3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (TV seriál)

• Česko

3+1 s Miroslavem Donutilem

Komedie / Povídkový

Česko, 2005, 21x75 min

Miroslav Donutil, Zuzana Norisová, Roman Vojtek, Andrea Růžičková, Simona Stašová, Luba Skořepová, Veronika Freimanová, Vlasta Žehrová, Jitka Smutná, Miluše Šplechtová, Dana Batulková, Zdeněk Dušek, Oldřich Navrátil, Mojmír Maděrič, Pavel Zedníček, Ladislav Potměšil, Taťjana Medvecká, Michaela Maurerová, Jitka Schneiderová, Alois Švehlík, Zdena Herfortová, Jaroslav Pešice, Viola Zinková, Hana Frejková, Marie Málková, Vladimír Hauser, Petr Motloch, Soňa Valentová, Jaroslava Obermaierová, Lubomír Lipský st., Eva Salzmannová, Jana Paulová, Gabriela Vránová, Miriam Kantorková, Johanna Tesařová, Libuše Šafránková, Zdeněk Žák, Ilona Svobodová, Jana Boušková, Vlastimil Zavřel, Jan Hartl, Zlata Adamovská, Jiřina Bohdalová, Simona Postlerová, Naďa Konvalinková, Vanda Hybnerová, Filip Blažek, Tereza Bebarová, Zuzana Kajnarová, Jana Hubinská, Pavel Rímský, Jaromír Dulava, Svatopluk Skopal, Zdeněk Maryška, Miluše Bittnerová, Jana Švandová, Eva Holubová, Miroslav Vladyka, David Prachař, Václav Postránecký, Oldřich Vlach, Hana Vagnerová, František Němec, Oldřich Vlček, Jiří Mádl, Dušan Klein, Nela Boudová, Jan Čenský, Soňa Norisová, David Matásek, Lubomír Kostelka, Lenka Vychodilová, Alena Mihulová, Lucie Vondráčková, Jitka Ježková, Ladislav Hampl, Jitka Molavcová, Eliška Balzerová, Aleš Cibulka, Jan Hrušínský, Ota Jirák, Petr Oliva, Iva Janžurová, Pavel Řezníček, Miroslav Táborský, Táňa Pauhofová, Martin Dejdar, Zdeněk Dryšl, Jiří Vobecký, Jana Janěková ml., Pavel Zatloukal, Petr Vaněk, Hynek Čermák, Hana Briešťanská, Veronika Petrová, Miroslav Hanuš, Vladimír Brabec, Bořivoj Navrátil, Barbora Seidlová, Tomáš Matonoha, Martin Myšička, Václav Vydra nejml., Václav Sloup, Jan Skopeček, Jiří Krampol, Jan Dolanský, Pavel Kikinčuk, Hana Igonda Ševčíková, Alexej Pyško, Jaroslav Sypal, Veronika Žilková, Kateřina Brožová, Barbora Štěpánová, Rudolf Hrušínský ml., Pavel Nový, Danica Jurčová, Zdena Hadrbolcová, Jan Vondráček, Jiří Štěpnička, Pavel Soukup, Ivana Chýlková, Jiří Schwarz, Barbora Valentová, Nikol Prokešová, Barbora Poláková, Martin Donutil, Marcela Holubcová, Hana Holišová, Michael Kňažko, Jakub Adamík, Pavlína Mourková, David Suchařípa, Hana Seidlová, Miroslav Šnajdr, Lenka Kodešová-Skopalová, Michaela Doubravová, Anna Kulovaná, Karel Pospíšil, Martin Bohadlo, Vlastimil Práda, Jiří Hána, Jan Vyčítal, Tomáš Linka, Lucie Černíková, Roman Štabrňák, Zuzana Bydžovská, Michal Slaný, Zuzana Geislerová, Václav Mareš, Martin Zahálka, Jiří Strach, Pavel Batěk, Jaroslav Kepka, Miloš Vávra, Milan Stehlík, Michaela Frkalová, Drahomíra Hofmanová, Tomáš Jirman, Jindřich Nováček, Jiřina Pachlová, Malvína Pachlová, Boro Radojčič, Marika Šoposká, Tomáš Pavelka, Josef Láska, Otmar Brancuzský, Pavel Nečas, Karel Gult, Robert Jašków, Josef Šebek, Ladislav Mrkvička, Radka Stupková, Martin Učík, Helena Brabcová, Václav Chalupa, Simona Babčáková, Petra Nesvačilová, Karel Hlušička, Hanuš Bor, Jan Kuželka, Michael Hofbauer, Marika Procházková, Radana Herrmannová, Petr Burian, Dana Hábová, Eva Horká, Vanda Károlyi Konečná, Jan Bidlas, Radim Kalvoda, Čeněk Koliáš, Leoš Juráček, Marek Němec, Ivana Hloužková, Jana Altmannová, Jiří Krytinář, Ladislav Gerendáš, Lucie Březovská, Matouš Ruml, Ivan Říha, Štěpán Krtička, Tomáš Havlík, Kamil Švejda, Veronika Kubařová, Miloslav Tichý, Jaroslav Kubeš, Dita Kaplanová, Lucie Šteflová, Erik Pardus, Martin Havelka, Ján Jackuliak, Zdeněk Černín, Bedřich Ludvík, Pavel Trávníček, Leona Machálková, Dagmar Zázvůrková, Petr Halíček, Roman Teprt, Zuzana Čapková, Karel Janský, Eva Jelínková, Eva Gorčicová, Adam Mišík, Hana Středová, Isabela Soukupová-Siegelová, Lucie Domesová, Teresa Branna, Václav Tomšovský, Karel Vávrovec, Kateřina Březinová, Lenka Horáková, Michal Hruška, Petr Pelzer, Jiří Vyorálek, Pavla Beretová, Daniel Volný, Eva Vrbková, Mário Kubec, Jaromír Tichý-Barin, Miroslava Součková, Milan Duchek, Michaela Kuklová, Marcela Peňázová, Martina Preissová, Alena Procházková, Filip Renč, Igor Chmela, Ondřej Mataj, Kateřina Průšová, Ondřej Veselý, Marie Málková, Ondřej Havel, Eva Režnarová, Matyáš Valenta, Filip Tomsa, Jiří Bábek, Jana Bernášková, Michaela Badinková, Petr Meissel, Jiří Plachý ml., Nancy Johannes, Jitka Sedláčková, Jiří Čapka, Dana Bartůňková, Stanislav Zindulka, Radim Fiala, Kateřina Holánová, Lucie Pernetová, Věra Bublíková, Jiří Pecha, Marta Richterová, Marko Igonda, Vladislav Beneš, Jaroslav Plesl, Jaromíra Mílová, Lenka Zahradnická, Jakub Štěpán, Jana Doleželová, Diana Kobzanová, Kateřina Pospíšilová, Olga Schmidtová, Alena Štréblová, Pavla Tomicová, Martin Sochor, Alice Šnirychová-Dvořáková, Marie Spurná, Vladimír Drha, Vilém Udatný, Jaroslav Samson Lenk, Marek Štulpa, Vladimír Duben, Roman Vorel, Helena Lia Tachovska, Luděk Walter, Pavel Oubram, Jiří Kyselák, Štěpán Tesáček, Blanka Lormanová, Johana Jančaříková, Táňa Kupcová, František Skopal, Jan Krafka, Petr Vodička, Jiří Kuba, Ingrid Chrastinová, Jitka Čvančarová, Gabriela Štefanová-Ježková, Jan Antonín Duchoslav, Matěj Hádek, Boris Hybner, Jan Apolenář, Josef Kuhn, Zdeněk Pecha, Tomáš Dianiška, Jiří Rédr, Martha Olšrová, Alžběta Pažoutová, Richard Zevel, Hana Mašlíková, Roman Nevěčný, Jan Kliment, Kateřina Fixová, Lukáš Rous, Pavla Janiššová

Úroveň jednotlivých povídek je značně nevyrovnaná. Některé jsou velmi dobré, jiné průměrné, mnohým chybí pointa nebo větší pointa, některé jsou strašné. Donutil jen dokazuje, že je hercem jednoho výrazu, a když má zahrát něco mimo svůj rank, je na něm vidět ono technické herectví, kdy se úporně snaží vypadat, že hraje, ale současně nevypadat trapně. V podstatě souhlas s komentářem eileen.(3.4.2011)

Jo bez noťasu je člověk nucen se snížit i na úroveň běžného konzumenta televizních programů. Nicméně i ten běžný televizní program občas nabídne něco, co nepatří přímo do odpadu. Jedním z těchto příjemných překvapení je pro mě 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem. Neviděl jsem sice všechny díly, ale minimálně 7 už ano a proto si dovolím hodnotit a komentovat. Donutil je výborný herec, o tom netřeba spekulovat, ale jeho herecký potenciál je podle mě ještě o něco bohatší než ukazuje tady. Přece jenom převládají povídky, kde je Donutil svůdník a balič mladých a pěkných žen, neškodilo by proto občas zahrát i roli nějakého pobudy, zloděje nebo agresora. Celkově mě to ale baví, dost povídek je super, ale jsou tam i slabé, proto jen 4 hvězdy.(20.3.2013)

Není to zas až takové zlo, navíc scéna, kde je Donutil převlečený za Eltona Johna, mě fakt dostala do kolen! :D(13.8.2009)

hodnocení 11. série: ***; hodnocení 12. série: *****; průběžný stav: 80%(5.10.2008)

Občas se na to rád podívám a dobře se bavím. Donutil je jeden z mých nejoblíbenějších českých herců. Některé povídky jsou opravdu geniální ale najdou se i slabší. Dávám 4* ale nejsem si jima tak jistý.(21.7.2011)