My dva a křen

Magor v podnájme

Komedie / Romantický

USA, 2006, 108 min

• Enšpígl

Ten film mě tak nebavil, že mě pak už nebavilo ani to, že je barevnej, tak jsem si hrál s ovladačem a růžně ladil barvy, chvíli byl jen filalovej, pak zase červenej, modrej, jeden by neřekl kolik je barev. Průser nastal, když jsem si během těhle hrátek s ovladačem zahesloval HBO a teď čekám na opraváře aby mě ho odhesloval. No pokud by na HBO mělo jít jen My dva a křen, tak klidně může být dál zaheslovaný. Jediné co stojí za to, je Douglas a ta scéna, kde Kate Hudson je v sexy plavkách na yachtě a volízne toho jednoho obejdu a pak ještě, jak je v tom bílým spodním prádle. Vlastně kdyby ve filmu hrála jenom Kate Hudson a film si ponechal název My dva a křen, bylo by to zábavnější.(30.7.2007)

• Sofia

Tak tenhle film jsem zkoukla rozkouskovaný asi natřikrát, což ukazuje, jak mě zaujal...nic, co už bysme někde jinde neviděli. Nejvtipnější na celém filmu je asi český a slovenský překlad názvu :-)(17.5.2007)

70% - Owen Wilson mě vysloveně pobavil...(21.8.2007)

• Torision

Nudná a hodně zdlouhavá romantická komedie.(20.8.2007)

• NinadeL

Ty filmy vybírané dramaturgií SA mě zničí. Ačkoli Kate vypadá líp jak její manča, tak rozhodně líp nehraje... A papá Douglas by si už taky mohl dát oraz. Jeníček jakbysmet.(4.9.2010)