My dva a křen

My dvaja a magor

You, Me and Dupree

Komedie / Romantický

USA, 2006, 108 min

Kto by sa na tom trafenom Owenovi nezasmial v komédii :D(10.1.2013)

Brutálně podhodnocené. Kate Hudson je tady v nejlepší formě. Tím samozřejmě nemyslím herecké. Hlavní hvězdou je ovšem totální vemeno Dupree. Wilson se na něm mohl parádně vyřádit. Jeho pracovní pohovor je jedním z vrcholů. Skvěle mu sekunduje i ujetý otec Molly. Každou chvíli si to utahuje z manželství a hlavně z manželek. Kdo hledá romantický film bude zklamán, kdo hledá komedii lehce v Rogenově stylu, tak je na správné adrese.(19.10.2015)

Proč vždycky tak dokonalé komedie mají málo procent? Aha golfišta dal dvě hvězdy jenže já nejsem vlezdopr*elka a nebudu hodnotit podle ostatních ale podle sebe! Film geniální nápad, Owen Wilson skvělej mám ho ještě radši než jsem ho měl v tomhle filmu to všichni zvládali na jedničku, hodně srandy, hodně dojemný prostě skvělá romantická komedie!(16.11.2010)

No, už sem viděl lepší komedie s Owenem Wilsonem, ale ani tohle neni tak špatný, samozřejmě příběh je trošku jetej a je to jedna velká vykrádačka, ale co, kdyz Owen Wilson je zase perfektní, hlavně ze začátku to děsně rozjíždí, pak když chce všchno napravit už je to horší a film dost ztrácí na vtipnosti a svižnosti, ale i tak to ty lepší 3* hodí(27.12.2006)

• honajz

Komedie na poněkud otřepané téma, co se stane, když novomanželům – samozřejmě zámožným a prosperujícím – nabourá život kamarád z dětství, který je pošuk na n-tou a navíc odmítá opustit kamaráda a přenechat ho nějaké ženské. V hlavních rolích Kate Hudson, Matt Dillon a jako cvok Owen Willson, mihne se tu i Michael Douglas, ale celkově docela nudný a nevtipný filmeček, u kterého se těžko dá pobavit.(16.3.2012)

• - Komedie za 54 milionů utržila během premiérového víkendu promítání (14. – 16. 7. 2006) 21,5 mil. dolarů na třetím místě žebříčku návštěvnosti. Celkový obrat se v amerických kinech vyšplhal na 76,5 milionu. (imro)

• - Natáčení filmu začalo 7. října 2005 na slunečném ananasovém poli ve městě Kaawa na havajském ostrově Oahu. Vzhledem k tomu, že se filmaři rozhodli začít scénami svatebního ceremoniálu, hostinou a líbánkami, vládla na place pohodová atmosféra. Produkce zůstala ve městě a pokračovala natáčením na dalších místech – ve škole ve východním Los Angeles, kde Molly učí, a v docích v San Pedru. (Siriuss)

• - Legendární cyklista Lance Armstrong, který si ve snímku střihl drobné cameo, je dobrým přítelem Owena Wilsona a jeden čas byl i partnerem Kate Hudson. (Olík)