Góóól! II

• Česko

Mexická vlna 2

Goal! II: Living the Dream...

Góóól! 2

Drama / Sportovní

Velká Británie, 2007, 110 min

Zápas s velmi předvídatelným výsledkem, leč zápas opět hraný od srdce a s plným nasazením . 60% Zajímavé komentáře: Le_Chuck, Tomurik(26.10.2007)

To samé co jednička. Jen méně sentimentu a více fotbalu. Ale pořád strašně vyumělkované a předvídatelné.(18.6.2007)

Tak tu máme další pokračování v ceste Santiaga za slávou. Film má stále co nabídnout a otevírají se zde nová témata, ale stále to fotbalové prostředí bylo pro mě už přecejenom poněkud okoukané a nebralo mě tolik jako v prvním díle. Najdou se zde výrazná místa, které film nabízí jako opravdu nádherná panoramata měst Newcastlu nebo Madridu. Konec filmu se mi zdál poněkud nedořešený, ustřižený a dalo se očekávat, jak film skončí.(13.1.2008)

Dvojka je zase něco jinýho než jednička. Je tu větší Muňézův příběh, nebylo to celý jenom o fotbale. Není pochyb o tom, že filmy Goal a Goal 2 jsou nejlepšími fotbalovými filmy vůbec. Jednička byla bombastická a ani Santiagovi "počítačové" góly mě neodradí od pěti hvězdiček(23.6.2007)

• -bad-mad-wolf-

Naleštěná reklama na patetické zpomalovačky a křižující se fotbalisty. Fotbal mám rád, tohle ne. Střih, hudba i celkový look odpovídají reklamě na libovolnou sportovní značku, pro stopáž to bohužel neplatí. Zvracel jsem ještě před závěrečným hvizdem.(21.10.2011)