My dva a křen

My dvaja a magor

Magor v podnájme

Komedie / Romantický

USA, 2006, 108 min

Takový neurážející průměr (možná spíš mírný podprůměr), film nenudí, ale ani nijak nezaujme a patrně se na něj rychle zapomene. Je tam sice pár vtípků, ale označení komedie bych tomu taky zrovna nedávala a romantický film to není už vůbec, zkrátka těžko tento snímek někam zařadit. Je to prostě takové nemastné, neslané, ale úplná ztráta času to určitě nebyla.(29.12.2006)

• DDT

Filmový hamburger se vším všudy - dá se to bez problémů sníst, nějaká zdrcující kritika není na místě, ale přísady jsou stejné jako v miliónu jiných, podobných výrobků. Škoda, že neexistuje nějaká soutěž o "Nejprůměrnější komedii roku", "Křen" by se v ní umístil vysoko.(25.2.2007)

Tahle komedie není zdaleka dokonalá, ale nakonec mě vcelku pobavila. Navíc je zde několik mých oblíbených herců (Hudson, Dillon, Douglas).. Spokojenost.(29.12.2006)

• BioGrower

Typ filmu, ktorý ani veľmi nepobaví, ale je dostatočne príjemný na to, aby ste sa pri jeho sledovaní nenudili. Filmov s takouto zápletkou sme už videli veľai: sme šťastní, už sme manželia a potom príde nejaký človek a spraví nam zo života peklo. Herci nie sú úplne zlí:sympaťák Dillon, krásna Hudsonová, alebo aj Douglas v roli neznesiteľného otca újdu, ale veľmi nesympatický mi prišiel hlavný kazič manželstiev Owen Wilson, má komediálny talent a pri iných jeho filmoch som sa dosť bavil, no tu vôbec neviem prečo...**a 1/2(13.7.2007)

• genetique

Ďalší pozmenený príbeh, ktorý sa bez akejkoľvek snahy dosiahnuť niečo originálne, vezie na vlne tuctových romantických komédií, a kde slovo komédia úplne stráca svoj zmysel a podstatu. Jediným pozitívom bola účasť Matta Dillona, Setha Rogena a záverečný Coldplay [Fix You] . 40%.(13.12.2008)