Góóól! II

• Česko

Mexická vlna 2

Goal! II: Living the Dream...

Góóól! 2

Drama / Sportovní

Velká Británie, 2007, 110 min

• -bad-mad-wolf-

Naleštěná reklama na patetické zpomalovačky a křižující se fotbalisty. Fotbal mám rád, tohle ne. Střih, hudba i celkový look odpovídají reklamě na libovolnou sportovní značku, pro stopáž to bohužel neplatí. Zvracel jsem ještě před závěrečným hvizdem.(21.10.2011)

Tohle je už pohádka!!(31.1.2009)

po slednuti filmu jsem vedel dve veci- chci byt fotbalistou.... a kdyby mi maly chlapec ukradl lamborginy a pak ho znicil tak misto objeti mu dam facku(31.7.2008)

• Ridick

ale blba blbost...zase to iste - nas santi riesi zivotne krizy a ku koncu sa z neho opat stava hviezda, kt. je vzorom pre novonajdeneho braceka...jeminenku ten kuno becker je mozno zlaty, ale v podstate je to taky hovnival...45% za tie futbalove sceny(6.7.2007)

Gól 2, vyzerá presne tak ako dvojky vyzerajú. Po napočudovanie vydarenej 1 príde takéto niečo. Musí sa uznať, že sa zabavíte, začínate čoraz viac milovať Gavina Harrisa( aspoň teda ja), čoraz viac vám ale lezie na nervy hlavný hrdina. Je to v podstate zaujímavý príbeh o tom, ako človeku stúpne do hlavy sláva a potom ju nedokáže z hlavy vyliať. Celkovo to bolo dobré, veľmi pekné góly, prijateľný scenár a úžasný soundtrack. Nepriaznivo na mňa pôsobí dĺžka filmu a niektoré výbočky z hlavného deja, ktoré film nadarmo spomaľujú a robia ho viac premýšľacím, ako sme očakávali. Flm Gól si zapíname asi pre futbal a nie pre nejaké rodinné záležitosti hlavného hrdinu.60%(27.11.2009)

• - Ve filmu se objevuje hned několik skutečných fotbalistů, mezi nimi hvězdy Realu Madrid Zinedine Zidane, Ronaldo, David Beckham, Iker Casillas nebo Roberto Carlos. (ricky4)

• - Ve filmu David Beckham vyhraje s týmem Real Madrid Ligu mistrů. Ve skutečnosti však soutěž vyhrál pouze v dresu Manchesteru United. (Special One)

• - V šatni Realu Madrid pred finálovým zápasom Ligy Majstrov je možné vidieť dresy domácich s logom LFP (Španielska futbalová federácia). To sa však smie objaviť iba v zápasoch domácej ligy, nie v súťažiach pod záštitou UEFA. (MikaelSVK)