Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trellíno
  *

  Sentimentální, patetická a nudná sra...! Odteď je pro mě spojení World Trade Center synonymem pro filmové utrpení, jaké jsem v kině zažil naposledy... Ehm, ani vlastěn nevím, kdy jsem si naposledy půlku filmu říkal "ty vole, cože?" a druhou polovinu "sakra, ať už ta hrůza skončí, nebo z toho exnu". 30% za zasmání se u Ježíše a vlasteneckého mariňáka. Greengrass holt totálně ruluje a Stone je lama, snažící se poprvé v kariéře zalíbit americkému publiku (kdo by to do něj dříve řekl).(15.8.2006)

 • kleopatra
  ****

  Jistě, je to kýčovitá plačka a má všechno, co jinde neustojím a co je tu hojně propráno. Má to ale jeden háček a to tak že velký - Olivera Stonea, o jehož nejlepším vědomí a svědomí nemám pochyb, i když se mu nepodařilo uskutečnit vizi o filmu, který by měl být "jak vystřelená kulka". Tentokrát neprovokoval, tentokrát se poklonil a neodhadl míru. Jestli to bylo erupcemi na slunci nebo začínám blbnout stejně jako Stone, nevím, ale nějak se stalo, že jsem s tím jeho faux pas souznila.(26.4.2007)

 • T2
  ***

  Rozpočet $65miliónovTržby USA $70,278,893Tržby Celosvetovo $162,970,240Tržby za predaj DVD v USA $36,868,845 //počet predaných kusov 1,741,359║ Oliver Stone a jeho premrštený uspávankový pátos. /videl v kine: 60%/(11.1.2007)

 • Djkoma
  **

  Čekal jsem víc. Tragická událost o WTC je zde zobrazena z pohledu několika policistů, kteří přišli na pomoc a stali se sami obětí dopadu útoku. Bohužel samotná cesta a příprava na záchranářské akce je tak krátký úsek filmu, že po 15nácti minutách už vidíte jen policisty ležet pod sutinami a sledujete jejich manželky a rodiny jak se o ně bojí. Tyto policisty ve výsledku mohl hrát prakticky kdokoliv, klidně i bezruký herec, protože jejich herecký výkon začíná a končí jedním pohledem a hlasem. Vzhledem k hereckým jménům a i k režiséru Oliveru Stoneovi tohle měl být opravdu o hodně lepší film, který by vystihoval více než záchranu dvou mužů. Tohle měl být pomník obětem a hrdinství snaživých záchranářů. Litovat většinu filmu dva policisty a jejich rodiny, když kromě nich umřelo obrovské množství jiných lidí, kteří neměli vůbec na výběr? Těžké vytvořit tyto emoce a chápat policisty tak, jak si přál režisér...(5.10.2008)

 • larelay
  ****

  Nechapem, preco je ten film tak zle hodnoteny. Ved kto sa chysta si tento film pozriet, musi predsa ocakavat abnormalnu patetickost, slzave udolie, prehnane vlastnenctvo amikov a hlavne skoro ziaden dej. kto od toho ocakava prepracovany dej a ziadne slzy, je asi blazon. Film bol presne tym, co som ocakavala. Ludia, majte nizsie naroky a film sa vam bude pacit. Rozhodne to nebolo take zle, ako vacsina z vas napisala. Skuste sa na to pozriet objektivne. Keby sa u nas stala podobna tragedia a keby sme mali vyspely filmovy priemysel, nehanbili by sme sa taketo dielko natocit.(24.11.2006)

 • - Skutečný William Jimeno a John McLoughlin se objeví v děkovačce na konci filmu. (Specs)

 • - Do té doby, dokud byl ve hře Kevin Costner, jednu z rolí měla v kapse Hilary Swank. Oba krátce předtím namluvili komentář k dokumentu On Native Soul (r. Linda Ellman, 2006) o vyšetřování událostí okolo útoku na WTC. (imro)

 • - V závěrečné scéně si Nicolas Cage podává ruku s Johnem McLoughlinem, tedy s mužem, kterého ve filmu ztvárnil. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace