My dva a křen

Magor v podnájme

My dvaja a magor

Komedie / Romantický

USA, 2006, 108 min

Soundtrack Theodore Shapiro: 1. All Cause of You - The 88 ,2. Back of My Hand - Jags ,3. Happiness - Pizzaman ,4. He Can't Love You - The Michael Stanley Band ,5. Got to Be Some Changes Made - The Staple Singers ,6. Funky Cold Medina - Tone Loc ,7. Spanish Stroll - Mink Deville ,8. Spanish Moon - Little Feat ,9. Os Grilos (Crickets Sing for Anamaria) - Marcos Valle ,10. Bust a Move - Young MC ,11. Three is a Magic Number - Blind Melon ,12. Funky Poodle - Wild Horses ,(17.5.2011)

Komedie, která nikterak nenadchne, ale pro účel pobavení společnosti při nějaké hře to stačí. Scény nejsou až tak vtipné, Owen se snaží přespříliš aby film byl vtipnější, ale podle mě film tím trošku ztrácí. A k tomu tradiční chaotická situace na konec a the end.(7.7.2007)

• NinadeL

Ty filmy vybírané dramaturgií SA mě zničí. Ačkoli Kate vypadá líp jak její manča, tak rozhodně líp nehraje... A papá Douglas by si už taky mohl dát oraz. Jeníček jakbysmet.(4.9.2010)

Takový neurážející průměr (možná spíš mírný podprůměr), film nenudí, ale ani nijak nezaujme a patrně se na něj rychle zapomene. Je tam sice pár vtípků, ale označení komedie bych tomu taky zrovna nedávala a romantický film to není už vůbec, zkrátka těžko tento snímek někam zařadit. Je to prostě takové nemastné, neslané, ale úplná ztráta času to určitě nebyla.(29.12.2006)

No tak tohle me teda docela zklamalo. Uvod sice prijemnej a kdyz vlitne Dupree do baraku, tak to parkrat solidne rozjede. Jenze nekdy v 45. minute tohle skonci a celej film se zacne tocit okolo manzelstvi a Dupree je tu nakonec za toho, co pomaha. Jenze i kdyz byl ze zacatku vtipnej, tak mi pak uz lez na nervy a to samy plati v podstate i o Hudson a Douglasovi a fakt sem doufal, ze je Dillon sereze vsechny na jednu hromadu. Co se Dillona tyce, ten mi jako partak k Owenovi nesed, ale hral solidne. Prvni pulka filmu je vtipna, druha je az na par scen opruz, takze jen 3*. A Seth Rogen rulez.(9.1.2008)

• - Katana s dračí hlavou na stole pana Thompsona (Michael Douglas) je stejný typ, jaký zpopularizoval Duncan McLeod v televizním seriálu Highlander (1992). (imro)

• - Natáčení filmu začalo 7. října 2005 na slunečném ananasovém poli ve městě Kaawa na havajském ostrově Oahu. Vzhledem k tomu, že se filmaři rozhodli začít scénami svatebního ceremoniálu, hostinou a líbánkami, vládla na place pohodová atmosféra. Produkce zůstala ve městě a pokračovala natáčením na dalších místech – ve škole ve východním Los Angeles, kde Molly učí, a v docích v San Pedru. (Siriuss)

• - Lance Armstrong, který na plátně debutoval ve filmu Vybíjená: Běž do toho na plný koule, bral natáčení jako dobrou zábavu. „Ve filmu hraji sám sebe a je docela možné, že hrát někoho jiného je přece jen trochu snazší. Na střední jsem nikdy nechodil do divadelního kroužku, takže tahle kariéra by pro mě asi nebyla jednoduchá.“ (Siriuss)