Góóól! II

• Česko

Mexická vlna 2

Goal! II: Living the Dream...

Góóól! 2

Drama / Sportovní

Velká Británie, 2007, 110 min

3 : 3 za 1/3(8.2.2009)

Dvojka je zase něco jinýho než jednička. Je tu větší Muňézův příběh, nebylo to celý jenom o fotbale. Není pochyb o tom, že filmy Goal a Goal 2 jsou nejlepšími fotbalovými filmy vůbec. Jednička byla bombastická a ani Santiagovi "počítačové" góly mě neodradí od pěti hvězdiček(23.6.2007)

Šlapající muzika, střih, fotbalové hvězdy a Real Madrid...Vše ostatní co se netýká fotbalu není nijak slavný. Oproti prvnímu dílu je tu víc fotbalu, ale na úkor příběhu. A jak ,,to" budete prožívat záleží spíš na věku. Pro děti ,,fotbalisty" by se mohl najít jaký si ,,motivační" stimul a my ostatní můžeme jen fotbalistům závidět možnost pracovat a bavit se zároveň...(23.12.2007)

Tohle je už pohádka!!(31.1.2009)

• -bad-mad-wolf-

Naleštěná reklama na patetické zpomalovačky a křižující se fotbalisty. Fotbal mám rád, tohle ne. Střih, hudba i celkový look odpovídají reklamě na libovolnou sportovní značku, pro stopáž to bohužel neplatí. Zvracel jsem ještě před závěrečným hvizdem.(21.10.2011)