Jája a Pája (TV seriál)

Jajo a Pajo

Yaya and Paya

Animovaný / Loutkový / Komedie / Rodinný

Československo, 1986, 26x9 min

Můj oblíbený loutkový věčerníček. Má všechno, co by měl mít: postavu mentora -děda Lebeda, záporáka-řezník Krkovička a dvojici hlavních hrdinů ("Já,já já už dávno skáču")(22.10.2005)

Nejlepší loutkový večerníček.Nejlepší příběh je s prasečím ocáskem , který mají zasadit do země.To jim řekl soused Krkovička.Oni ho poslechnou a přes noc jim tam vyroste malé prasátko.(5.10.2006)

Lakomý a závistivý Krkovička si nedá pokoj. Jeden z nejlepších československých večerníčků. / Viděné epizody *26.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 10/10 )(5.5.2012)

Největší legraci si sice člověk užil u "A Je To!", ale to už přece jen nebyla pohádka. Jája A Pája a Děda Lebeda a Soused Krkovička, to je klenot české animace, večerníčku i příběhů pro děti všeobecně. A je tu samozřejmě skvělá hudba;)(24.9.2006)

Jeden z nejoblíbenějších večerníčků. Strašně jsem se na to vždy těšil!:)(25.11.2009)