3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (TV seriál)

Komedie / Povídkový

Česko, 2005, 21x75 min

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, Jitka Smutná, Miluše Šplechtová, Dana Batulková, Zdeněk Dušek, Oldřich Navrátil, Mojmír Maděrič, Pavel Zedníček, Ladislav Potměšil, Taťjana Medvecká, Michaela Maurerová, Jitka Schneiderová, Alois Švehlík, Zdena Herfortová, Jaroslav Pešice, Viola Zinková, Hana Frejková, Marie Málková, Vladimír Hauser, Petr Motloch, Soňa Valentová, Jaroslava Obermaierová, Lubomír Lipský st., Eva Salzmannová, Jana Paulová, Gabriela Vránová, Miriam Kantorková, Johanna Tesařová, Libuše Šafránková, Zdeněk Žák, Ilona Svobodová, Jana Boušková, Vlastimil Zavřel, Jan Hartl, Zlata Adamovská, Jiřina Bohdalová, Simona Postlerová, Naďa Konvalinková, Vanda Hybnerová, Filip Blažek, Tereza Bebarová, Zuzana Kajnarová, Jana Hubinská, Pavel Rímský, Jaromír Dulava, Svatopluk Skopal, Zdeněk Maryška, Miluše Bittnerová, Jana Švandová, Eva Holubová, Miroslav Vladyka, David Prachař, Václav Postránecký, Oldřich Vlach, Hana Vagnerová, František Němec, Oldřich Vlček, Jiří Mádl, Dušan Klein, Nela Boudová, Jan Čenský, Soňa Norisová, David Matásek, Lubomír Kostelka, Lenka Vychodilová, Alena Mihulová, Lucie Vondráčková, Jitka Ježková, Ladislav Hampl, Jitka Molavcová, Eliška Balzerová, Aleš Cibulka, Jan Hrušínský, Ota Jirák, Petr Oliva, Iva Janžurová, Pavel Řezníček, Miroslav Táborský, Táňa Pauhofová, Martin Dejdar, Zdeněk Dryšl, Jiří Vobecký, Jana Janěková ml., Pavel Zatloukal, Petr Vaněk, Hynek Čermák, Hana Briešťanská, Veronika Petrová, Miroslav Hanuš, Vladimír Brabec, Bořivoj Navrátil, Barbora Seidlová, Tomáš Matonoha, Martin Myšička, Václav Vydra nejml., Václav Sloup, Jan Skopeček, Jiří Krampol, Jan Dolanský, Pavel Kikinčuk, Hana Igonda Ševčíková, Alexej Pyško, Jaroslav Sypal, Veronika Žilková, Kateřina Brožová, Barbora Štěpánová, Rudolf Hrušínský ml., Pavel Nový, Danica Jurčová, Zdena Hadrbolcová, Jan Vondráček, Jiří Štěpnička, Pavel Soukup, Ivana Chýlková, Jiří Schwarz, Barbora Valentová, Nikol Prokešová, Barbora Poláková, Martin Donutil, Marcela Holubcová, Hana Holišová, Michael Kňažko, Jakub Adamík, Pavlína Mourková, David Suchařípa, Hana Seidlová, Miroslav Šnajdr, Lenka Kodešová-Skopalová, Michaela Doubravová, Anna Kulovaná, Karel Pospíšil, Martin Bohadlo, Vlastimil Práda, Jiří Hána, Jan Vyčítal, Tomáš Linka, Lucie Černíková, Roman Štabrňák, Zuzana Bydžovská, Michal Slaný, Zuzana Geislerová, Václav Mareš, Martin Zahálka, Jiří Strach, Pavel Batěk, Jaroslav Kepka, Miloš Vávra, Milan Stehlík, Michaela Frkalová, Drahomíra Hofmanová, Tomáš Jirman, Jindřich Nováček, Jiřina Pachlová, Malvína Pachlová, Boro Radojčič, Marika Šoposká, Tomáš Pavelka, Josef Láska, Otmar Brancuzský, Pavel Nečas, Karel Gult, Robert Jašków, Josef Šebek, Ladislav Mrkvička, Radoslava Stupková-Boháčová, Martin Učík, Helena Brabcová, Václav Chalupa, Simona Babčáková, Petra Nesvačilová, Karel Hlušička, Hanuš Bor, Jan Kuželka, Michael Hofbauer, Marika Procházková, Radana Herrmannová, Petr Burian, Dana Hábová, Eva Horká, Vanda Károlyi Konečná, Jan Bidlas, Radim Kalvoda, Čeněk Koliáš, Leoš Juráček, Marek Němec, Ivana Hloužková, Jana Altmannová, Jiří Krytinář, Ladislav Gerendáš, Lucie Březovská, Matouš Ruml, Ivan Říha, Štěpán Krtička, Tomáš Havlík, Kamil Švejda, Veronika Kubařová, Miloslav Tichý, Jaroslav Kubeš, Dita Kaplanová, Lucie Šteflová, Erik Pardus, Martin Havelka, Ján Jackuliak, Zdeněk Černín, Bedřich Ludvík, Pavel Trávníček, Leona Machálková, Dáša Zázvůrková, Petr Halíček, Roman Teprt, Zuzana Čapková, Karel Janský, Eva Jelínková, Eva Gorčicová, Adam Mišík, Hana Středová, Isabela Soukupová-Siegelová, Lucie Domesová, Teresa Branna, Václav Tomšovský, Karel Vávrovec, Kateřina Březinová, Lenka Horáková, Michal Hruška, Petr Pelzer, Jiří Vyorálek, Pavla Beretová, Daniel Volný, Eva Vrbková, Mário Kubec, Jaromír Tichý-Barin, Miroslava Součková, Milan Duchek, Michaela Kuklová, Marcela Peňázová, Martina Preissová, Alena Procházková, Filip Renč, Igor Chmela, Ondřej Mataj, Kateřina Průšová, Ondřej Veselý, Marie Málková, Ondřej Havel, Eva Režnarová, Matyáš Valenta, Filip Tomsa, Jiří Bábek, Jana Bernášková, Michaela Badinková, Petr Meissel, Jiří Plachý ml., Nancy Johannes, Jitka Sedláčková, Jiří Čapka, Dana Bartůňková, Stanislav Zindulka, Radim Fiala, Kateřina Holánová, Lucie Pernetová, Věra Bublíková, Jiří Pecha, Marta Richterová, Marko Igonda, Vladislav Beneš, Jaroslav Plesl, Jaromíra Mílová, Lenka Zahradnická, Jakub Štěpán, Jana Doleželová, Diana Kobzanová, Kateřina Pospíšilová, Olga Schmidtová, Alena Štréblová, Pavla Tomicová, Martin Sochor, Alice Šnirychová-Dvořáková, Marie Spurná, Vladimír Drha, Vilém Udatný, Jaroslav Samson Lenk, Marek Štulpa, Vladimír Duben, Roman Vorel, Helena Lia Tachovska, Luděk Walter, Pavel Oubram, Jiří Kyselák, Štěpán Tesáček, Blanka Lormanová, Marta Olšrová, Johana Jančaříková, Táňa Kupcová, František Skopal, Jan Krafka, Petr Vodička, Jiří Kuba, Ingrid Chrastinová, Jitka Čvančarová, Gabriela Štefanová-Ježková, Jan Antonín Duchoslav, Matěj Hádek, Boris Hybner, Jan Apolenář, Josef Kuhn, Zdeněk Pecha, Tomáš Dianiška, Jiří Rédr, Martha Olšrová

Jeden čas bylo v TV PŘEROSÁKOVÁNO, teď je éra upoceného baviče NOVOTNÉHO a krkovičky DONUTILA. Nepopírám jeho některé kvality, ale zas tak pokakanej z něj nejsem. Lepší průměr.(14.10.2005)

3+1 =3, ale s odřenýma ušima. Miroslav Donutil totiž ovládá pouze tři komediální polohy, které v jednotlivých povídkách pravidelně střídá. Napoprvé je to skvělé, ale časem to začne trošku nudit a kdybych viděl všechny díly, tak bych patrně matematicky prokázal, že 3+1=2.(8.3.2013)

Pamětníkům televizního vysílání nejspíš Donutilův cyklus televizních povídek připomene kdysi mimořádně populární pořad Bakaláři. Lepší televizní průměr, Donutil je, myslím, lepší herec než autor. Celkový dojem: 60 %.(6.10.2007)

• MM_Ramone

Miroslav Donutil je podľa môjho názoru nadmieru talentovaný herec, výborný rozprávač, ale len priemerný komik. Niekoľko epizód z tohto jeho projektu som mal možnosť zhliadnúť a vôbec to nebolo až také zlé. Svojim podaním mi to hodne pripomenulo starú reláciu, rovnako zloženú zo zábavných historiek zo života, - "Bakalári". Jednoduchá televízna produkcia, ktorá je určená nenáročnému, ale nie úplne konzumnému, divákovi. Matematicky by to malo byť: tri plus jedna rovná sa štyri. Ja túto rovnicu upravím, tak aby to bolo objektívne zhodnotené: tri mínus jedna rovná sa dve hviezdičky. **(29.12.2008)

• paascha

Rádoby bakalářský cyklus, kterému chybí především kvalita a pestrost. Znalcům a pamětníkům ovšem i losování matesa:-)(12.8.2009)

hodnocení 11. série: ***; hodnocení 12. série: *****; průběžný stav: 80%(5.10.2008)

• WANDRWALL

Dost už tohoto herce!(30.7.2010)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +tři příběhy, mnoho herců -mohla být lepší hudba/// Rád bych ohodnotil film samotný, v němž je každá ze tří povídek něčím zajímavá nebo vtipná. Bohužel se však musím trošku pozastavit nad něčím s čím jsem se na ČSFD ještě nesetkal. Nevím jistě jestli tento triptych nemá více pokračování, ale já jsem viděl tří úplně jiné povídky s jinými herci, než jaké uvádíte v profilu tohoto snímku. První z nich se jmenovala Šerif (70%) a v ve vedlejších rolích byly: Libuše Šafránková, Jaromír Dulava, Svatopluk Skopal a další. V Druhé povídce s názvem Armando (60%) hrála Simona Stašová, Otmar Brancuzský, Jaroslava Obermaierová a Vlastimil Zavřel. A v poslední povídce Kapitán (80%) se objevili Jana Švandová, Eva Holubova, Miroslav Vladyka, Jakub Prachař a další. Pro zajímavost se všechny příběhy točily kolem sázek. Teď mi ale řekněte kde je zakopán pes? No každopádně jsem se docela bavil a přikloním se ke 4*. Další viděné povídky: Paternita (75%), Stella (70%), Majordomus (65%), Hajzlík (80%), Výlet (65%), Reparát (70%), Dárce (60%), Duet (85%), Infarkt (75%)./// Celkem 70%///(3.10.2007)

Kterak přemíra pozornosti zdevasotvala pověst jednoho herce.(24.4.2013)

Není to zas až takové zlo, navíc scéna, kde je Donutil převlečený za Eltona Johna, mě fakt dostala do kolen! :D(13.8.2009)

Donutilovská pohoda na nedělní večer. Teď ještě vybrat "To nejlepší z Donutila".__________ Po závěrečném triptychu (Dovolená) snižuji hodnocení - odkdy cyklisté vozí na cyklodovolenou v báglech na kolech nažehlené košile???(24.7.2008)

Jo bez noťasu je člověk nucen se snížit i na úroveň běžného konzumenta televizních programů. Nicméně i ten běžný televizní program občas nabídne něco, co nepatří přímo do odpadu. Jedním z těchto příjemných překvapení je pro mě 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem. Neviděl jsem sice všechny díly, ale minimálně 7 už ano a proto si dovolím hodnotit a komentovat. Donutil je výborný herec, o tom netřeba spekulovat, ale jeho herecký potenciál je podle mě ještě o něco bohatší než ukazuje tady. Přece jenom převládají povídky, kde je Donutil svůdník a balič mladých a pěkných žen, neškodilo by proto občas zahrát i roli nějakého pobudy, zloděje nebo agresora. Celkově mě to ale baví, dost povídek je super, ale jsou tam i slabé, proto jen 4 hvězdy.(20.3.2013)

Laskavě humorný, úsměvný a inteligentní soubor povídek se autorovi M. Donutilovi i hercům dozajista povedl a každý vkusnému humoru nakloněný divák se opět rád na tyto komediální povídky, ze života jistě ne moc odtržené, znovu rád podívá. Ovšem, jak vidno z některých hodnocení zde na ČSFD, ne každý je povznesený nad ve většině nesympatickými postavami, které Miroslav Donutil ve svých povídkách herecky ztvárňuje. Někdy člověk neví, má-li se smát či smutnit nad charaktery některých jeho postav. Pravda, přivítal bych více i těch pozitivnějších rolí, přesto jsou mi povídky sympatické a spolu s nimi i Miroslav Donutil. Uvažuji, že mu pošlu jeho fotku s žádostí o podpis a přiložím i zpětnou ofrankovanou obálku s nějakým tím "bakšišem", aby mohl Míra taky na Malorku jako ten jistý nejmenovaný z jeho "vyčůraných" obdivovatelů. :-) Ale má Míra pravdu, při těch počtech žádostí, .... není přece milionář, aby byl schopný platit tolik fotek a poštovných. Tak Vás Míro zdravím, a přeji Vám hodně úspěchů v další herecké dráze. Rád se na Vás koukám a 3+1 nahrávám. :-) . Věřím, že nespíte na "vavřínech" a pracujete na dalších dílech. Dodatek ze srpna 2009: už jsem se rozhýbal a poslal konečně tu žádost o podpis. Přiložil jsem i tužku, pane Donutile!! :-) prosím vrátit ! Děkuji .... :-)(27.2.2009)

• Snorlax

Když hrál v Brně, měla jsem Donutila ráda. Divadlo má tu nepopiratelnou výhodu, že vám neleze domů. Televize to činí a stále přepínat, protože na mě "pro změnu" juká Donutil, to je děs.(14.5.2011)

Téma Hypochonder je určite vďačná, ale zápletky všetkých troch poviedok boli v podstate rovnaké - rôzne variácie vzťahu muža so ženou.(3.6.2008)

• eileen

Je těžké hodnotit tolik povídek v jednom, takže ty 2 hvězdy jsou takový průměr a dávám je v podstatě za scénář k těm několika zdařilejším. Většina povídek je naprosto strašná, až trapná a z velké části proto, že v hl. roli hraje M. Donutil. Naprosto nechápu, kdo co na něm vidí, vtipný není, hrát neumí (podle mého mu sedí pouze role podobného ražení jako v Pelíškách), co se týče jeho práce v dabingu, to raději pomlčím. Jeho úspěch tkví dle mého v tom, že převyprávěl národu pár zážitků s Frantou Kocourkem a už skoro 20 let "perlí" v ND jako Trufaldino, ale to jsem malinko odbočila. Jednoduše, na pár těch povídek by se možná i dalo koukat, ale výkon hl. představitele často strhne i celkem kvalitní televizní scénář úplně do háje. Dost bylo Donutila!!!(8.7.2009)

• kingik

Velmi slabě natočené a zhusta přehrávané povídky, ve kterých je velmi často dramaturgie tak slabá, až jsem byl z celého toho veletoče zmatený. Ráz vyprávění postrádá návaznost a smysl. Některé povídky mají v námětu potenciál, anebo jsou autentickými prožitky ze života Miroslava Donutila, ale tvůrčí neschopnost je oživit do nekřečovité podoby, je vskutku politováníhodná. Na této (ne)komediální slátanině mě neoslnilo vůbec nic a po zásluze ji házím do odpadu. Měl jsem s tím dost dlouho trpělivost a pořád doufal ve zlepšení, ale to se ani po několika dílech, nestalo. Mé hodnocení: 0%(1.4.2013)

Tři vtipné Donutilovi školní povídky. Nejvtipnější je ta jeho ze života(9.10.2005)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 55% (2*) |(21.7.2013)

V současné době, která kvalitním humorem na obrazovce zrovna nepřekypuje působí tato Donutilova one man show jako přijatelný kompromis. Některé povídky vtipné, některé trapné, nekončící série převleků hlavního protagonisty bezvadné. A navíc ta plejáda výborných herců.(30.12.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7