poster

Góóól! II

 • Česko

  Mexická vlna 2

 • Velká Británie

  Goal! II: Living the Dream...

 • Slovensko

  Góóól! 2

Drama / Sportovní

Velká Británie, 2007, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rakosnicek77
  ****

  Pokračování dokonalého vyobrazení současného vrcholového fotbalu a pohled do zákulisí a soukolí tohoto mohutného byznysu! Pokračování cesty mladého Santiaga až na vrchol fotbalového olympu... Real Madrid! :-)(11.1.2015)

 • Jamal
  ****

  Normálně bych dal za tři, protože na rozdíl od prvního dílu to hodně ztratilo na příběhu a na tom, že tomu tolik neuvěříte. Jelikož jsem fanouškem Realu Madrid, a po ploše se pohybují skoro všechny jejich hvězdy, musím dát za čtyři. Snadněji se mi na to dívá. I když je samozřejmě blbost, že jak Santiago Munez tak jeho kamarád a spoluhráč z New Castlu United Gavin Harris se objeví čistě náhodou opět ve stejném klubu. A také, že mimo těchto dvou hráčů skóruje pouze Beckham. A také to, že se finále Ligi mistrů hraje doma na Realu Madrid. Jak už jsem viděl psát níže, ze Santiaga se stává jistota. Vždy se mu na trávníku střelecky daří a dává takové góly, jaké by ti nejlepší fotbalisté jen záviděli. Reklama na Real Madrid sponzorovaný Audi ( která vlastní Lamborghiny ) a Adidasem ( ne Nike jak psal Le_Chuck ). Na začátku máme možnost shlédnout Octavii, jako taxi. Filmy na pokračování filmy nemám moc rád, ale snad trojka která má být o šampionátu z Německa nedopadne ještě hůře a v koutku duše očekávám, že se kvalitou vrátí blíže k jedničče. Očekávám, že ve trojce nastoupí Harris za Británii a Munez za Mexiko a nebo za US? a samozřejmě že se proti sobě postaví ve finále Mistrovství světa, jak jinak ????(6.9.2007)

 • Pilda17
  ****

  SPOILER: Góóól II představuje něco nového a přestup Santiaga do Realu, kde se musí poprat s velkou konkurencí. Stává se hodně slavným, rozpadá se mu vztah se snoubenkou a svého agenta který ho dostal na vrchol vyhodí. Druhý díl je o něco horší než první, ale pořád je velmi slušný... 7/10 = 75%(21.12.2010)

 • Djkoma
  **

  Po výborné jedničce přichází další díl, který navazuje, ale nechová se jako správné pokračování. Právě naopak kazí a ničí všechno co bylo tak krásně, naivně a dokonale nenuceně vybudováno prvním dílem. Z dvojky se stala velká reklama na Real Madrid a hlavní postavu. To je velká škoda, protože fotbalové zápasy jsou snímány velmi špatně mnohem hůře než v jedničce a všechno, co by herec Alessandro Nivola nedokázal kopnout je doděláno na počítači. To je velmi smutný fakt, když si uvědomíme, že vedle něj stojí David Beckham, Raúl nebo Zidane. Co zápas to hlavní postava skóruje většinou neskutečným gólem, který by se každý zapisoval do kroniky nejhezčích gólů historie fotbalu. Z hlavní postavy se tak stává naprostý Bůh, kterému je jedno jestli právě vystřídal 10 minut nebo 10 vteřin před koncem, ale stejně dá gól. Jeho psychologie je tak málo nastíněná, že to vypadá jako by si všechno měl divák domyslet sám. Místo, aby dvojka byla ukázkou tlaku na hráče, ukázkou co jsou za zvířata páni fotografové a jaké to je přestoupit do nejslavnějšího klubu světa film ukazuje jen to, že vámi milovaný Munez z jedničky se přes noc stal Bohem a vy by jste měli utíkat pro podpis a minimálně jeho dres...(8.7.2007)

 • marcek
  *****

  Dvojka je zase něco jinýho než jednička. Je tu větší Muňézův příběh, nebylo to celý jenom o fotbale. Není pochyb o tom, že filmy Goal a Goal 2 jsou nejlepšími fotbalovými filmy vůbec. Jednička byla bombastická a ani Santiagovi "počítačové" góly mě neodradí od pěti hvězdiček(23.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace