehrává pod sutinamy mrakodrapu. Souhlasím, že zjevení Ježíše nebylo zrovna šťastně zvolené. Musíte se na film dívat více s nadhledem a očekávat spíše méně, než více. Pak to snad půjde.(6.9.2007)

 • Tom Hardy
  **

  Útoky bez toho, aby byla vidět letadla? Přes dva tisíce mrtvých a přitom jen několik záběrů na pár zkrvavených komparsistů? Umírající muž s pistolí, který má dramatický monolog, poté vystřelí do vzduchu a díky tomu (?) umře? Ježíš v písečných dunách, dělající reklamu na dobrou vodu? WTfuCk? Stone se definitivně zbláznil. 30%...(12.9.2006)

 • Viktooorka
  ***

  Příběh dvou mužů (a jejich rodin), kteří zažili a přežili teroristický útok z 11. září 2001.. Dojemné a velkolepé..(4.4.2009)

 • Botič
  **

  Stoneův nejapný pokus o vtip. Jak jinak si vysvětlit fakt, že většina scén mající za úkol vzbudit emoce působí spíše vtipně než-li dramaticky. Z dvouhodinového snímku je cca 15 minut opravdu dobrých a to je přeci jenom zatraceně málo vzhledem k potenciálu daného tématu. Odstrašující příklad toho, jak netočit filmy o 11. září.(20.9.2008)

 • Dadel
  **

  Tak tomuhle se říká promarněná příležitost. Přitom ten námět má na to, aby podle něj vznikl podobně strhující, v reálném čase se odehrávající thriller, jako byl Let č. 93, pouze místo v letadle by se odehrával v budovách WTC: Skupina lidí (kteří se navzájem neznají) přichází jako každé ráno do práce. Zprvu je to den jako každý jiný. Pak se ozve ohlušující rána. Ti ze Severní věže vůbec netuší, co se stalo. Ti z Jižní věže vidí celé představení z okna a s hrůzou jej sledují. Ještě netuší, že za pár minut na ně přijde řada také. Pak jsou již v plamenech obě věže a panika propuká naplno. Výtahy nefungují, schodiště jsou zbořená nebo v plamenech. Někteří v zoufalství skáčí z oken. Jiní zdrceně sledují televizní záběry. Pak se Jižní věž v oblaku kouře zřítí. Na Severní věž naplno dolehne bezvýchodnost celé situace. Lidé se se slzami v očích loučí s blízkými. Ti rozhodnější z hrdinů, které jsme od začátku sledovali, podniknou poslední zoufalý pokus, jak uniknout po hořícím schodišti. Pak se najednou ozve strašný rachot a....tma. Ticho. THE END. Kaněc filma. Tak přesně tohle ve filmu Olivera Stonea neuvidíte. A co uvidíte? Policisté přijedou na místo, vyfasují helmy a pláštěnky, a pak, po 20 minutách filmu, na ně zničehonic spadne strop. A po zbytek filmu už jen sledujeme dva uvězněné policisty, jak si spolu povídají, ba co hůř, sledujeme jejich rodiny, jak netrpělivě čekají na zprávy o nich (!), ba co hůř, sledujeme flashbacky do jejich šťastné, idylické minulosti (!!), ba co hůř, sledujeme, jak se jim zjevuje Ježíš (!!!).(21.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace