poster

My dva a křen

 • USA

  You, Me and Dupree

 • Slovensko

  My dvaja a magor

 • Slovensko

  Magor v podnájme

Komedie / Romantický

USA, 2006, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Taková klasická hollywoodská vztahovka, do které mě celou dobu nějak nepasoval Matt Dillon. Těch vtipů mohlo být tedy rozhodně více. Potenciál byl. 55%(15.6.2007)

 • Stegr
  ****

  70% - Owen Wilson mě vysloveně pobavil...(21.8.2007)

 • Torision
  **

  Nudná a hodně zdlouhavá romantická komedie.(20.8.2007)

 • MM_Ramone
  ***

  Randolph Dupree je veselý, spoločenský, fajn týpek, ale keď si ho novomanželia Carl a Molly pustia na pár dní do svojho domu spoznajú, že má aj kopec iných vlastností. A nie všetky sú im zrovna po chuti. "My dvaja a magor" nie je nijak zvlášť zábavná romantická komédia, ale niekoľko detailov ju u mňa vytiahlo na solídne tri hviezdičky. Tak napríklad Michael Douglas v jednej z vedľajších úloh, pesnička Train In Vain od mojich obľúbených The Clash a hlavne blonďavý Owen Wilson, ktorý výborne zahral postavu Dupreeho. ***(27.10.2009)

 • Shaqualyck
  **

  Navzdory očekávání, které vyvolal slušný trailer, mě tahle komedie trošku zklamala. Owen Wilson se sice snaží a předvádí opět přesně to, kvůli čemu na něj lidé chodí. Jinými slovy provádí jednu potrhlou skopičinu za druhou a občas dokonce překvapí a ukáže i trochu toho charakterního herectví. Ani Matt Dillon nebo Kate Hudson nehrají špatně i když jejich možnosti jsou díky Wilsonově roli značně omezeny. Nemluvě o Michaelu Douglasovi, který se svou postavou dokázal na malém prostoru hotové divy. Na druhou stranu se sluší říct, že to je jediná dobře napsaná role. A tím se dostáváme k tomu, kde tohle veselé dílko nejvíc drhne, ke scénáři. Většina toho, co se na plátně odehrává vyvolává dojem, že už jsme to někde viděli, nemluvě o té spoustě vaty, kterou do filmu museli tvůrci nacpat, aby ho natáhli na 108 minut. Pár dobrých vtípků se určitě podařilo (třeba závěrečná honička, kdy cyklistu Wilsona pronásleduje po budově mohutný security guy jménem Paco je hodně povedená), to ale na celovečerní film určitě nestačí.(12.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace