My dva a křen

My dvaja a magor

Magor v podnájme

Komedie / Romantický

USA, 2006, 108 min

Velice srandovní komedie o dvou partnerech Matt Dillon a Kate Hudson kteří uspořádají svadbu ,hned po svadbě zjistí že jejich dobrý kamarád Dupree (Owen Wilson) příjde o práci i o domov.Rozhodne se požádat manželé o prístřešek u nich doma.V komedii hraje táké Michael Douglas hrajícího otce Kate Hudson.Film je slušným komediálním dílem sourozenců Anthonyho a Joa Russových.(26.5.2007)

• AngelAngie

Vcelku milé .. rozkošní herci.(22.5.2008)

Čakal som trochu viac (hlavne kvôli skvelému obsadeniu). Stále to však ostáva znesiteľný film, ktorý ťaží najmä z toho, že sa vyhýba klišé. Škoda, že je to občas nemastné-neslané. Pár scénok so Sethom Rogenom je fajn...(7.4.2012)

• genetique

Ďalší pozmenený príbeh, ktorý sa bez akejkoľvek snahy dosiahnuť niečo originálne, vezie na vlne tuctových romantických komédií, a kde slovo komédia úplne stráca svoj zmysel a podstatu. Jediným pozitívom bola účasť Matta Dillona, Setha Rogena a záverečný Coldplay [Fix You] . 40%.(13.12.2008)

Takový neurážející průměr (možná spíš mírný podprůměr), film nenudí, ale ani nijak nezaujme a patrně se na něj rychle zapomene. Je tam sice pár vtípků, ale označení komedie bych tomu taky zrovna nedávala a romantický film to není už vůbec, zkrátka těžko tento snímek někam zařadit. Je to prostě takové nemastné, neslané, ale úplná ztráta času to určitě nebyla.(29.12.2006)