Jája a Pája (TV seriál)

Jajo a Pajo

Yaya and Paya

Animovaný / Loutkový / Komedie / Rodinný

Československo, 1986, 26x9 min

Vtipné klukovské příhody v nádherném loutkovém provedení jsou jazykově vyšperkované. Ani ranní ptáčata nevytrhnou dědu Lebedu z přemýšlení. A než starý mariňák prokoukne do nového dne, tak Jája a Pája podnikají nové dobrodružství, které jim kazí trautenberkovsky nepoučitelný Krkovička. V podání Františka Filipovského heršvec saprlote nepřekonatelné. Výborně využity pranostiky - Na svatého Marka, sej oharka. - ale i exotika - semínko masožravky.(12.2.2010)

Tenhle večerníček se mi vždy líbil po příběhové stránce, která nepostrádala humor.(23.10.2008)

Nejlepší loutkový večerníček.Nejlepší příběh je s prasečím ocáskem , který mají zasadit do země.To jim řekl soused Krkovička.Oni ho poslechnou a přes noc jim tam vyroste malé prasátko.(5.10.2006)

Jája a Pája, děda Lebeda a podrazy řezníka Krkovičky -- naprosto skvělý večerníček, ve kterém jsem vždy čekal na ten díl, kdy se Jája konečně napoprvé trefí do gatí. :)(13.2.2007)

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 65% (3*) |(20.7.2013)